Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кръг

Мнениеот trouble » Чет Дек 22, 2011 11:00

Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кръг
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот STESICO » Пет Дек 30, 2011 11:18

Организатора на планинско Българка - АСК " Булсим " честити коледните и новогодишни празници на всички , фенове ,състезатели ,спонсори и хората участващи в организацията на състезанието .
Бъдете живи и здрави и въпреки трудностите , кризата и новата Федерация , да оцелеем .
На феновете пожелаваме, дълги стартови списъци с атрактивни автомобили и пилоти ,на състезателите много спонсори ,на спонсорите успешен бизнес , а на приятелите които помагаха много здраве и нека бъдат все така всеотдайни към любимия ни спорт.
Очакваме ви на 15 ; 16 сеп. 2012 тук http://home.bulsimbg.com/ в Сливен .
Спортни Поздрави от нашия Отбор.
Христо Христов - Чоко
Щилиян Тенчев
Георги Василев
Ясен Шопов
Георги Лазаров
Баичо Ненов
Красимир Христов
Иван Младенов
Златин Басмаджиев
Стефан Стоянов
Стефан Добрев
Младен Карчев
Станислав Рашев
Димитър Чолаков
Поля Павлова
Николай Тенчев
Симеон Кисьов
Стефан Чолаков
Изображение
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот xsmind » Пет Дек 30, 2011 13:18

Похвално е, че сте споменали фотографите, дори може и да е прецедент, обикновено никой не ги споменава, но от пръв поглед една от големите е на Десислава Чочева, а три от малките мои (Георги Павлов)?! Предполагам, че останалите снимки наистина са на Курти и Чавдар, но за нашите нито сте ни питали, нито сте ни споменали.

Възможно е да греша, понеже снимките са малки, и предварително се извинявам, ако е така. Но снимките прекалено много приличат на нашите, а и тази на Деси със скока е доста уникална за да я сбъркам.
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот cutflash » Пет Дек 30, 2011 14:00

xsmind написа:Похвално е, че сте споменали фотографите, дори може и да е прецедент, обикновено никой не ги споменава, но от пръв поглед една от големите е на Десислава Чочева, а три от малките мои (Георги Павлов)?! Предполагам, че останалите снимки наистина са на Курти и Чавдар, но за нашите нито сте ни питали, нито сте ни споменали.

Възможно е да греша, понеже снимките са малки, и предварително се извинявам, ако е така. Но снимките прекалено много приличат на нашите, а и тази на Деси със скока е доста уникална за да я сбъркам.

Хубаво е човек да си вижда снимките по разни места :) Но поне името му да стоеше до тях :) Не знам , аз не си изкарвам парите със снимане , наистина съм любител на автомобилния спорт дето снима за кеф (и си качвам снимките на моя личен сайт за да ги гледат хората), но мисля че не е правилно така. Като гледам в галерията има 28 мой снимки или поне толкова познах, не че е проблем, щях да ги дам с кеф даже , ама някой да беше драснали един ред поне , за да може наистина да сме ги предоставили и да се изкефим като си видим имената и снимките :) За хората , който си изкарват хляба с фотография е още по нечестно.
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пет Дек 30, 2011 18:11

Абе хора,на такъв поздрав и хубави пожелания от един от най големите клубове е редно първо да кажем БЛАГОДАРЯ!
Защо винаги в типично българския ни стил прескачаме тази думичка и започваме с критика.
Момчета и момичета от Булсим,да сте живи и здрави през новия сезон и много успехи в състезанията ,както като организатори,така и като състезатели.
Стефчо,както съм ти казвал и друг път бивши състезатели няма.И ти го доказа през тази година. :lol: :lol:
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот cutflash » Пет Дек 30, 2011 23:44

MIROSLAV MARINOV написа:Абе хора,на такъв поздрав и хубави пожелания от един от най големите клубове е редно първо да кажем БЛАГОДАРЯ!
Защо винаги в типично българския ни стил прескачаме тази думичка и започваме с критика.
Момчета и момичета от Булсим,да сте живи и здрави през новия сезон и много успехи в състезанията ,както като организатори,така и като състезатели.
Стефчо,както съм ти казвал и друг път бивши състезатели няма.И ти го доказа през тази година. :lol: :lol:

Да така е :) Благодаря на целия тим на Булсим и на това което огранизират и правят - все пак на рали сливан сигурно 50% от колите бяха техни , организацията беше супер (беше прекрасно рали както винаги), но не става въпрос за това , никой не успорва какво правят и организират ?! Аз лично отидох с голям кеф на рали сливен и използвах лични средства , време , минах половин българия и т.н. Както те правят нещо за да им се радваме така и ние......
Кажи ми честно , ако ти направиш някой подобрение по колата си и някой го види и използва в неговата кола без да те пита дали ще ти е гот , при положение че е твоя идея и ти си го измислил , ти си работил за него и си вложил труд и време в него ? Прав си типично по Бълграски тези факти се подминават и една елеметарна градивна забележка става голям проблем ?! АЗ лично не съм написал и един ред критика за клуба , какво правят и какво оргазинират , нито за рали сливен, нито за планинско българка :) Въпроса е принципен и както на всичко друго се обръща внимание така и това заслужава :) Не ми се изпада в спорове, които да развалям темата за планинско Българка (както става в повечето теми с безмислени спорове), така че ако искаш може да направим отделна тема за това :)
Както казах ако ми бяха драснали един ред щях да им ги дам в оригинал с кеф :) Аз знам иманата на пилотите..и си мисля че основата на подобно събитие са феновете, каквито и да са те.....
УСПЕХ на планинско Българка :) Нека да е празник за публиката както всяка година (в което не се съмнявам):)
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот STESICO » Съб Дек 31, 2011 17:32

:!: Здравей те приятели ! Снимките който сме използвали са предоставени от Курти Куртев и Чавдар Събев , имената им са исписани на календара ,на две от малките снимки фигурира текста : motorsport.bg - Georgi Pavlov - дано да не греша името. :!: за Уникалната снимка на Деси Чочева сме си платили правата за ползване .
За в бъдеще ще се стараем максимално да използваме материали предоставени само от техните притежатели.
Преди повече от година написахме( надписа най доло), http://home.bulsimbg.com/avtomobilen-sp ... lub-bulsim , като тези снимки са за популяризирането на автомобилния спорт .
:!: Тези календари не се продават , а се ПОДАРЯВАТ , ако със ползването на снимките се печели , това и ние не одобряваме . Мислим че всички работим за една кауза и колкото повече хора ги видят толкова по добре.
Извиняваме се на тези чийто материали са качени в нашия сайт без тяхно съгласие .
Посочете на Л. П. кои са снимките, ако имате претенции те незабавно ще бъдат изтрити . :!: :!: :!: Готови сме да Ви обещетим финансово .
Ваши снимки няма да бъдат използвани за в бъдеще в нашия сайт .
Ще се радваме ако наши снимки и материали се използват от всички за рекламиране на един велик спорт АВТОМОБИЛИЗМА , а той сега отчайващо силно се нуждае от РЕКЛАМА .
Весели Празници !
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот xsmind » Нед Яну 01, 2012 23:35

Това, че сте се разбрали с Деси, не значи че не трябва да я споменавате? А за моите снимки, чак сега забелязах, че стоят мънички надписи, но и това не означава, че не трябва да ми пишете името до тези на останалите фотографи. Или, че е редно да използвате снимките без да ме питате, доста други го правят. Съвсем ясно е написано, как можете да се свържете с мен, отговарям на имейлите веднага. Щяхте да ги получите без надписи и в подходящо за печат качество.
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Пон Авг 27, 2012 20:03

Последен кръг от планинското за тази година.Подготвяйте подиума,пригответе купата на Царски и това е!
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот trouble » Пон Авг 27, 2012 20:15

Търговище сякаш няма да има, така ли да предполагам...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Пон Авг 27, 2012 20:17

На този етап няма за съжаление.Питах тук,там-нищо,тотална незаинтересованост :( .Сякаш желание нямат тези хора,а не толкова да става въпрос за парите.До последно се надяваме!
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот Иван Шопов » Вто Авг 28, 2012 13:51

АКо не ми мине котка път - там съм и отново с Хондю най-отпред. :)
Без да искам да обидя никого, но Търговище в този си вид отдавна не трябваше да е в календара.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот golf_1 » Вто Авг 28, 2012 19:08

Иван Шопов написа:АКо не ми мине котка път - там съм и отново с Хондю най-отпред. :)
Без да искам да обидя никого, но Търговище в този си вид отдавна не трябваше да е в календара.

Еми малко трябва да го поизкърпят тук-там, но вътре пък в гората си е чисто нов асфалт,а като се замисля навремето колко разбит беше и хората си го караха,че даже и ти с Астрата,тогава как ви харесваше.. :roll:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Вто Авг 28, 2012 20:56

Иван Шопов написа:АКо не ми мине котка път - там съм и отново с Хондю най-отпред. :)
Без да искам да обидя никого, но Търговище в този си вид отдавна не трябваше да е в календара.


Някои хора се борят да увеличат броя на планинските,а ти искаш да ги намалиш с едно.
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Планинско Българка 15-16 септември 2012, Нац.ш-т VIII кр

Мнениеот milen911 » Вто Авг 28, 2012 21:56

jari mati ако ти караше пълен шампионат, няма значение кой, би ли издържал финансово без какъвто и да било спонсор? И не мислиш ли че всеки един старт (лошо организиран) какъвто лично за мен е Търговище е в ущърб на всеки един състезател и фен?
milen911
 
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Фев 10, 2012 21:39
Име: milen uzunov

Следваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron