Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот QUATRO » Пет Авг 30, 2013 20:52

Краси ,това е ,като това - http://www.bgnrc.info/rally/analizi-i-k ... D0%B0.html :D :D :D

Защо изобщо обръщате внимание на тези глупости ???

пп. Говоря за първите 2-3 абзаца на статията :shock:
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот trouble » Пет Авг 30, 2013 22:29

Да и затова съшо написах. Заявките на Хеброс са 30. На Сливен са 28. Вече в петък ще "бориме" рекорда от 26 стартирали. Трябва всичко да се пише ясно и точно. А не тъпизми.....
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пет Сеп 13, 2013 00:01

Малко така да се видят отстрани и феновете :wink: :arrow:

http://www.youtube.com/watch?v=Po1tTsXp_yo
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот nikkeibg » Пет Сеп 13, 2013 11:07

Доколкото имам инфо този боклук беше там дори 10 дена след края на състезанието, сега незнам дали е махнат ....
То бяха големи хвалби за това планинско....
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот madGRaF » Пет Сеп 13, 2013 20:29

По време на второто минаване на отсечката Стара река на рали Сливен тази година точно преди да мине Христо Манолов група от 20 човека си излезе на пътя да си ходи. Тези индивиди си оставиха боклуците (не се трогнаха от забележката на един господин, който обра всичко след тях) и весело си водеха децата по пътя дори чувайки как идва кола срещу тях. Какво може да се очаква от такива хора, които нямат мозък и за 5 стотинки.
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот peterco » Пет Сеп 13, 2013 21:00

Това са същите, на които децата се опитаха да откраднат личните ми вещи, поставени на парче асфалт встрани от пътя... Естествено се размърморих на децата, което предизвика "възнегодуванието" на баща им .... :shock:
Успех на всички сърцати мъже и жени в рали шампионата!

Auto: VAZ 21081, Dacia Logan 1.4 MPi, Peugeot 206 GTi
Аватар
peterco
 
Мнения: 63
Регистриран на: Съб Ное 25, 2006 23:42
Местоположение: Сливен
Име: Петър Петров

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пет Сеп 13, 2013 21:08

Втората ми голяма страст след този спорт е къмпингът... Всичките ми приятели, вкючително и аз сме средно с по две деца, никога не сме си позволявали такава свинщина! Никой не е длъжен да чисти след нас, това си е наше самосъзнание, което идва с възпитанието, което идва от нашите родители и предаваме на нашите деца... Организаторът е длъжен да ОРГАНИЗИРА състезание, а не да се превръща в активист от "Грийн Пийс". Както се отнасяме към природата, така се отнасяме и към себе си...
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот REZINA » Съб Сеп 14, 2013 03:04

Любо аз също съм стар къмпинг маняк...........нямам случай да не "олижа" поляната преди да си тръгна......но всичко е въпрос на КУЛТУРА ,такива хора на ЕГН-то им е записано НЕГОДНИК........да наистина няма кошчета....но на никой нямаше да му е трудно да отдели 2-5 мин и да си събере боклуците в пликче или чантичка и да си го вземе !!! такива хора....не уважаващи природата и труда на другите съм сигурем че и слипа им е цветен отзад :evil:
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот golf_1 » Нед Сеп 15, 2013 09:48

Резинка да няма кошове, обаче никой от тях не се сети докато си купуваше ракия,водка,бира да отдели 2лв за едно топче с чували,жалкото е че бяха местни фенове с тениски Казанлък,фенове за който чалгата и алкохола бяха по важни дори от самото състезание...И ние нямахме чувал за смет,но помолих едни хора с каравана да ползваме техния, и такива работи..... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот efco » Нед Сеп 15, 2013 18:46

Искам да ви благодаря за разискването на проблема след състезанието какво се случва с боклуците . Искам да споделя че в двата дена лично аз раздавах сини торби за смет от 60 л дори едно нещо което никой не каза тук че в неделя преди състезанието аз и Любо Кордев от Благоевград раздавахме на всички места с публика СТАРТОВ ЛИСТ , ПРОГРАМА и по една или две сини торби като стимул за чистота! След състезанието на повечето места раздадените торби бяха хвърлени при боклука неизползвани ! Забавяне с почистването на трасето след състезанието наистина имаше но всичко е оправено. Можем да се замислим само защо българите си изхвърлят боклуците навсякъде и не пазят природата а като излизат извън страната пазят ?! Страх от глоби ..... Да не казвам и другите случили се дреболии като например откраднати табели паркинг, забранено за публика и транспаранти ! Радвам се поне че останаха жълтите големи табели за всички обратни завой /единствени ползвани в България/ и табелите за шиканите. И въпреки всичко благодаря на участниците и феновете които уважиха планинско ШИПКА 2013.
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот KrumDonchevFen111 » Нед Сеп 15, 2013 18:55

efco написа:Искам да ви благодаря за разискването на проблема след състезанието какво се случва с боклуците . Искам да споделя че в двата дена лично аз раздавах сини торби за смет от 60 л дори едно нещо което никой не каза тук че в неделя преди състезанието аз и Любо Кордев от Благоевград раздавахме на всички места с публика СТАРТОВ ЛИСТ , ПРОГРАМА и по една или две сини торби като стимул за чистота! След състезанието на повечето места раздадените торби бяха хвърлени при боклука неизползвани ! Забавяне с почистването на трасето след състезанието наистина имаше но всичко е оправено. Можем да се замислим само защо българите си изхвърлят боклуците навсякъде и не пазят природата а като излизат извън страната пазят ?! Страх от глоби ..... Да не казвам и другите случили се дреболии като например откраднати табели паркинг, забранено за публика и транспаранти ! Радвам се поне че останаха жълтите големи табели за всички обратни завой /единствени ползвани в България/ и табелите за шиканите. И въпреки всичко благодаря на участниците и феновете които уважиха планинско ШИПКА 2013.


Ако не се лъжа дори през всеки бокс мина човек който остави торбички ! Само поздравления!
Силов и чип тунинг (подготовка на състезателни автомобили), автодиагностика, изработка на състезателни части за автомобили и ролбари. Л.С
KrumDonchevFen111
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Фев 24, 2012 22:48
Местоположение: София
Име: Petio Petkov

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Сеп 15, 2013 20:54

Да, на всеки бокс бяха раздадени чували за смет!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Шипка 24-25 август 2013, Нац.ш-т IX кръг

Мнениеот milen911 » Нед Сеп 15, 2013 21:41

Дълго време мислех дали изобщо да пиша в този форум.Главната причина е че се превърна в някаква говорилня в която всеки гледа от неговата си камбанария и като кон с капаци не вижда настрани и всеки на всекиму е крив.По повод поста на GOLF 1 искам да поясня че мястото където бяха феновете с тениски на КАЗАНЛЪК всичко беше изчистено и оставено така както беше и при настаняването им.Отпадъците от двете страни на въпросния завой бяха оставени от други две групи от други градове които няма да спомена.Също искам да спомена че отпадъците бяха в чували и торби,но поради късното извозване бяха разпилени от животни ама на 4 крака.Не искам да засегна никой просто това е което видях аз със собствените си очи няколко дни след състезанието.Дори и пълните торби в района на боксовете си стояха там неизхвърлени.Благодаря за вниманието.
milen911
 
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Фев 10, 2012 21:39
Име: milen uzunov

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron