Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот Cvet0zar93 » Пон Юни 25, 2012 15:28

Ето и малко снимки от мен :) надявам се да ви харесат :lol: :twisted: и очаквам вашите коментари :wink:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... a10759acf3
Cvet0zar93
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юни 25, 2012 14:52
Име: Cvetozar Mystakov

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот OgyWRC » Пон Юни 25, 2012 23:43

nikkeibg написа:Ето и моя клип от Узана 2012:
http://www.youtube.com/watch?v=Ig_PtGw5 ... e=youtu.be


Както винаги клипът е направен с много старание и са уловени интересни моменти от бокса. От друга страна на Узана има уникални места за снимане, особено в горната част на трасето, докато от заснетите кадри на обратните трудно може да се усети динамика и да се види скорост ... просто добронамерена препоръка :wink:
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот NIKI WRC » Вто Юни 26, 2012 00:18

http://www.youtube.com/watch?v=7qjM07KLGtg

Ето и от мен тренировките :))) :lol:
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот NIKI WRC » Сря Юни 27, 2012 00:02

Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот QUATRO » Сря Юни 27, 2012 15:42

Але нищо не се спомена за публиката - имашелия ,немашелия - каЙте нещо . :lol:
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот xsmind » Сря Юни 27, 2012 15:51

Имаше публика, дори специално съм кадрирал така снимките, че да се вижда.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 4f0717fc12
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 7bbee40ead
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 26f7efac7b
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 6f22325f5d
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 246da5cf93

При това снимките са от тренировките, предполагам че в неделя публиката е била повече. Имаше и полицаи на места, но поради някаква неясна за мен причина не ми се репчиха постоянно, както съм свикнал.
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот Иван Шопов » Сря Юни 27, 2012 19:08

Обичайните заподозрени бяха там (визирам веселите хора с палатки около трасето). Сина ми се оплакваше, че докато минаваме по трасето все на пържоли му мирише. :)
В интерес на истината публиката беше по-малко, отколкото през последните години, но не е било и празно.
Неприятно впечатление ми направи, че на награждаването 99.9% от публиката... липсваше. Не знам дали заради обичайните задръствания по пътя към "Импулс", когато всички отиват там или по друга причина, но наистина колегите заслужаваха повече аплодисменти от тези на механици и пилоти. Може би не е лошо да се помисли вариант за награждаване тип "Циганския" в Търговище. Ясно е, че много хора ще останат "блокирани" на старта за около час, но пък емоцията ще е много, много по-приятна.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот QUATRO » Сря Юни 27, 2012 20:24

За полицаите си прав многоо - за първи път попадам на такива ченгета , бяха като част от феновете - не се закачаха с никой .
Като знам Пещерските - и на планинско Пещера с какви нерви трябва да се заредим тия си беха напраУ божа кравички .
За публиката Иван е прав - който си е ходил пак ще ходи /не визирам само планинските / но едва ли е била по малко от предишни години и това го доказва точно трафика който водеше до Импулс - награждаването .

пп.Отново да поздравя Участниците и Феновете и се надявам да се видим в Русе .
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот golf_1 » Сря Юни 27, 2012 20:44

QUATRO написа:За полицаите си прав многоо - за първи път попадам на такива ченгета , бяха като част от феновете - не се закачаха с никой .
Като знам Пещерските - и на планинско Пещера с какви нерви трябва да се заредим тия си беха напраУ божа кравички .
За публиката Иван е прав - който си е ходил пак ще ходи /не визирам само планинските / но едва ли е била по малко от предишни години и това го доказва точно трафика който водеше до Импулс - награждаването .

пп.Отново да поздравя Участниците и Феновете и се надявам да се видим в Русе .

Много точно казано, аз като паркирах колата 20-30 мин преди старта на тренировките,се учудих че паркирам доста по рано,друг път отивам чак до края на паркинга,който е над сервизния..Но какво да се прави,както казваш който си ходи,ще продължи да си ходи,просто навсякъде има отлив,лека полека....За полиция не ми се коментира,защото съм нямал грам проблеми с никой,за разлика от други състезания в други градове,където не знаят графика на състезанието и гонят хората като овце и после като драсна 2 реда ми викат,че все аз съм проблема....Но като цяло всички сме много доволни и бялата хондичката с 3-те нули и тя финишира без проблем,така че може само да се кефим на състезанието...Стайков уникален по завоите и спиранията,Царя го би от правите,но колите са доста различни....Панчугов както винаги много бърз по завойте,колкото може евала.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот техо7 » Сря Юни 27, 2012 21:33

golf_1 написа:
QUATRO написа:За полицаите си прав многоо - за първи път попадам на такива ченгета , бяха като част от феновете - не се закачаха с никой .
Като знам Пещерските - и на планинско Пещера с какви нерви трябва да се заредим тия си беха напраУ божа кравички .
За публиката Иван е прав - който си е ходил пак ще ходи /не визирам само планинските / но едва ли е била по малко от предишни години и това го доказва точно трафика който водеше до Импулс - награждаването .

пп.Отново да поздравя Участниците и Феновете и се надявам да се видим в Русе .

Много точно казано, аз като паркирах колата 20-30 мин преди старта на тренировките,се учудих че паркирам доста по рано,друг път отивам чак до края на паркинга,който е над сервизния..Но какво да се прави,както казваш който си ходи,ще продължи да си ходи,просто навсякъде има отлив,лека полека....За полиция не ми се коментира,защото съм нямал грам проблеми с никой,за разлика от други състезания в други градове,където не знаят графика на състезанието и гонят хората като овце и после като драсна 2 реда ми викат,че все аз съм проблема....Но като цяло всички сме много доволни и бялата хондичката с 3-те нули и тя финишира без проблем,така че може само да се кефим на състезанието...Стайков уникален по завоите и спиранията,Царя го би от правите,но колите са доста различни....Панчугов както винаги много бърз по завойте,колкото може евала.... :D

Адашче кой управляваше бялата Хондичка между другото...отдавна се каня да попитам кой е пилота но ето че ме подсети :D ...страхотни минавания направи горе на лифта в събота,може би и в неделя но тогава просто отсъствах :shock:
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот panchugov_fen » Сря Юни 27, 2012 23:14

Името му е Живко Неделчев и е от Варна
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот RaPiD » Вто Юли 17, 2012 01:22

"Малко" закъсняхме с качването на предаването, но все пак по-добре късно, от колкото никога...

http://www.youtube.com/watch?v=FfC5kVBYCIo

Приятно гледане!
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Вто Юли 17, 2012 22:12

Браво Асенчо....Отлична работа на екипа... :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron