Къде са ни бегачките........................

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот P.Solberg » Сря Май 25, 2011 15:52

Саксотата, които кара Гого Янакиев бяха наемани от Казас. В момента той има една С2 С1600, която също стои в гаража и която си е негова. Относно колата на Гвоздейков - наистина много хубава кола, но доста стара еволюция, която е прави доста не атрактивна за купувачи. Един евентуален неин ъпгрейд върви към 80 000 евро, за да стане последна еволюция.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот Mr.X » Сря Май 25, 2011 16:28

P.Solberg написа:Саксотата, които кара Гого Янакиев бяха наемани от Казас. В момента той има една С2 С1600, която също стои в гаража и която си е негова. Относно колата на Гвоздейков - наистина много хубава кола, но доста стара еволюция, която е прави доста не атрактивна за купувачи. Един евентуален неин ъпгрейд върви към 80 000 евро, за да стане последна еволюция.


Точно така, както и на Данчони. Обаче Янакиев младши на 100% имаше друго Саксо група А ( не супер ).А за 206 на Вилхем въпроса е какво става с тази кола? Преди доста време беше обявена за продажба, но........от няколко години нищо не се чува, нито за колата, нито за него?!
А за Ланчийте на Царя....включително и тези "под" гаража му :P ....... интересно ми е какво става с тях. Ако въобще още ги има де :P .
Btw, много ми е жал за Пунтото на Пейчев ( бившата кола на Басо и Царя ). Все ми се иска някои да я подкара на рали :? :roll: .
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот andrey kokalov » Сря Май 25, 2011 19:33

На всички е ясно,че повечето класни коли дошли у нас последните 10 години бяха под наем.А идеята ми за тази тема беше по скоро за колите,на които може да се избърше прахта,да се сипе бензин и да се пускат да се трошат.............Дойде ми наум и още една кола.Самарата на Цветката.Беше 1,3 мотор,чисто бяла и доста разплакваше Полото в А 5 преди няколко години.......
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот VAZ sport » Сря Май 25, 2011 20:42

Бившото Юго на Проданов си прашасва в гаража. От време на време му разкарваме буталата на Калояново, но за участие на рали с тези изисквания няма как!В момента си подготвяме и две жигулита, но и те ще се карат по тайм атак и дрифт сериите.

Много ми беше интересно в клас хистори в Австрия на планинското как си караха колите дори без ролбар да не говоря, че бяха освободени от хансове и т.н. Дори някои от автомобилите бяха със сглобяеми значително по тънки ролбари.Спирам до тук защото колкото и да пиша файда никва, само се ядосвам!
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот BOXER » Чет Май 26, 2011 00:10

Импрезата на Игнат Цеков?
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот trouble » Чет Май 26, 2011 00:43

Дайте да пускаме и снимки на изчезналите бегачки. Ще си припомним хубави моменти. Аз имам и някоя друга снимка в личния архив.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот BradurS » Чет Май 26, 2011 07:02

Импрезата на Игнат Цеков беще в Боби Григоров, сега в Боби Борисов. Всъщност, това е Субито на Крум Дончев. Първата кола Н/4 за него.
Бай дъ уей Царя има и един Форд ВРЦ, с който Петко Петков преди време пламна на Писта Търново.
На вилхем Пежака последно го видях на писта търново, карано от Петко Петков, едвам го дотика до финала на 3 цилиндара и от тогава...не
На мене лично много ми е жал за Джи ТИ рейсинг и субитата....
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот Ferjancz » Чет Май 26, 2011 08:04

Така като гледам за едни и същи коли се пита :mrgreen: На Парашкевов палиото беше първо на Апостолов, а след Парашкевов го взе Гетов и сега мотора и кутията са в пунтото. Царски няма ВРЦ - продадено е доста отдавна, ланчата е разглобена, говоря за "The" ланча :mrgreen: Повечето лади са на скрап и те така. По интересно е обаче, къде са колите А7 - пежото което кара Мичкина едно известнто време, трите рена меган, едното го карат чат пат по любителсите - синьото. Но на Ганди жълтото и другото жълто с блендите на фаровете :roll: . Това са едни доста приятни коли за каране , най-малкото заради секвенционалните кутии поне :mrgreen: На Ричи БМВ-то се появи на Калояново на ретро събитието :mrgreen: след като беше в забвение толкова време !
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот antovi53 » Чет Май 26, 2011 14:36

До няколко дни една Ипреза, мисля че 1992-93, събираше праха в гаража на пилот .. сега му забравих името! Кара я в рали-кроса. Преди караше Легаси :) Много се зарадвах, че кола от старо време се състезава в БГ :)
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!
Аватар
antovi53
 
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 15:28
Име: Теодор Иванов

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот техо7 » Чет Май 26, 2011 15:50

Mr.X написа:
P.Solberg написа:Саксотата, които кара Гого Янакиев бяха наемани от Казас. В момента той има една С2 С1600, която също стои в гаража и която си е негова. Относно колата на Гвоздейков - наистина много хубава кола, но доста стара еволюция, която е прави доста не атрактивна за купувачи. Един евентуален неин ъпгрейд върви към 80 000 евро, за да стане последна еволюция.


Точно така, както и на Данчони. Обаче Янакиев младши на 100% имаше друго Саксо група А ( не супер ).А за 206 на Вилхем въпроса е какво става с тази кола? Преди доста време беше обявена за продажба, но........от няколко години нищо не се чува, нито за колата, нито за него?!
А за Ланчийте на Царя....включително и тези "под" гаража му :P ....... интересно ми е какво става с тях. Ако въобще още ги има де :P .
Btw, много ми е жал за Пунтото на Пейчев ( бившата кола на Басо и Царя ). Все ми се иска някои да я подкара на рали :? :roll: .

Супера на Вилхелм се мяркаше из сервиза му но от доста време и там не го виждам...иначе гледам че доста се е запалил по кросовите мотори и АТВ.
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот maximrally » Чет Май 26, 2011 20:58

Пежото на Мичкина,което всъщност беше на Пейчев преди това, гние в Божурище и мисля, че си е изпяло песента,на М.Стойчев форда беше във Веско Лазаров,после в Любо Мечков сега е в друг,но не се знае кой ,май ще кара на Дракона.На Лазаров саксото е в гаража и чака ъпгрейд.
maximrally
 
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 14:22
Местоположение: София
Име: Даниел Мечикян

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот trouble » Чет Май 26, 2011 21:09

unknown6.jpg
R7-3.jpg
R8-3.jpg
R4-4.jpg
R3-3.jpg


Уеър до ю гоу :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот trouble » Чет Май 26, 2011 21:12

G. Janakiev ss1-1.jpg
G. Janakiev ss1-1.jpg (162.43 KiB) Прегледано 13411 пъти
Bonev ss5-1.jpg
Bonev ss5-1.jpg (113.83 KiB) Прегледано 13411 пъти


Къде ли?
Прикачени файлове
Angelov ss5-1.jpg
Angelov ss5-1.jpg (110.91 KiB) Прегледано 13411 пъти
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот BOXER » Чет Май 26, 2011 21:20

Megana-на Ганди е на паркинга на ПроМобил от известно време ;)
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Къде са ни бегачките........................

Мнениеот bg_rallyfan » Пет Май 27, 2011 08:08

Тия дни по празниците Ясен е бил в Твърдица и са тествали C 2-ката. Исака да я вземе за Дани ( синът му ). Остава да се договорят за цената доколкото разбрах.
bg_rallyfan
 
Мнения: 96
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 14:41
Местоположение: София- Твърдица
Име: Мартин Чорбанов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron