Планинско Пещера 3-4 Август 2013, Нац.ш-т VIII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Пещера 3-4 Август 2013, Нац.ш-т VIII кръг

Мнениеот Ferjancz » Пет Авг 09, 2013 10:38

rafa90 написа:Не Мартине, не разбираш. Виновни са пилотите, защото не са решили да играят федербал, а да се занимават с малко по мъжки спорт.



Вземи почни малко да вникваш в това, което се пише, спри да четеш избирателно. Обясни ти се няколко пъти, какво се е имало пред вид, но ти си се хванал за две букви и това е!!!
А кой е малоумен, глупав и нормален, си коментирай с аверчетата, като седнете на маса!!!!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Планинско Пещера 3-4 Август 2013, Нац.ш-т VIII кръг

Мнениеот the best one » Пет Авг 09, 2013 15:09

Ferjancz написа:
rafa90 написа:Не Мартине, не разбираш. Виновни са пилотите, защото не са решили да играят федербал, а да се занимават с малко по мъжки спорт.



Вземи почни малко да вникваш в това, което се пише, спри да четеш избирателно. Обясни ти се няколко пъти, какво се е имало пред вид, но ти си се хванал за две букви и това е!!!
А кой е малоумен, глупав и нормален, си коментирай с аверчетата, като седнете на маса!!!!



Брейй!
Тва че ти коментираш из басейнчетата..не означава,че той трябва да коментира с аверчетата,я се успокои малко,че пък на теб не ти приляга на годините!

Колкото по темата , то е ясно е че в дъното на почти всички проблеми е Федерацията.
Е разбира се ,като някой е победен,то това явно трудно се случва и признава,и ако не е виновна Федерацията ,и си в клас ,в който не могат да те пипнат ,вече идват на лице други смешни проблеми!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Планинско Пещера 3-4 Август 2013, Нац.ш-т VIII кръг

Мнениеот rafa90 » Пет Авг 09, 2013 16:01

Павлин Калчев, ти като пишеш с друг цвят във форума да не си помислил, че можеш да ми дърпаш конците ?! Аз живея в свободна държава след 500 годишно робство и единствено можеш да си изкажеш съвета към мен и да ме заплашиш с изтриване на мнение или бан. Във форума НЯМА ДА ПИША, но вие няма да си промените никога мисленето, защото хората които успяват по трудния начин са мразени. На пук на всички такива хора в живота са градивни и винаги ще са над "хейтърите " ( извинявам се за чуждицата, това е от дългото ни робство сигурно, когато сме нямали свобода да си изкажем мнението ! )
Утрото е по - мъдро от вечерта !
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Планинско Пещера 3-4 Август 2013, Нац.ш-т VIII кръг

Мнениеот Ferjancz » Пет Авг 09, 2013 18:38

the best one написа:............................


Аз съм спокоен :lol: , гледам колегата се вълнува нещо.

Не отричаш, че правилата се правят за да угодят на някой, но въпреки всичко Пламен продължава да кара и да показва какво може. Който и да беше станал пръв щеше да бъде използван в примерът на Васил Орешков, защото и аз съм на мнение, че карането със скари на планинско е фрапантна глупост. Бяха дадени примери, но колегата rafa90 не поиска да ги разбере или просто си дава вид, че не е.
Естествено, че една част от участниците тях са рали пилоти, но пък мисля са достатъчно опитни, за да могат да карат по правила за планинско, ако разбира се има нормални такива и биват спазвани, най-вече от организатори!
Предполагам няма и да отречеш, че години наред се опитваме да открием топлата вода (правила, групи, рестрикции и пр.), след като хората си мият очите с нея от години!
Чудя се на Пламен как не му е писнало от толкова време, тая федерация да се подиграва с него?! Наби ги с кит кара на времето - не можело с 4 дросела, наби ги със спирт - не можело със спирт, както каза Любо, утре като ги набие с 98 от Лукойл и него ще забранят. Ето за това става дума, че не се влага никаква мислъл при измислянето на правилата, а не конкретно кой колко фракция вади по отсечките.



rafa90 написа:...............


Първо, никой не се опитва да ти дърпа конците, ти сам си ги дърпаш.
Второ, точно съвет изказах към теб. Предполагам ако се ползват подобни квалификации за теб ще се отлепиш един метър от стола, е , на никой не му е приятно.
Трето, с нищо не мисля да те плаша, нито с бан нито с каквото и да било, не е модерно вече :mrgreen: , човек ако иска и от дума разбира, ама това е само ако иска и само ако разбира от дума.
А колкото до това дали ще пишеш тук или не - лично твой избор си е.
Иначе да, прав си, "хейтъри" има, ама те са във фед.!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Планинско Пещера 3-4 Август 2013, Нац.ш-т VIII кръг

Мнениеот topsonik » Пет Авг 09, 2013 21:26

От едно известно време забелязвам, че проблемите от трасето се прехвърлят във форума и то с голяма сила от което не виждам голям смисъл ( Кучетата си лаят а кервана си върви ) . След толкова много постове който прочетох накрая всеки е на мнение че Федерацията е виновна ( В КОЕТО СПОР НЯМА ).
Останах с впечатление че успеха на Стайков успяхме да го умаловажим " ЕВАЛА " в това българите сме царе :mrgreen: .
Неразбориите във федерацията скоро няма да се оправят така че защо някой от админите не отвори тема "ИЗДЪНКИТЕ НА БФАС" И там да се карате и разменяте обидни квалификации, защото в противен случай този форум ще заприлича на федерацията 1 към 1 гаранция в което няма никакъв смисъл.
"Даваме газ, подобряваме времената, но все пак турбината си казва думата" Димитър Илиев
Аватар
topsonik
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Апр 22, 2008 08:24
Местоположение: Шумен /София
Име: Костадин Костов

Re: Планинско Пещера 3-4 Август 2013, Нац.ш-т VIII кръг

Мнениеот golf_1 » Съб Ное 30, 2013 11:50

http://www.youtube.com/watch?v=9hHZVGSsFKs Нещо което беше забравено покрай скандалите, за който не го е гледал.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Пещера 3-4 Август 2013, Нац.ш-т VIII кръг

Мнениеот cutflash » Нед Мар 02, 2014 23:08

няколко снимки от това "незабравимо" планинско :)
http://www.assenov.net/gallery/index.ph ... htera-2013
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron