ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот bizzart » Вто Сеп 08, 2009 09:32

дано на датата да не вали
bizzart
 

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот beta_racing » Вто Сеп 08, 2009 09:53

valio написа:Нормално е днес да няма хора, тъй като цял ден вали проливен дъжд и духа доста яко.
valio, а ако на планинското завали и задуха пак ли никой няма да иде (не да гледа - да помага имам предвид)???

За сеирлък всеки е готов, а за акъли - всеки дава по много! Когато обаче дойде време за помощ за дадено състезание всеки се скатава! Защо ли - защото е по-лесно да стоиш отстрани и да търсиш на всеки кусурите! Когато трябва обаче от теб да зависи нещо - "миии, не мога сега", ми т'ва, ми он'ва......

Нали имаше много всезнайковци, които казваха "толкова ли е трудно да се организира едно състезание", "толкова ли трудно се намират пари", дрън, дрън, дрън...............да, трудно е, а както всички виждаме сега дори и хора не могат да се намерят!!! Къде са сега да помагат даващите акъл?????

Имаше една тема на Чавдар: "С какво сме по-различни от тях" или нещо от сорта...е, всеки да си прави изводите!!!


И друго, но към организаторите: въпреки всичко, мисля, че часът 8:30 сутринта в работен ден (понеделник, четвъртък) наистина не е удобен поне за тези хора, които искат да помогнат. Не искам да давам ненужни акъли, но все си мисля, че ако насрочите срещата за 20:30, например, ще е много по удобно за всички, а тогава оправдания от типа "на работа съм" или "имам работа" ще са най-малкото несериозни...
Но това вие си го знаете най-добре! Евалава ви правя още от минавата година, че имате ентусиазъм и "дръзвате" да помолите за помощ тук във форума, където повечето от пишещите са големи всезнайковци и винаги са готови да охулят или да "допринесат" за спорта, като се изкажат "компетентно"-неграмотно :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот schrack » Вто Сеп 08, 2009 10:51

школата написа:Днес Понеделник на определената среща в кафе ''Империа'' /на Лечков срещу битака/ в 8.30 часа сутринта никой не дойде.Уговорката остава за Четвъртък в 8.30 часа на същото място.Който иска да помогне с доброволен труд за подготовката на трасето и любимия ни спорт да продължи да съществува е винаги добре дошъл.


Да се съберем на дадената среща ние веновете, то и ние ако не помогнем за това рали.
Видяхте как много други ралита се отмениха, така започва всичко! Дано и Твърдица да има начин да се състои.
Pedal To The Metal
Аватар
schrack
 
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Фев 28, 2007 15:18
Местоположение: Sliven
Име: Станимир Стоянов

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот STESICO » Вто Сеп 08, 2009 18:42

Ще видим дали ще има свободни хора за четвъртък през деня,ако няма мераклий ще ходим след работа.От 18 чеса на Разсадника,поне до 20 е светло.Щесе чуя със г-н Жеков и ако има нужда след работа съм там.Предлагам този вариянт за ангажираните през деня.
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот MOTUL » Сря Сеп 09, 2009 17:51

Предлагам всички във Събота да се качим аз събота мога да помогна...
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот школата » Сря Сеп 09, 2009 18:27

MOTUL написа:Предлагам всички във Събота да се качим аз събота мога да помогна...

Много добра идея.ПРИЕМА СЕ.
Rally School Pavel Jekov
Аватар
школата
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:55
Местоположение: СОФИЯ
Име: RALLY SCHOOL PAVEL JEKOV

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот STESICO » Сря Сеп 09, 2009 20:32

MOTUL написа:Предлагам всички във Събота да се качим аз събота мога да помогна...

Става! :D
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот MOTUL » Сря Сеп 09, 2009 23:07

Тогава събота каде и във колко ще се опитам да взема още някой приятел да помогне 8)
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот Totogada » Чет Сеп 10, 2009 09:29

школата написа:
MOTUL написа:Предлагам всички във Събота да се качим аз събота мога да помогна...

Много добра идея.ПРИЕМА СЕ.

Събота и аз не съм на работа и ще дойда :D
Colin MacRae - World Rally Champion 1995.Почивай в МИР ШАМПИОНЕ.Никога няма да те ЗАБРАВИМ!!! Изображение Изображение Изображение
Аватар
Totogada
 
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 16:42
Местоположение: Сливен
Име: Тодор Кирчев

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот STESICO » Чет Сеп 10, 2009 20:43

За всички желаещи,събота 9.00 кафето на Лечков срещу битака. :lol:
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот MOTUL » Пет Сеп 11, 2009 00:05

Ок :)
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот dod0 » Съб Сеп 12, 2009 13:09

Чудесна работа свършихме днес, за малкото хора които се събрахме.

През седмицата всеки ден ще има почистване, така че ако има желаещи да заповядат на Абланово.

А и получихме първият си урок от Павел Жеков. 8)
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот MOTUL » Нед Сеп 13, 2009 12:29

Вижда се колко сме феновете във сливен, просто нямам думи до края на седнимицата колкото мога ще се качвам всеки много пише и накрая нищо :D горе ще се чисти който има желание да скача нагоре или да чака на уговорената среща сутрин във 9:00 . Няма да загубите ако се качите понеже може да има някой друг съвет от Жеков !
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот STESICO » Нед Сеп 13, 2009 13:20

MOTUL написа:Вижда се колко сме феновете във сливен, просто нямам думи до края на седнимицата колкото мога ще се качвам всеки много пише и накрая нищо :D горе ще се чисти който има желание да скача нагоре или да чака на уговорената среща сутрин във 9:00 . Няма да загубите ако се качите понеже може да има някой друг съвет от Жеков !

Ако се раздвижите в града ще се срещните с много от светофарните СЪСТЕЗАТЕЛИ.Ако седнеш пък на кафе разбиратели,майстори един от друг по големи,залъгват се сами.Ние ще помагаме кой с каквото може,великите разкази не чистят трасе. :wink:всъщност тук е за ДОБРОВОЛЦИ.
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: ТЪРСЯТ СЕ ДОБРОВОЛЦИ ЗА ПЛАНИНСКО ""БЪЛГАРКА""

Мнениеот beta_racing » Нед Сеп 13, 2009 20:02

То се вижда кои истински милеят за спорта......вижда се и кои пишат в темата :!:
Ще видите/видим след планинското какво става - вълна от "разбирачи" - така било, онака било :wink: :lol:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта