Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот trouble » Сря Юли 01, 2009 13:13

КРИТИКА80 написа:ОТ GTI- V8
Само ако си помислиш реално и се огледаш за примери би требвало да ти стане ясно, ако следим твойта логика тогава ВРЦ ще е по лесно отколкото Н1, или Ф1 ще е по лесно от колкото Формула Ренаулт.
Нямам зор да ти убешдавам, имаш право да си мислиш каквото си искаш, но в този случеи е извън всекаква логия и разум.


От Критика:
Миналата година когато Ферари и Макларън бяха с нах-бързите коли вървяха първи и вски4ки непрекъснато ръсеха суперлативи за Хамилтън- детето талант.
Какво стана тази година с този талант? Ами той в 10-ката по4ти не е стъпвал. За това не ми обяснявайте дали има или няма зна4ение бързата кола. В правите ускорявате по бързо и по завоите
.....

КРИТИКА80 написа:Бох да си размени колата с някой пилот с по бавна и да видим резултати и майсторстово. :lol: :lol:


ОТ GTI- V8

Аз не съм добър пример по принцип същото нито имам каквото и да е подготовка, нито сам от класа на хора които за избройни като много добри пилоти по рано в тема, нито имам претенции че съм или ще стана. Ясно е че без много каране това няма как да стане а аз съм от пилоти които никога не за тренирали и единствени седане в застесателна кола за на застесанието.
Както и да е, аз мойта кола дадох в Сепереви Баня миналта година на Тихомир Златков, които все пак един от най добрите пилоти с огромен опит в БГ, След 1 обиколка си е прибра и само каза "За пирвя път от много години ми изсихна устата, това няма каране".

от Критика:
Как така да не си добър пилот? Ти не си ли в момента с претенции за шампионата.(виждаме класиране) Поне резултатите това показват. Ако твърдиш, че не си пример, тогава излиза, че всичко е в колата не в тениката ти като пилот. Не се обиждай ама май нещо си притиворичиш
.


Скрий се някъде .... че ти си поредния който злослови...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот SeXy_Ku4ka » Сря Юли 01, 2009 13:20

КРИТИКА80 написа:
Това име ми прили4а на 15- 17 годишно моми4енце, което може да се окаже съуч4еничк/а или нещо повече на Денис. Аз не претендирам, 4е разбирам ама при нея/него ми се струва,4е някой му диктува какво да пише.

само да ти разясня нещо не сам 15-17 годишно момиченце и нямам ни най малка нужда от това някой да стои до мен и да ми казва каквото и да било.просто свободно изразявам мнението си като се страя да не нагрубявам никого или пък да отправям безпочвени обвинения като : "Момчето си е платило където трябва и това е." да не би случайно да е платил на теб,че си толкова убеден/а?! и между другото само един лек въпрос след като твърдищ ,че съм 15-17 год МОМИЧЕНЦЕ как мога да съм му СЪУЧЕНИК?
SeXy_Ku4ka
 
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 22:52

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот Мартин Сурилов » Сря Юли 01, 2009 13:32

[quote="SeXy_Ku4ka и между другото само един лек въпрос след като твърдищ ,че съм 15-17 год МОМИЧЕНЦЕ как мога да съм му СЪУЧЕНИК?[/quote]
Може да повтаря момчето, случва се! :D
Айде стига глупости вече! Големи спорове, голямо чудо! Няма кола, която се кара лесно. Всяка кола си има тънкостите. На мен лично Денис много ми хареса. Колата му наистина е силна, но момчето определено има усещане за скорост. Само силна кола изобщо не е достатъчно. Там, където аз гледах, му стискаше да спира късно, имаше скорост в завоите и контролираше перфектно колата. Също така не го видях да допусне грешка на нито един от маншовете, нито да се поколебае или да си излезе от състезателната траектория. Като се има в предвид възрастта му и опита, който може да има на тази възраст, можем само още веднъж да му се възхитим.
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот SeXy_Ku4ka » Сря Юли 01, 2009 13:58

нямам намерение да споря с никой всеки има право на мнение все пак в свободна д-ва живеем :) просто ме дразни това грозно ровичкане кой какъв бил,какво направил на кого платил и т.н. гадно е да клеветиш хората
SeXy_Ku4ka
 
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 22:52

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот КРИТИКА80 » Сря Юли 01, 2009 13:59

SeXy_Ku4ka написа:
КРИТИКА80 написа:
Това име ми прили4а на 15- 17 годишно моми4енце, което може да се окаже съуч4еничк/а или нещо повече на Денис. Аз не претендирам, 4е разбирам ама при нея/него ми се струва,4е някой му диктува какво да пише.

само да ти разясня нещо не сам 15-17 годишно момиченце и нямам ни най малка нужда от това някой да стои до мен и да ми казва каквото и да било.просто свободно изразявам мнението си като се страя да не нагрубявам никого или пък да отправям безпочвени обвинения като : "Момчето си е платило където трябва и това е." да не би случайно да е платил на теб,че си толкова убеден/а?! и между другото само един лек въпрос след като твърдищ ,че съм 15-17 год МОМИЧЕНЦЕ как мога да съм му СЪУЧЕНИК?



Скъпо дете. За нащата, които си казахме за Денис ги приемаш много лично.
Моляте ако обичаш не се опитвай да изкарваш тук, че някой е нагрубил момчето, защото никъде не е коментирано дали е добър пилот или не. Коментара тръгна от това дали има всички необходими документи за да кара в Българския шампионат и това редно ли е понеже не е пълнолетен. И как са му издадени лицензи, шофиорски книжки и ГО. Това е.... И все пак не е ли платил на Павел Жеков за обучението и както се каза по горе неговата школа е към БФАС и затова уж има лицензии. Мисля, че негативизма е по скоро у вас, които тръгвате от един въпрос да нападате 4овека, който го е задал. Както казах по горе гузен негонен бяга се получав при вас.
Ако си направиш усилие да провериш кореспонденцията по- горе ще видиш, че аз специално не съм комнетирал уменията на Денис дали може да кара или не, понеже нямам наблюдения. Не знам как дрифтира, защото не гледам дрифт.
А относно заглавието на ника ти е точно за пубертетска възраст, а ако не си ...... ти си знаеш вече.
В писаното до сега не мисля, че следва да се обижда никой. А ако някой го приема по- тежко си е негов проблема. За това тук е форум за да се обменят мнения.
Ако Денис е толкова добър пилот колкото твърдите тук 3- 4 души ти би следвало да му предстои голямо бъдеще. И дано успее момчето. В България има нужда от добри пилоти, все пак и моето дете трябва да гледа. И за това следва да може да поняся критика.(която всъщност не съм видял в този чат).
КРИТИКА80
 
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:59
Местоположение: Бургас
Име: Стоян Иванов

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот SeXy_Ku4ka » Сря Юли 01, 2009 14:20

не твърдя че си коментирал това дали кара или не.няма да се опитам да ти наложа и моето мнение и ти като всеки друг имаш право на собствено :) а до колкото си спомням аз просто се опитах да разясня нещата покраи годините книжката и лицензът с никого не водя спор.относно nick-a обяснения няма да давам мисли си каквото искаш
SeXy_Ku4ka
 
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 22:52

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот КРИТИКА80 » Сря Юли 01, 2009 14:43

Скрий се някъде .... че ти си поредния който злослови...[/quote]

Абе в тоя форум тука сте много докачливи май.
За кое злословя? Моляте да обясниш. Кое от казаното не е истина или.....
КРИТИКА80
 
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:59
Местоположение: Бургас
Име: Стоян Иванов

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот GTI-8V » Сря Юли 01, 2009 16:11

КРИТИКА80 написа:За това не ми обяснявайте дали има или няма зна4ение бързата кола. В правите ускорявате по бързо и по завоите


Тук тотално обърна темата. Никога не съм се изкасал така. Естествено е че по мощна кола набира по бърсо, но това никога не е бил под вапроз. Просто ти казвам че една кола които е 2 или 3 пъти по мощно от друга се кара по трудно заради всички тези неща които съм ти изброил по нагоре. Аз нямам проблем да дискутирам с теб, в това няма лошо, но нека да не говориме за различни неща или да промениме на ведниш задържанието на дискусията.

КРИТИКА80 написа:Как така да не си добър пилот? Ти не си ли в момента с претенции за шампионата.(виждаме класиране) Поне резултатите това показват. Ако твърдиш, че не си пример, тогава излиза, че всичко е в колата не в тениката ти като пилот. Не се обиждай ама май нещо си притиворичиш[/color].


Не се обишдам и ти разбирам мисълта, но има други фактори. Тази години в сравнение с миналта година се научих да паса колата, да съм терпелив и спокойн. Ако погледаш времената и ресултати от всеко едно застесание ще видиш че всеко застесание печела само с половин секунда а в другата страна времената на обиколко за горе долу 1 до 2 секунди по бавни макар че колата е много по добра от миналта година. Единственото които права в момента е да паса колата същото в тези крисисни времена е изключително трудно.
Но както ти обясних вече, не съм такив добър пилот като всички избройни тук в темата, няма как да съм без тренировка, без подготовка и без баса, това е истина и не се обишдам от това, реалист сам, но това и не сначава че съм и най лошия все пак, хахаха.

Както и да е, стана доста дълго и извън тема май, няма и сначение по принцип, но пак ти казвам че много по силна кола НЕ е гаранция че даден пилот които има успехи с много слаба кола може да го прави, не е така лесно като изглешда от страна.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Юли 01, 2009 17:51

Егати досадните спорове :evil:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот panchugov_fen » Сря Юли 01, 2009 20:13

Съгласен съм с теб..ама я кажи ти ли си влахов с синьо и бяло корса дето ми напълни душата на последния обратен (десен) :roll: ако да браво :D ..вярно че поизгуби и че малко остана да се удариш ама мн ме изкефи как я вкара в пътя :twisted: http://vbox7.com/play:2751c12f P.S.какво се случи с голфа?
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот maldini75 » Сря Юли 01, 2009 20:23

Абе КРИТИКА, я ми отговори нещо друго, да сменим темата малко. Преди година на Узана 2008 Царски не мина технически преглед на центъра както другите а отпраши в 10:00 към старта да прави настройки, тази година разбрах че всички трябвало да дойдат на собствен ход а Царски дойде на камиончето си, той какъв е според теб аааааааа? Да не говорим, че ако си ПИЧ на място отпаднал или не ще поздравиш поне колегите си на класирането и ще бъдеш на официалното закриване да попляскаш поне малко, защото си част от това състезание, ама не ЦАРСКИ е над тия неща...това не ти ли направи впечатление?
OPEL VECTRA B 2.2 ELEGANCE
Аватар
maldini75
 
Мнения: 68
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 18:40
Местоположение: Габрово
Име: Георги Ботев

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Юли 01, 2009 20:24

ДА карах Голф,Ама го пенсионирах.Сега карам Корса ама Червена :D А каскадьора сьс синята корса е моя приятел и колега АЛЕКСАНДЬР ДИМИТРОВ, :lol: Ако не беше това завьртане Видаркински щеше да бере ядове в Н2 :wink: :wink:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот efco » Сря Юли 01, 2009 21:00

Сега искам да ви покажа нещо уникално свьрзано сьс спора вьв форума за Денис и неговия вече открит талант,срещу камерата е неговия баща който от дете му е дал вьзможноста да разбере сьщноста и спецификата на нашия спорт и според мен е научил доста от това което трябва да знае като начало.Лошото е че не попадна на ''хора'' когато пробва в картинг спорта да се развие по рано и там но май няма смисьл да пиша по добре вижте целия клип с Денис. :D

http://vbox7.com/play:e1acd32d
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот КРИТИКА80 » Сря Юли 01, 2009 21:42

maldini75 написа:Абе КРИТИКА, я ми отговори нещо друго, да сменим темата малко. Преди година на Узана 2008 Царски не мина технически преглед на центъра както другите а отпраши в 10:00 към старта да прави настройки, тази година разбрах че всички трябвало да дойдат на собствен ход а Царски дойде на камиончето си, той какъв е според теб аааааааа? Да не говорим, че ако си ПИЧ на място отпаднал или не ще поздравиш поне колегите си на класирането и ще бъдеш на официалното закриване да попляскаш поне малко, защото си част от това състезание, ама не ЦАРСКИ е над тия неща...това не ти ли направи впечатление?


Е за тва говорим бе приятел, че за едни може, а за други не. За тва трябва всичко да е по правилата. Ако Царя не си спазва правилата да му вземат лиценза и ако Денис няма неоходимите докумети да си изчака да навърши 18. Това е.
Пак повтарям не коментираме таланта на Денис. Нямам наблюдения за тва и не взимам отншение дали е талантлив.
КРИТИКА80
 
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:59
Местоположение: Бургас
Име: Стоян Иванов

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот КРИТИКА80 » Сря Юли 01, 2009 21:50

Мисля че вече темата с Денис да я прикючим. На момчето му се запалиха ушите да го говорим :) .
По добре да открием темата за Кюстендил.
Какви ще са залозите за там.
КРИТИКА80
 
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:59
Местоположение: Бургас
Име: Стоян Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта

cron