Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот H.Stolarov » Нед Окт 09, 2011 17:06

Jari-Matti Latvala написа:
Y_Marhov написа:
Jari-Matti Latvala написа:Никой не може да победи Крум Дончев на Твърдица!Дори шампиона Митко Илиев не е печелил това състезание никога.Крум Дончев,истински,моралния шампион на България за 2011г.!

Айдеееее нещо изтръпна момчето. Нещо си премръзнал от днешният студ май! Морален победител - защо? Нещо е бил ощетяван като Пепи миналата година ли? На Твърдица го победи Искрен в СЕ 1, което си е срам за един Супер-2000!
Наблегни на компютъра повече и не се произнасяй неподготвен!

Морален победител е,защото Митко,колкото и да кара,други фактори го бутат напред.Пепи никой не го е ощетявал,той толкова си може.А това,че Искрен е победил Крум в един етап е много показателен факт.Само че забравяме другия,че после на финала Крум го остави на 1 час назад......Ама,това не се вижда,знам........


Сега остава да разкриеш на всички невероятната мистерия, а именно, че на Митко в Шкодата мотора е от Формула 1 и понеже баща му се познава с всички съдии хронометрите му се спират минимум километър преди да е финиширал. А и само един въпрос ако може: Обясни ми ако обичаш след като Митко го "бутат", кой бута Пепи, че и той на всички ралита е преди Крум?
Някои го могат повече от други!
H.Stolarov
 
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Юли 07, 2007 21:26
Местоположение: Троян
Име: Христо Столаров

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Нед Окт 09, 2011 17:09

Крум не кара този сезон,защото не иска!Не знам,защо не иска,но загуби стимул от самото начало!Тази година я писа нулева,но следващата ще бъде още по-мощен.По-мощен,дори от връзките на бащата на Митко! :wink:
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот cutflash » Нед Окт 09, 2011 17:32

пак се започна с глупостите :( и тази тема ще ......(цензура). има си теми за тези спорове. Кой морален , кой в сърцата на феновете и т.н. в крайна сметка шампиона е един и той се опрделя от спечелените точки. А темата е за рали Твърдица :)
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Нед Окт 09, 2011 17:35

cutflash написа:пак се започна с глупостите :( и тази тема ще ......(цензура). има си теми за тези спорове. Кой морален , кой в сърцата на феновете и т.н. в крайна сметка шампиона е един и той се опрделя от спечелените точки. А темата е за рали Твърдица :)

Точно така!В история на Рали Твърдица,Крум Дончев вече е трикратен първенец! :P
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот P.Solberg » Нед Окт 09, 2011 17:35

Съвсем скоро ще започне цензурата и този път смятам и някой БАН да раздам. Че иначе не им увира акълът да не се говорят глупости там, където не им е мястото.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот kiko » Нед Окт 09, 2011 18:38

Егати кефа е темата.Нема тая-оная : аз съм морален победител.Защото погледнах вчера стартовия списък,днес не погледнах нищо,освен последните резултати и стигнах до гениалното заключение,че нищо не съм загубил - както си го помислих така и стана ( с изключение на някакви 5 минути на Ики,които реално не ме интересуват).Всичко останало е ...... .
Има некакъв спор и мисля да се включа (заради обещания БАН :mrgreen: ).
От онея дни едно приятелче бръмчеше,че на някое рали (май Сливен) Митко е спечелил,ама Пепи бил взел повече етапа.Бая се посмеях тогава. Това е ралито - не кой е най-бърз,а кой дава най-добро сумарно време.Това е.Това беше и сезона.Без (учудващо) побутване от външни хора .Митко си кара с най-силно средно темпо на всякъде,Пепи правеше много грешки,а Крум се чупеше когато трябва и не трябва.Това е.Малко са ми смешни такива спорове като навремето на едно рали Хеброс - Бостанджи взе всичките етапи,без един в който спука гума и накрая некакво лапе негов роднина,се косеше пред Стоян Колев,че не той е победителя,а тоя дето има сумати етапни победи.
Ако не беше спонсор Мабанол,то и Крум нямаше да кара на това рали.И тогава какво щеше да стане - "едните" : олеллле супер шампиона Тихомир кара едно рали у нас и го взе,какво ли щеше да бъде с цял сезон."Другите" - ехххее ,ама Митко го взе ралито от канапето в къщи , или пък "по-морален" победител е Пепи защото се поинтересува за резултата :mrgreen:
Смяххх и смешен завършек на горе - долу смешното подобие на интригуващ шампионат.Остават ни само надеждите за повече коли,повече пари/спонсори и по-лесни за гледане ралита.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот trouble » Нед Окт 09, 2011 19:08

Хубаво рали беше Твърдица. Стоян Мечков шампион. Няма равен на спускането на Твърдица. Браво.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот golf_1 » Нед Окт 09, 2011 19:38

Jari-Matti Latvala написа:
Y_Marhov написа:
Jari-Matti Latvala написа:Никой не може да победи Крум Дончев на Твърдица!Дори шампиона Митко Илиев не е печелил това състезание никога.Крум Дончев,истински,моралния шампион на България за 2011г.!

Айдеееее нещо изтръпна момчето. Нещо си премръзнал от днешният студ май! Морален победител - защо? Нещо е бил ощетяван като Пепи миналата година ли? На Твърдица го победи Искрен в СЕ 1, което си е срам за един Супер-2000!
Наблегни на компютъра повече и не се произнасяй неподготвен!

Морален победител е,защото Митко,колкото и да кара,други фактори го бутат напред.Пепи никой не го е ощетявал,той толкова си може.А това,че Искрен е победил Крум в един етап е много показателен факт.Само че забравяме другия,че после на финала Крум го остави на 1 час назад......Ама,това не се вижда,знам........

Когато започнеш да вадиш парички от собсвеното си джобче тогава говори кой на колко часа бил, Крум Дончев карал едни от най хубавите коли в България....Ако един от тези пилоти остане без спонсор тогава ще видиш на кой му стиска да вади от джоба...Искрен кара за кеф,а не за спонсори и никога не е имал претенции че е велик пилот,ти го взе много навътре сега да сравняваш Искрен с Крум,и супер 2000 с ево 9......Видяхме го Крум с Ево-9,явно Митко тогава пак са го бутали...Когато караше първи супера му беше лесно срещу Евота,но после нещата си дойдаха на мястото...И как можеш да кажеш,че Гьошев толкова си може,като тази година той е много близко до Митко и доста далеч от Крум по времена,защото Крум си остана твърдо 3-ти-незнам уж имал проблеми с частите,но си остана 3-ти..Няма да казвам че даже и Ясен ако караше цял сезон,можеше и той да е пред него...Кой бута на Митко колата че винаги е първи,някой друг ли се качва да кара,сигурно се сменя с някой,щом го бутали.. :lol: ..Бъди реалист,и недей да насаждаш омраза...С парите който профукаха тези пилоти за тези 10 години Тодор Славов щеше да ни е прославил още повече из целия свят... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот totiboy » Нед Окт 09, 2011 20:07

Ето едно клипче и от мен:
http://vbox7.com/play:b204ee6fc8
Фен на Емо Денев
Аватар
totiboy
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 14:16
Местоположение: Велико Търново
Име: Тодор Йорданов

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот trouble » Нед Окт 09, 2011 20:14

totiboy написа:Ето едно клипче и от мен:
http://vbox7.com/play:b204ee6fc8


Така беше и на Твърдица 1, така беше и Тихомир пак там, но не съм ги снимал. Стоплиха ни замръзналата душа :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот dod0 » Нед Окт 09, 2011 21:58

Гвоздейков е луд ! :shock:

http://www.facebook.com/video/?id=100001634741586

Тука ще добавям още клипове. :)
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот trouble » Нед Окт 09, 2011 22:04

dod0 написа:Гвоздейков е луд ! :shock:

http://www.facebook.com/video/?id=100001634741586

Тука ще добавям още клипове. :)


Защо не направиш едно цяло видео, а не такива къси 9 секундни клипове.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот dod0 » Нед Окт 09, 2011 22:08

trouble написа:
dod0 написа:Гвоздейков е луд ! :shock:

http://www.facebook.com/video/?id=100001634741586

Тука ще добавям още клипове. :)


Защо не направиш едно цяло видео, а не такива къси 9 секундни клипове.


Мързела ми идва в повече... :( :D Утре като се наспя може да измисля нещо. :)
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот trouble » Нед Окт 09, 2011 22:11

Така няма да се налага пък ние другите мързели да отваряме 50 клипа за да видим 1 минута видео :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот xsmind » Пон Окт 10, 2011 11:31

За съжаление пропуснах Детелината(отново), така че има снимки само от СЕ2/5 и награждаването: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... a1e&type=1
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта