Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот Golfa » Нед Авг 26, 2012 13:56

камбуров сменял ли е нещо по колата ?
Golfa
 
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Юли 13, 2012 11:16
Име: Stavri Sotirov

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот RS_TURBO » Нед Авг 26, 2012 15:16

i.georgiev написа:Добър вечер на всички люпещи семки, селски тарикати с газови автомобили по ралитата, алкохолици и всякакви индивиди - рали фенове!

Както казах в един предишен пост, ще направя всичко възможно да стартирам на Сливен, с кола под наем. Това ще се случи(ако въобще се случи), не заради Вас феновете(щото сте алкохолици и боклуци 99%), а единствено и само заради моето желание да дебютирам в автомобилния спорт и да опитам своите умения, въз основа на което бих/или не бих продължил опитите си да се състезавам. Евентуално следващата година в рали, или планинския шампионат. Както казах за Н-ти път се финансирам сам, има и други фактори, които ме спъват - някои от Вас знаят какво имам предвид.
Тъй като 90-% от пишещите тук, не са ми на бройката купени и продадени автомобили, както и на тези, които съм обърнал в гората по таван - нека повече не навлизаме в излишни спорове, а да се наслаждаваме на малкото състезания останали в БГ.
Шипка бе едно от състезанията в които трябваше да стартирам от моя клуб, но тъй като семейството ми е значително по-важно от ВАС, реших да си го изкарам на морето.

Надявам се на Шипка да има яко заявки и да се получи едно супер здраво състезание. Съжалявам, че немога да присъствам по един, или друг начин. Надавам се да бачкат онлайн резултатите...


Поздрави и успешна седмица !

Нека ме разберат администраторите, не се стърпях. Едно ще ти кажа, човек като теб няма място в автомобилният спорт, ти си един паразит за него и той много бързо ще те изхвърли. Не забравяй кого наричаш боклук и алкохолик, защото точно тези боклуци и алкохолици са спасявали живота на не малко пилоти, моли се някой ден на състезание ако катастрофираш(дано никога не ти се случва) да се паднеш на този 1%, че иначе тежко ти горко, аз лично бих се замислил дали да вадя от колата човек като теб. Мисля, че преди да пишеш, оправдания защо не си стартирал и този път(при положение че се заканаше на Шопов да караш цял сезон и да му покажеш на тоя ми то Льоб как се кара кола) помисли си дали някои го интересува. И странно как сравняваш семейството си с нас, кво общо има???? Айде вземи ни покажи колко добър пилот си най-накрая та да не те закачаме вече. А и едно искам да те питам, за теб мерило ли са обърнатите по таван коли в гората за това колко добър си? Ако Льоб има 5 обърнати коли през таван а ти 6 това прави ли те 9 кратен световен шампион по рали??? Мисля е време за малко повече уважение. Не забравяй, че не познаваш почети никой в този форум а при това положение нямаш право да окачествяваш хората...
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот madzharov » Нед Авг 26, 2012 18:38

georgstz написа:
efco написа:Аз да питам този Вартбург верно ли е 353 к.с.?
Шега към Евгени :)

Трябва да се доберат първо до Казанлък.



Спокойно само 90к.с.



Колата е мощна.... :)
Аск"Стара Загора-Мотор Спорт"
Аватар
madzharov
 
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Апр 02, 2009 16:04
Местоположение: Bulgaria,Stara Zagora - Portugal
Име: Dimitar Madzharov

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот SAS_Fen » Нед Авг 26, 2012 21:03

Искам да поздравя всички,който ни радваха днес по трасето.Браво на всички,без изключения.Състезанието беше организирано перфектно и за мен премина без никакви проблеми.
пп.Някой знае ли каква е причината почти всички пилоти да са с по-слаби времена във вторите минавания?
Резултатите идват след усилени тренировки.
Аватар
SAS_Fen
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 21:15
Местоположение: Троян
Име: Кирил Круслевски

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Авг 26, 2012 21:05

SAS_Fen написа:Искам да поздравя всички,който ни радваха днес по трасето.Браво на всички,без изключения.Състезанието беше организирано перфектно и за мен премина без никакви проблеми.
пп.Някой знае ли каква е причината почти всички пилоти да са с по-слаби времена във вторите минавания?
Високата температура :wink:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Авг 26, 2012 21:07

Golfa написа:камбуров сменял ли е нещо по колата ?
Скорости Дог Бокс, нов съединител и нови гуми
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот QUATRO » Нед Авг 26, 2012 21:17

Аве максимата - като няма по-какво да се плюва нема да пишем - е вярна ......... :D
Ето тук подробности описани по-най добрия начин - http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 6&Itemid=1
Аз ще добавя само ,че организаторите - Ефко бяха на Супер ниво .
Накрая видях - Пилоти,Фенове,Организатори,Управляващи , много - много Усмихнати .
Стефане - Драганов - БРАВО ве ПИЧ направо ИМ го показа ,как трябва да се напраЙЙЙЙ.......

пп. Поздрави на многобройните участничи и възпитаната и интилигентна публика ........
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот omega » Нед Авг 26, 2012 21:18

Съжалявам, че не можах да присъствам на този празник. В списъка виждам интересни участници - поздравления за всички, също и за организаторите. Ще съм благодарен ако някой качи клипчета :lol: .
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот terzo » Нед Авг 26, 2012 21:25

Аватар
terzo
 
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Юни 18, 2012 01:17
Местоположение: Бургас
Име: Мирослав Терзиев

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот QUATRO » Нед Авг 26, 2012 22:39

Новини от Казанлък - http://www.kazanlak.com/news-9095.html
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Нед Авг 26, 2012 23:34

Случайно попаднах там, но пък не пропуснах да направя 1-2 снимки :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater (от тази нататък).

Няма да коментирам тренировките (състезанието не съм гледал). Каквото такова :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пон Авг 27, 2012 00:18

Охооо,ама то много готино състезание се получило бе! :) Поздравления,Ефко,винаги си правел страхотно състезание! :)
Честито на Царски за победата :) Браво и на Любчо Каменов,винаги е карал уникално! :)
Поздравления за Цвети за победата в Н3! :) Чух,че е карала страхотно,браво! :)

Само не разбрах Диана как се е класирала?
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот sparcostz » Пон Авг 27, 2012 11:53

Малко снимки от мен.
http://sparcostz.snimka.bg/auto-racing/ ... 012.697657
sparcostz
 
Мнения: 37
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 22:29
Местоположение: Стара Загора
Име: Атанас Цонев

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот dancho » Пон Авг 27, 2012 15:43

Адмирации на Ефко за организацията. Въпреки недоброто класиране си тръгнах от Бузлуджа с широка усмивка и много положителни емоции.
Изображение
Аватар
dancho
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Авг 27, 2012 15:33
Местоположение: Бургас / Поморие
Име: Йордан Петков

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот tsveti » Пон Авг 27, 2012 16:28

И от мен поздравления за организацията! Едно усмихнато и положително състезание..., като се замисля, то винаги е било такова :) :) Бяха се погрижили за безопастността добре, организаторите на Пещера трябва да вземат пример от Ефко и екипа му.

Дианчето победи един много добър пилот от нейния клас, за което я поздравявам и тук. За съжаление обаче бяха само те в класа си, и Н2 не се сформира. Иначе щеше да е състезанието на жените ми се струва ;)

ПП. Аз не пия ракия, но гюловата, която Ефко подари на всички може и да я опитам тази вечер :mrgreen:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron