Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слухове

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот BradurS » Вто Юни 25, 2013 22:59

За къде с тази злоба ?
От къде това самочувствие ?
Ало ! Не времеизмервате Монте Карло !
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот trouble » Вто Юни 25, 2013 23:18

Правил съм класиране 2009-та, но не е моя работа. Аз не работя това. Не е моя работа и да се мъча да разбирам, какъв е проблема с времеизмерването. Направете така, че да сглобите класирането в истинския му вид. Това само заблуждава. Защо предоставяте класиране, като то не е вярно. Може да предоставите резултати и на база вашите и другите да се направи класиране (не от мен). И раздавайте листовки на желаещите, дори да не са вътрешни хора. Информацията не е секретна и е в полза на състезанието.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот golf_1 » Сря Юни 26, 2013 12:27

lz1ght написа:
trouble написа:Как така класиране без Благоевград. Като е мерено от друг да не би да е невалидно.
nikkeibg написа:Само не разбрах защо над 40 пилота и екипи ходиха до другия край на България да харчат пари ей така за без нищо?
Някои да е казал, че е невалидно и ходенето до там и харченето на пари е безсмислено?


golf_1 написа:на Узана исках една листовка с времена
Някои да ви е длъжен да ви дава "листовки"

golf_1 написа:После го видях как дава на разни по вътрешни хора
Явно не си от вътрешните хора, а може и вътрешните хора да са били организаторите???

Хахаха май ти си бил намусения от времеизмерването на финала, то си личи, че целия свят ти е крив...Нарочно изчаках да минат всички състезатели и видях в ръцете ти колко бяха останали, затова и ти поисках, но си пролича възпитнието ти по начина по който ми отгори в грубо-чобански стил, направо ми се скара, не можело....Абе човек усмихни се, кажи не може, нормално като човек, ще те разбера, че си се отрудил много като си сложил 2 клетки на финала и чакаш резултатите седнал в джипа....Много коли все организатори, но както и да е, щом делиш така хората си личи колко ти е мозъка..Щом така мислиш за хората, който обикалят цяла България за да гледат, и като видят такива намусени дебели брадясали хора да им се ежат за 1 лист хартия, им става обидно, защото повечето сме нормални хора, за разлика от теб, голямото самочувсвие....Все пак може и да ти се е ходило по голяма нужда в гората, затова да си ги задържал за теб, разбирам те, ще ти купя от офис-лан листи да раздаваме на цялата публика другия път, и се усмихвай повече..... :lol:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот Greaddy » Сря Юни 26, 2013 13:02

golf_1 написа:
lz1ght написа:
trouble написа:Как така класиране без Благоевград. Като е мерено от друг да не би да е невалидно.
nikkeibg написа:Само не разбрах защо над 40 пилота и екипи ходиха до другия край на България да харчат пари ей така за без нищо?
Някои да е казал, че е невалидно и ходенето до там и харченето на пари е безсмислено?


golf_1 написа:на Узана исках една листовка с времена
Някои да ви е длъжен да ви дава "листовки"

golf_1 написа:После го видях как дава на разни по вътрешни хора
Явно не си от вътрешните хора, а може и вътрешните хора да са били организаторите???

Хахаха май ти си бил намусения от времеизмерването на финала, то си личи, че целия свят ти е крив...Нарочно изчаках да минат всички състезатели и видях в ръцете ти колко бяха останали, затова и ти поисках, но си пролича възпитнието ти по начина по който ми отгори в грубо-чобански стил, направо ми се скара, не можело....Абе човек усмихни се, кажи не може, нормално като човек, ще те разбера, че си се отрудил много като си сложил 2 клетки на финала и чакаш резултатите седнал в джипа....Много коли все организатори, но както и да е, щом делиш така хората си личи колко ти е мозъка..Щом така мислиш за хората, който обикалят цяла България за да гледат, и като видят такива намусени дебели брадясали хора да им се ежат за 1 лист хартия, им става обидно, защото повечето сме нормални хора, за разлика от теб, голямото самочувсвие....Все пак може и да ти се е ходило по голяма нужда в гората, затова да си ги задържал за теб, разбирам те, ще ти купя от офис-лан листи да раздаваме на цялата публика другия път, и се усмихвай повече..... :lol:

Недей така бре ще ги откажеш да времеизмерват :mrgreen:
Аватар
Greaddy
 
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 16:38
Местоположение: Варна
Име: Лъчезар Лазаров

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот najdenov » Сря Юни 26, 2013 13:26

Не знам тези листи с резултатите под бройка ли са...толкова ли са скъпи,но и на мен ми се е случвало често да ми откажат като помоля!Лошото е че не просто ти отказват усмихнато и вежливо а ти се сопат все едно си виновен,че си пропътувал половин България за да гледаш!Последно ми се случи на Българка 2012 и то на тренировките.Ако трябва цена да им сложат,но това селско отношение си е гавра с феновете.
Аватар
najdenov
 
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 22:43
Местоположение: гр.Габрово
Име: Христо Найденов

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот IvanMarinov_4x4 » Сря Юни 26, 2013 14:57

golf_1 написа:
trouble написа:Как така класиране без Благоевград. Като е мерено от друг да не би да е невалидно. Тези таблици са безмислени.

Интересно в Благоевград колата на Стайков се счупи, а пък Любен стана 1-ви, явно това класиране е само за времеизмерването на Иван Маринов...И другото което ми направи лошо впечатление бе, че след финала на 1-ви манш на Узана исках една листовка с времена след като бяха раздадени на състезателите, и видях че му остана цял топ в ръцете на един брадат и намусен човек с няква джипка, при което човека реагира се едно му искам обяда, доста жалък, все пак не ми даде....После го видях как дава на разни по вътрешни хора от същите листовки с времената, това е Краси положението при нас, няма оправия, щом сме стигнали да се циганим за едно листче хартия, камоли за класирания и по сериозни неща,не са го извикали човека на Благоевград и сега го показва точно по Български как се прави,щом не ме викате,няма да ви отбележа в класирането до момента, смях смях..Друг е въпроса че на Благоевград някой се оплакаха от времеизмерването на домакините.... :D Представяш ли си Краси на Българка викате друго времеизмерване, и ще си имаме 3 класирания до момента хаххахах......

Да така е класиране без Благоевград. Никой не е длъжен да събира класиранията, когато не ги е мерил. Има си служители във БФАС да направят общи класирания от нас толкова.
А класирания не се дават на никой друг освен на съзтезатели и служебни лица, защото като дадем на един не можем да откажем на никой друг, така че да знаете от нас няма. И без това печатаме по 50-60 бройки ами ако ми се наредите още 100 човека ще почнете на този даде на мен не, затова няма за никого. Може да съм изглеждал лош не ми пука такъв съм, намерете си по весел.. За публиката и за тези дето не са на място си има табла на старта и на финала и ако организатора прецени други места и интернет където можете да си гледате на воля резултатите и няма да хабим само хартия.
Аватар
IvanMarinov_4x4
 
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 20:16
Име: Ivan Marinov

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот IvanMarinov_4x4 » Сря Юни 26, 2013 15:16

golf_1 написа:Хахаха май ти си бил намусения от времеизмерването на финала, то си личи, че целия свят ти е крив...Нарочно изчаках да минат всички състезатели и видях в ръцете ти колко бяха останали, затова и ти поисках, но си пролича възпитнието ти по начина по който ми отгори в грубо-чобански стил, направо ми се скара, не можело....Абе човек усмихни се, кажи не може, нормално като човек, ще те разбера, че си се отрудил много като си сложил 2 клетки на финала и чакаш резултатите седнал в джипа....Много коли все организатори, но както и да е, щом делиш така хората си личи колко ти е мозъка..Щом така мислиш за хората, който обикалят цяла България за да гледат, и като видят такива намусени дебели брадясали хора да им се ежат за 1 лист хартия, им става обидно, защото повечето сме нормални хора, за разлика от теб, голямото самочувсвие....Все пак може и да ти се е ходило по голяма нужда в гората, затова да си ги задържал за теб, разбирам те, ще ти купя от офис-лан листи да раздаваме на цялата публика другия път, и се усмихвай повече..... :lol:

Обади ми се другия път пак няма да ти дам. А ние дебелите чобани ходим по голяма нужда с тоалетна хартия.
А аз не съм там за да ти правя весело там, а да измервам коректно и навременно тези дето сте отишли да ги гледате и не съм длъжен да ви се харесвам.
Аз като времеизмерване имам задължения и там не влиза да раздавам на публиката резултати, напротив ако прочетеш малко документи ще научиш че освен на организатора нямам право да давам предварителни резултати.
Не бъркаите компютрите с компотите. Това, че си отишъл да гледаш едно състезание не означава че си станал специалист и знаеш всичко. Заради такива като теб сме го докарали на този хал.
А това, че съм седял и засичал е добре защото това ми е работата и си я върша. Но не си задаваш въпроса докато го докарам до там, че да си седя в джипа и да си засичам и веднага да има класиране колко работа е свършена преди това която ти не си видял. Че да се направи тази техника да работи в тия сокаци и ти дето си дошъл да гледаш да може да си отвориш телефончето и 2 мин след финиширането на някой да имаш класирането до момента не питаш колко труд е положен.
Аватар
IvanMarinov_4x4
 
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 20:16
Име: Ivan Marinov

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот golf_1 » Сря Юни 26, 2013 16:04

Хахах какво весело бе човек, кой ти е искал да ни развеселяваш, искахме един бял лист хартия, защото изчакахме да раздадеш на всички и видяхме че ти остаха в повечко, и какви 100 човека видя на финала, публиката не стой след финала, че да ти се нарежда на опашка...Какво да чета документи,нали видях на колко коли даде, ама нали си готин човек, няма грижи...И да ти кажа това ми бе 2-рото състезание в живота което гледам,не бе първото.... :lol: То просто си личи колко тежко говориш на нас, бедните цървули(феновете),какви правила да прочета, то някой ако умира сигурно и една капка вода няма да му дадеш, като гледам как гледаш на нещата, много отгоре....Все пак благодарим за класирането до този момент, се едно Благоевград го е нямало, но и теб те е нямало там,значи всичко е точно..... :lol: И телефона ми е с фенерче от 5лв, аз затова ти исках хартийката, ще събирам за модерен с интернет, че да не се налага да ти разваляме и без това киселото настроение...Извинявай, наистина заради такива като мен сме на този хал, добре че сме останали още такива балами ,че на празна гора незнам на кой ще му се кара,ама и ние сме на изчезване...Добре,че не всички хора се държат нечовешки като теб...
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот rafa90 » Сря Юни 26, 2013 16:38

Колегата golf_1 е много прав за отношението. Ние сме тия, заради които се провежда определено мероприятение и съответно има участници, които са дошли да покажат умения ПРЕД ПУБЛИКАТА --> ФЕНОВЕТЕ --> НИЕ . Ако няма ФЕНОВЕ , няма да има РЕКЛАМОДАТЕЛИ, чиято цял е тяхната реклама - брандната да бъде видяна от същите въпросни ФЕНОВЕ, а без РЕКЛАМОДАТЕЛИ няма да има спорт ( то не че сега има много ) . Така че - към господина с времеизмерването - ние разбираме, че ти си вършиш работата, но просто уважавай тия, заради които ти вършиш тая работа, главните виновници. Този спорт ( хоби ) би трябвало да бъде ПРАЗНИК, а не както вие го превръщате в селски постъпки. Нека всички взаимно си помагаме, отвръщаме с топли чувства. Може да не сте длъжен да давате резултати, но поне не ги дайте по начин по който да ме ОТВРАТИТЕ, а по нормалния с пет ( 5 ) човешки приказки, това не значи да ми правите густо или да трябва да ви харесвам, а просто като нормален човечец да разбера, че нямам право на тях и са предназначени за отборите и др.
Утрото е по - мъдро от вечерта !
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот BradurS » Сря Юни 26, 2013 16:42

Не си изливайте дневната доза злоба във форума моля. Става дума просто за лист със резултати.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот IvanMarinov_4x4 » Нед Юли 21, 2013 18:43

Временни класирания
Прикачени файлове
Year_Classification_Team.pdf
Отборно
(110.98 KiB) 525 пъти
Year_Classification_Class.pdf
По класове
(205.89 KiB) 547 пъти
Year_Classification_Group.pdf
По групи
(192.61 KiB) 509 пъти
Year_Classification_General.pdf
Генерално
(186.75 KiB) 558 пъти
Аватар
IvanMarinov_4x4
 
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 20:16
Име: Ivan Marinov

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Нед Юли 21, 2013 21:34

В крайна сметка какво става с Благоевград?Няма ли да участва в класирането.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот ALSP » Пон Юли 22, 2013 16:40

Ето според моята база данни ПООПРАВЕНО
Прикачени файлове
Paninsko_2013_1.jpg
Paninsko_2013_2.jpg
Последна промяна ALSP на Вто Юли 23, 2013 01:47, променена общо 3 пъти
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот Л. Мечков » Пон Юли 22, 2013 16:53

ALSP написа:Ето според моята база данни

Иво, в Х4 само направи рокада на Стефан Георгиев и Николай Паунов :) Стефан води в Х4, а Паунов кара само на Варна по спомени
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Национален планински шампионат 2013-календар, новини,слу

Мнениеот ALSP » Пон Юли 22, 2013 17:15

Мда така е като е карано с различни номера :D ще пусна проверка и за други дублажи и ще го оправя
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron