Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Авг 15, 2011 22:16

Jari-Matti Latvala написа:И колата на Ники върви,спор няма,но Царски няма конкуренция в това отношение.За какви две десети говорим,като най-нормалното нещо е разликата, да е по две секунди поне, на всеки манш в полза на Илия!

Ало компетентност,а Пепи Гьошев като го тупа с Ево група Н,или супера дето е атмосфера,какво трябва да кажем,можеби трябваше да се съмоубием....Колата на Ники за мен е най силната,ама ти къде ги виждаш тия по 2секунди на километър незнам......По добре да беше коментирал браво невероятна борба с уникална разлика след 2-рия манш,колите са уникални и нещо такова.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот IL.TZARSKI » Пон Авг 15, 2011 23:05

""Абе да няма някакви нови хапчета,вие чувате ли се?!?"" :shock: Мале тука какъв панайр стаааааааана :lol: :lol: няма нови те и старите вършат работа :mrgreen:
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Пон Авг 15, 2011 23:21

golf_1 написа:
Jari-Matti Latvala написа:И колата на Ники върви,спор няма,но Царски няма конкуренция в това отношение.За какви две десети говорим,като най-нормалното нещо е разликата, да е по две секунди поне, на всеки манш в полза на Илия!

Ало компетентност,а Пепи Гьошев като го тупа с Ево група Н,или супера дето е атмосфера,какво трябва да кажем,можеби трябваше да се съмоубием....Колата на Ники за мен е най силната,ама ти къде ги виждаш тия по 2секунди на километър незнам......По добре да беше коментирал браво невероятна борба с уникална разлика след 2-рия манш,колите са уникални и нещо такова.... :D

Пепи Гьошев е друга бира,коментара е излишен,сравнението неуместно!Какво е трябвало да кажем и да направим,също не ме вълнува.Интересува това какво става,а не какво е можело да стане евентуално!
За теб колата на Ники е най-силната,за мен,тази на Царски е такава!Това че има две различни мнения по въпроса явно не е нормално за теб.Всички трябва да се съгласят с това,просто защото така мислиш.Да,но аз не съм от тях!
И каква невероятна борба може да е станала,при положение,че виждаш колко на брой са колите от класа на Ники и Илия.Толкова оспорвано,чак няма на къде.Утре като отидеш на някое състезание с 10 коли,пак ще кажеш същото,тези клишета вече ги знам.А,по въпроса за Царски казвам,че така,както е тръгнало,ако участва някой път на планинско срещу 5 конкурентни на неговата коли,ще завърши шести.Не защото няма качествата за това,защото няма мотивация може би или не знам защо.Или може би трябва да спестим и това,за да сме "удобни" на някои.....
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот achkata89 » Пон Авг 15, 2011 23:57

!Offtopic!
Някой може ли да ми каже, как мога да кача снимки в галерията на форума?
Фейсбука много ги мачка, пикасата и тя....

ппс. Мисля си че ранка/мненията са ми проблема, но не намерих инфо по въпроса.
Извинете за спама :)
Аватар
achkata89
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Юни 18, 2011 13:41
Име: Angel Dimitrov

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот 18nv » Вто Авг 16, 2011 09:18

Отново само екипа на Automagazin отразява състезанието. Интервюта с пилотите след Планинско Кюстендил:
http://automagazin.bg/Videos.php?category=3
Моля гледайте, осмислете казаното от пилотите и тогава коментирайте... :wink:
Аватар
18nv
 
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 19:00
Местоположение: Ruse
Име: Пламен Братанов

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот RS_TURBO » Вто Авг 16, 2011 09:29

achkata89 написа:!Offtopic!
Някой може ли да ми каже, как мога да кача снимки в галерията на форума?
Фейсбука много ги мачка, пикасата и тя....

ппс. Мисля си че ранка/мненията са ми проблема, но не намерих инфо по въпроса.
Извинете за спама :)

Няма страшно, като гледам за сега само ти си ПО Темата другите са ОФФ ТОПИК....
Добре се аре към всички представете си планинското без Царски на кво заприличва, то не стига дето има 2 коли дето да ти съберат погледа ами и недовоствате... от сега събирам кинти да ходя догодина на Rechberg, че явно там е истината...
И само да уточня от години НЕ харесвам царски и поведението му, а предполагам сега трябва да ме оплюе някой че не харесвам някого... странна работа...
Поздрави на всички който все още милеят за автомобилния спорт в България...
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот automagazin » Сря Авг 17, 2011 12:16

снимки и видео - www.automagazin.bg
Най- доброто от автомобилният спорт на едно място - http://automagazin.bg/
Аватар
automagazin
 
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 23:45
Име: Automagazin Bg

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот IL.TZARSKI » Сря Авг 17, 2011 14:49

automagazin написа:снимки и видео - http://www.automagazin.bg

Добре че има такива хора като вас който показват спорта такъв какъвто е.На всички в тоя форум е ясно медийното отразяване на състезанията какво е.В тоя ред на мисли виште http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/vid ... tizma.html едно интервю в което много хубаво бяха "нахранени" :mrgreen: медийте (в края на репортажа) Дано доживееме някой прекрасен ден спортните новини да НЕ започват с това как България се е осра.......ла!срещу Черна Гора с 0 на 5 примерно или как в центъра на София всичко е почупено защото 20 прасета и 20 говеда са били на мач на националния стадион а в същото време една писта софия която събира минимум 20 000 човека даже е забранена защото трябва ЕДИН ПЪТ :!: в годината ЕДНА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ :!: да се затвори ЕДНАТА :!: лената на околовръсното и бул.България за НЯКОЛКО :!: часа :evil: Дано някога хората от който зависят тия работи започнат да мислят кое е добро към кое има интерес и кое си заслужава :?
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Sedan » Чет Авг 18, 2011 01:13

Абе защо никой не се сеща че въпросния Царски победи в предния кръг втория(Ники Златков) с по 4сек на изкачване и общо 13-14сек в състезанието.Сега разликата е 24 стотни и да кажеш че са го направили мармалад си е чиста злоба която не можеш да си я сдържиш, че чак я изливаш във форума. Какъв бил преди какъв бил сега... пълни глупости!И преди и сега раздава здраво газ по трасетата и правят и подържат автомобили на високо ниво в отбора му ама някой точно това ги дразни и се чудят как да съскат/
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот stoks1 » Чет Авг 18, 2011 18:06

Макар, че съм много далече от Кюстендил присъствах на Планинското в Кюстендил. В сравнение с друга година имаше много малко коли само 25. Но ги разбирам предишната седмица е имало на Панагюрище и затова ги нямаше повечето. В началото не беше много интересно, бях на обратния завой. Първите двама бяха най-интересни, но Ники Златков се завъртя леко на завоя и изгуби време доколкото разбрах, но на втория манш без грешка. Слезнахме долу на старта там беше интересно на втория манш :D с вчупения блок на Lancia-та. Апък за Пътната помощ дето дойде да не говорим... неможа да запали като искаше да се изнася :D :D

П.П. Надявам се догодина да има повечко коли и по голяма битка :)
Ето ви малко снимки http://www.album.bg/stoks1/images/28270927/
stoks1
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Апр 24, 2010 22:11
Име: Стойчо Стоев

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот automagazin » Пет Авг 19, 2011 20:23

Имаме материал с он - борд на Илия и Дани в процес на работа сме...
Най- доброто от автомобилният спорт на едно място - http://automagazin.bg/
Аватар
automagazin
 
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 23:45
Име: Automagazin Bg

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот omega » Съб Авг 20, 2011 13:08

automagazin написа:Имаме материал с он - борд на Илия и Дани в процес на работа сме...

Ще ми бъде интересно,поздрави за усилието.
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот bizzart » Нед Авг 21, 2011 19:26

automagazin написа:снимки и видео - http://www.automagazin.bg


така ама не отваря видеото
PLATAmotorsport
bizzart
 
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Окт 26, 2010 21:10
Име: Никoлай Йорданов

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот automagazin » Нед Авг 21, 2011 22:43

bizzart написа:
automagazin написа:снимки и видео - http://www.automagazin.bg


така ама не отваря видеото


явно имате проблем с флаш плейера
Най- доброто от автомобилният спорт на едно място - http://automagazin.bg/
Аватар
automagazin
 
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 23:45
Име: Automagazin Bg

Мнениеот viktor_vts » Сря Авг 24, 2011 18:33

Някой може ли да ми даде линк или да публикува тук някакви крайни резултати. Благодаря предварително!
Аватар
viktor_vts
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Яну 11, 2010 16:21
Местоположение: Варна/Русе/Дънди
Име: Виктор Несторов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron