23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот beta_racing » Пон Авг 25, 2008 16:32

driftmania, не мога да те разбера какво искаше да кажеш? Какво им има на хората? Аз бях там втория манш (както и на повторното преминаване на 24-те коли). Хората бяха много весели, нямаше изцепки, стояха на метър над пътя, а отляво на тях беше дори 2 метра (там пак имаше хора). Когато колите слизаха точно същата публика пляскаше на всички състезатели, изразявайки уважението си към тях.

Долу слагам една снимка от същия завой, въпреки че въпросните зрители не се виждат...познай на кой махат от полицейската кола - на феновете, които ти, driftmania, посочи :wink: :roll:

Пак те питам какво им има на хората? Поне да имаше някаква "изцепка" на тази снимка, а то няма нищо...
Жалко, че не бях с апарата, за да ти покажа какво беше положението малко преди финала (3-4 завоя след параклиса, който е на поляната) :( :( Бяха се събрали 10-тина момчета и момичета, като две от момчетата бяха много пияни още в 10 часа сутринта, а един от тях дори носеше чаша ракия...стояха пред мантинелата на 2/3 от колите в първия манш.
Прикачени файлове
Copy of P1270023.JPG
Copy of P1270023.JPG (27.04 KiB) Прегледано 8625 пъти
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот tsveti » Пон Авг 25, 2008 17:04

Чакайте малко...
Човека може да го е написал с друг смисъл този въпрос. Един вид с всичките простотии, които се случват, дали биха останали всички тези фенове по трасетата на БГ състезанията...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот Христоскова » Пон Авг 25, 2008 17:22

Аз вече се извиних на driftmania :oops: . Момчето е било там и написаното от него не е срещу феновете...друг е смисъла.... Аз първоначално не разбрах думите му и за това така реагирах. Нека пак да ме извини .... :)
Поздрави, driftmania :wink:
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот andrey kokalov » Пон Авг 25, 2008 17:28

Каквото и да е имал впредвид човека не се разбира.Не бързайте да съдите,докато не се изасни!Но пък вече ми писва всеки път да чета за проблеми с организацията.Последните две планински не ходих,но ми се струва,че не съм изпуснал нищо!Докога само проблеми ще дискутираме?!Няма ли кой да си вземе бележка накрая?! :evil: :evil: :evil: Според мен в края на сезона трябва да се направи събрание на пилотите и да се гласуват кодекс и искания.Не може своеволията на пенсиите във федерацията да продължават вечно :!: :!: :!:
Браво на Гегата,но сама птичка пролет не прави................А като се замисля само за какво безумие става въпрос не искам и да коментирам.Такива безобразия могат да се решат само от хора с лейки на рамената.Кой изкуфял мозък ги взема тези решения?!Удължаване на състезанието с 20 мин. и разходите по него по-скъпи ли са от човешкият живот :!: :?: :evil: :evil: :evil: Толкова ли е важно да се спазват графицитре,когато се касае за безопасност :?: :!: Няма ли кой да ги накаже най-накрая тези безмозъчни хора там бе :?: :!: Винаги състезанията трабва да се опорочат с поредната изцепка.Е ДОКОГА :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот driftmania » Пон Авг 25, 2008 18:24

beta_racing аз съм правил снимката с феновете защото ние бяхме една компания!Имах предвид точно това което tsveti е разбрала-докога ще продължаваме да си затваряме очите за фарсовете по родните състезания!?Ами сега имаше на старт 35 автомобила,но няма да се учудя ако скоро те намалеят с пъти!
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот driftmania » Пон Авг 25, 2008 18:36

А и като се има предвид че родните пилоти не само че не печелят от автомобилен спорт,а напротив-прекарват безсънни нощи за да подготвят колите си и едновременно с това бъркат в собствените си джобове,а федерацията им отговаря с такова безхаберие за тяхната сигурност и нормално провеждане на едно състезание-как един фен на този спорт да не е благодарен на всеки един от тях застанал на бялата линия :!: А и трите дами взели участие заслужават адмирации!
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот RaPiD » Пон Авг 25, 2008 19:07

Не съжалявам, че не станах в 7 сутринта за да бия път до Пещера... изобщо даже.
В Австрия станеше ли инцидент, на секундата отиваше една Алфа сейфти кар и за нула време оправяха проблема, връщаха някои за престартиране и всичко продължава. Доста пъти излизаше колата за сигурност, но всичко се оправяше за минути.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот driftmania » Пон Авг 25, 2008 19:08

andrey kokalov написа:Каквото и да е имал впредвид човека не се разбира.Не бързайте да съдите,докато не се изасни!Но пък вече ми писва всеки път да чета за проблеми с организацията.Последните две планински не ходих,но ми се струва,че не съм изпуснал нищо!Докога само проблеми ще дискутираме?!Няма ли кой да си вземе бележка накрая?! :evil: :evil: :evil: Според мен в края на сезона трябва да се направи събрание на пилотите и да се гласуват кодекс и искания.Не може своеволията на пенсиите във федерацията да продължават вечно :!: :!: :!: :!:
Браво на Гегата,но сама птичка пролет не прави................А като се замисля само за какво безумие става въпрос не искам и да коментирам.Такива безобразия могат да се решат само от хора с лейки на рамената.Кой изкуфял мозък ги взема тези решения?!Удължаване на състезанието с 20 мин. и разходите по него по-скъпи ли са от човешкият живот :!: :?: :evil: :evil: :evil: Толкова ли е важно да се спазват графиците,когато се касае за безопасност :?: :!: Няма ли кой да ги накаже най-накрая тези безмозъчни хора там бе :?: :!: Винаги състезанията трябва да се опорочат с поредната изцепка.Е ДОКОГА :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Организацията на едно състезание не е лека задача!Докато състезанията се провеждат само за да минат и догодина пак,ще има недоволни и пилоти и зрители! :!: И само да добавя-на Калояново например състезанията се провеждат от лицензирани от FIA съдии-всички млади момчета! :!: Тук възниква въпроса-какъв е смисъла че FIA е лицензирала тези хора,когато от федерацията няма изисквания за съдиите по трасетата на които се организират автомобилни надпревари!Защо и докога!?
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот beta_racing » Пон Авг 25, 2008 20:02

driftmania написа:beta_racing аз съм правил снимката с феновете защото ние бяхме една компания!Имах предвид точно това което tsveti е разбрала-докога ще продължаваме да си затваряме очите за фарсовете по родните състезания!?Ами сега имаше на старт 35 автомобила,но няма да се учудя ако скоро те намалеят с пъти!

И аз се извинявам, че не съм разбрал смисъла :oops: :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот SGCasper » Пон Авг 25, 2008 21:16

beta_racing написа:
driftmania написа:beta_racing аз съм правил снимката с феновете защото ние бяхме една компания!Имах предвид точно това което tsveti е разбрала-докога ще продължаваме да си затваряме очите за фарсовете по родните състезания!?Ами сега имаше на старт 35 автомобила,но няма да се учудя ако скоро те намалеят с пъти!

И аз се извинявам, че не съм разбрал смисъла :oops: :D



То иаз се двуомях ама преди да прочета на Цвето поста разбрах че има тва предвид момчето.

Тва са няй големитв фенове там бе, рокера от пред, жоро виждам там дето съм учил и свирил с него, отзад някъде се мяркат бати Коце и брат му, тва са хора на живота и дошли да гледат състезание.


Май нещо не върви на добре хич нещата в наща страна, щом едно от най яките планински почва да се усира кво става???
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот Гетов » Пон Авг 25, 2008 22:19

време е да напиша и аз нещо,
Палиото спира в мантинелата............. кайто не дава газ не му се случват такива неща, това го занаят всияки пилоти, но..................
не може да ми се обади Боян и да казва спри ги татко че колата е в треакторията и след това, след обаждания и т.н. да преминат 24 автомобила и единствено Боян да ги спира да не се блъснат в него
това е ..............................................
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот Гетов » Пон Авг 25, 2008 22:22

Ами ако Г. Белчев бе спрял в Палиото, кажете ми кой щеще да покрие щетите, които цялото Палио 35 лв. а РЕНОТО 34 ЕВРА, и да не говорим изобщо за пилотите недай боже ......................
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот driftmania » Пон Авг 25, 2008 22:34

Точно за това говорим-отношението към този спорт е повече от немърливо!От това губят всички-почитателите на автомобилния спорт и хората участващи в него!Само един пример-в спортните новини се отразяват футболни мачове,олимпиада и тн.А тези момчета и дами които са превъзмогнали проблеми от всякакъв характер-за тях нищо!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Защо и докога в БЪЛГАРИЯ няма да има място за автомобилния спорт в националните медии???? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: А за въпроса с Боян Гетов-наистина на всеки се случва да сгреши в стремежа си за по-добро време-но при наличието на автомобил в траекторията на останалите по трасето,просто е чиста глупост състезанието да не се прекрати!!!!!!Жалко наистина че това което се пише тук не стига до ушите на властимащите!!!!!!!!
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот Гетов » Пон Авг 25, 2008 22:40

За футбол и олимпиада да не говорим............, кой олимпиец от нашата делегация или както там се казва, да е отишъл на собствена сметка като повечето от нас.
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: 23-24 Август 2008г. Планинско "Пещера"

Мнениеот driftmania » Пон Авг 25, 2008 22:55

Точно това имам предвид!
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта

cron