Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот Ferjancz » Пон Сеп 17, 2012 16:46

popodopolo написа:Крум удря с 6 секунди царя......правилно ли съм разбрал от постнатите pdf-и?
И тая ДС3-ка що й са качени скоростите на волана???



Еми щото така е хомологирана от Ситроен, примерно :wink:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот golf_1 » Пон Сеп 17, 2012 18:04

Bombata написа:Леки въпросчета!


Защо полицията спира зрители още от ''дървото'' на 4км. от финала.Не можеще ли да се обясни на полицаите,че това можеше да стане на пр.200 м. от финала?

Пояснение:Информацията е от съфорумци.

Кой ли ще ми отговори?

Може би някой от организацията ;:)

Хахахха и аз чакам отговор на този въпрос, защото ако знаех,че ще ни карат да вървим 4км и да изтървем 1-манш,и ние нямаше да идем,сигурно и другите прецакани хора, който са станали в 6:30, изчислили са си без да летят по пътищата да стигнат навреме и накрая чухме "сори ама така ни казаха"...След 5 опита и обяснения че ще спрем до финала в поляните,и че никога не е било така предните години,човека каза,така ни наредиха,за което му казах евала приятел,винаги ще си останем 20г назад.... :evil:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот trouble » Пон Сеп 17, 2012 18:09

Интересно но други мои приятели ги пратих да минат оттам, като те са минали в периода 9,50-10.10 в неделя и не са имали проблем. Защо все на теб. :mrgreen:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот dod0 » Пон Сеп 17, 2012 18:32

golf_1 написа:
Bombata написа:Леки въпросчета!


Защо полицията спира зрители още от ''дървото'' на 4км. от финала.Не можеще ли да се обясни на полицаите,че това можеше да стане на пр.200 м. от финала?

Пояснение:Информацията е от съфорумци.

Кой ли ще ми отговори?

Може би някой от организацията ;:)

Хахахха и аз чакам отговор на този въпрос, защото ако знаех,че ще ни карат да вървим 4км и да изтървем 1-манш,и ние нямаше да идем,сигурно и другите прецакани хора, който са станали в 6:30, изчислили са си без да летят по пътищата да стигнат навреме и накрая чухме "сори ама така ни казаха"...След 5 опита и обяснения че ще спрем до финала в поляните,и че никога не е било така предните години,човека каза,така ни наредиха,за което му казах евала приятел,винаги ще си останем 20г назад.... :evil:


Ми що не мина през Абланово, където г/д беше старта ? :) Явно само ти си имал проблеми с полицията, до сега с който и да съм говорил не се е оплакал. :)
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот golf_1 » Пон Сеп 17, 2012 20:07

trouble написа:Интересно но други мои приятели ги пратих да минат оттам, като те са минали в периода 9,50-10.10 в неделя и не са имали проблем. Защо все на теб. :mrgreen:

Краси първо че бяхме над 5 коли горе спрени,и второ не съм спал до 9ч(като вас) и да си фърля 2 шепи вода и да тръгна за състезанието,което май се прави за публиката,аз не виждам някаква причина да отбиват колите горе на Дървото,ако ще и да е почнало състезанието..Мисля,че полицията е там просто да отбива хората който са от месността и искат да слязат до Сливен,а не да спира тия който са за състезанието,какво щяхме да направим ако ни бяха пуснали,щяхме да караме срещу Царски по трасето ли,или щяхме да отбием преди финала на полянката и да си влезем до последния завой и да няма сега,"ама само на теб ти се случва"...Мога да ви кажа,че това си е ваша грешка,не моя, и не можете да ме убедите, че не съм прав... И стига с това,че само на мен се случвало,и на Иван Ганчев се случи даже....Имаше хора който носиха децата си на конче през тези 4км....И да кажа,че като спяхме имаше коли спрени още преди нас, и хората ги нямаше, а ние стигахме навреме ако ни бяха пуснали тия недоразумния....Краси как миналата година имаше полиция и долу на финала и отбиваха колите на полянката, сега ако знех,че долу няма нито един пилицай,нямаше да се подчиня на тия на Дървото,но долу на финала не видях и 1 пилицай...Как миналата година буквално 2 минути преди Ники Златков на бегом си застанахме на последния завой, а сега не можело, и аз съм виновен, няма грижи, догодина даже няма да си правя труда да ставам с петлите....Няколко човека ви го казаха, ама е лесно да кажеш "само на теб се случва" , извинявам се беше ми първото състезание, другия път ще знам.... :lol:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот tsveti » Пон Сеп 17, 2012 20:48

Състезанието беше страхотно! Всичко си бе на мястото и във времето! Радвам се, че вече няколко кръга от Планинския ш-т са така добре организирани. За многото шампанско, което се изля, независимо коя група и клас награждавате, мога само да ви дам доволната си усмивка :mrgreen:

За публиката... :D Мили хора, продължавайте да ни радвате по трасетата, продължавайте да викате и скачате, продължавайте... ... ... (само нощно време внимавайте ;) )
Никога няма да забравя всички тези усмихнати лица от Пещера, Шипка и Българка!

ПП. Към Golf 1: горе след финала имаше едно, две ченгета по едно време, но после изчезнаха :)
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот valio » Пон Сеп 17, 2012 20:58

Забравихте да поздравите и момчетата с радиостанции и сигналните флагове ,които доста атрактивно аплодираха автомобилите при спускане към сервизите.
valio
 
Мнения: 271
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 21:25
Местоположение: sliven
Име: Валентин Иванов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот GT 51 » Пон Сеп 17, 2012 21:28

Прочетете внимателно....всички статий....Нищо лично към никой.
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2739373
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот ALSP » Пон Сеп 17, 2012 22:40

GT 51 написа:Прочетете внимателно....всички статий....Нищо лично към никой.
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2739373

Например ако състезателя Х /единствен в класа си/ е на последно место то изданията на другия ден излизат със гръмки заглавия за убедителна победа, да реално той печели в класа си а на другите пред него трябва ли да се омаловажава труда. От такава журналистика няма нужда.
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот Иван Шопов » Пон Сеп 17, 2012 22:53

tsveti написа:(само нощно време внимавайте ;) )

Това, защото Angry Tsveti не спи.:)

Относно статията - поздравления за Илия, че без нито едно участие е станал шампион в рали дисциплината.
Поздравления и за Крум, който води в някакво класиране, което е непознато за мен.
Адмирации и за журналиста, чиито труд прочетохме - сътворил е един чудесен букет от грешки и лъжи.

И все пак не 20см, а 20лв правят чудеса. :lol:
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот kiko » Пон Сеп 17, 2012 23:17

На къде-къде по-кофти неща сме попадали...дори от капацитети в спорта.Всичко е ... политика и игра на думи.
От цялата статия единствената грешка е в червено :

В рамките на последния уикенд Илия Царски, който този сезон получи подкрепата на марката The King, спечели рали шампионата на България.
По същото време цигарената компания Кингс Табако представиха спортния му автомобил на най-голямото изложение за тютюневи продукти и аксесоари Интертабак в немския град Дортмунд.
Царски стана шампион на България за 2012 година в обединени класове "Х" и "Е", след като завърши успешно в последното състезание от Националния планински шампионат – "Българка 2012" край Сливен.
И тъй като тази година основната марка на компанията "The King" подкрепи Царски, именно неговия автомобил намери място на деловото събитие.
Вчера Илия Царски, който се състезава за клуб "Автоцар рали сервиз" спечели титлата от Републиканския планински шампионат, след като постигна убедителна победа в предпоследния кръг в Сливен.
Царски успя да набере недостижим брой точки в генералното класиране със своя автомобил "Мицубиши Лансър", завършвайки пред Любен Каменов с "Мицубиши" и Тихомир Златков с "Форд".
Така той направи последния кръг от републиканския шампионат в своя клас чисто протоколен.
В другия клас убедителен лидер след състезанието "Българка 2012" в Сливен е Крум Дончев.

С оглед никаквото отразяване на състезанията - мисля,че това си е направо перфектно.Писателчето без много познания е написал истината (в зелено) ,като единствената грешка е ..... една дума ( в нашата страна на какво ли не викат РАЛИ ).Не бива да го съдим.За разлика от Страшо,тоя е направил грешката неволно :wink:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот Иван Шопов » Пон Сеп 17, 2012 23:26

kiko написа:Царски стана шампион на България за 2012 година в обединени класове "Х" и "Е", след като завърши успешно в последното състезание от Националния планински шампионат – "Българка 2012" край Сливен.

И това е от незнание, но не е фатално. :)

kiko написа:В другия клас убедителен лидер след състезанието "Българка 2012" в Сливен е Крум Дончев.


Ще ме прощаваш за поправката, но колкото и да съм далтонист нещо не ми се връзват цветовете в това изречение, освен ако не е сформирана някоя нова паралелка по повод първия учебен ден. :)
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот automagazin » Вто Сеп 18, 2012 02:16

Ето малко снимки тук. . ..
https://telkedjiev.wordpress.com/2012/0 ... arka-2012/
Най- доброто от автомобилният спорт на едно място - http://automagazin.bg/
Аватар
automagazin
 
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 23:45
Име: Automagazin Bg

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот Иван Шопов » Вто Сеп 18, 2012 16:22

Както винаги - страхотни снимки. Браво!
За малко да пропусна - планинско "Търговище" все още е под въпрос, но ако е вярно, че няма да се състои - честита първа титла на Цвети в Н3! Обявените точки в сайта на Страшо са неправилно записани и пресметнати, та... Отново честито и да я защитиш догодина достойно и със солиден аванс!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот tsveti » Вто Сеп 18, 2012 19:24

valio написа:Забравихте да поздравите и момчетата с радиостанции и сигналните флагове ,които доста атрактивно аплодираха автомобилите при спускане към сервизите.


Не съм ги забравила :) просто ги броя към организацията и към публиката едновременно :)

Благодаря за поздравленията г-н Шопов :P , а за догодина се чудя дали да не премина в Х3, там при големите рибоци :mrgreen: , поне класа винаги се сформира...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron