Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот RaPiD » Пон Авг 29, 2011 21:11

Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот todor hristov » Пон Авг 29, 2011 21:17

Ефко,с теб обикновено се караме като се видим,обаче за усилията ти които полагаш, предвид условията в държавицата ни,изобщо не се нуждаеш от признание,щото и сам си знаеш,че по-добър от теб в тази област на спорта НЯМА.Тъй,че за критикарите,избери си една от двете ръчички и си го премести в срущуположния крачол.Успехи и за напред!
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот MOTUL » Пон Авг 29, 2011 21:43

panchugov_fen написа:
golf_1 написа:
krasim666 написа:Добро състезание се получи,организацията също.Полицаиите бяха разбрани.Отличен уикенд :)

Опа полицаите бяха разбрани при вас,при нас не беше така,пълен провал,винаги ли такива селски недоразумения дето не знаят програмата ще се проявяват...Отиваме в 10:20 и паркираме на финала,после тръгваме надолу часът е 10:40, а ние вече сме на финалната линия, и се появява господин старши незнаещ,и казва промяна в графика,колите тръгват в 10:45 и аз му викам ти луд ли си бе,органицатора казва 11:00 първа кола-ти ще кажеш сега,кога тръгват...И оня болт вика абе има промяна в организацията,казаха 10:45 първа кола,и бяхме принудени да гледаме смешния финал,зад линията,писна ми от недоразумения,ставаме в 6ч,пътуваме 350км и накрая някъв цървул да казва,извинявайте господа организатори,ама другия път кажете в форума за промените,или си инструктирайте тъпите пагони..Поне 10 човека освен нас искаха да минат но не бяха допуснати,а на трасето няква майка,разхожда някво дете на 2 години в 10:45 уж часът на тръгване,ама нали си казахме че няма се правим на големи батки и послушни,и така мина за нас 1-вия манш в тъпо гледане на финалната линия,нищо че Ники дойде в 11:06 поне....Така,че за мен това не е много приятна организация,щом един началник-защото тоя беше болт,не знае кога почва състезанието....Ние не можем да ставаме в 5 часа,или да караме като тъпанари,заради такива капацитети,защото аз си направих добре сметката с времето......Узана остава Н1 за тая година за мен( с всякви привилегии за публиката).....

:shock: :shock: +1




Колега " panchugov_fen " незнам защо си останал със такова мнение ,при положение че организацията и само състезание беше перфектнал.Видяхме по цялото трасе табели за шиканите ,обратните завой , паркинг местата , лентите , дори ми направи впечатление ,че организатора беше раздал сини торби за смет след което трасето остана чисто след нас феновете . Награждаването беше на високо ниво . Забравих да спомена и за направата на старта кадето имаше шатра и арка ,удобен сервизен парк за пилотите .Най се искефих когато видях ауди-то на Ники Златков под арката до стената за награждаване . Публиката беше доста на самото награждаване , както и много подараци и шампанско от организатора .


Щастлив съм ,че бях във Казанлък и си трагнах със много емоции и положителна енергия . Пожелавам успех и на Планинско Българка и очаквам със нетърпение състезанието .
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот p_tanev » Пон Авг 29, 2011 22:46

@golf_1

Не може да идвате в 10.40 на финала и да очаквате да ви пуснат по трасето да щъкате като мухи без глави след като има коли на организатора по трасето. След като сте пътували 350 км да бяхте си направили сметка да дойдете с 15 минути по-рано.Някак си не е правилно да обиждаш така както организатора така и полицаите за това, че сте закъснели.
И с тея определяния "цървул и болт" нямам думи. Винаги ще има недоволни, но си има правила, като не те устройват чантичката и за мекици. Щот като те блъсне патрулката кво прайм??? ;)
http://results.bg/ - Резултати
http://results.bg/Rally/ - Рали на живо
http://results.bg/Planinsko/ - Планинско на живо
http://results.bg/Pista/ - Писта на живо
p_tanev
 
Мнения: 110
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 21:54
Име: Пламен Танев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот GT 51 » Пон Авг 29, 2011 22:53

...прайм паметник....
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Пон Авг 29, 2011 23:00

абе да не прайм викам аз
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Пон Авг 29, 2011 23:07

efco написа:Трасето ще се затвори в 10.00 !!! Не пишете глупости !!! Аз плащам аз казвам кога ще се затваря !!! Старт 1 манш в 11.00 !!!

Отиваме в 10:20 и паркираме на финала,после тръгваме надолу часът е 10:40,.......
точно и ясно ефко е написал че трасето се затваря в 10.00...ЕЕЕЕ..., не се изискват две висши образования, че човек да се сети, че се затваря и откъм старта, също така и откъм финала....
така, че колегите дето са пътували 350....еми той ефко ви го е припомнил преди лгане графика, кой виновен сега?????????????
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот efco » Пон Авг 29, 2011 23:12

Много хубав клип е направил Асен и в него се виждат много детайли от организацията за която се поблъсках.

http://www.youtube.com/watch?v=yqAVOLHW ... r_embedded
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот VAZ sport » Пон Авг 29, 2011 23:13

За планинско Шипка ли? Е ще кажа, че сравнение с други години г-н Драганов като цяло върви напред, химически тоалетни в боксовете, заведение за бързо хранене макар че то си е там всяка година аз го слагам като плюс, водещ на старта който се опитваше да дава информация за пилоти и автомобили, коментирайки организацията ще си позволя някои критики които се отнасят за целия планински шампионат. Основното е комуникацията между постове охранители и щабът, ясно ми е че без нужния брой хора трудно се получава добра организация. По горе се коментираше достъпа на зрителите, да примерно в събота отсечката беше затворена в 12:30 вместо обявения час 13:00. отговорът който получих от любезния полицай беше " Така наредиха, състезателите пристигнаха почнаха да загряват гумите на горе", тръгвайки нагоре хората които вървяха около мен бяха вече с отрицателни емоции, излишно е да пиша коментарите им. Е нали главно за тези хора се прави състезанието да могат да отидат нормално до гледат с удоволсвие състезанието. Тук пак ще си позволя да дам предложение защо 5 километрова отсечка не се затваря половин час преди старт. Спирам до тук за да не цапам допълнително темата защото това си е съвсем друга тема на дискусия .
Някой ред и за тези които ни радваха изключителна битка между Златков и Царски завършила и този път в полза на S1-цата. Обрат в стиловете с яко пързаляне в събота и добър контрол в неделя Паунов надви каращия по релси този път Щерев в Х4. Не ми е приятно да гледам Мичкина и Панчугов на предно предаване, но и този път двамата паказаха уменията си зад волана с предните си класирания. Назад всички завършили караха без излишни рискове.
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот GT 51 » Пон Авг 29, 2011 23:21

Гетов написа:абе да не прайм викам аз

Абе то никой не иска...ама ако не се спазват правилата...ще има издънки...Дисциплината , културата и отговорността са основата на всяко едно състезание....
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Пон Авг 29, 2011 23:22

GT 51 написа:
Гетов написа:абе да не прайм викам аз

Абе то никой не иска...ама ако не се спазват правилата...ще има издънки...Дисциплината , културата и отговорността са основата на всяко едно състезание....

точно!!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Авг 29, 2011 23:23

p_tanev написа:@golf_1

Не може да идвате в 10.40 на финала и да очаквате да ви пуснат по трасето да щъкате като мухи без глави след като има коли на организатора по трасето. След като сте пътували 350 км да бяхте си направили сметка да дойдете с 15 минути по-рано.Някак си не е правилно да обиждаш така както организатора така и полицаите за това, че сте закъснели.
И с тея определяния "цървул и болт" нямам думи. Винаги ще има недоволни, но си има правила, като не те устройват чантичката и за мекици. Щот като те блъсне патрулката кво прайм??? ;)

Ало господин "лизачев" Ефкото се извини за грешката на "органа" на реда,няма нужда да се мазните,ние не ходим по състезания от вчера и не сме местни(като вас с торбичката семки да стана в 9 часа и да хукна нагоре към байра,да гледам рали),имай малко уважение,да не сме някви малоумници бе,ко ми говориш тука за някви мекици и незнам си кво....Човека се извини и толкоз,да сме били дошли 15мин,ами нали ти казах,че в 10:40 бяхме на финалната линия и искахме да слезем 2 завоя надолу,не до старта...Няма и да имаш думи,ако ти направят тоя номер господата,и тогава незнам ти как ще ги наричаш,ако станеш толкова рано и пътуваш половин българия,ама лесно ви е да ти е на 50км..... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Пон Авг 29, 2011 23:28

golf_1 написа:
p_tanev написа:@golf_1

Не може да идвате в 10.40 на финала и да очаквате да ви пуснат по трасето да щъкате като мухи без глави след като има коли на организатора по трасето. След като сте пътували 350 км да бяхте си направили сметка да дойдете с 15 минути по-рано.Някак си не е правилно да обиждаш така както организатора така и полицаите за това, че сте закъснели.
И с тея определяния "цървул и болт" нямам думи. Винаги ще има недоволни, но си има правила, като не те устройват чантичката и за мекици. Щот като те блъсне патрулката кво прайм??? ;)

Ало господин "лизачев" Ефкото се извини за грешката на "органа" на реда,няма нужда да се мазните,ние не ходим по състезания от вчера и не сме местни(като вас с торбичката семки да стана в 9 часа и да хукна нагоре към байра,да гледам рали),имай малко уважение,да не сме някви малоумници бе,ко ми говориш тука за някви мекици и незнам си кво....Човека се извини и толкоз,да сме били дошли 15мин,ами нали ти казах,че в 10:40 бяхме на финалната линия и искахме да слезем 2 завоя надолу,не до старта...Няма и да имаш думи,ако ти направят тоя номер господата,и тогава незнам ти как ще ги наричаш,ако станеш толкова рано и пътуваш половин българия,ама лесно ви е да ти е на 50км..... :D

резбирачи сте, не сте от вчера????????????
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот ibar » Пон Авг 29, 2011 23:30

golf_1 написа:
Ало господин "лизачев" Ефкото се извини за грешката на "органа" на реда,няма нужда да се мазните,ние не ходим по състезания от вчера и не сме местни(като вас с торбичката семки да стана в 9 часа и да хукна нагоре към байра,да гледам рали),имай малко уважение,да не сме някви малоумници бе,ко ми говориш тука за някви мекици и незнам си кво....Човека се извини и толкоз,да сме били дошли 15мин,ами нали ти казах,че в 10:40 бяхме на финалната линия и искахме да слезем 2 завоя надолу,не до старта...Няма и да имаш думи,ако ти направят тоя номер господата,и тогава незнам ти как ще ги наричаш,ако станеш толкова рано и пътуваш половин българия,ама лесно ви е да ти е на 50км..... :D


крайно време е да се върне рали "златни"
и мелодия на годината!!!
че "лизача" е скрит софиянец и ще докара шипка в софия другата година!!!

смешен си!
има правила, които трябва да се спазват!!!!!
трасето е затворено в 10:00
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Авг 29, 2011 23:42

Да бе извинявай,аз исках да влизам да карам,другия път ще изляза в 9:59 с колата,да се докажа,продължавайте да адвокатсвате,те някой хора са страдали от тази полицейска произволност,те полицайте винаги са прави и трябва да ги слушаме,питайте Стефан Стоев и Панчугов след планинско търговище да ви обеснят за компетентната полиция...Вие си лайте,аз си казвам истината и какво ни се случи,мисля че графика се спазва,аз съм сигурен че поне 15 мин преди НИки Златков да тръгне ние щяхме да сме на някой завой под финала,ама вие пак си лайте,няма грижи,приемам извиненията на Ефкото защото знам че полицейския пройзвол е навсякъде,не само по нашите състезания,просто отдавна не бяхме попадали на такова ченге,което само променяше старта на състезанието,сега господа адвокатс,мисля че сте ме разбрали...Състезанието беше прекрасно,Мичкина феноменален,Кольо влиза в форма,НиКИ и Царски до последно на макс,евала.....В Сливен ще се радвам да се видим,да обсъдим проблемите около рали спорта.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron