Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Юни 12, 2011 23:25

vassil.oreshkov написа:
maro написа:А ей такива изказвания пък са причина много хора да се отвратят от тоя спорт.Нито на пилотът ви тона във въпросното писмо е подходящ, нито вашия към потребителите тук. Надявам се модераторите да бъдат безпристрастни.


нещо не си разбрал...към потребителите тук моите уважения...имах впредвид определени личности...модераторите ми ок да ме баннат...кое не ви хареса господине? вие се състезавате с автомобил който може да ви убие в неподходящи и не отговарящи на правилника условия ли? кое не е подходящо???
аз например се отвращавам от тона на упоменатите в поста ми потребители...те искат БГ първенството да си е квото е...селска кушия!!! а Вие??? Вие от какво???
...аз зная какво и колко ни струва да работим аз и колегите ми ,за да има надежда за този спорт ....а Вие какво сте сторили за това???

Колега, предполагам модераторите няма да те баннат....цялата работа става от писмото, човека си има мнение и си го казва,просто и ясно,нали???? Всеки има право на мнение.Идеята на писмото според мен , а и според други колеги е да се направи така , че догодина да има състезание, но без такива писма.Тук организатора трябва да си направи извода, може ли да организира състезания ,или ще отбива номера.Аз също съм съгласен с някой неща на Г-н Златков, други ги приемам за каприз, но човека си е направил труда , казал си е какво му е и всички се надяваме да има някакво развитие по въпроса.Никой не иска претупана работа, сигурен съм.Ако има някаква възможност нека помогнем на организатора да не се получават такива негативни мнения , и да си гледаме спокойно, да се радваме на нашите любимци, и да се приберем вкъщи доволни.Поздрави и наздраве.! 8) :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот vassil.oreshkov » Нед Юни 12, 2011 23:33

само ще поясня-когато се правят автомобилни състезания трябва да се спазва правилника за провеждането им...няма капризи има правила...и когато се спазват е просто и ясно и ....най-важното безопасно-и за състезатели и за публика...компромисите струват скъпо...
vassil.oreshkov
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 23:53
Име: Васил Орешков

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Юни 12, 2011 23:47

Съгласен съм...просто организатора трябва да си направи извода,за трасето , за това къде да е патрулката , за да я не я удари Милен или който да било друг, къде е мястото на пожарната и линейката, как да са маршалите, да има някава организация,ред и дисциплина.Правилата трябва да се спазват..., защото ако не се спазват ....верно си е кушия, колкото и неприятно да ми е ,така се получава.Поздрави и успех... :wink: :D 8) 8) 8) :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот boyan » Пон Юни 13, 2011 20:55

Аз бях на трасето и лично моето мнение е че, Ники Златков не е прав само за две неща.
1. Не е редно според мен да се упреква организатора, например за неравното закърпено само на места трасе.
Такива трасета има в цял свят, а някой от тях са сред най-атрактивните - Barum (тясно, неравно, бързо с много фракция). Всеки знае, че планинско Търговище от край време си е така и може би за това е и доста атрактивно като трасе за пилоти и публика. За опасно не съм много съгласен, защото всяко трасе само по себе си е опасно. Търговище с превалите, Узана с плъзгавите и влажни бързи завои, Пещера с идентичните на влизане и различни на излизане завои и т.н.
Затова пилотите са пилоти, трябва да предвидят всяка ситуация и да покажат на какво са способни на даденото трасе.
2. Второто е , че това било "селска кушия":
Тук мога доста да кажа и мисля че Ники Златков, предполагам несъзнателно обижда доста голяма част от пилоти, механници и фенове на този спорт, защото ги въвлича в така наречената "с....а кушия" според него.
За доста от тези пилоти това е единственото състезание за цялата година, за други беше дебют, за трети е често срещано явление. И те се радват че са били съпричастни с него и са се докоснали до него, защото то е за състезатели а не за селски гонкаджии.


За мен Ники Златков е прав за всичко друго което е написал , просто по тези два въпроса исках да коментирам.
Надявам че не съм го обидил, просто и аз като него имам право на мнение и си го написах.
Поздравявам всички участници в състезанието за мъжкото каране.
boyan
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юни 13, 2011 20:12
Име: Boyan Bezus

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот siky » Пон Юни 13, 2011 21:14

vassil.oreshkov написа:само ще поясня-когато се правят автомобилни състезания трябва да се спазва правилника за провеждането им...няма капризи има правила...и когато се спазват е просто и ясно и ....най-важното безопасно-и за състезатели и за публика...компромисите струват скъпо...

Според Вас г-н Орешков, кое състезание в България отговаря на всички изисквания? Кое състезание от милия ни роден шампионат би се провело? Като се знае, какво е трасето, не е ли редно автомобилите създадени за състезание да може да им се сменява окачването в зависимост от условията на трасето? Да не се окаже федерацията пак виновна? Не съм я избирал аз!
Федерацията ВИЕ сте си я избирали, като сте си я избрали ще си навеждате главите и ще ги слушкате! Не ми се оплаквайте от селските кушии!
ФЕДЕРАЦИЯТА, ТОВА СТЕ ВИЕ СКЪПИ АВТОМОБИЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот GT 51 » Пон Юни 13, 2011 23:24

Е това дето си написал за федерацията е така,ама малко хора го осъзнават.Пък и пилотите си мълчат, кво ще кажат...??? 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот trouble » Пон Юни 13, 2011 23:36

То че така така ама тва е било преди втората световна война, ехееее време оно ... :mrgreen:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот ianely » Вто Юни 14, 2011 18:29

siky написа: Федерацията ВИЕ сте си я избирали, като сте си я избрали ще си навеждате главите и ще ги слушкате! Не ми се оплаквайте от селските кушии!
ФЕДЕРАЦИЯТА, ТОВА СТЕ ВИЕ СКЪПИ АВТОМОБИЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Много точно казано!!!! Който иска промени нека надига глас на правилното място(отчетно-ИЗБОРНОТО събрание) :!:
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот kiko » Вто Юни 14, 2011 19:19

Така е,ама темата е за конкретно планинско и конкретната нападка към организатора.Че има трески за дялкане - има .Но защото тази селска кушия я нападнаха,а другите планински........ :wink:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот RS_TURBO » Вто Юни 14, 2011 23:50

kiko написа:Но защото тази селска кушия я нападнаха,а другите планински........ :wink:

Кои другите... непроведените ли? или планинско Благоевград...
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот krasio » Сря Юни 15, 2011 02:12

TURBO написа:...
Най лесно е да кажеш :"Няма пари ,планинско няма да има!"С тези възможности толкова!И на мен ми се кара личната кола по германски автобани ,но не би!Мисля ,че чухте 20км магистрала "Люлин" колко струва,не искам и да си помисля ,колко би струвало да направи 5км 6м широка отсечка ,някъде из търговишко,а и кой ,а и заради какво ще го направи!Разбирам Златков ,но нека и той да разбере ,че тези момчета от този регион няма къде другаде да се изавят!Все пак и той е карал Лада и той някога е нямал средства и т.н. А това за "селски кушии" е обидно дори за нас феновете!



Всички сте безкрайно възмутени че Ники Златков е написал "СЕЛСКА КУШИЯ",а даже не сте си направили труда да прочетете писмото му в което той нарича планинско Търговище,"АВТОМОБИЛНА КУШИЯ" !!!
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот rally_m » Сря Мар 07, 2012 09:14

gallery2.php?g2_itemId=197887
Добавих малко снимки в галерията, понеже беше направена а нямаше нито една...
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron