ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Дискусия за Българския Рали Шампионат

ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот Saxo S1600 » Пет Ное 19, 2010 09:39

СКЪПИ СЪФОРУМНИЦИ И ВИЕ АВТОМОБИЛИНИ-РАЛИ ФЕНОВЕ МОЛЯ ЗА ПОМОЩА ВИ :!: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШИТО НА ИСКРЕН МАРИНОВ ЕВО 8 Gp.N Това е и бившия рали автомобил на Пепи Гьошев. Моля Всички вас, ако имате някакво инфо за автомобила или части от него да ни потърсите на телефон: 0898511131 0884888566 0879288798 Всеки който даде конкретна и точна информация относно нахождението на автомобила ще получи ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ :idea: АНОНИМНОСТА ВИ Е ГАРАНТИРАНА :idea:
DSC_4716.JPG
Последна промяна Saxo S1600 на Съб Ное 27, 2010 18:12, променена общо 1 път
D4+ 50 D4 30 D3 70 L5 30 D42 (до асфалта) отваря в L5 D4- 40 D3+ веднага!!! L6 обратен дълъг 30 D4 с ВНИМАНИЕ!!!
Аватар
Saxo S1600
 
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 16:30
Име: Philippe Bugalski

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот trouble » Пет Ное 19, 2010 10:02

Майко мила.....докъде я докарахме....
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот GT 51 » Пет Ное 19, 2010 16:34

Неприятно , но факт...дано поне има застраховка... :shock:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот kiko » Пет Ное 19, 2010 18:24

Кофти номер.Едва ли ще излезе нещо от търсенето.Някои неща ще се разпродадат по света,с други ще се "обърне" някоя кола.Ем ..........кофти номер.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот shumen_90 » Пон Дек 06, 2010 13:57

Кога е открадната колата ?
Онази вечер в Младост покрай мен мина една състезателна 8мица но идея си нямам дали е тя ,а и беше тъмно. :cry:
Дано да се намери колата !
Аватар
shumen_90
 
Мнения: 110
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 17:06
Местоположение: София
Име: Георги Милков

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот Saxo S1600 » Съб Дек 11, 2010 10:17

shumen_90 написа:Кога е открадната колата ?
Онази вечер в Младост покрай мен мина една състезателна 8мица но идея си нямам дали е тя ,а и беше тъмно. :cry:
Дано да се намери колата !

Колега виж снимката, по горе..... в тази си разцветка изчезна бегачката.... по принцип си е сива, а и тези фарове няма как да бъдат сбъркани др.в БГ няма такива :idea: :arrow:
D4+ 50 D4 30 D3 70 L5 30 D42 (до асфалта) отваря в L5 D4- 40 D3+ веднага!!! L6 обратен дълъг 30 D4 с ВНИМАНИЕ!!!
Аватар
Saxo S1600
 
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 16:30
Име: Philippe Bugalski

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот time1987 » Вто Дек 14, 2010 17:41

той вечерта е имал време фаровете на колата да види.... как се крадне такава кола бе....
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот rokoko2 » Нед Яну 30, 2011 19:01

няма ли нещо ново по въпроса :roll:
Изображение
Аватар
rokoko2
 
Мнения: 46
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 22:18
Местоположение: kavarna
Име: nikolai petrov todorov

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот Mr.X » Съб Май 07, 2011 22:04

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ама и си вярвате ей :P :P :P :P .
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот trouble » Нед Май 08, 2011 00:35

Не разлайвай "кучетата" тук толкова много. Все пак предните ти 2 мнения стигат. Както ти самия каза - казвам го с най-топли чувства...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот Mr.X » Нед Май 08, 2011 10:18

Аз именно поради тази причина се "сдържам", или по-точно "усмихвам". :wink:
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот ztuning » Вто Май 10, 2011 12:27

Да напиша нещо от личен опит - тядко пиша - смятам че трябва да имаш поглед върху нещата преди на напишеш нещо - преди време ......2007 на 19.10 . - и на мен ми беше откраднато - AUDI 80 COUPE - тогава смятах да го подготвям за Пистов Шампионат и го бях закупил с тая цел преди 20дни от ITALY - няма смисъл да ти описвам целия цирк след това - БГ полицията няма и не иска да ти помогне - Ако автомобила ти е бил с пълно АВТО КАСКО - до 6 месеца чакаи да ти изплатят около 70% от ЗАСТРАХОВАТЕЛНАТА ПОЛИЦА върху която си ЗАСТРАХОВАЛ - така разбрах в последствие ..................моята не я бях застраховал защото не смятах за нужно - ТОГАВА - да се застрахова изцяло автомобил който не се кара всеки ден и седи полуразглобен в 50 % от времето ...............НО - трябваше - в последствие след мое разследване останових че коли като моята се крадат - за ЧАСТИ или за ОТКУП - на мен ми се обадиха - НО БЯХА ТОЛКОВА ФАЛШИВИ ТИКВИ - че не сметнах за нужно да им ПОДАРЯВАМ - 1500 ЛВ. - под ЕДИН КАМЪК НА ВХОДА НА ДЕТСКАТА ГРАДИНА В ДИАНАБАД - казах си че един ден ще си купя отново - ПО - ДОБЪР И ПО - МОЩЕН - АВТОМОБИЛ - от тогава минаха почти 4 - ри години и АЗ не съм си купул - по-добър или по - мощен ................не трябва да се отчайваш всичко е ...................... не визирам нищо - поне при мен АЗ не прецених риска и не застраховах - вината е МОЯ - за това по моя идея - екипа създадохме емобилаизер с 128 символен код който се съдържа в USB STICK - трябва да го плъгнеш в женското usb - което се поставя на таблото за да запалиш колата - КОГАТО СЕ УВЕРЯ ЧЕ Е ГОТОВ ЩЕ ГО ПУСНА В ПРОДАЖБА САМО НА ИЗБРАНИ ХОРА - НЕ ИСКАМ ДА ПОПАДА В КРАДЛИВИ РЪЦЕ-
Успехи занапред - а колата ............ако искаш звънни - 0885 49 31 27 - Захари ако искаш да питаш още нещо .
Z.T.
ztuning
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 12:50
Име: ZAHARIEV , ZAHARI

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот Mr.X » Вто Май 10, 2011 13:07

Захари ти хубаво си написал премеждията си, искренно ти съчувствам наистина ( много са лоши тези неща). Но само да те попитам - ти това на Искрен Маринов ли го пишеш? Ако е така..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: просто......... как да ти кажа......за да не ме нападнат пак......само ще ти кажа, че той е толкова по наясно със всички тези неща, ( от всеки друг в този форум) че просто...... Спирам дотук.
Иначе искренно ти пожелавам някои ден пак да си купиш състезателна кола ( без нзачение марката ), и да се състезаваш за удоволствие. :wink:
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: Рали Сливен 02-04 септември 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот Мартин Сурилов » Нед Сеп 04, 2011 22:15

Нека и аз да опитам да взема думата от адвокатите и следователите в този форум, но наистина за последно вече...
Да колата ми беше задържана по сигнал подаден от Искрен Маринов. Само искам да поясня за незнаещите, какъвто бях и аз самия до вчера, че това може да се случи на абсолютно всеки от вас и личния му автомобил. Всички документи, които имате и представяте в такъв момент НЯМАТ АБСОЛЮТНО НИКАКВА СТОЙНОСТ! Задържането на колата обаче е просто ПРОЦЕДУРА, което не означава, че колата е търсената! В разговорите които вчера проведох с Искрен, той лично ми каза няколко пъти, че всичко това може и да е грешка. ДА ГРЕШКА Е и в това ще се убедите скоро (надявам се да е скоро)! Аз вярвам и искрено се надявам, че на експертизите, които предстои да бъдат направени, не може да бъде повлияно по никакъв начин! Снощи Искрен беше 100 процента сигурен, че купето, както и частите по него са негови, но днес вече купето и ролбара не били неговите... Е аз знам, че нищо не е негово и се надявам и той да се убеди скоро в това, както и всички вие! Нека просто изчакаме!
Нека ви кажа и още нещо! След повредата която получих вчера в първия етап, колата ми стоя в сервизния парк на метри от всички тези механици ОТКЛЮЧЕНА ЦЯЛ ДЕН като никой от моя екип не беше дори близо до нея за да я наглежда. Аз притеснения нямам! Не съм върнал никой, който е искал да види нещо. Всички тези елементи, които изброява човека в горния пост, е можело да бъдат забелязани спокойно от всеки, който е бил там и се е почувствал в правото си да рови в отключения ми автомобил. Не ви прави чест обаче да използвате видяното срещу мен като нещо, което сте знаели от преди!
Още един въпрос, който зададох и на Искрен: защо след като е имал съмнение през цялото време, още от самото изчезване на колата му, че тя е в мен, не ме потърси нито веднъж и не пожела да ми огледа колата? Аз така бих направил. Чували сме се няколко пъти по телефона, познаваме се... Какъв би бил моя отговор според вас? Отказ? Дори това нямаше ли даде отговор на съмненията му? За мен би било отговор, ако бях на негово място.
Колата ми вече повече от месец стои в може би най-оборотния автосервиз в Шумен, сигурно целия град се изреди да я види и кой ли още не, не съм крил нищо! Не съм крадец, дори подаръци не съм получил по тази кола, всичко съм си КУПУВАЛ! Така както съм си КУПУВАЛ всичко през вече 10-те години от както се състезавам!
Чест прави на Искрен начина, по който се държа при разговора ни, разбирам го, влизам му в положението, но не беше това начина да се реши дилемата... това беше наистина прекалено. От два дни се държат с нас като с престъпници, започнаха обиски по домовете ни, хора и семействата им, които цял живот са работили честно, плачат при случващото се... ТОВА НЕ Е НАШИЯ ЖИВОТ! Не беше това начина! Колата си няма да дам ей така!
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: ОТКРАДНАТО Е МИТСУБИШЕТО ЕВО 8 НА ИСКРЕН МАРИНОВ

Мнениеот ILKO RACING » Вто Сеп 06, 2011 08:10

хайде сега който каквото има да пише за Митсубишито на Искрен/Мартин да го пише тук.
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron