Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот RaPiD » Нед Сеп 23, 2012 22:19

Цвети не го пиша аз текста, нито аз монтирам. Колжеката която пише текста не беше на състезанието и затова е допуснала тази грешка.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот tsveti » Пон Сеп 24, 2012 12:56

Да, да, идеята ми не е да обвинявам някого :) а да споделя допусната грешка, която според мен е грешка, за да може предаването да върви нагоре и да бъде харесвано все повече и повече.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Сеп 24, 2012 18:40

tsveti написа:Да, да, идеята ми не е да обвинявам някого :) а да споделя допусната грешка, която според мен е грешка, за да може предаването да върви нагоре и да бъде харесвано все повече и повече.

Догодина и тез добри хорица като вдигнат ръце и им писне да вървят пеша из балканите с техника под ръка ,и тогава няма да има толкова фатални коментари и идей за тях...Не мога да разбера какво токова може да те чопли, виж ако им даваш пари разбирам...Мисля,че за Пещара в предаването казаха истината,за разлика от други с едноседмично закъснение, но както и да е...Аз им свалям шапка на тия хорица...Те заслужават много пъти блогадаря за всичко,което ни дават на тепсия...А ти сега ги съдиш за нещо доста смешно според мен, даваш им идей,надяваш се да не допускали грешката втори път... :lol: Мисля,че хората не ти казват как да караш Клиото,така че малко уважение към тях...

пп. С Дианчето много добре скочихте на последния завой 2-рия манш на мокро, супер беше.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот tsveti » Вто Сеп 25, 2012 12:04

Много се чудех дали да го напиша, точно за да не се разбере така, както ти си го разбрал!
Все си мисля, че хората, които правят подобни неща, катерят баирите, стават рано, залягат по завоите и прочие, биха искали предаването им да е изпипано отвсякъде. Представи си как някой пилот губи и едничкия си малък спонсор, защото не са го видяли тук, а пък знаят, че е участвал! Не е редно.
Не съдя хората, не им държа сметка! И сега дори и да са ми се разсърдили за коментара (който, както казах горе, е изцяло добронамерен) и да не дават моите минавания, няма да им се сърдя. Това си е тяхно право. Ще снимат и ще показват когото си поискат!
Изказала съм моите големи благодарности тази година към тези хора, защото те дори отидоха на дамските състезания да снимат! А това не се е случвало никога!

Разликата между българина и чужденеца е точно в това! Тук някой все се обижда, друг му е крив света, , а чужденеца като прави нещо, пита и най-нископоставения така дали е добре, какво още според него би могло да се добави, че да стане още по-интересно....и прочие и прочие. Тук това мислене го няма, за това и си седим в това положение!

ПП. Благодаря. Дианчето може да покаже много повече, но за съжаление я съпътстват лични проблеми, което си оказва влияние :( . Догодина силно се надявам ние двете да поизплашим силния пол в планинските, а и не само там ;) :)
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот Иван Шопов » Вто Сеп 25, 2012 12:53

Хайде успокойте топката.
Сигурен съм, че ако беше написала в първия си пост тези редове нямаше да прехвърчат искри. Четейки просто първия ти пост наистина излиза, че си недоволна от това, че не са споменали само, че класа е пълен. Оттам лесно се стига до очевадно погрешния извод, че държиш или да изпъкне победата ти или повече хора да разберат, че е дисквалифициран. Пак казвам - очевадно погрешният извод, който е част от неудобството на интернет общуването - не всичко "звучи" така, както автора си е мислил.

От друга страна мисля, че примера с Бакалов не е добър в тази ситуация. Ако приемем, че нямаше този пропуск (който както беше и единственото логично предположение на незапознатите не е умишлен, а коментара е правен по крайни резултати), вероятността Бакалов да загуби "и едничкия си малък спонсор" става твърде голяма, защото нито един "спонсор" не би бил доволен да се отрази участието на пилота му, а коментатора да добави, че е декласиран заради неизрядност спрямо хомологационния фиш. Така че нека да приемем, че неволно е получил услуга, а не е пренебрегнат. :)

Не съм компетентен в статистиката чужденци vs българи, но аз живея в България и се съобразявам с възможностите и условията, което ми позволява да избягвам да се оправдавам с "държавата", но пък мога свободно да се простирам според чергата си. Казвам това, защото по официални данни не се предвижда скорошно масово нахлуване на чужденци, които "да ни оправят", та не е лошо повечко да се върши работа, а по-малко да се мрънка.
Позволявам си да припомня прословутата докачливост на българина и подсещам за повече внимание при първите постове (а и не само) във всяка тема. :)
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron