Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот trouble » Пон Апр 23, 2012 21:54

Снимки малко:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 211&type=3

Съжалявам, ако някой нямат фейсбук. Ама той даже започва да измества и Галерията на форума, която вече тотално е забравена.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Vaseto » Пон Апр 23, 2012 22:46

Два дни изключително преживяване. Само не пробвайте през април на палатка! Хладничко си беше, абе направо студено след дажда. Добре, че на другия ден всичко бе на макс. След прегледа ми се обади приятел и каза че царя си е тръгнал ядосон, и няма да участва, но после кара. Някой знае ли, какъв е бил проблема? Браво на Искрен, картинга е от значение. Всички се стараха много. Браво. Изкючителна публика! По нашия край всички са "компетентни" и знаят каде да застанат :!: и колкото и полицаи да има не могат да ги оправят. Тук имах чуството ,че съм в чужбина.
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Апр 23, 2012 23:21

Vaseto написа:Два дни изключително преживяване. Само не пробвайте през април на палатка! Хладничко си беше, абе направо студено след дажда. Добре, че на другия ден всичко бе на макс. След прегледа ми се обади приятел и каза че царя си е тръгнал ядосон, и няма да участва, но после кара. Някой знае ли, какъв е бил проблема? Браво на Искрен, картинга е от значение. Всички се стараха много. Браво. Изкючителна публика! По нашия край всички са "компетентни" и знаят каде да застанат :!: и колкото и полицаи да има не могат да ги оправят. Тук имах чуството ,че съм в чужбина.

Мале то вечерта къв дъж валя,дано сте имали повече октан.. :D Публиката в работната събота биваше,но в неделя беше много,аз такива тълпи не бях виждал да се разхождат между маншовете и направо състезателните коли едвам минаваха на спускане,и всички пляскат,ама голям кеф,маршалите се справиха за мен добре....Ето,че организаторите без да се бият в гърдите колко са велики и вместо да кажат няма смисъл да затваряме трасето за 15коли,направиха 2 прекрасни дни за нас феновете,дай боже повече подобни празници.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот trouble » Пон Апр 23, 2012 23:34

trouble написа:
Гетов написа:ще се вълнувате в петък вечер и тогава ще ви стане ясно защо митко стефанов отложи писта търново


Ами аз се вълнувам и на 5 пилота. Пет..пет, важното е, че дават всичко от себе си за да карат :). Айде на бас, че ще има задоволително количество заявки :) и няма да ми стане ясно защо е отложена ВТ ;)


Без лоши чувства, ама аз пак не разбрах, защо писта Велико Търново е отложена...И баса спечелих :lol:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот krasio » Пон Апр 23, 2012 23:50

Уникално състезание,перфектна организация и много смела езда от всички момчета :D
Евала на всички,на BULBET за перфектната организация,на всички пилоти за смелата езда и на всички фенове за празника който направихме всички заедно :D
Дано това планинско да е в календара дълги години!
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Иван Шопов » Вто Апр 24, 2012 00:15

Vaseto написа: След прегледа ми се обади приятел и каза че царя си е тръгнал ядосон, и няма да участва, но после кара. Някой знае ли, какъв е бил проблема?

Според Наредбата (която не съм чел) награждаването е отделно за групи "Е" и "Х". В случая с Илия, дори и да беше спечелил състезанието нямаше да бъде награден, защото не е изпълнено изискването за брой автомобили, формиращи "група". Втората и по-неприятна част за него е, че би взел половината точки за генерално класиране поради същата причина.
Дали е техническа грешка (в старата Наредба тези две групи бяха заедно) или не - не знам.
Бюлетин №5 променя това и проблема е решен.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот atanasfena » Вто Апр 24, 2012 08:57

Чефо, относно конуса има два варианта .вариант1-18.54лв. без ДДС /или среща в съда/или вариант2-по една студена бира /може и на моя сметка/ :D :D :D :D :D :D :D :D Ако си за вариант едно въобще не ми се обаждай :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o А като бонус може да добавим и по едни картофки :idea: :idea: :idea: :idea: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
atanasfena
 
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 18:59
Име: atanas simeonov

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот muzzle » Вто Апр 24, 2012 11:59

Много, много добро състезание! Половин Шумен се беше изсипал на трасето, по едно време се чудех да не би да съм на Детелината. :lol: :lol: Лично аз най-много се радвах за Дани и мястото му на подиума, последните няколко минавания "сучеше" колата точно като баща си. :mrgreen:
If I go to hell, send me in a GTfour!
Аватар
muzzle
 
Мнения: 43
Регистриран на: Чет Фев 10, 2011 13:56
Местоположение: Шумен
Име: Димитър Димитров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот STESICO » Вто Апр 24, 2012 19:59

atanasfena написа:Чефо, относно конуса има два варианта .вариант1-18.54лв. без ДДС /или среща в съда/или вариант2-по една студена бира /може и на моя сметка/ :D :D :D :D :D :D :D :D Ако си за вариант едно въобще не ми се обаждай :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o А като бонус може да добавим и по едни картофки :idea: :idea: :idea: :idea: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: Дадено, Насе ако всичко е наред , на Боровец ще се разчистим за КОНОСЧЕТО :lol: :lol: :lol: . Пък и аз ще почерпя , за здраве и за спорта .
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот tik-tak » Вто Апр 24, 2012 20:22

Аз също искам да поздравя хората , които направиха всичко възможно това състезание да се превърне в реалност. Сега ще разваля малко темата като изкажа и малко негативизъм. На мен лично не ми хареса ,че имаше хора ( и то не малко ) застанали на места където със сигурност не им беше мястото. Изгледайте следващия клип : http://vbox7.com/play:78bf0c16ff . За щастие края беше щастлив ( без пострадали хора ). Аз бях един завой по-надолу ( последният обратен десен ) .Та на завоя където бях аз имаше много повече хора застанали на идентичното място. Ако това с Ники Иванов беше станало там силно се съмнявам , че всички щяха да успеят да избягат. Какъв бил крайният резултат : 1. пострадали хора 2. Варна отново забравя за автомобилни състезания. Сега можеби ще има доста хора дето ще ми теглят майната , но на мен ми е все тая. Това е моето виждане. Като изключим гореспоменатото всичко останало беше невероятно. Беше си един празник на които всички пилоти се раздадоха от сърце за което можем единствено да им БЛАГОДАРИМ.
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот tik-tak » Вто Апр 24, 2012 20:26

tik-tak написа:
trouble написа:
Гетов написа:ще се вълнувате в петък вечер и тогава ще ви стане ясно защо митко стефанов отложи писта търново


Ами аз се вълнувам и на 5 пилота. Пет..пет, важното е, че дават всичко от себе си за да карат :). Айде на бас, че ще има задоволително количество заявки :) и няма да ми стане ясно защо е отложена ВТ ;)

+1

Г-н Гетов. След като премина еуфорията от Планинско "Варна" бихте ли изложил доводите си защо Митко Стефанов отложи Писта "В.Търново".
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Vaseto » Вто Апр 24, 2012 22:06

Най вероятно г-н Гетов в момента вечеря, но ще ти отговори след това подобаващо! Но според статистиката като махнем 16 морско-местни пилота, списък от двайстина пилота в затворения маршрут не би зарадвал никого!
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот QUATRO » Вто Апр 24, 2012 22:35

Абе тоя Илия верно много се пързаля - се едно е на сняг -
http://vbox7.com/play:m0416751b1
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот trouble » Вто Апр 24, 2012 22:55

Vaseto написа:Най вероятно г-н Гетов в момента вечеря, но ще ти отговори след това подобаващо! Но според статистиката като махнем 16 морско-местни пилота, списък от двайстина пилота в затворения маршрут не би зарадвал никого!


Е никой....по-скоро всички биха се зарадвали. Миналата година сякаш имаше повече. И какво, не стана ли състезание. :) Но това не е тема за тук. Имате си там цял Национален Шампионат в който си пишете, пишете...пииишете :lol:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Vaseto » Вто Апр 24, 2012 23:10

Славчев, има отделна тема-затворен маршрут.Тук говорим за планинско "Варна"! И както би казал вуйчо "Ако нямаш какво да кажеш, не го казвай тук"
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron