Планинско "ВАРНА-2013"

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот Mad Max » Нед Апр 07, 2013 13:27

Панчугов президент !!!
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 00:49
Местоположение: Sofia
Име: Николай Минков

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот iliandonchev » Нед Апр 07, 2013 13:33

Ехеее браво на Панчугов :X
Аватар
iliandonchev
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 22:22
Местоположение: град Сливен
Име: Илиян Дончев

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот SAS_Fen » Нед Апр 07, 2013 13:41

SAS_Fen написа:Започна и 2 манш,но явно е заваляло.Виждаме,че времената много се влошават.За съжаление Любо Каменов е с голямо закъснение.

За 2 манш не е валяло,а закъснението на Любо е от завъртане малко след старта.Завъртането е станало с много висока скорост и по думите на хората с който говорих ситоацията е била доста опасна.
Резултатите идват след усилени тренировки.
Аватар
SAS_Fen
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 21:15
Местоположение: Троян
Име: Кирил Круслевски

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот trouble » Нед Апр 07, 2013 14:54

E-MAX:
Стайков
Царски
Живков
извън 3-ката на 4-то място Любен Каменов

Х4:
Божилов
Стефан Георгиев
Валери Григоров

Х3:
Безус
Тодоров
Узунов

Х2:
Панчугов (4-ти в неофициалното генерално класиране)
Неделчев
Славов
(и 3-мата с Хонда)

Х1:
Искрен Веселинов
Живко Живков
Тодор Атанасов

Н4:
Григор
Сурилов
Манолов

Н3:
Росен Русев
Денев
Иван Иванов

Н2:
Кортелов

А7:
Тошко Славов (4-то време на дъжд в неофициалното генерално)
Титов

А6:
Мирослав Ангелов
Борис Григоров
Даниел Василев
извън 3-ката на 4-то място Тихомир Стратиев
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот ALSP » Нед Апр 07, 2013 16:11

Резултатите някой може и да направи класирането
Прикачени файлове
Hill Climb VARNA 2013.xls
(44 KiB) 822 пъти
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот omega » Нед Апр 07, 2013 16:34

Като съм от другия край на Б-я "аз не съм съм ли хора" - качете малко видео...........моля :cry:
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот ptp777 » Нед Апр 07, 2013 16:36

Баш по време на втория манш почна да вали, но хвана последните няколко коли само, Мишо Симеонов имаше интересен момент тогава на спирането за десния на 2-ри пост, обаче успя да я хване Корсичката. На излизане от същият този завой се завартя Любо Каменов с доста голяма скорост. Третия манш там имаше доста моменти на мокрото, особено при спиране, но по-серизно беше само качването на бордюра на Стоян Добрев и най-невероятното и неочаквано изпълнение - Кортелов блокира здраво гумите, въобще не успя да спре и да завие и се качи горе и удари челно в дърветата, но слава богу с малка скорост и успя да продължи.
Иначе, страхотни Стайков и Пачунгов, особено на мокро, първия манш Каменов, Тошко изцеди Клиото както винаги, Сурилов без грешката в първия манш сигурно щеше и той да се намеси в битката,Живко Неделчев, Боян Безус и Даниел Василев със супер минавания.
Аватар
ptp777
 
Мнения: 60
Регистриран на: Съб Юли 07, 2007 20:07
Местоположение: Варна
Име: Преслав Петров

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот RS_TURBO » Нед Апр 07, 2013 17:05

Как без грешка за Сурилов през първия манш, човека се завъртя, я погледни времената... Иначе 1 седмица по рано бях предрекъл победа за Стайков, страхотно каране, както и на Мартин в събота... Емоциите бяха на макс, много добри минавания особено на Тошко и на Панчуга, уникални и двамата, 14/100 аванс за Панчугов пред Славов, уникални пилоти....
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот ptp777 » Нед Апр 07, 2013 17:23

Точно това имам предвид, че Сурилов ако не беше се завъртял първия манш имаше шансове.
Аватар
ptp777
 
Мнения: 60
Регистриран на: Съб Юли 07, 2007 20:07
Местоположение: Варна
Име: Преслав Петров

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот svetluo » Нед Апр 07, 2013 17:34

Като цяло днес много по - различно каране от вчера....очаквано разбира се днес всичко беше борба с времето след вчера.
Първия манш Каменов показа единственото си добро минаване през Т-образното от където дойде и разликата с втория респективно и рекорда на трасето. Времената днес като цяло на повечето пилоти не бяха толкова добри колкото вчера, това според мен идва от много по студеното време (8 градуса), а да не говорим и за стабилния дъжд, който се изсипа от средата на втория манш, където за момчетата от по задни позиции беше невъзможно да се справят с колите, много сила и само една предавателна ос :mrgreen: .
Мартин днес направи най - откаченото минаване на Т-то, което някога съм виждал направо ни събра очите, много съжалявам за грешката, която е допуснал в първия манш, където реално загуби и битката за победата, иначе много стабилно и сърцато каране.
Времето, което виждате, че Царя губи в третия манш идва от това, че колата изгасна при излизането от Т-образното и там загуби не по - малко от 10 секунди, кофти малшанс.
Стайков показа едно много различно каране от това, което аз съм свикнал да гледам, на мен не ми изглеждаше толкова бърз, но ето на резултата показва друго.
Най - неочакваното за мен е факта, че Панчуга успя да победи Тошко Славов и е четвърти при тази конкуренция, нещо което наистина не мога да повярвам, но се радвам. Трябва да има разнообразие!

Много хубаво стегнато състезание и дано цялата година да върви така - драма, битка, участие, организация, публика...всичко беше 6 :)
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот uBoTo » Нед Апр 07, 2013 18:00

Ето и на какво попаднах в мрежата - https://www.youtube.com/watch?v=1AVxL7fgYJ8

П.П.: Качих го в youtube, но не съм го снимал аз и дано автора да не ми се сърди, но преминаването беше уникално и реших да го споделя с повече хора :oops: :oops:
uBoTo
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 00:37
Местоположение: Варна
Име: Ивайло Райков

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот Greaddy » Нед Апр 07, 2013 20:02

Страхотни два дни в гората!Много бързи пилоти,много голямо разнообразие от автомобили,истински празник ! Въпреки студа и дъжда почти всички зрители останаха да наблюдават надпреварата.Мартин Сурилов със сигурност ще е фактор в която и дисциплина да участва,малко ме е яд че се завъртя,но какво да се прави.Най-радостния факт е.че има страхотно раздвижване в планинския шампионат,дано във всички кръгове да е така!
Аватар
Greaddy
 
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 16:38
Местоположение: Варна
Име: Лъчезар Лазаров

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот pogko » Нед Апр 07, 2013 22:21

Ето малко видео и от мен. Страхотно състезание се получи, страхотна организация и огромни адмирациии за всички пилоти!!!
http://www.youtube.com/watch?v=3iWhhUOH6rA
http://www.youtube.com/watch?v=C5Wq4nz2y1w - Поредното супер атрактивно минаване на Сурилов
http://www.youtube.com/watch?v=4gP6FalQiwo - И за съжаление лекия инцидент с Оги Христов, за щастие въпреки скочилите долу в дерето хора сред които и аз, нямаше пострадали :)
Peugeot 405 mi16X4 http://www.zavseki.net
Аватар
pogko
 
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Мар 01, 2009 13:58
Местоположение: Варна,Морето..
Име: Радомир Друмев

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот golf_1 » Пон Апр 08, 2013 10:35

Добро състезание и страхотни преврати,жалко за Мартин и Любен с тея завъртания,важното е че имаше много борба и не се знаеше кой ще спечели...Интересно време за Боян Безус на мокро...Всички се постараха и успяха да зарадват публиката,поздрави на организаторите и те се постараха,и се видя че без смърдящи ченгета, пак се получават работите и то доста по добре... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско "ВАРНА-2013"

Мнениеот BradurS » Пон Апр 08, 2013 10:49

Много ми хареса "ралито"
Много приятно съм изненадан от Станислав Владимиров - "0"
Който е гледал онборда му http://www.youtube.com/watch?v=Bp9oECo5At0 знае за какво иде реч.
Неприсъствието на униформените е показателно. Не съм срещал нито напрежение нито проблеми от маршалите.
Благодаря на организаторите за хубавия празник
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта