Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот Гетов » Чет Авг 04, 2011 19:00

добра новина...., а и награден фонд има...направо си е супер
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пет Авг 05, 2011 10:06

Чудя се къде са ония 90% от пишещите във форума(критици) :lol: Къде се изгубихте ? Знаете само да лаете как всичко отива надолу и колко е лош животът, а сега няма нито един да напише нещичко във връзка с уникалната организация... Няма да има такси, няма да има глоби, по един сладолед ли трябва сега да ви подарят, че да напишете нещо добро ? Ето това ви е огледалото !


Трасето е уникално, без нито една забележка, организаторите - Оптикоелектрон, Асарел Медет и Автоцар са много сериозни и ми е изключително неприятно, че няма да присъствам, още повече като гледам какви са условията, както винаги и хотелите ще са с отстъпка.Ще има и парични награди, което ми се е случвало за последно през 2008-ма на писта Стара Загора. Поздравления!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот golf_1 » Пет Авг 05, 2011 11:07

Л. Мечков написа:Чудя се къде са ония 90% от пишещите във форума(критици) :lol: Къде се изгубихте ? Знаете само да лаете как всичко отива надолу и колко е лош животът, а сега няма нито един да напише нещичко във връзка с уникалната организация... Няма да има такси, няма да има глоби, по един сладолед ли трябва сега да ви подарят, че да напишете нещо добро ? Ето това ви е огледалото !


Трасето е уникално, без нито една забележка, организаторите - Оптикоелектрон, Асарел Медет и Автоцар са много сериозни и ми е изключително неприятно, че няма да присъствам, още повече като гледам какви са условията, както винаги и хотелите ще са с отстъпка.Ще има и парични награди, което ми се е случвало за последно през 2008-ма на писта Стара Загора. Поздравления!

Някой да написа нещо лошо за "Узана",и ти можеше да напишеш че там трасето е уникално,нищо че пътя не е чисто нов като тук,но пък като гледам онборда на Ванката Шопов ми прилича на магистрала с един обратен....Можеби статията с падането на такса участие можеше да я напишат в понеделник,а не петък......Успех на организатори и състезатели и деятели,щом и награден фонд има значи нещата тръгват нагоре..... :D Можеби тези 90% от хората ще ги видиш да се забавляват на дървото в Сливен.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот kiko s BAN-a » Пет Авг 05, 2011 13:25

Еми то е малко раничко за критика :mrgreen: .Обикновенно по това време всичко е уникално във всяко състезание,ама като дойде неделя вечер става едно мазало :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Това,което се афишира е май най-доброто до момента.Дано и следващите два дена да си остане така.
kiko s BAN-a
 
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Юни 17, 2010 12:19
Име: Gena Dimitrov

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пет Авг 05, 2011 15:56

golf_1 написа:Някой да написа нещо лошо за "Узана",и ти можеше да напишеш че там трасето е уникално,нищо че пътя не е чисто нов като тук,но пък като гледам онборда на Ванката Шопов ми прилича на магистрала с един обратен....Можеби статията с падането на такса участие можеше да я напишат в понеделник,а не петък......Успех на организатори и състезатели и деятели,щом и награден фонд има значи нещата тръгват нагоре..... :D Можеби тези 90% от хората ще ги видиш да се забавляват на дървото в Сливен.... :D
Какво мога да напиша за Узана, като никога през живота си не съм стъпвал там ? А, ако тия 90% критици наистина са на дървото............... ебати спорта.....
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Пет Авг 05, 2011 21:03

Л. Мечков написа:
golf_1 написа:Някой да написа нещо лошо за "Узана",и ти можеше да напишеш че там трасето е уникално,нищо че пътя не е чисто нов като тук,но пък като гледам онборда на Ванката Шопов ми прилича на магистрала с един обратен....Можеби статията с падането на такса участие можеше да я напишат в понеделник,а не петък......Успех на организатори и състезатели и деятели,щом и награден фонд има значи нещата тръгват нагоре..... :D Можеби тези 90% от хората ще ги видиш да се забавляват на дървото в Сливен.... :D
Какво мога да напиша за Узана, като никога през живота си не съм стъпвал там ? А, ако тия 90% критици наистина са на дървото............... ебати спорта.....

Еееееее Любо, никога не е късно да те нахранят....нека дойде Неделя, нека свърши състезанието ....пък ще видиш....може и нищо никой да не каже, ама си имай едно на ум...Всяко състезание си е специфично само по себе си, но винаги ще има недоволни, както и доволни...Поздрави 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот rokoko2 » Пет Авг 05, 2011 21:25

спокойно бе,аз положителния си коментар съм го написал във фейса :) ,ето-[url]Вчера в 15:22 · Харесва миНе харесвам.Nikolai Petrov не съм очаквал,че в тези трудни времена някой може да направи такъв жест към спорта,много приятно съм изненадан.Така се прави-това е любовта към спорта в чистия му вид,а не с цел печалба.Явно сърбите ни дадоха добър пример.Само така спорта ...ще оцелее в България,ще има повече пилоти и по- голям интеес от страна на публиката.Благодарности на спонсора и стискам ръка на Големия цар,когото не познавам лично.Браво бай Иване…
[/url] :lol: Доволни? :roll: Успех на всички екипажи
Изображение
Аватар
rokoko2
 
Мнения: 46
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 22:18
Местоположение: kavarna
Име: nikolai petrov todorov

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот школата » Пет Авг 05, 2011 21:29

Трасето е уникално, без нито една забележка, организаторите - Оптикоелектрон, Асарел Медет и Автоцар са много сериозни и ми е изключително неприятно, че няма да присъствам, още повече като гледам какви са условията, както винаги и хотелите ще са с отстъпка.Ще има и парични награди, което ми се е случвало за последно през 2008-ма на писта Стара Загора. Поздравления![/quote]


Здравейте прав е Любо Мечков,адмирации и поздравления за Илия и Иван Царски.Това което правят като организатори е достойно за уважение.Хора които наистина милеят за автомобилния спорт в България. Хора които знаят какво да направят в условията на финансова криза за да помогнат на състезателите .Да видим сега останалите организатори на Планинските състезания ще вземат ли пример от тях ,ще направят ли така че да участват повече състезатели.По това ще си проличи,кой заслужава да бъде организатор на състезанията от републиканския шампионат.
Rally School Pavel Jekov
Аватар
школата
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:55
Местоположение: СОФИЯ
Име: RALLY SCHOOL PAVEL JEKOV

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Пет Авг 05, 2011 21:56

A ако организатора на дадено планинско не може да осигури финансови награди или предметни...примерно , масла, гуми,чувалче картофи и т.н., означава ли че не е добър организатор...??? Ако се е постарал за трасето и сигурността , всичко да мине безпроблемно...??? Не всичко е пари , всеки се опитва да направи нещо за състезателите и феновете, но не всеки има възможност да намери сериозни рекламодатели.Това не ги прави по малки от другите.... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот Sedan » Пет Авг 05, 2011 22:21

Съжалявам и аз като фен че няма да мога да присъствам на това състезание а Панагюрище е прекрасно място (от Траянови врати го знам) евала за организацията за пример са и успех на домакина Илия Царски нека победи :!:
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот bg_rallyfan » Съб Авг 06, 2011 17:47

Някой да каже резултати от тренировките ако може!!
bg_rallyfan
 
Мнения: 96
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 14:41
Местоположение: София- Твърдица
Име: Мартин Чорбанов

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот P.Solberg » Съб Авг 06, 2011 17:53

Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот emoangeliyn » Съб Авг 06, 2011 20:36

Супер, Любчо Каменов отново лети в Х3....чакаме утрешния лист :D
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот tik-tak » Съб Авг 06, 2011 20:41

Някой ще може ли да ме ориентира как да стигна до СТАРТ-а пру исловие , че идвам от Габрово , и евентуално да кажете места от къде да се гледа. Благодаря Ви.
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

Re: Планинско Панагюрище 6-7 август 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот IL.TZARSKI » Съб Авг 06, 2011 21:39

Като влезеш в панаюрище питаш как да стигнеш до Оптико Електрон (и най малките го знаят!)Там са боксовете малко по нагоре е старта.За мене най хубавото място е първия десен завои.
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron