Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот IvanMarinov_4x4 » Пон Окт 10, 2011 14:13

Момчета резултати на страницата на БФАС ще има след като времеизмерването получи парола за достъп и обучение до новия (пореден) сайт на Федерацията. Защото когато някой прави нещо не го съгласува с другите и това не е предвидено. Това чиновниците в БФАС не ги интересува, важното е че преди общото събрание имат нов сайт.
За да нямате повече въпроси резултатите за всяко рали тази година вървяха на адрес: http://www.results-bg.com/Rally/
А до следващото състезание и файловете по отсечки ги има на: http://www.results-bg.com/Rally/Results/ резултатите по отсечки са във файловете Result_SSxx.pdf, където хх е номера на етапа.

Същото е и за пистите: http://www.results-bg.com/Pista/ сега там има резултати от Дракон-2 до края на седмицата, после ще има писта Бургас. В горния ляв край си избирате сериите и тренировки или състезание и си разглеждате резултатите.

Забавянето и на двете дисциплини на резултатите е до 2мин. ако няма технически проблеми.

Наказанието на Искрен Маринов е 5мин. защото е закъснял 5мин. между ЧК-то и старта с 5мин., а там закъснението се наказва минута за минута според Специалния правилник на БФАС за 2011г.
Прикачени файлове
Result_SS05.pdf
(378.1 KiB) 486 пъти
Result_SS04.pdf
(377.96 KiB) 478 пъти
Result_SS03.pdf
(378.86 KiB) 469 пъти
Result_SS02.pdf
(457.5 KiB) 457 пъти
Result_SS01.pdf
(378 KiB) 466 пъти
Аватар
IvanMarinov_4x4
 
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 20:16
Име: Ivan Marinov

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот IvanMarinov_4x4 » Пон Окт 10, 2011 14:17

Ето и последните две отсечки, че не може да се прикрепят повече от 5 файла.
Прикачени файлове
Result_SS07.pdf
(378.74 KiB) 529 пъти
Result_SS06.pdf
(378.1 KiB) 462 пъти
Аватар
IvanMarinov_4x4
 
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 20:16
Име: Ivan Marinov

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот beta_racing » Пон Окт 10, 2011 16:36

Благодаря за отговора...нека се прехвърлим на ЛС :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот nikkeibg » Вто Окт 11, 2011 12:46

http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот trouble » Вто Окт 11, 2011 20:04

Скромно от СЕ Твърдица 1 - http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... EI#t=1539s

Нарочно копирам само края, другото сте го гледали :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот MARVI » Вто Окт 11, 2011 23:04

nikkeibg написа:Рали Твърдица ден 1-ви
http://www.youtube.com/watch?v=6dC5_KYeHRc&feature=player_embedded


Сигурно щеше да стане огромен проблем или пък да натежи на самия клип ако бяхте снимали и последните два екипажа на първия етап? Не стига, че едва стартират 20 коли, но се забелязва голямо пренебрежение към последните екипажи... Защо ли?
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот trouble » Вто Окт 11, 2011 23:34

Не е пренебрежение Марио. Просто сигурно и на никкеибг му е доскучало като на мен ( аз даже и не снимах). Вярвай ми, че всички се радвахме на баща ти, аз пък особено се гордях, че си бил по-бърз миналата година :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот nikkeibg » Сря Окт 12, 2011 00:42

Марио, в другите ми клипове съм те включвал винаги (когато си карал), но този път нямах възможността, да бъде в неделния ден да снимам отново. И понеже снимах от едно място и да не става прекалено скучен клипа и еднообразен някои съм ги пропуснал .... затова
Догодина мисля с 2 камери да снимаме и се надявам да отразявам всички. Поздрави!
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот Гетов » Сря Окт 12, 2011 00:49

MARVI написа:
nikkeibg написа:Рали Твърдица ден 1-ви
http://www.youtube.com/watch?v=6dC5_KYeHRc&feature=player_embedded


Сигурно щеше да стане огромен проблем или пък да натежи на самия клип ако бяхте снимали и последните два екипажа на първия етап? Не стига, че едва стартират 20 коли, но се забелязва голямо пренебрежение към последните екипажи... Защо ли?

Марио, млади приятелю....не се зачудвай много защо не са ви снимали и защо липсвате от клипа....То е логично....И аз се ядосвах в първите години..когато Боян караше още с Палиото Твърдица, че даже имаше и директно излъчване по телевизията......и тамън да почнат Х-совете....и предаването спира...., но в годините вече ми стана ясно, че фото и видео репортерите (а ти мисля че си част от тях), в повечето случаи искат да покажат качество...ма не на камерата ...а на това което заснема обектива....та в тая връзка и на теб и на баща ти ИСКРЕНО Ви пожелавам за идния сезон да се сдобиете с доста по-атрактивна кола...и най-вече...трябва силна кола и силна газ да се подава...тогава ще има и повече кадри!!!!повярвай ми!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот IL.TZARSKI » Сря Окт 12, 2011 01:03

Марио, млади приятелю....не се зачудвай много защо не са ви снимали и защо липсвате от клипа....То е логично....И аз се ядосвах в първите години..когато Боян караше още с Палиото Твърдица, че даже имаше и директно излъчване по телевизията......и тамън да почнат Х-совете....и предаването спира...., но в годините вече ми стана ясно, че фото и видео репортерите (а ти мисля че си част от тях), в повечето случаи искат да покажат качество...ма не на камерата ...а на това което заснема обектива....та в тая връзка и на теб и на баща ти ИСКРЕНО Ви пожелавам за идния сезон да се сдобиете с доста по-атрактивна кола...и най-вече...трябва силна кола и силна газ да се подава...тогава ще има и повече



+10
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот Vlad777 » Сря Окт 12, 2011 11:33

Очаквайте репортажа за ралито в четвъртък 23:05 по ЕВРОКОМ

Искам да благодаря на всички пилоти, които застанаха на старта и на публиката, която въпреки лошото време беше по трасето в неделния ден!

Хубаво е, че нямаше сериозни инциденти и почти всички автомобили пристигнаха на финала!

Снимки и видео можете да публикувате и на страницата на ралито във фейсбук!
Аватар
Vlad777
 
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 03:37
Местоположение: София
Име: Владимир Цанев

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот nau4i » Сря Окт 12, 2011 11:57

Браво на нашият отбор!
nau4i
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 10:37
Име: I. Ivanov

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот Sedan » Сря Окт 12, 2011 12:40

MARVI написа:Сигурно щеше да стане огромен проблем или пък да натежи на самия клип ако бяхте снимали и последните два екипажа на първия етап? Не стига, че едва стартират 20 коли, но се забелязва голямо пренебрежение към последните екипажи... Защо ли?

Няма за какво да се сърдиш казаха ти го вече предполагам си разбрал и ти и баща ти. Замислял ли си се защо примерно Панчугов преди като караше Жигулито и всички чакаха да мине и да му се радват и да го снимат.Той също беше от последните стартиращи което всъщност няма никакво значение.Нямам нищо против вас като участници както и още някой други, но недей да искаш някакво специално внимание и почитание на публиката от която съм и аз само заради това че сте участващи.
Успех!
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот golf_1 » Сря Окт 12, 2011 13:32

Sedan написа:
MARVI написа:Сигурно щеше да стане огромен проблем или пък да натежи на самия клип ако бяхте снимали и последните два екипажа на първия етап? Не стига, че едва стартират 20 коли, но се забелязва голямо пренебрежение към последните екипажи... Защо ли?

Няма за какво да се сърдиш казаха ти го вече предполагам си разбрал и ти и баща ти. Замислял ли си се защо примерно Панчугов преди като караше Жигулито и всички чакаха да мине и да му се радват и да го снимат.Той също беше от последните стартиращи което всъщност няма никакво значение.Нямам нищо против вас като участници както и още някой други, но недей да искаш някакво специално внимание и почитание на публиката от която съм и аз само заради това че сте участващи.
Успех!

И аз това исках да обесня,ама викам айде да не стават скандали... :D Мисля, че всеки който си снима си определя кое и колко да снима..Марио като иска отразяване можеше и той да си носи камерата и да пусне онборд и външни кадри от колата тук в форума..Защо някой трябва да е длъжен за нещо си, при положение,че не може да наблюдава ралито нормално,а трябва да снима,и накрая пак остава нахулен...И аз винаги си нося камера, ама хич не ми се снима, защото ми се гледа...И аз мисля,че не е нужно колата ти е самолет за да ти се радват публиката,има още куп примери като Панчугата,Мартин,Стайков,Чоко и още куп момчета за който няма толкова значение какво карат,а колко взимат от тази кола като възможност...Затова мисля,че на някой хора мястото им е в публиката, защото това нещо не се учи ей така хоп и ти идва,това нещо за мен е леко вродено на някой,защото някой коли направо си търсят място като да си отворят палатката в гората,вместо да карат рали...Марио и аз останах изненадан когато Тодор Славов стана 3-ти в света, и по новините гледах същата вечер Тодор Дунев и някакъв дрифт,но понякога така става.....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Мабанол Твърдица 8-9 октомври 2011, Нац. ш-т VII кр

Мнениеот xsmind » Чет Окт 13, 2011 10:26

Гетов написа:
MARVI написа:
nikkeibg написа:Рали Твърдица ден 1-ви
http://www.youtube.com/watch?v=6dC5_KYeHRc&feature=player_embedded


Сигурно щеше да стане огромен проблем или пък да натежи на самия клип ако бяхте снимали и последните два екипажа на първия етап? Не стига, че едва стартират 20 коли, но се забелязва голямо пренебрежение към последните екипажи... Защо ли?

Марио, млади приятелю....не се зачудвай много защо не са ви снимали и защо липсвате от клипа....То е логично....И аз се ядосвах в първите години..когато Боян караше още с Палиото Твърдица, че даже имаше и директно излъчване по телевизията......и тамън да почнат Х-совете....и предаването спира...., но в годините вече ми стана ясно, че фото и видео репортерите (а ти мисля че си част от тях), в повечето случаи искат да покажат качество...ма не на камерата ...а на това което заснема обектива....та в тая връзка и на теб и на баща ти ИСКРЕНО Ви пожелавам за идния сезон да се сдобиете с доста по-атрактивна кола...и най-вече...трябва силна кола и силна газ да се подава...тогава ще има и повече кадри!!!!повярвай ми!!!

Това са пълни глупости, всеки свестен фотограф има първо за цел да има поне една прилична снимка на ВСЕКИ екипаж (включително и на нули и S-ки), ако ще да кара бавно, или пък да е с обикновена кола. Ако целта беше да се показват само яките коли, всички едноцветни коли, особено чисто белите, нямаше да се появят никога на снимка. Дори никой нямаше да си прави труда да ги снима, понеже са изключително неудобни за снимане.
Естествено по телевизия/вестници/списания където разполагат с ограничено място/време се показват само първите, или нещо атрактивно(т.е. катастрофа), но това е проблем на самите медии, не на фото/видео репортерите.
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта