Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот Ferjancz » Чет Юни 09, 2011 21:30

А бе Владо, кой се кара бе.....разменят се мисли само!

Към Голф_1

Това, че четеш между редовете или това, което иcкаш да прочетеш, не е мой проблем. Кое от "cтоях на отрещния тротоар и гледах" не разбра точно? Никой не уcпрова акта на Панчугов, а поcледвалите cъбития. И извинявай, ама подобен тип поведение на "органите" cи е чиcта проба cелcки манталитет и най-вече на проcти хора c влаcт, cиреч пак "органите", които за неразбралите ще повторя, че cа чаcт от cъcтезанието. А що cе отнаcя до "кушиите", еми при подобни cитуации потърпевшите, няма как да нарекат проявата. Аз подобни cъcтезания не желая да гледам. Cъщото е и c проcтотиите между Царя и бокcа на Паунов, и c Бедини и ред други. Защо трбва да cе премирява човек c подобно нещо, защото видиш ли cамо и cамо да имало cъcтезания. Е, като cи c униканите cпомени от Албена, както и вcички ние, подобен вид изцепки радват ли те? Ами ако това cе бе cлучило c твой приятел, пак ли тази пеcен щеше да пееш?
И тук cтигме до федерцията, ако имаше една иcтинcка и работеща както трябва федерация, ти гарантирам, че cлед подобно cъcтезание на cледващата година в Тръговище нямаше да има мероприятие. Bече cилно cе надявам да cтане като при моторите, да има 3-4 нулеви годинки та малко да ни уврат главите, защото явно, че ножа вече е до кокала и болката е непоноcима.
И Ники Златков не е АДАC, АДАC cа много хора. И като толкова cе интереcувате от това, какво правят, cе вигнете и ходете на някое тяхно заcедание, открити cа. Кажете cи мнението, дайте предложение, пред клавиатурките вcеки е много креативен. Пък ако толкова имате нещо против Златков, е, ще можете да му го кажете лично. Ама напоcледък cе убеждавам в казаното от Любо Мечков, че 99% не биха cе уcмелили да го направят, когато човека е пред тях!
Ако иcкаме да гледаме любимият cи cпорт, в оня чиcтият му и хубав вид като фенове трябва да cме, като че ли по-взиcкателни - премирението не е решение. За това чехите имат прекраcен cпорт и cа хора cпоcобни да cъберат пари за пилот да кара топ BРЦ кола, нещо от което ние cме далеч далеч назад.

Както и да е, дано cъм бил разбран какво иcкам да кажа!
Лека вечер!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот GT 51 » Чет Юни 09, 2011 21:38

Л. Мечков написа:
GT 51 написа:.....Айде със здраве и не се карайте за глупости... :D :D :D

Брат, Златков ги е коментирал тези неща преди събитието. Не си прав, за това гарантирам, иначе не ми се влиза в спорове. Само е редно да си изясним едно дребно нещо тук - Срещу наименованието "Планински шампионат" пише, че е високоскоростно състезание, което няма как да е на отсечка за Рали, поне не и от този клас. Чисто технически ще Ви напомня, че в пистовия и планинския шампионат не се позволява ползването на защитни скари под автомобилите, което автоматично дава отговори за изискванията за трасето. Тъй като си нямам никаква идея от състоянието на Планинско Търговище, подчертавам, че говоря по принцип, а не в частност.

Това не го знаех, че ги е коментирал тези неща, но тогава контрата остава в организатора...??? :?:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот Л. Мечков » Чет Юни 09, 2011 21:46

GT 51 написа:
Л. Мечков написа:
GT 51 написа:.....Айде със здраве и не се карайте за глупости... :D :D :D

Брат, Златков ги е коментирал тези неща преди събитието. Не си прав, за това гарантирам, иначе не ми се влиза в спорове. Само е редно да си изясним едно дребно нещо тук - Срещу наименованието "Планински шампионат" пише, че е високоскоростно състезание, което няма как да е на отсечка за Рали, поне не и от този клас. Чисто технически ще Ви напомня, че в пистовия и планинския шампионат не се позволява ползването на защитни скари под автомобилите, което автоматично дава отговори за изискванията за трасето. Тъй като си нямам никаква идея от състоянието на Планинско Търговище, подчертавам, че говоря по принцип, а не в частност.

Това не го знаех, че ги е коментирал тези неща, но тогава контрата остава в организатора...??? :?:

Нямам си идея, не съм присъствал, не знам какво точно е било, макар, че на мен гърбави и криви трасета ме кефят. Просто обобщавам, че е имало бая разговори преди стартовете, заради състоянието на трасето и до там ми е инфото. Просто се чух със Златков по технически въпрос някъде към края на седмицата и беше там. Сподели ми, че има проблеми с трасето и се мъчат да направят нещо. Другото го забравих, стар съм вече да помня повече подробонсти, а и колата ми беше на трупчета и не ме засегна особено :D
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот GT 51 » Чет Юни 09, 2011 21:57

Ясно.... 8)
Сетих се за един случай преди няколко години...отиваме на планинско Узана, събота минават трнировките, Георги Пейчев събира отбора си и обратно в София.Коментара беше не е обезопасено хубаво трасето, не е изчистено добре, не съм съгласен с еди какво си....и си тръгна...с целия керван...това е.. :D :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот rally_m » Пет Юни 10, 2011 13:12

Фенове, състезания,БФАС всичко е една пародия. Имаме толкова много възможности за ралита и планински, които не се използват. Има толкова много хора, които разбират от организиране и ръководене на дадено мероприятие, но не им се занимава,нямат желание точно заради тези "компетентни" мнения и квалификации. Никой не дава обективна и правилна оценка. Тези неща изгониха и спонсорите от спорта(лично мнение).
Всички пред клавиатурите пишем много и разбираме от всичко.
Колкото до "войната" София - провинция, тя винаги ще я има, не само в рали спорта. Не смятам, че феновете от България се делят на софиянци и НЕ софиянци, всички си гледаме състезанията, кои повече, кои по-малко. Всеки си има мнение, но понякога е по добре да не се изказва, не се знае на следващото рали или планинско, дали някой софиянец няма да си опъне палатката до някой варненец примерно... тогава съм сигурен, че никой няма и да си помисли да се кара или заяжда с другия.
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот НРТЕАМ » Пет Юни 10, 2011 22:59

Аз пък не разбрах на Златков какъв му е проблема-бабуни по трасето,неуредици по организацията-ми аз не виждам нищо ново.Това си е нещо нормално в БГ шампионата!Или може би проблема е,че сме извън класирането г-н Златков?Може би за "колата без аналог" в БГ шампионата трябва специална писта като за Ф1???Ми що не си я донесохте от СФ?/пистата де/
Знам,че мнението ми ще разбуни духовете със сигурност,но....Който го е страх от мечка,да не ходи в гората!Както казваше Стоичков"Който кара-пичели,който не кара-ми да не реве г-н Златков
Не ангажирам никого с мнението си,то си е лично мое,както и не изпитвам някаква неприязън към гореспоменатата личност.Извинете ме!
ТОВА,КОЕТО НЕ ТЕ УБИВА,ТЕ ПРАВИ ПО-СИЛЕН
0899748061
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот RaPiD » Съб Юни 11, 2011 00:19

Типично българско мислене - никога не искаме нещо по-добро за нас самите, така както трябва да бъде, затова и държавата е толкова пропаднала, щото такава си и я харесваме. За всяко нещо се примиряваме и сваляме гащите... ташак пълен.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот golf_1 » Съб Юни 11, 2011 11:38

E как да не искаме нещо по-добро,просто влизаш в темата за рали "България" и там хубавите неща продължават,явно и там нещата се развиват в правилната насока....Ади тука нямаше лев,хората бяха калпави,ченгета-малоумни,да видим сега най голямото състезание какво ще предложи,само да не се окажа прав и да е по постно от търговище,не ми се иска.... :shock:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот kiko » Нед Юни 12, 2011 08:52

Значи грешно е да се сравняват различни състезания!
Асене,никой не иска да има застой!Но да наречеш едно състезание "селска кушия" в статия е пълен ташак.
Ако според някои това писмо е конструктивна критика с цел подобряване на нещата......е в голяма грешка.В цялото писмо лъха тотален негативизъм,който води до извода,че това е проблем САМО при Търговище.А не е така!Това си е чиста проба атака към организатора.
Аз се позамислям и върху един друг въпрос - защо острата критика,която се появи е само от двама човека?Пилота с полицейските проблеми едва ли му дреме за кенефите или пък за дупките...примерно.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот todor hristov » Нед Юни 12, 2011 10:16

Принципно ,написаното от Златков е за доброто на спорта.Не мисля,че е нарочно или заради София vs Прованса.Човека отиде,видя и изказа впечатления от Добрите състезания.Гледах онборда и смятам,че дори не със Сизифови усилия и това може да се случи у нас.
Втрещен съм обаче от прочетеното,че отговорността за даден инцидент е на извършителя-това или е грешка или по-голяма тъпотия не съм виждал.
Ако се наложи тенденция застраховките да се правят от организатора,покривайки даденото трасе,това може да доведе до положителни резултати при няколко условия.Застрахователя да инспектира трасето преди и повреме на надпреварата,защитавайки собствените си интереси.Състезателите и организатора ще имат интерес да плащат по-малки застраховки при по-малък риск за зрителите.Последните обаче ще трябва да плащат.
Дори при една крайно символична сума от 2-3 лева на човек при повече желание може да доведе до положителни промени,основно по сигурността на трасетата и хигиената.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот R5T » Нед Юни 12, 2011 20:19

За плащането си прав, навярно повечето хора няма да имат нищо против да платят по 2-3-5 лв, дори без да получат елементарни неща в замяна като кошчета за боклук. Лека по лека нещата ще стават по-добре и по-добре с повече пари! ОБАЧЕ, сети се какъв ще е процента на "феновете", които ще минат през реки, долини, храсти и нз кво си само и само да не дадът по 2 лв? Друго, кой е съгласен да плаща без да знае за какво? Ако се знае - събрахме такива кинти, изхарчихме ги за еди какво си - да, супер, ама то кво става, събираме едни пари и .......... Българина кво си мисли тия взеха парите и си ги прибраха, другия път нема да платим! Да не се засяга никои ама това е грозната истина!
Писмото на Златков, може и да има право, но е смешно заради елементарния начин по-който е написано! Не може педседателя на АДАС да се изразява така, освен ако не е с цел да привлече внимание, но едвали като се има предвид къде се появи тая статия! Било селска кушия, а това не е ли махленско говорене? Така или иначе писмото е факт, дано и да има резултат!
София-провинция, тинтири-минтири, не знам кой мислител мноооого отдавна е казал - "всичко което не е до морето (океана) е провинция!
Това малко за разведряване!
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Юни 12, 2011 20:33

Понеже, защото, така се получи на планинско Стоян Колев,сега ми е интересно какво ще стане оттук нататък, сезона тепърва стартира, набира скорост, всеки един шеф на отбор може да пише такива писма,нали.? Но до кой ще са адресирани ? Дали нещо ще се промени.? Най-важното според мен , е че за догодина преди да стартира шампионата, организаторите трябва да са много прецизни и да са изпипали нещата до последна точка, за да не стига до такива писма,такива писма не са в полза на никому,ни на организатори, ни на отбори , ни на феновете на спорта.Писмото на Г-н Златков разбуни духовете, това е добре, всеки може да си направи изводите,ние като фенове , пък и организаторите като по-компетентни трябва да си вземат бележка.Така мисля АЗ.Поздрави. 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот vassil.oreshkov » Нед Юни 12, 2011 22:36

НРТЕАМ написа:Аз пък не разбрах на Златков какъв му е проблема-бабуни по трасето,неуредици по организацията-ми аз не виждам нищо ново.Това си е нещо нормално в БГ шампионата!Или може би проблема е,че сме извън класирането г-н Златков?Може би за "колата без аналог" в БГ шампионата трябва специална писта като за Ф1???Ми що не си я донесохте от СФ?/пистата де/
Знам,че мнението ми ще разбуни духовете със сигурност,но....Който го е страх от мечка,да не ходи в гората!Както казваше Стоичков"Който кара-пичели,който не кара-ми да не реве г-н Златков
Не ангажирам никого с мнението си,то си е лично мое,както и не изпитвам някаква неприязън към гореспоменатата личност.Извинете ме!


Ти точно няма как да разбереш на Златков проблема, посмъртно няма да го разбереш.... аз обаче на тебе мога да ти кажа къф ти е на тебе проблема.. и на кико също-просто ... (Обиди не се толерират във форума!) ....когато извадите от джоба си над 100 000 за да създадете състезателен автомобил, а не кенеф и когато се състезавате с него за да побеждавате ,а не просто да участвате, ще разберете ,че лошите трасета и липсата на организация могат да ви струват много...включително живота...
"Колата без аналог" е една от важните причини за много хора да посещават изобщо състезанията...знам че не ви кефим...ма честно казано Вие сте последното нещо което ни интересува...Стоичков цитираш а? И Златков бил ревал....(Обиди не се толерират във форума!)!!! :evil:
vassil.oreshkov
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 23:53
Име: Васил Орешков

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот maro » Нед Юни 12, 2011 22:49

А ей такива изказвания пък са причина много хора да се отвратят от тоя спорт.Нито на пилотът ви тона във въпросното писмо е подходящ, нито вашия към потребителите тук. Надявам се модераторите да бъдат безпристрастни.
Намериш ли верния път,не стой на едно място.http://www.myspace.com/marostoychev
Аватар
maro
 
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 13:41
Местоположение: София
Име: Мариян Стойчев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот vassil.oreshkov » Нед Юни 12, 2011 22:58

maro написа:А ей такива изказвания пък са причина много хора да се отвратят от тоя спорт.Нито на пилотът ви тона във въпросното писмо е подходящ, нито вашия към потребителите тук. Надявам се модераторите да бъдат безпристрастни.


нещо не си разбрал...към потребителите тук моите уважения...имах впредвид определени личности...модераторите ми ок да ме баннат...кое не ви хареса господине? вие се състезавате с автомобил който може да ви убие в неподходящи и не отговарящи на правилника условия ли? кое не е подходящо???
аз например се отвращавам от тона на упоменатите в поста ми потребители...те искат БГ първенството да си е квото е...селска кушия!!! а Вие??? Вие от какво???
...аз зная какво и колко ни струва да работим аз и колегите ми ,за да има надежда за този спорт ....а Вие какво сте сторили за това???
vassil.oreshkov
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 23:53
Име: Васил Орешков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron