Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот efco » Пон Апр 26, 2010 14:38

Сега разбирам, че имам ЧЕРЕН ПЕЧАТ за София, май излезнах прав за хомологацията на патрулката А ?
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Пон Апр 26, 2010 15:07

Даа черен печат и килия сме ти подготвили със всички екстри :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот sonny » Вто Апр 27, 2010 20:15

освен, че корсите ще карат още 4 години в АиН нещо около състезанието ще се каже ли :evil:
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот vw_edition » Вто Апр 27, 2010 22:57

Като например какво се случи с група Е :!: Всъщност бих бил много доволен ако някои ми даде адекватен отговор какво се случи със единствения атмосферен автомобил в тази група . По официални документи фигурирам като 3-то място в групата след Даниел Живков и Ники Златков и реално взимам 6 точки... След това обаче се оказва че не ме награждават защото съм сама кола в клас до 2000кубика и би следвало да получа 5 точки като сам автомобил в клас , а дефакто навсякъде излиза че си оставам трети в обща група Е в която класове и до ден днешен има на устни уговорки но не и на документи ... Та с две думи ем съм 3-ти , ем не съм и реално ем съм сама кола в клас и взимам 5 точки ем нищо не взимам ... Яко нали ?
Аватар
vw_edition
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 00:07
Местоположение: София
Име: Любомир Семерджиев

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот kiko » Вто Апр 27, 2010 23:34

sonny написа:освен, че корсите ще карат още 4 години в АиН нещо около състезанието ще се каже ли :evil:


Еми това е разликата м/у аматьорските състезания и тези :wink: .Малките недорозумения и тяхното изглаждане,довежда до 4 годишно спокойствие и развитие при нискобюджетните пилоти :wink: .Сигурен съм,че поне две-три нови коли с марки Опел,Хонда и тн. ще се пуснат в състезанията в близката година.

vw_edition написа:Като например какво се случи с група Е :!: Всъщност бих бил много доволен ако някои ми даде адекватен отговор какво се случи със единствения атмосферен автомобил в тази група . По официални документи фигурирам като 3-то място в групата след Даниел Живков и Ники Златков и реално взимам 6 точки... След това обаче се оказва че не ме награждават защото съм сама кола в клас до 2000кубика и би следвало да получа 5 точки като сам автомобил в клас , а дефакто навсякъде излиза че си оставам трети в обща група Е в която класове и до ден днешен има на устни уговорки но не и на документи ... Та с две думи ем съм 3-ти , ем не съм и реално ем съм сама кола в клас и взимам 5 точки ем нищо не взимам ... Яко нали ?


Миналата година имаше една тема за група А/Н и Х.Отразяване на групите по медиите и тн. и тн.Още тогава застанах на мнение,че се пренебрегват хобитата........чисто морално.
Имам едно питане - Златков и Живков бяха ли наградени за класирането си в гр.Е?Или по-точно викнаха ли ги втори път за награждаване или само се качиха на стълбичката за генералното си класиране?
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Сря Апр 28, 2010 00:59

На практика в гр Е нито има 5 коли за група,нито три коли за клас.В класирането по групи и класове за годината трябва да вземеш по половината от точките за първо място в клас и трето място в група.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот vw_edition » Сря Апр 28, 2010 08:24

MIROSLAV MARINOV написа:На практика в гр Е нито има 5 коли за група,нито три коли за клас.В класирането по групи и класове за годината трябва да вземеш по половината от точките за първо място в клас и трето място в група.


Така е колега и аз така мисля но някакси БФАС не мисли така и адекватния отговор беше че "Все още сформират класовете за група Е " ... Нямам какво да кажа повече.

kiko написа:Имам едно питане - Златков и Живков бяха ли наградени за класирането си в гр.Е?Или по-точно викнаха ли ги втори път за награждаване или само се качиха на стълбичката за генералното си класиране?


Да колега , Живков и Златков бяха наградени както за 1-во и 2-ро място в група Е , така и за генерално класиране в Х и Е ;) Хитро нали ...
Аватар
vw_edition
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 00:07
Местоположение: София
Име: Любомир Семерджиев

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Л. Мечков » Чет Апр 29, 2010 20:03

Обидно би било най-точно :lol:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Kalio » Чет Май 20, 2010 10:25

Протокол от Заседание на Националния Спортен Трибунал на 04.05.2010г.

1. По жалбата на Калин Гълъбов след изслушване на същия и председателя на Техническата комисия – Камен Михайлов, Националния Спортен Трибунал реши:
1.1. Отменя решението на Спортните Комисари на Планинско състезание „Благоевград 2010” за дисквалификация на състезател N10 Калин Гълъбов, на основание допуснати формални пропуски на заключителния преглед на състезанието.
1.2. Задължава директора на състезанието да коригира класирането съобразно решението на НСТ.
1.3. Да се възтанови сумата от 250лв. на Калин Гълъбов, внесена за обжалване.
Kalio
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 09:31
Име: Kalin Galabov

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот RaPiD » Чет Май 20, 2010 11:46

Точно така, браво Калине! Но нужно ли беше? И друго нещо - можеше да направят награждаването веднага, както е редно, а после колкото искат на спокойствие да бистрят кой фалшив и кой не, така няма да се вземат прибързани грешни решения. Ама не - тука на всяко състезатние всички чакат часове наред преди награждаването да се дисквалифицират хората набързо, а после трибунала естествено отменя тези решения. Всеки път едно и също, ама то за БФАС това си е нормално, те там поуки не си взимат от нищо.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Л. Мечков » Чет Май 20, 2010 20:28

Kalio написа:Протокол от Заседание на Националния Спортен Трибунал на 04.05.2010г.

1. По жалбата на Калин Гълъбов след изслушване на същия и председателя на Техническата комисия – Камен Михайлов, Националния Спортен Трибунал реши:
1.1. Отменя решението на Спортните Комисари на Планинско състезание „Благоевград 2010” за дисквалификация на състезател N10 Калин Гълъбов, на основание допуснати формални пропуски на заключителния преглед на състезанието.
1.2. Задължава директора на състезанието да коригира класирането съобразно решението на НСТ.
1.3. Да се възтанови сумата от 250лв. на Калин Гълъбов, внесена за обжалване.
:lol: Е честито де........
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Благоевград 17-18 Април 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот sonny » Вто Май 25, 2010 23:46

Браво Калиснки, само така. Поздрави за тази ти победа, поздрави и затова, че не се отказа. Дано само това да не се отрази не гативно на спонсорите ти :?
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта