Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот ivozet » Пон Апр 18, 2011 16:26

Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот RaPiD » Пон Апр 18, 2011 16:36

Ха, не съм бил единствен значи. То при толкова малко коли и толкова слаба и некадърна организация как да ти е интересно...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот trouble » Пон Апр 18, 2011 16:45

На тази дълга права тези хора как не ги достраша да седят на външната дъга на завоя. Шишев подпали спирачките.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот siky » Пон Апр 18, 2011 22:21

Честита първа купа на Бултранс Рали Тийм :D Браво на момчетата :D
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот pacosnik » Пон Апр 18, 2011 23:20

trouble написа:На тази дълга права тези хора как не ги достраша да седят на външната дъга на завоя. Шишев подпали спирачките.


Потресен съм от тоталната липса на чувство за самосъхранение в зрителите. Като гледам и организаторите не са направили абсолютно нищо за това да бъдат пренасочени хората към по-безопасни места за наблюдение.
За полицая влачещ кучето и за реакцията на хората в колата за сигурност ... направо са си за съд!
Съжалявам, но това състезание ли беше или руска ролетка?!?!?
Аватар
pacosnik
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:17
Местоположение: София
Име: Пламен Ангелов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Апр 18, 2011 23:20

trouble написа:На тази дълга права тези хора как не ги достраша да седят на външната дъга на завоя. Шишев подпали спирачките.

Мързи ги хората да вървят нагоре,те са на "рали" все пак и знаят едно,че пилотите са безгрешни,апък ако има пързаляне,много са доволни... :roll:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот kirkooo » Вто Апр 19, 2011 09:13

На едно клипче се видя ,че един от автомобилите удари куче.Ами ако беше ЧОВЕК........
Предимно организаторите са си виновни,но и хората имат не малка вина,че не мислят за сигурността си
Аватар
kirkooo
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 14:52
Местоположение: София
Име: Кирил Бояджиев

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот cutflash » Вто Апр 19, 2011 10:18

Моето мнение е че предимно хората са виновни , не може да се сложи за всеки човек полицай. Ако хората няма съзнание къде са и какво правят , колкото и полицай да ги вардят пак ще има "селяни" дето да им се дървят и да се разхождам по трасето , да стоят на опасни места и т.н. Аз лично съм виждал как полицай стига до заплахи за бой и арестуване за да накара "фен" да се дръпне от трасето , защото чоплещия семки човек с анцунг си ходи по пътя и не го ебе че всеки момент минават наблюдателите на трасето (и от тях зависи дали ще гледа някога пак състезание) или тръгват колите. Пътя все пак му е бащиния и той е местен бек дето всичко му е позволено и е безсмъртен.
Така че каквато и организация да има, всичко зависи предимно от хората.
Организацията може и да е била слаба , но аз не бих стоял на опасно място , да се дърва на полицаите и да разчитам ченгетата да ми кажат къде да стоя !
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот КРИТИКА » Вто Апр 19, 2011 15:16

pacosnik написа:
trouble написа:На тази дълга права тези хора как не ги достраша да седят на външната дъга на завоя. Шишев подпали спирачките.


Потресен съм от тоталната липса на чувство за самосъхранение в зрителите. Като гледам и организаторите не са направили абсолютно нищо за това да бъдат пренасочени хората към по-безопасни места за наблюдение.
За полицая влачещ кучето и за реакцията на хората в колата за сигурност ... направо са си за съд!
Съжалявам, но това състезание ли беше или руска ролетка?!?!?


Така ме е яд, че изгубихме над 6 часа да бием път да гледаме и три дена да стоим на палатки. Крайно безинтересно. Х и Емакс добре от там нататък изгубих интерес. Организация нула. Маршали- шуробаджинащина. Слизам в събота до кебапчийницата и кво да гледам дъщерята на организатора пече кебапи по 2 лева сандвича. То тва състезание явно го храни човека, че впрегнал цялото семейство на скарата.
А пак федерацията с голямо П няма думи. Тоя Славейков няма ли кой да го махне от там бе.
КРИТИКА
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:57
Име: Иван Стоянов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот дидко » Вто Апр 19, 2011 19:20

То и в средата на последното минаване изкочи куче,добре че не минаваха коли.Обаче пък за "феновете" беше голям сеир.Може би защото от 150-200 човека само аз и дъщеря ми бяхме Българи,всичкото друго от махалата.
дидко
 
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Май 10, 2009 22:31
Местоположение: София
Име: Деян Тонев

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот BOXER » Вто Апр 19, 2011 19:40

Добре де,защо само плюете?
И да искате няма да има 100 коли като първите 5.Като не са ви интересни другите не ходете изобщо.Според мен дори само да се видят как вървят колите на първите си заслужаваше,без да броя това че Любо Каменов караше Сстрата на уволнение и направи страхотни минавания.Хавентидис също караше много добре.Абарта и той се движеше перфектно.Поздрави и за Диана за победата в N2.Аааа да не забравя и Миро с баба Самара дето не се предава толкова време.
Да имаше пропуски в организацията,но това го има на абсолютно всички съзтезания по света.Няма идеална организация никъде!

Слизам в събота до кебапчийницата и кво да гледам дъщерята на организатора пече кебапи по 2 лева сандвича. То тва състезание явно го храни човека, че впрегнал цялото семейство на скарата.


Защо не отиде ти да продаваш?какво лошо има някой да продава?По трасето имаше на няколко места скари и т.н.Щеше ли да е по-хубаво ако нямаше от къде да си купиш нещо за хапване и пиене?
Не мога да ви разбера защо ходите по съзтезания като само плюете след това,но явно там ви е силната страна.
А до спора за завоя от клипчето е заблуда малко положенито на камерата.Завоя изобщо не е толкова остър колкото изглежда,но реално имаше пак хора на опасни места!
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Л. Мечков » Вто Апр 19, 2011 19:59

Какви хора сте вие бе ??? Какво правите във форум за моторспорт, като обръщате всичко на селска вечеринка ? Вие сте за някой клюкарник да си куткудякате на воля. Всяко електронно издание за новини си има раздел за такива като вас........... Като не ви е интересно, ходете на кино, театър, в парка...... Само ходите по трасетата и после се вайкате. Е на къде да върви този спорт, като дори и "феновете" му са негативно настроени ?

През погледа на един фен ще напиша какво видях аз -
Перфектно настроено ауди на Златков. Голяма разлика от миналата година. Чисто каране на Боби Борисов. Уникално ево на Царски и атрактивното му каране. Проблеми с ланчиата на Даниел. Много сърцато каране на Денислав Шишев и Любо Каменов. Чужденците бяха на ниво. Проблеми с мощността на Боян Гетов. Много силно каране на Диана. Също така и на нейния съгражданин с корсата, мисля Ридарски се казваше. Ладите започнаха и завършиха състезанието.... Много бързо се случваше всичко, защото за мен организацията беше добра. Толкова ли ви е трудно да направите някакъв анализ от спортна гледна точка като този ? Ако Ви е трудно - нямате място тук !
Последна промяна Л. Мечков на Вто Апр 19, 2011 20:06, променена общо 1 път
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот BOXER » Вто Апр 19, 2011 20:01

Л. Мечков написа:Какви хора сте вие бе ??? Какво правите във форум за моторспорт, като обръщате всичко на селска вечеринка ? Вие сте за някой клюкарник да си куткудякате на воля. Всяко електронно издание за новини си има раздел за такива като вас........... Като не ви е интересно, ходете на кино, театър, в парка...... Само ходите по трасетата и после се вайкате. Е на къде да върви този спорт, като дори и "феновете" му са негативно настроени ?

Любо се завърна във форума точно навреме с точен коментар :)
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот bultrans rally team » Вто Апр 19, 2011 21:05

siky написа:Честита първа купа на Бултранс Рали Тийм :D Браво на момчетата :D

Нямаше да има купа,ако я нямаше силната подкрепа на агитката,за което искренно благодаря. :roll:
Аватар
bultrans rally team
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 13:46
Местоположение: ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ
Име: Александър Атанасов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот kubeto76 » Вто Апр 19, 2011 22:22

Като цяло състезанието беше горе долу добро.Като изключим че миналата година или по миналата полицаите гониха коне по трасето и се размина без сакътлъци сега това с кучето го оставям без коментар ,ако излезне на правата след старта..................... БОУЛИНГ с хора.Организацията не подлежи на коментар също бабите и децата от махалата седят на трасето ,а не допускат дори тим мениджъри с пропуски на съдии и момчета които следят времената на пилотите.Няма баджове за никои освен за организаторите.При скорост от 100-150км само късмета спаси много хора от влизане в менюто(кайма за кюфтетата).Нищо лично ама някои хора си мислят че като има няколко полицая зад тях са безсмъртни.
--------------------
kubeto76
 
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 21:42
Местоположение: СОФИЯ
Име: Борис Рангелов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 15 госта