Миланово през осемдесетте

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Миланово през осемдесетте

Мнениеот sonny » Нед Юли 19, 2009 17:33

Търся всякаква информация, за провеждането на планинско Миланово в периода 75-83г. Доколкото знам е било регионално, но нищо повече. Моля който има повече информация за участници, печелили, коли и прочие, нека да я сподели. В архива намирам малко снимки в този период, та и на снимки няма да се разсърдя :D
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Миланово през осемдесетте

Мнениеот time1987 » Нед Юли 19, 2009 20:10

миланове демек своге, лакатник и т.н. това ли беше ?
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Миланово през осемдесетте

Мнениеот sonny » Нед Юли 19, 2009 21:54

time1987 написа:миланове демек своге, лакатник и т.н. това ли беше ?


Да, това което знам, е, че са се правели ралита на отсечката Лъкатник-Миланово, както и тази година имаше.

А и за Алеко, ако някой има инфо, също върши работа, пак така е било. Тогава знам, че освен състезателни коли, са карали и аматьори с личните си коли, без специални гуми, без специални окачвания, бяз ролбари, даже в галерията има няколко снимки на Илиян Топлодолски с един Москвич 408 такъв сериалка.
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Миланово през осемдесетте

Мнениеот time1987 » Пон Юли 20, 2009 00:41

да това е така, карано е на свободна практика.... до момент когато е станала катастрофа и е загинало някакво момче от софия, така зная от по възрастни фенове и така е приключило всичко ...... с подробности незная нищо това е което зная ......
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Миланово през осемдесетте

Мнениеот michev68 » Сря Юли 22, 2009 01:15

Такива ралита се правеха навсякъде в страната 70 те и 80те години и наистина имаше частни и неподготвени коли, с отделно класиране разбира се. В търговище също имаше такова рали, което бе отменено след смърт на навигатор в началото на 80-те, а може и да е било по-рано, запомнил съм колата - Шкода 130 RS, с която стана инцидента. В началото на 90-те бе направен опит да се възстанови под формата на планинско, но след един или два опита за съжаление всичко пропадна, а и бяха само частни коли и една полуподготвена 2105.
only rear wheel drive
michev68
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 22:54
Местоположение: Търговище
Име: Николай Мичев


Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта

cron