Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот autotzarRT » Чет Юли 31, 2014 09:22

Stekich написа:ОООО нямам никакво търпение да идва 3-ти за ралито :) миналата година не беше никак зле , тая година ще видим как ще е ... само дето го дават жега , но не е проблем...някой има ли картата на трасето с позволените и забранените места за зрители ?



http://bgnrc.info/planinsko/novinite-pl ... D0%B8.html
Аватар
autotzarRT
 
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Ное 06, 2013 11:28
Име: Георги Цонев

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот RECARO256 » Съб Авг 02, 2014 15:41

Любен Каменов с рекорд на трасето във втората тренировка - 02:08.95
Браво Любо !
:)
Аватар
RECARO256
 
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Юли 19, 2014 14:08
Име: Георги Петров

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот trouble » Съб Авг 02, 2014 19:13

Ами мисля, че утре ако няма проблеми Каменов ще е новия шампион на Планинско. Иначе трениривките протичат спокойно, две коли се удариха без поражения за пиотите, леки са и за колите. Няма публика, няма шум, може би утре, не зная :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот anhrimik » Съб Авг 02, 2014 23:22

Благодаря на всички състезатели и организатори за хубавия следобед!
Някой да разполага с информация какви проблеми тормозеха Тихомир Златков в днешния ден?
anhrimik
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 19:38
Местоположение: Велико Търново
Име: Ангел Миков

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот madGRaF » Съб Авг 02, 2014 23:25

На мен ми звучеше на скоростна кутия.
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Авг 03, 2014 11:01

madGRaF написа:На мен ми звучеше на скоростна кутия.

Има проблем със запалването, двигателят угасва без причина на определени обороти. Дано са оправили проблема.


Успешен финал на всички пожелавам!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Авг 03, 2014 14:09

Стефан Георгиев стартира отложено.... Тия двойни стандарти са ми в повече.вече... На Благоевград съм искал отложен старт, на Панагюрище също. До сега това ми е отказвано поне пет пъти.И на Българка ми отказаха! Дори и за тренировки, за състезание да не говорим.... Искам да попитам бъдещия доайен във федерацията господин Стефан Драганов така ли ще се процедира и за в бъдеще? Защото както си мълча и ви преглъщам простотиите, така утре мога и да не съм вече толкова приятен.


Едит - вземете си прочетете правилниците, защото сте смешни! Карах за отбора на Христо Стоилов и лично той не ми разреши като рейс директор миналата година отложен старт на Панагюрище, защото така е по правилник, вие се правите на мноо големи, ама са ви меки китките на всички до един!


Чл.16. СЪСТЕЗАНИЕ
16.1. Състезателните маншове се провеждат по часови график, изготвен от
организатора и приет от спортните комисари.
16.2. Стартирането в маншовете се извършва по времената постигнати в
тренировката по обратен ред.
16.3. Водачите, които не се явят на предварително подреждане за
стартиране и пропуснат часовия си график за стартиране, не се допускат
до старт/дисквалифицират се/
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот raid » Нед Авг 03, 2014 17:28

:arrow: https://www.dropbox.com/sc/jwjwrxtzpmc9 ... HYCHjQPRga

Стегната огранизация и перфектно представяне от всички пилоти. Честито на Любен Каменов за заслужената Титла и рекорд на трасето.
raid
 
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юни 06, 2007 16:49
Име: Име: Име:

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот RECARO256 » Нед Авг 03, 2014 18:36

Честито на Любен Каменов,заслужена победа и най-вече заслужена ТИТЛА :)
Аватар
RECARO256
 
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Юли 19, 2014 14:08
Име: Георги Петров

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот efco » Нед Авг 03, 2014 19:53

Искам да поздравя организаторите на планинско Раховец 2014 за перфектното състезание и да им пожелая само напред и нагоре !!!
Любо, моля те не влизай с такива квалификации кой от къде бил и не знам какъв бил , аз отидох и подадох молба до рейс директора да стартира последен Стефан като застраховка, че може да не се оправи Форда във времето от 20 мин. Колата беше готова за старт в редовното си време но тъй като вече бях подал молбата и на нея беше записано да стартира предпоследен останахме да изчакаме до края на манша след което и стартира предпоследен. Не знам на теб кой не ти е разрешил да стартираш не на минутата си но никакви двойни стандарти няма в случая. Стефан тук кара за това, че състезанието му харесва много както и на мен, и добре знаеш , че шампионата го е изпуснал още на Панагюрище, а на Раховец караше за феновете. Преди да пишеш каквото и да е тук звънни на Рейс директора и разбери каква е неговата позиция защо ни е пуснал да стартираме предпоследни, и какво е становището на спортните комисари които два дни повръщаха от мен .
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Авг 03, 2014 20:06

efco написа:Искам да поздравя организаторите на планинско Раховец 2014 за перфектното състезание и да им пожелая само напред и нагоре !!!
Любо, моля те не влизай с такива квалификации кой от къде бил и не знам какъв бил , аз отидох и подадох молба до рейс директора да стартира последен Стефан като застраховка, че може да не се оправи Форда във времето от 20 мин. Колата беше готова за старт в редовното си време но тъй като вече бях подал молбата и на нея беше записано да стартира предпоследен останахме да изчакаме до края на манша след което и стартира предпоследен. Не знам на теб кой не ти е разрешил да стартираш не на минутата си но никакви двойни стандарти няма в случая. Стефан тук кара за това, че състезанието му харесва много както и на мен, и добре знаеш , че шампионата го е изпуснал още на Панагюрище, а на Раховец караше за феновете. Преди да пишеш каквото и да е тук звънни на Рейс директора и разбери каква е неговата позиция защо ни е пуснал да стартираме предпоследни, и какво е становището на спортните комисари които два дни повръщаха от мен .

Кой трябва да питам и защо ? Има си правилник, вие всичките много милеете за спорта, всички давате всичко за него, ама като опре ножът в кокъла и започвате с глупостите! На Панагюрище трябваше да чакам пак теб да си довършиш лакардията за шиканите, защото от това ти зависеше отборното класиране, а не, че нещо те боли за Тихомир, на който ти си последният човек, който му помага с нещо... Дори получих леки киселини, че въобще се занимавахте с това, при положение, че го прескачам аз, все пак на всички са ясни отношенията ми с Тихомир... Днес пак от това ти зависеше отборното класиране и си подреди нещата. Лоши чувства ти е ясно и на теб и на Стефан, че не храня към него, а обратното. Но, за да се съхранят тези отношения е хубаво да не се правят такива постановки, защото пак повтарям е СМЕШНО от страни!


Да се потретя:
Чл.16. СЪСТЕЗАНИЕ
16.1. Състезателните маншове се провеждат по часови график, изготвен от
организатора и приет от спортните комисари.
16.2. Стартирането в маншовете се извършва по времената постигнати в
тренировката по обратен ред.
16.3. Водачите, които не се явят на предварително подреждане за
стартиране и пропуснат часовия си график за стартиране, не се допускат
до старт/дисквалифицират се/


Кое по-точно не ти е ясно на теб, че трябва да се обаждам и да държа сметка на някой си организатор ???
Пиша кое е честно и кое не е! Въпросът е принципен и с тези женски номера нещата си продължават по същия начин, ако ще още 20 управи на федерацията да се сменят!


И няма да си вдигна телефона, не за друго, а защото, когато някога съм ти се обаждал за нещо, ти не си си го вдигал никога, изключвам случаите, когато си имал полза от това....

Пък като цяло от няколко години не гоня класиране, просто е тези ваще си класически фатки от времето на Тодор Живков ме дразнят. Готови сте да станете за смях за някакво си класиране... И питам другите пилоти прави ли им впечатление- те викат да, ама кво да направим, еми не правете нищо, не е луд тоз що яде баницата... После що няма спорт...
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот efco » Нед Авг 03, 2014 20:48

Не мисля да ти отговарям на глупостите и лъжите които написа по горе , я виж отборното преди Панагюрище и ще разбереш, че в случая не е важно явно не си на ясно !!! Кога не съм ти вдигал телефона , няма такъв човек !!! И ако за нещо достатъчно много ме обиди е за това което пишеш за Тихомир и мен .... нямам думи ....
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Иван Шопов » Нед Авг 03, 2014 20:59

Любо е абсолютно прав и Чл. 16.3 от "Специален правилник за провеждане на планински състезания за 2014г." абсолютно категорично забранява стартирането в друг час от предварително посоченият в стартовия списък.

Ефко,
Ти не трябва да подаваш каквато и да било молба, защото искането ти е в противоречие с правилника.
Спортните комисари не би трябвало изобщо да я разглеждат, камо ли да я приемат - просто трябва да те изпратят да прочетеш правилника и въпроса да се приключи.

Абсолютно е без значение дали някой кара за публиката или шампионска титла - правилника е еднакво валиден и в двата случая. Учуден съм, че спортните комисари са разглеждали тази молба каот се има предвид, че Венци Орманов освен, че е техен председател на това състезание е и Председател на съдийската колегия. Ако изобщо е спазен наряда разбира се.

Стефан Георгиев ми е колега и приятел, но и да не беше недоволството в случая ни най-малко не трябва да засяга него! За създадената ситуация грешката е на Ефко като председател на клуба (който изобщо не трябва да подава молба) и на спортните комисари, че изобщо са я разглеждали. Вместо да приемате нещата лично помислете до какво води системното погазване на правилници и Устав. Дори и в даден момент поредната "стъпка" да изглежда безобидна, то тя става основание за следващи такива, докато се стигне до сериозни крачки.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Авг 03, 2014 21:11

Ефко, аз никога не лъжа, за това, което те обижда- спокойно, аз редовно се чувствам още по-обиден, ама си трая! За телефона ще ти го припомня, не е било веднъж. Както и да е, аз съм до тук....
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Раховец 2-3 Август 2014, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Авг 03, 2014 21:20

Ще си позволя и една вметка и за друго - вече е практика всеки да си кара колкото си иска и когато си иска тренировъчни манша, от което са ощетени хората, които зачитат правилника, в който пише "задължителни тренировъчни маншове". Тоя няма да кара, оня няма да кара и хоп идват и ти се карат, че не си на старта, докато тези пред теб се правят, че "си правят колата" и ти трябва да стартираш на тяхната минута. Значи направи се правилник за 2014-та и започна масово да не се спазва! Е, и на мен не ми харесват някои неща, ама като караме по тези правила е хубаво да се съобразяваме. Няма да назовавам планинските, в които ни психираха на тренировките с по-ранни стартови минути, ама не беше едно :D Мене не ми дават отлагане на старт поради видима повреда на тренировките, другите направо не си ги карат :lol: Къде, кога и как видяхте спорт тука ???
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron