ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот ILKO RACING » Вто Сеп 06, 2011 08:49

ЦИТАТ:
Jari-Matti Latvala

Бе,то е ясно-мангал е!Краде джипки,прави,че са му откраднали колата и после обвинява невинни хора,че са крадци.Но всичко на този свят се връща....


А ти бе господин отворко пишеш срещу Искрен а в един момент се оказва че дори не го познаваш. Ако имаш нещо против него кажи му го в очите а не тук зад 15 инчовия си монитор.

И не е ли по добре да изчакаме компетентните органи да си кажат заключението на кого е колата. Забелязах че тук има доста невежи хора по отношение на това защо колата била в Котел какви специалисти имало там и така нататъка едва ли не на Искрен там му е по удобно не просто Мартин е минал от там и там са го спрели и там е прибрана колата до първия работен ден когато ще дойдат специалисти не от Котел господа разбирковци а от Сливен ако бяха задържали колата в Айтос щяха да дойдат от Бургас но явно на много хора не им е ясно и приказват
глупости.И още нещо да Ви поясня има заповед на министъра от около месец ако на пътя спряна кола за проверка полицайте има някакви съмнения относно идентификационния номер на автомобила (номера на рамата) или истиноста на прилежащите към него документи колата се отвежда до ПП сектор КАТ отдел Регистрация и се свиква отдел БНТЛ криминалистика и криминология след което компетентните органи си казват тежката дума и ако има някаква интервенция по идентификационния номер на автомобила автомобила се задържа и започват едни съдебни процеси и т.н.а ако господата криминалисти кажат че няма интервенция по идентификационния номер на автомобила автомобила се връща на собственика. В случая е не работен ден и колата няма как да се закара в КАТ затова се задържа в районното.

Така че нека да изчакаме компетентните органи да си кажат думата чия собственост е автомобила. И стига нападки срещу Искрен и Мартин кой какъв бил ако някой има да им каже нещо нека се свърже с тях да се видят на 4 очи и си говорят.

Да колегата Saxo S1600 е на старната на Искрен но не е обидил никого така че не го правете и Вие спрямо Искрен просто си показвате простащината и това колко сте елементарни.
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот kiko » Вто Сеп 06, 2011 09:12

Нека малко поразръчкам темата,че стана интересна,ама некой шеф реши,че е най-лесно да я затвори :

evca написа:
Страшни неща стават в България и мисля,че не трябва а оставаме безмълвни.
Колата на Сурилов в прибрана в Котел.
На основание?Национално изирване?Защо в Котел,а не в Сливен или Шумен.За проверка на номерата,защото при проверка на пътя полицая е имал съмнение?Защо при този тип проверка се допускат външни лица до проверявания автомобил?Защо се демонтират части и се изнасят извън района на охраняемия паркинг?
Все интересни въпроси,които могат да се зададат в някое от многото телевизионни програми на тази тема.Темата определено ще предизвика доста интерес на доста места.Като се има на предвит, каква може да е връзката между криминално проявен (според медиите) и котелската полиция.
Мартине,ако са ти свалили електрониката,забрави за всичко.Вариантите са или да докажат,че е тяхната,което е доста смехотворно.Или да ти върнат някаква кутия.Сигурен ли си,че не са ти свалили още нещо от колата?Просто а проверят дали е тяхното?


Saxo S1600 : Колата на М.Сурилов е запечатана от органите на реда в присъствието , както на И.Маринов така и на М.Сурилов. Никой не взимал каквото и да е от автомобила без знанието на "собственика" и ищеца!!! В следващите дни-седмица/и предстоят експертизи , отново в присъствието на двамата за доказване истинноста на въпроса!? Не знам кой визираш като крим.проявен, съобразявай се какво говориш в публично пространство НЕКОМПЕТЕНЦИЙО-НЕВЕЖА

----------------------
Не е невежа.Бих казал,че невежа в случая е Мартин.Едва ли има адекватен документ от котелската полиция в който да има черно на бяло,защо колата е задържана.Аз до сега да съм я прибрал с полиция от друг град! И първия работен ден да съм завел дело срещу РПУ-то.
Явно си приятел на Ики и затова ти е такова мнението.НО НЯМА ЗАКОН,НЯМА ПРАВИЛНИК ПО КОЙТО ОТ КОЛАТА МОЖЕ ДА СЕ СВАЛИ НЕЩО И ДА НАПУСНЕ РПУ-то !!!!!Без значение дали собственник или ищец са били заедно в този момент.И аз подозирам игра м/у ищеца и РПУ-то за която си мисля,че трябва да се сигнализират не само медиите,но и доста по-сериозни истанции!!!!!!!


======================================
vikikos
Ти не знаеш ли,кой е криминално проявен бе пиле шарено или не знаеш,кого прибраха зад волана на крадена румънска Х5 от златните миналата година?Смешник...крадеца вика - дръжте крадеца!Да тикажа къде да дойдеш да ти обясня,че май не знаеш!Пундю!

Fabrizio Tabaton
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


emilzah

Мдааа Услужлива памет има този "приятел" на Ики. Да му припомним тогаз: http://more.info.bg/addComment.asp?articleID=849128&issueID=2846&topicID=178 , "Рали състезател открадна джипа на румънския кмет". А за човек, който изписа доста глупости "в публичното пространство" наречено ФОРУМ на РАЛИ КЛУБ БЪЛГАРИЯ си доста докачлив от истината. БОЛИ НАЛИ???
Не взимам страна в спора, ама ми писна от този кресльо, САКСА. Не забравяй, че когато сочиш някого с пръст, други три пръста сочат към теб (ако ме разбираш какво искам да кажа).

----------------

Много правилно се насочихте.Идва въпроса : каква е връзката м/у РПУ и ищеца? И пак в тона на края поста по-горе за пръста и трите пръста : имало ли е връзка м/у рпу-то и ищеца и преди това?

======================================================================================

Jari-Matti Latvala

Извинете за въпроса,но този Ики турчин ли е?
Бе,то е ясно-мангал е!Краде джипки,прави,че са му откраднали колата и после обвинява невинни хора,че са крадци.Но всичко на този свят се връща....

Fabrizio Tabaton

... доколкото съм, чувал май е КАЗЪЛБАШИН

----------------------------------------

Няма място в едно цивилизовано общество за такъв род мисли!

======================================================================

nikkeibg

Жалко че няма да се изяснят нещата скоро. И Марти ще пропусне и Стари Столици, че и Твърдица ако реши да е там.
Ама за всички е страшно подозрително защо се случва в Котел, там супер експертите по крадени коли ли са?

------------------------------------

Не са никакви експерти.Такава експертиза се извършва от специален отдел в института по криминология.Всяка друга интервенция от страна на полицията или други лица е подсъдима.Мои познати адвокати са измъквали коли от различни рпу-та защото в 80-90 % от случаите не се спазват процедурите по задържане на автомобила.Отново ще го кажа от някакъв опит : Мартин с добър адвокат маже да си вземе колата,може да осъди и рпу-то,може да осъди и Ики.
Въпроса е какво ще си вземе :wink: .Аз лично се съмнявам този сезон да направи стартове.Едва ли от колата ще прибере/остане нещо по-ценно.

И мисля да спирам да пиша.Просто желая Ики да си намери колата,а Мартин да си събере остатъците от Евото.Кой крив,кой прав се доказва само и единственно в съда.То и затова си търся жена адвокат ( по възможност наказателен) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Хайде със здраве за сега.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот Fabrizio Tabaton » Вто Сеп 06, 2011 09:17

ILKO RACING написа:ЦИТАТ:
Jari-Matti Latvala

Бе,то е ясно-мангал е!Краде джипки,прави,че са му откраднали колата и после обвинява невинни хора,че са крадци.Но всичко на този свят се връща....


А ти бе господин отворко пишеш срещу Искрен а в един момент се оказва че дори не го познаваш. Ако имаш нещо против него кажи му го в очите а не тук зад 15 инчовия си монитор.

И не е ли по добре да изчакаме компетентните органи да си кажат заключението на кого е колата. Забелязах че тук има доста невежи хора по отношение на това защо колата била в Котел какви специалисти имало там и така нататъка едва ли не на Искрен там му е по удобно не просто Мартин е минал от там и там са го спрели и там е прибрана колата до първия работен ден когато ще дойдат специалисти не от Котел господа разбирковци а от Сливен ако бяха задържали колата в Айтос щяха да дойдат от Бургас но явно на много хора не им е ясно и приказват
глупости.И още нещо да Ви поясня има заповед на министъра от около месец ако на пътя спряна кола за проверка полицайте има някакви съмнения относно идентификационния номер на автомобила (номера на рамата) или истиноста на прилежащите към него документи колата се отвежда до ПП сектор КАТ отдел Регистрация и се свиква отдел БНТЛ криминалистика и криминология след което компетентните органи си казват тежката дума и ако има някаква интервенция по идентификационния номер на автомобила автомобила се задържа и започват едни съдебни процеси и т.н.а ако господата криминалисти кажат че няма интервенция по идентификационния номер на автомобила автомобила се връща на собственика. В случая е не работен ден и колата няма как да се закара в КАТ затова се задържа в районното.

Така че нека да изчакаме компетентните органи да си кажат думата чия собственост е автомобила. И стига нападки срещу Искрен и Мартин кой какъв бил ако някой има да им каже нещо нека се свърже с тях да се видят на 4 очи и си говорят.

Да колегата Saxo S1600 е на старната на Искрен но не е обидил никого така че не го правете и Вие спрямо Искрен просто си показвате простащината и това колко сте елементарни.

+1
Илиянски колкото и да им говориш...... :mrgreen: СВЕТА ЩЕ СВЪРШИ , ПРОСТОТИЯТА , ЗЛОБАТА и ЗАВИСТА НИКОГА :idea:
ИКИ , АКО ЧЕТЕШ ТОВА :!: :?: ЗНАЙ , ЧЕ ВСИЧКИ КОИТО СМЕ ТЯСНО СВЪРЗАНИ СЪС АВТОМОБИЛНИЯ СПОРТ НИ НАЙ-МАЛКО СМЕ СЕ СЪМНЯВАЛИ В ПРАВОТАТА НА ДЕЙСТВИЯТА ТИ :!: ВСИЧКИ КОМПЕТЕНТНИ ПИЛОТИ-МЕХАНИЦИ И ДЕЯТЕЛИ НА АВТОМОБИЛНИЯ СПОРТ СЕ РАЗГРАНЕЧАВАТ ОТ ЛИЧНИЯ ТИ ЖИВОТ и СЛУЧВАЩОТО СЕ ВЕЧЕ НЯКОЛКО МЕСЕЦА С ОТКРАДНАТИЯ КАВАЛЕРИСТ ОТ ГАРАЖА ТИ :mrgreen: И ЗНАЙ ЧЕ ВСИЧКИ ТЕЗИ ХОРА СА ЗАД ГАРБА ТИ И ВСИЧКИ НИЕ КОИТО ТЕ ПОЗНАВАМЕ ( ГОВОРЯ И ОТ ИМЕТО НА ДОСТА ХОРА) СМЕ РЕДОМ ДО ТЕБ !!!
Аватар
Fabrizio Tabaton
 
Мнения: 47
Регистриран на: Чет Мар 19, 2009 22:24
Име: Petko Petkov

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот ILKO RACING » Вто Сеп 06, 2011 09:37

Колега kiko ти беше ли там че твърдиш за извадени части от колата и другото което аз съм го написал в поста си по горе че колата ще се гледа от специалисти по реда който е описан в заповедта на министъра от преди около месец аз съм описал какво гласи заповедта.И пак казвам колата е задържана не защото е доказано че е крадена а в съмнения че има интервенция по идентификационния номер на автомобила и понеже няма как да се установи това на място колата е задържана до свикване на комисията от специалисти от отдела по криминалистика и криминология към РДВР.Така че стига сте писали разни глупави мнения.Само едно е ясно че на една от старните ще им увиснат нослетата като всичко излезе наяве.
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот vikikos » Вто Сеп 06, 2011 10:06

По думите ти се подразбира,че ти си сигурен,че това е същия автомобил!.Значи ти също може да си от тези с нослетата.
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот ILKO RACING » Вто Сеп 06, 2011 10:21

vikikos написа:По думите ти се подразбира,че ти си сигурен,че това е същия автомобил!.Значи ти също може да си от тези с нослетата.




От кой думи по точно ти стана ясно?

Аз не съм експерт за да кажа кой е автомобила просто исках да разясня как стоят нещата до момента и от тук нататък за хората който са най наясно със нещата.Защото всички са силни зад монитора но излязът ли очи в очи и си гълтат граматиката загубват и говор и картина.

и незнам дали по мойт едуми се подразбира но от твоя пост се разбра че колата няма интервеция което ме навежда на мисълта че и ти си от тези който много разбират.

може би ще ме питаш от кой думи веднага те цитирам:
Значи ти също може да си от тези с нослетата.
което ме навежда на мисълта че ти си сигурен за колата че е истинска.Пак ще помоля да оставите специалистите да си свършат работата а ако вече имате готово заключение господа криминалисти-съфорумци може да го дадете направо на колегите си от отдела по криминалистика и криминалогия.
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот vikikos » Вто Сеп 06, 2011 10:38

Да ти кажа от кои думи ли - от "като всичко излезе наяве".За да излезе на яве нещо,значи го има.Още след първото инфо за този случай,предложих тук да не се пише нищо по този въпрос,за да не се спекулира предварително.Когато се ИЗЯСНИ всичко,всеки да си пише каквото иска!
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот ILKO RACING » Вто Сеп 06, 2011 10:45

Ами да "когато всичко излезе наяве" точно така но понеже ти заемаш страна и затова така го разбираш. Аз когато казвам това да излезе наяве имам в предвид когато излязът резултатите от експертизата каквито и да са те дали има интервенция или не или по просто да го кажа дали колата е на Искрен или на Мартин но явно болшенство от хората който пишат тук във форума са доста огарничени или такива като теб заемащи старна и си го тълкуват както им е удобно на тях.
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот vikikos » Вто Сеп 06, 2011 11:04

Прочети ми последното изречение горе.На яве излиза само нещо скрито,дали има такова - ще видим.
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот vikikos » Вто Сеп 06, 2011 11:05

Абе днес е празник хора,да ви е чистит,айде на пържолите...
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот ILKO RACING » Вто Сеп 06, 2011 11:18

След обработка от специалисти става ясно дали колата е с някаква интервенция или не така че и в двата случая излиза наяве защото за сега според полицията има интервенция според Мартин няма колата си е истинска така че пак казвам нека изчакаме резултатите.
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот shumen_90 » Вто Сеп 06, 2011 12:29

Лично мнение : Ако изобщо има някаква интервенция по колата - то тя е направена преди да я купи Мартин както и и не е задължително дори при това положение колата да е на Искрен Маринов . (Не познавам нито един от двамата ,мнението ми е въз основа на това ,което прочетох във форума последните дни.)
Аватар
shumen_90
 
Мнения: 110
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 17:06
Местоположение: София
Име: Георги Милков

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот kiko » Вто Сеп 06, 2011 16:38

Нещо като за най-последно....
Ми добре,колега Илко поне виждам,че си по-в час.Това което си написал е нещо познато от години,процедура която се е правила много от преди това.Въпроса ми беше следния :как полицаите от Котел са се осъмнили? Защо Ики е бил допуснат до колата ? Кой му е казал ,че колата е спряна ? То такава случайност в инфото не пада от въздуха :wink: .Ако продължим в този ред мисли ...... да предположим човека си пътува и оп в едно районно като неговото Мицо .Кой му разрешава да се прави оглед в двора на районното ? И сега най-интересното : електрониката е свалена за сверка ......... .

Виждам,че цитираш заповед.В заповедта и нейното описание сам си написал как се прави всичко,което значи,че или си имаш чести препирни с органите (като мен) или пък си някой служител. Но и в двата случая си наясно , че влезели кола в районното се прави оглед,опис и се запечатва.Когато става дума за случайно спряна кола от пътя процедурата се извършва от полицая който е спрял колата,служител на районното който приема колата за съхранение и собственика. До пристигане на "специалистите" няма право колата да се пипа,да се демонтира нещо от нея,може срещу опис собственика да си вземе лични вещи от нея.

От къде идват съмненията? Ики е карал през цялото време след колата и се е молил някой да я спре за проверка и да се осъмни? Може би нищо не е взел ?Може би не е влизал по време на описа да гледа колата?

При толкова много интересни момента всеки собственик може да предяви няколко претенции :
Достоверност на доклада на пътния полицай за спирането на колата за проверка.
Съмнителна връзка м/у Ики и служители на реда.
Неправилна процедура по задържането на кола.
Неправилен опис .
Допускане на външни лица при задържането на колата.
Сваляне на дейтаил и проверка на част от оборудването на колата от некомпетентни лица.
Изнасяне на детайл извън района на рпу-то.


Илко,ако колата беше моя нямаше да е там вече. Един трето разряден адвокат за 200-300 лева я измъква в рамките на 24 часа.Щеше вече да има заведено дознание или там както се вика, към една каруца народ от рпу-то. БТВ и НТВ си имат следствени журналисти,които вече щяха да са в Котел и да гледат къщите и колите на служителите на реда.


Аре със здраве.Заваля порой и май ще ми върви по вода :lol:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот ILKO RACING » Вто Сеп 06, 2011 17:00

kiko написа:как полицаите от Котел са се осъмнили?


Сигнал колега.

kiko написа:Защо Ики е бил допуснат до колата ?


КОй каза че е бил ти беше ли видя ли?

kiko написа: Кой му е казал ,че колата е спряна ?


Ами след като Искрен е подал сигнал в РДВР Сливен те подават сигнал към всички в района и на Котел ги спират.следователно щом той е ищеца е нормално да му кажат че колата е спряна и е в районното в Котел или според теб и това не е нормално.

kiko написа:Кой му разрешава да се прави оглед в двора на районното ?


Къде го пише това кой го каза или ти го видя ИКИ да прави оглед на колата?

kiko написа: електрониката е свалена за сверка ......... .


отново въпроса кой го каза там ли беше ти?

kiko написа:Когато става дума за случайно спряна кола от пътя процедурата се извършва от полицая който е спрял колата,служител на районното който приема колата за съхранение и собственика.


Да това е така но никой не твърди обратно.
kiko написа:Илко,ако колата беше моя нямаше да е там вече.


Не съм на това мнение след тази нова заповед на министъра.
kiko написа:БТВ и НТВ си имат следствени журналисти,които вече щяха да са в Котел и да гледат къщите и колите на служителите на реда.


Много надалеко отиде ти започна да обвиняваш вече и служителите.
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот ispo » Вто Сеп 06, 2011 18:04

Не разбирам на какво основание пишете тези бивалици и небивалици,само си търкате клавиатурите.Предполагам до 1 седмица всичко ще се разбере официално,а до тогава можем само да чакаме :)
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron