Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот the best one » Вто Юли 02, 2013 16:49

Като гледам дългите прави и мощността на автомобила на г-н Каруцарски..мисля че единствения шампион в "шампион" е той!

Като гледам как иронизира също колегите си след него (в класирането) ИЗГЛЕЖДА Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ "ШАМПИОН" ,ЧЕ БИЕ ТАКИВА СПОРЕД НЕГО "ШАМПИОНИ"

И НЕ Е НЕОБХОДИМО ТОЗИ ПЪТ ДА ЗВЪНИ НА ПЛАМЕН ДА МЕ КАРА ДА СИ ТРИЯ МНЕНИЯТА..МЕН НИКОЙ НЕ МЕ УПРАВЛЯВА!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот golf_1 » Вто Юли 02, 2013 21:44

the best one написа:Като гледам дългите прави и мощността на автомобила на г-н Каруцарски..мисля че единствения шампион в "шампион" е той!

Като гледам как иронизира също колегите си след него (в класирането) ИЗГЛЕЖДА Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ "ШАМПИОН" ,ЧЕ БИЕ ТАКИВА СПОРЕД НЕГО "ШАМПИОНИ"

И НЕ Е НЕОБХОДИМО ТОЗИ ПЪТ ДА ЗВЪНИ НА ПЛАМЕН ДА МЕ КАРА ДА СИ ТРИЯ МНЕНИЯТА..МЕН НИКОЙ НЕ МЕ УПРАВЛЯВА!

Като звънне на Пламен да му каже защо не кара на Узана, ама чувам че много фракция имало... :lol: Мойте уважения към Илия но за драг колата им е добра, но в завойте там където е истината в целия спорт, изостават доста...И мисля, че не е уместно да сравнява неговата кола с тази на Пламен, която утре може да се яви на някое рали, за разлика от 700коньовата драгаджииска изрезка, която върви с времето на една Н-4 без втулка карана в добро темпо....За ляв крак въобще няма да говорим,чувал съм че шампионите го ползват при спиране,особенно с такива кутии,но важното е че шампиона се е завърнал.....Там където гледах видях как Стайков и Славов изстискаха макса от колите си, като задниците им тръгваха, но явно техниката им дава тези времена на тези хубави прави и тази наклон нагоре...
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Rally_fen_bg » Вто Юли 02, 2013 23:54

golf_1 написа:
the best one написа:Като гледам дългите прави и мощността на автомобила на г-н Каруцарски..мисля че единствения шампион в "шампион" е той!

Като гледам как иронизира също колегите си след него (в класирането) ИЗГЛЕЖДА Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ "ШАМПИОН" ,ЧЕ БИЕ ТАКИВА СПОРЕД НЕГО "ШАМПИОНИ"

И НЕ Е НЕОБХОДИМО ТОЗИ ПЪТ ДА ЗВЪНИ НА ПЛАМЕН ДА МЕ КАРА ДА СИ ТРИЯ МНЕНИЯТА..МЕН НИКОЙ НЕ МЕ УПРАВЛЯВА!

Като звънне на Пламен да му каже защо не кара на Узана, ама чувам че много фракция имало... :lol: Мойте уважения към Илия но за драг колата им е добра, но в завойте там където е истината в целия спорт, изостават доста...И мисля, че не е уместно да сравнява неговата кола с тази на Пламен, която утре може да се яви на някое рали, за разлика от 700коньовата драгаджииска изрезка, която върви с времето на една Н-4 без втулка карана в добро темпо....За ляв крак въобще няма да говорим,чувал съм че шампионите го ползват при спиране,особенно с такива кутии,но важното е че шампиона се е завърнал.....Там където гледах видях как Стайков и Славов изстискаха макса от колите си, като задниците им тръгваха, но явно техниката им дава тези времена на тези хубави прави и тази наклон нагоре...


Това е първата година на Илия в цялата му кариера със сериозна конкуренция " коли -близки до неговият клас" и той я загубва !
Да не забравяме ,че и доста от титлите са спечелени -сам срещу себеси!
Сам в кралския клас срещу х1,х2,х3,х4 а6,7....
Rally_fen_bg
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юли 02, 2013 18:48
Име: Кевин Принц Боатенг

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот BradurS » Сря Юли 03, 2013 08:46

Толкова ли сте цъфнали и вързали че почнахте да плюете ?
Погледнете класирането къде е Илия ? Това му е първото планинско без технически проблеми. Какво искате ?
Радвайте се , че гледате такива класни автомобили в тази криза.
Кой с кого се борил кой с какво...няма особено значение. Уточнените Н-4 ки са по-слаби но по - издържливи.
На Илия чудовището да, значително по-мощно е но за сметка на това много се чупи, който риск той сам си го е поел. И това го има в спорта.
Затова в годишното класиране Илия е назад. Конкуренцията не е само на трасето, а и в гаража, кой ще подготви по-добър/издържлив/ автомобил.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот rafa90 » Сря Юли 03, 2013 16:09

Иво, нещата не са такива, каквито искаш да бъдат. Защо техническите проблеми на определени хора са ЕДИНСТВЕТНО на трасето като например Узана ?? ...... Покриват се, там където и совалка да карат не им помага. Проблема е че някой хора си направиха конкурентно способни коли и в Пистовия шампионат и там стана много лошо за победа сам със себе си, както някой по - горе беше споменал :) Отношението към колеги - състезатели НЕ КОМЕНТИРАМЕ, безумно неуважително и детско !
Последна промяна rafa90 на Сря Юли 03, 2013 16:38, променена общо 1 път
Утрото е по - мъдро от вечерта !
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот BradurS » Сря Юли 03, 2013 16:23

Аз пък си мисля, че преигравате със спекулациите. Илия, когато караше заводксата Н4-ка мисля, че със нищо не отстъпваше на Боби, Паунов, Дунев и компания.
Освобождаването на чудовищата от БФАС доведе до тези извръщения с така красивите Митсубишита. От там нататък стана състезание не между пилотите, а между техните джобове. Пак казвам. Спомнете си едно време, на писта Търново как 5 Н4-ки вървяха в 1 секунда.

Не го защитавам. Опитвам се да гледам обективно на нещата. Помислете и се радвайте на остатъка от автомобилния спорт. Не сме в Чехия или Холандия или Румъния. Свалете гардовете ! Помислете върху това.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот trouble » Сря Юли 03, 2013 16:32

Аз не разбирам повечето хора. Царски не е симпатичен като човек, като личност, като излъчване. Просто за мен той не е добър човек. Но да оспорвате качествата му на пилот, това не разбирам. Да оспорвате силата на автомобила, също не разбирам. Не напразно той обра овациите на сеирджийския завой. Ще ви припомня и по-стари години. Фордовете, Ланчиите, Митсубишитата в рали шампионата. Кой пързаляше постоянно, докато другите минаваха чисто. Пак повтарям, като човек за мен не е добър, но като пилот е добър. Не го харесвам заради изказванията, простотиите с Дунев, някви измислени статии във вестници, но автомобила му на това планинско внесе колорит и направи състезанието по-интересно.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот omega » Сря Юли 03, 2013 17:36

trouble написа:Аз не разбирам повечето хора. Царски не е симпатичен като човек, като личност, като излъчване. Просто за мен той не е добър човек. Но да оспорвате качествата му на пилот, това не разбирам. Да оспорвате силата на автомобила, също не разбирам. Не напразно той обра овациите на сеирджийския завой. Ще ви припомня и по-стари години. Фордовете, Ланчиите, Митсубишитата в рали шампионата. Кой пързаляше постоянно, докато другите минаваха чисто. Пак повтарям, като човек за мен не е добър, но като пилот е добър. Не го харесвам заради изказванията, простотиите с Дунев, някви измислени статии във вестници, но автомобила му на това планинско внесе колорит и направи състезанието по-интересно.


+1
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот golf_1 » Сря Юли 03, 2013 19:56

trouble написа:Аз не разбирам повечето хора. Царски не е симпатичен като човек, като личност, като излъчване. Просто за мен той не е добър човек. Но да оспорвате качествата му на пилот, това не разбирам. Да оспорвате силата на автомобила, също не разбирам. Не напразно той обра овациите на сеирджийския завой. Ще ви припомня и по-стари години. Фордовете, Ланчиите, Митсубишитата в рали шампионата. Кой пързаляше постоянно, докато другите минаваха чисто. Пак повтарям, като човек за мен не е добър, но като пилот е добър. Не го харесвам заради изказванията, простотиите с Дунев, някви измислени статии във вестници, но автомобила му на това планинско внесе колорит и направи състезанието по-интересно.

Краси мен ме е яд, че след финала Илия се държа исключително добре,пляскаше когато викаха Каменов и Стайков на подиума, с две думи държа се джентълменски, и сега като прочетеш тея глупости в тоя вестник и ти става супер анти...Спечелил си с хубава разлика,защо трябва да говориш така за другите, вместо да се радваш на твоето...Защо е нужно да казваш супер пилота Стайков,като много добре знае че Стайков за 1 сезон има повече спечелени етапи в рали,колкото той няма в цялата си кариера,това е дразнещото...Инак и аз му плясках,като на всеки един,но за мен това е един минус с тия статии....Сега ми е интересно дали Румен Дунев ще се запише на любимото си трасе Панагюрище,да стане максимално интересно... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот tzarski123 » Сря Юли 03, 2013 20:41

Да Дунев ще кара на планинско Панагюрище ! :D
Автомобилният спорт е начин на живот!
Аватар
tzarski123
 
Мнения: 79
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 07:15
Име: Georgi Conev

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот dod0 » Сря Юли 03, 2013 22:04

tzarski123 написа:Да Дунев ще кара на планинско Панагюрище ! :D


Не лъжи хората: :D
Dobromir Ivanov
тая година мислиш ли да караш на някое планинско ?

00:45
Rumen Dunev

Да ама в Сърбия 8-9 Септ.
00:45
Dobromir Ivanov

а в България ?
00:47
Rumen Dunev

Аз съм обявил , че докато е тов ръководство на БФАС няма да налея нито една стотинка в Българският Автомобилен Спорт


Това е от снощи, ако е излъгал мен значи и аз лъжа вас. :)
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Сря Юли 03, 2013 22:12

Тук всичко е предпоследно....
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот tzarski123 » Сря Юли 03, 2013 22:14

dod0 написа:
tzarski123 написа:Да Дунев ще кара на планинско Панагюрище ! :D


Не лъжи хората: :D
Dobromir Ivanov
тая година мислиш ли да караш на някое планинско ?

00:45
Rumen Dunev

Да ама в Сърбия 8-9 Септ.
00:45
Dobromir Ivanov

а в България ?
00:47
Rumen Dunev

Аз съм обявил , че докато е тов ръководство на БФАС няма да налея нито една стотинка в Българският Автомобилен Спорт


Това е от снощи, ако е излъгал мен значи и аз лъжа вас. :)


вторник
23:03
Georgi Conew

shte karate li na planinsko panagurishte ?
23:04
Rumen Dunev

ДА

Да
23:05
Georgi Conew

emii trudno shte spechelite
23:08
Rumen Dunev

както миналата година ли?

tova sushto e ot snoshti :D
Автомобилният спорт е начин на живот!
Аватар
tzarski123
 
Мнения: 79
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 07:15
Име: Georgi Conev

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот trouble » Сря Юли 03, 2013 22:21

"Фенове" пишат на Дунев: "Емии трудно ще спечелите..." Сякаш все едно заместват техния идол във вечния спор Дунев-Царски. Отвратително...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 29-30 юни 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Сря Юли 03, 2013 22:30

Истината ще се види на Адм.преглед и евентуално на трасето....Всичко останало е чешане на езици и наливане масло в огъня.Всеки може да си пише каквото си пожелае.... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron