Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот rudolf » Пет Май 23, 2014 11:04

Любо;естествено че нямам в предвид теб и хората които са в заварено положение. мисля че те са най-ощетени особено промените за участващите в ЗМ.-опитвам се да намеря положителен контрапункт за квазимодовците и се сещам само за: че няма съмнения за фалшиви коли, и все пак има евтини и масови серий като алтернатива...

представям си при сегашното разделения на наши и ваши:какви интриги с технически комисий и фалшиви автомобили би имало ако са рестриктнати.
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пет Май 23, 2014 12:54

rudolf написа:Любо;естествено че нямам в предвид теб и хората които са в заварено положение. мисля че те са най-ощетени особено промените за участващите в ЗМ.-опитвам се да намеря положителен контрапункт за квазимодовците и се сещам само за: че няма съмнения за фалшиви коли, и все пак има евтини и масови серий като алтернатива...

представям си при сегашното разделения на наши и ваши:какви интриги с технически комисий и фалшиви автомобили би имало ако са рестриктнати.

Други правят това разделение, за момента се разграничавам рязко от тях, принципно с всички съм в чудесни отношения. Но вече се намират и други, които започват да дават наклон какво и как да мисля. Там е разделението. При мен е частен случай, няма проблем, ще се оправя, този сезон така, догодина ще съм както трябва, само живот и здраве. Но, ако тази порочна практика продължава, догодина пак ще има нови правила, пак ще има нови групи, пак теглата ще се редуцират, или обратното. Това направо ме побърква и ме е много яд, че се случва. Толково ли е трудно да се приемат каквито и да било правила с давност 5 години и да сме спокойни всички ? Това ми е проблемът, а не, че някой извадил дебелите пари и направил суперкар и ме бие. Мен ме е страх от такива коли и за това съм пас, също така подчертах, че ми писна да съм механик и ми е идеално в момента с настоящата кола. Човек следи и си прави сметката, гледа правила, гледа изисквания, изряден е във всяко едно отношение, прави всякакви гимнастики да е така и хоп - нова булка - нов късмет... Е до кога така ??? Кои интереси се обслужват така ? Моите ли ? На кого му е най-добре да има квазимодота и да се продават части за тях, на мен ли ? Коя касичка пълним ? Моята ли ? Или аз пълня нечия ? Аман от комерсиализация! Само някакви дребнави сметчици... Правила с килограми за формули и ние тука караме туфлеци, дето под 1200 кила стават по-опасни от мотоциклети... Но имаме минимално тегло 800 кила примено... Е къде са тея формули тука ? Иван ми праща клип от планинско с прототипи и формули... Какво да им гледам на тях ? Ми естествено, че не само не искам, ами и не мога да карам такова нещо на наще трасета. Това са две различни планети!

За да няма фалшиви - всичко е много елементарно! Нормални тегла, не някакви, в които влизат само прототипи, а ние се мъчим да си направим туринг колите такива килограми. Като има по-високи тегла - ще има и по-слаби коли, като започнат да им летят кутиите и полуоските, всичко ще се нормализира! Защото в момента това ги спасява, че са много леки... Само от теглата нещата могат да придобият друг вид! И никакви такива с едно класиране.. - две отделни класирания за квазимодота и нормални коли! Без купи! Никой не му е за купите, както някои се мъчат да ни обиждат, че хем сме мърльовци, хем искаме купи...

Ще има подгряване, няма да има....
Ще има младежи под 18, няма да има...
Тази година групите така, догодина иначе...
Тази година класирането така, догодина иначе...
С правен ролбар може, сега не може, утре може всичко...
С биоетанол, очаквам след предвиждания побой тази година на ралитата да го забранят...
Е това е картинката.
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот DARK » Пет Май 23, 2014 14:03

Не съм искал да ви засегна горните класове но явно така се получи млъквам и изчезвам извинявам се за коментарите не ми е била това идеята.
Последна промяна DARK на Съб Май 24, 2014 12:45, променена общо 1 път
DARK
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 18:45
Име: Сами Хамид

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот antovi53second » Пет Май 23, 2014 14:54

DARK написа:...защото генерално карате скучно...

Какво ще рече това?
Иван Живков Rh A+
Audi Coupe quattro 2.0 16v Turbo
Аватар
antovi53second
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Дек 21, 2013 15:52
Име: Теодор Иванов

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron