Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Пон Яну 10, 2011 16:41

Планинско Шипка 2011
27 и 28 август
Национален шампионат VII кръг

Изображение
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот stanimirxxx » Сря Юни 22, 2011 14:20

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг
от efco » Вто Юни 21, 2011 23:50

Планинско "ШИПКА 2011" тази година ще е на 27 и 28 август и ще бъде 30то юбилейно състезание което никак не ме успокоява , а дали съм се доказал незнам но всяка година го правя като за последно и затова става все по добре ! Никой вече не знае дали ще издържи или оживее до другото състезание виждате какво става !!! Днес си на състезание с някой приятел познат или фен а утре те пишат със "Сбогом .... " . Трябва доста хора да се замислят кой какво е направил и ще остави след това "сбогом" така че нямаме право на компромиси за абсолютно нищо !!! Аз ще се постарая да стане добро състезание а дали ще е най доброто ще разберем !efco
????????? Кога по-точно е от двете дати, че август се зареждат четири последователни състезания всяка седмица???
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов
Изпрати email до efco
stanimirxxx
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 21:09
Име: Станимир Станков

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот техо7 » Чет Юни 23, 2011 11:36

stanimirxxx написа:Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг
от efco » Вто Юни 21, 2011 23:50

Планинско "ШИПКА 2011" тази година ще е на 27 и 28 август и ще бъде 30то юбилейно състезание което никак не ме успокоява , а дали съм се доказал незнам но всяка година го правя като за последно и затова става все по добре ! Никой вече не знае дали ще издържи или оживее до другото състезание виждате какво става !!! Днес си на състезание с някой приятел познат или фен а утре те пишат със "Сбогом .... " . Трябва доста хора да се замислят кой какво е направил и ще остави след това "сбогом" така че нямаме право на компромиси за абсолютно нищо !!! Аз ще се постарая да стане добро състезание а дали ще е най доброто ще разберем !efco
????????? Кога по-точно е от двете дати, че август се зареждат четири последователни състезания всяка седмица???
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов
Изпрати email до efco

Ами мисля че Стефко ясно е написал 27-28 август.Ако има промяна той е човека да съобщи нова дата.Поздрави :)
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот stanimirxxx » Чет Юни 23, 2011 14:34

техо7 написа:
stanimirxxx написа:Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг
от efco » Вто Юни 21, 2011 23:50

Планинско "ШИПКА 2011" тази година ще е на 27 и 28 август и ще бъде 30то юбилейно състезание което никак не ме успокоява , а дали съм се доказал незнам но всяка година го правя като за последно и затова става все по добре ! Никой вече не знае дали ще издържи или оживее до другото състезание виждате какво става !!! Днес си на състезание с някой приятел познат или фен а утре те пишат със "Сбогом .... " . Трябва доста хора да се замислят кой какво е направил и ще остави след това "сбогом" така че нямаме право на компромиси за абсолютно нищо !!! Аз ще се постарая да стане добро състезание а дали ще е най доброто ще разберем !efco
????????? Кога по-точно е от двете дати, че август се зареждат четири последователни състезания всяка седмица???
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов
Изпрати email до efco

Ами мисля че Стефко ясно е написал 27-28 август.Ако има промяна той е човека да съобщи нова дата.Поздрави :)

Ясно е: в сайта на федерацията датата е 3-4.09, която е по-удачна според мен, с оглед на трите поредни състезания през август. Нямам предвид организацията, която е перфектна винаги, а относно колите и екипите, колко от тях ще успеят да се възстановят за четвърти пореден уикенд без малко пауза. А за колегите, които творят графиците: не може м/у първото и второто състезание да има два месеца пауза, а след това да ги наблъскват по няколко на месец, особенно през август, в жегите, а да се пропуска един перфектен месец за нашия спорт, като май например.
stanimirxxx
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 21:09
Име: Станимир Станков

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот beta_racing » Чет Юни 23, 2011 14:51

stanimirxxx написа:А за колегите, които творят графиците: не може м/у първото и второто състезание да има два месеца пауза, а след това да ги наблъскват по няколко на месец, особенно през август, в жегите, а да се пропуска един перфектен месец за нашия спорт, като май например.
Да не се отклонявам от темата, но това го повтаряме всяка година и накрая нещата са си пак същите - сезонът започва късно, а в самите календари има по месец и половина-два, в които има състезания всяка седмица. В същото време в пистовия шампионат дупката от 2-3 месеца се запази и тази година. Не знам, сигурно и организаторите имат претенции и календарът се прави, за да се угоди и на тях, но дупката в пистовия шампионат, която е налице всяка година, поне аз не мога да я оправдая с нищо. Единствените състезания, с които трябва да се съобрази календарът са Рали България, Рали Сливен, Рали Сърбия и Рали Траянови врата (доскоро и Рали Хеброс), защото те, като състезания от Европейския шампионат и Европейските рали купи на ФИА, се определят именно от ФИА (разбира се и организаторът изпраща заявка, ако иска драстична промяна на датата). На всички други състезания в България БФАС е органът, който определя датите, така че не мога разбера защо се получават такива малоумия - късен старт на шампионата, сравнително ранен финал, "празни" месеци в самия календар и в същото време "препълнени" такива... Както и да е, темата не е за календара, въпреки че е свързана с него, както и всяко друго състезание :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Чет Юни 23, 2011 15:41

Дедушките са на моренце с месеци, колеги :lol:. Тука няма правило ако някой е в отпуска друг да замества. Направо се премества състезанието според отпуската. Не отпуската според състезанията. Къде ги смятате вие, филма Недосегаемите се излъчва на 3D :lol: .
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот vikikos » Чет Юни 23, 2011 20:48

Ти спри да ръсиш простотии,щото си точно толкова полезен,колкото и те!Може ли,на всяка тема,след всяко чуждо мнение да изръсваш по едно кучешко такова...
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Ferjancz » Чет Юни 23, 2011 20:53

vikikos написа:Ти спри да ръсиш простотии,щото си точно толкова полезен,колкото и те!Може ли,на всяка тема,след всяко чуждо мнение да изръсваш по едно кучешко такова...



:mrgreen: :mrgreen: Амин! :mrgreen: :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Чет Юни 23, 2011 21:44

vikikos написа:Ти спри да ръсиш простотии,щото си точно толкова полезен,колкото и те!Може ли,на всяка тема,след всяко чуждо мнение да изръсваш по едно кучешко такова...



Сякаш това което казах, не е вярно. Пък и отдавна форума е заприличал на плювалник, в който добре се справяш. :)

- темите за ERC и IRC имаш ли ги
- темите за рали шампионата с актуализиране на линковете към най-важна информация имаш ли ги
- а за планинско
- а за затворен маршрут
- клипове съвсем информативни без претенции, просто да погледаш имаш ли за там където съм ходил
- онборд от Виваком Рали Тийм имаш ли.

Ама аз не мога да плюя, затова не съм полезен. :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот efco » Чет Юни 23, 2011 21:55

Моля някой да оправи датата на планинско ШИПКА 2011 на 27 и 28 август 2011 ,промяната на рали Сливен е от ФИА заради Рали Барум от там се променя с една седмица по рано нашето планинско състезание.
Прикачени файлове
logo 2011.doc
(151.5 KiB) 656 пъти
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот ianely » Пон Юли 04, 2011 21:19

trouble написа:
vikikos написа:Ти спри да ръсиш простотии,щото си точно толкова полезен,колкото и те!Може ли,на всяка тема,след всяко чуждо мнение да изръсваш по едно кучешко такова...



Сякаш това което казах, не е вярно. Пък и отдавна форума е заприличал на плювалник, в който добре се справяш. :)

- темите за ERC и IRC имаш ли ги
- темите за рали шампионата с актуализиране на линковете към най-важна информация имаш ли ги
- а за планинско
- а за затворен маршрут
- клипове съвсем информативни без претенции, просто да погледаш имаш ли за там където съм ходил
- онборд от Виваком Рали Тийм имаш ли.

Ама аз не мога да плюя, затова не съм полезен. :)

Мисля че това го правиш доброволно,пък и не само ти!!!! Или трябва да се бием в гърдите кой какво и как....
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Пон Юли 04, 2011 22:59

Ами това е в отговор на викикос. Доброволността ми е полезна :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Веселин Драганов » Нед Юли 17, 2011 22:09

efco написа:Моля някой да оправи датата на планинско ШИПКА 2011 на 27 и 28 август 2011 ,промяната на рали Сливен е от ФИА заради Рали Барум от там се променя с една седмица по рано нашето планинско състезание.

Абе братко (с най-искрени чувстава защото за мене си велик), не е ли по-добре да остане за септември? Твоето готино мероприятие остава след три поредни състезания. НА халая на който са хората няма ли да имаш отказали се само поради това, че не могат да се подготвят за 1 седмица?
Абе, да не сме некви братчеди? И аз съм Драганов и съм от Казанлък? :)
Аватар
Веселин Драганов
 
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 15:26
Местоположение: София, Бояна
Име: Веселин Драганов Драганов

Re: Планинско Шипка 3-4 септември 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот damnit » Нед Юли 17, 2011 22:31

Веселин Драганов написа:
efco написа:Моля някой да оправи датата на планинско ШИПКА 2011 на 27 и 28 август 2011 ,промяната на рали Сливен е от ФИА заради Рали Барум от там се променя с една седмица по рано нашето планинско състезание.

Абе братко (с най-искрени чувстава защото за мене си велик), не е ли по-добре да остане за септември? Твоето готино мероприятие остава след три поредни състезания. НА халая на който са хората няма ли да имаш отказали се само поради това, че не могат да се подготвят за 1 седмица?
Абе, да не сме некви братчеди? И аз съм Драганов и съм от Казанлък? :)



Ако остане за септември, се застъпва с рали Сливен... Ако това стане... кьорав човек няма да дойде да кара/гледа планинското...
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Веселин Драганов » Пон Юли 18, 2011 12:36

:? Абсолютно вярно- пропуснах момента със Сливен
Аватар
Веселин Драганов
 
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 15:26
Местоположение: София, Бояна
Име: Веселин Драганов Драганов

Следваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron