Да спасим рали" Хеброс"

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот kiko » Чет Юли 29, 2010 14:12

maximrally написа:Това ще бъде Хеброс.Има много примери по Белия свят,където дадено рали си сменя коренно трасетата ,но името на ралито се запазва.Междудругото има примери и в България.Суперспециален етап нека да бъде там където реши организатора,както е на рали Вида например,но за там никой нищо не каза-Нали го организира Владо Илиев,а не Дракона.Това кой как нарекъл нещо и кой как го е разбрал са щуротии.Нека бъдем коректни да се появи регламента пък ако там не пише нищо за статута на ралито,за супер-рали или за бонуси ще питаме,но има кого-Дракона,на България нямаше кого да питаш и затова стана олеле.На който не му е симпатичен Ицо или не му харесва как организира състезания,да не ходи на ралито.Сроковете е нормално да се изпуснат след като отказа е направен през април.Да знаете,че никак не е лесно без пари да организираш каквото и да е състезание за толкова кратко време,естесвено ако искаш да е както трябва.Пламене ти си........


Миналата година бях на гости при един приятел в Сливен.Беше потресен от организаторите на ралито и как години наред са го друсали повечко от колкото трябва.Леко казано беше бесен.Същото се отнасяше и за феновете на спорта,които видях тогава.Тази година нещата са напълно обратни.Всички на линия.Всички са максимално мотивирани да дадат пари и да направят ралито.Феновете вече тръпнат от нетърпение.Историята продължава.Любимите места на феновете са отново на линия.
За Хеброс нещата не са по-различни.В началото на сезона организатора не сколоса с парите,поиска отсрочка за сметка на дата от календара и нормално не беше одобрена.И всичко приключи.За съжаление на всички.Тогава се поде инициатива.Без никакви резултати.Дори и усилията на Илиев изглеждаха безсилни.След България,обаче се намериха пари за два дена.Подадоха се документи и всичко тръгна.Добре,но от хора(Христо Стоилов), които години наред спъваха организацията на Хеброс.Може би политика,може би нещо друго.Само да попитам:супер специални ли ще бъдат етапите на Дракона?Не знаете :wink: .Никой няма идея как ще стане ралито,но доста се говори за ново начало,нови трасета.И всички давате смело-ново,супер,вие пречите.
Помислете дали хора делящи се от едно рали,години наред в историята,сега имат намерение да продължат историята?Помислете и защо го правят?Спор няма - един суперспециален на Дракона е нещо добро,но едно рали не е само това.Дали ще се направи нещо другата година?Има един хубав лав за историята преди и бъдещето напред.В Сливен го спазват този лав.Дали в Пловдив обратното ще доведе до нещо хубаво?
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот STESICO » Чет Юли 29, 2010 21:08

MIROSLAV MARINOV написа:Ей ,не си начешахте езиците.Каквото и да се промени все недоволни.Е няма как заради представянето на един пилот,дори и да е най добрия да закрием шампионата за да стане първи.А сега да видим след като Хеброс е последно и нещата ще са ясни какво ще стане с класирането.Сега трябва да отменим и Сливен.Щото и там Митко може да бие.
Рали Хеброс никога не е отменяно,а само е променяна датата,както на повечето състезания този сезон и по различни причини.Това е последната му дата.Така че бройката на състезанията в календара не е променяна и не виждам причина за недоволство.Напротив логично е всички да са доволни че ще се карат всички състезания.На никой от състезателите и феновете не му пука кой го организира.Важното да стане състезанието.
Състезанието ще бъде редовен кръг от националното първенство,както Твърдица,Вида и Стари столици.Провеждането му не е свързано с временното класиране на пилотите.С изтеглената късна дата няма да се попречи и на участия на някои екипажи навън.Бонус точки няма да има.Системата суперрали няма да важи,а няма и как ,тъй като ралито е в един ден.Точкуването ще е както е определено в наредбата за 2010 година.
В ралито няма да могат да участват ОФФ роуд коли така че колега с нивите не става.Много се хващате за всяка сричка от думите и без да вникнете в тях ,търсите некомпетентност.Под свободно състезание Христо иска да каже че свободно ще могат да участват екипажи от групите Х и Е,което не бе допуснато от организатора миналата година ,въпреки че наредбата го позволяваше ,а и на предхождащите ралита,дори и на България бяха допуснати.
Владо Илиев НЕ организира ралито и НЕ осигурява средства за него.Той е член на комисията по трасетата и е изпратен от БФАС да даде оценка.В общи линии това са основните неща.
Сега очаквам новите критики и недоволства.
:D :wink:
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Чет Юли 29, 2010 22:51

Кико,наслушах се на глупости ама почнахте да се оливате вече.От подписа ти е ясно защо го правиш ,ама не се усещаш че правиш лоша услуга на любимците си.Аз много харесвам Пепи и Митко и се радвам на победата им.Но с всичките тези писания им правите лоша услуга за имиджа.Айде престанете вече,че колегите им ще почнат да гледат негативно на тях.Има четири кръга до края на шампионата.Всяко едно от състезанията може да бъде и от полза за екипажа Гьошев -Спасов.Не ми го побира акъла защо си мислите че от 4 кръга точно рали Хеброс ще е вредно та търсите и несъществуващи аргументи против състезанието.И откъде ти хрумна ,че Христо Стоилов е работил против Хеброс от много години.Това е такава глупост че няма на къде.Като сте такива големи специалисти по организиране на състезания,обадете се и помогнете.Седите си зад компютрите и вещо давате акъл.
На един му пречи че супер специалния етап ще е в края,че щял да гледа малко коли.Ако беше в началото ,пак лошо че няма да може да се отиде до друга отсечка.На рали Вида е в края,на рали Твърдица в началото,но за там никой не коментира.Отиват и гледат.
За последен път питам ,след като не се променя бройката на състезанията в календара и рали Хеброс влиза там ,с какво би могло да се промени класирането от това кой е организатора.Ако Галя си го беше провела,под кой вол щяхте да търсите телето.
Появи се мнение че Христо Стоилов не е специалист в организиране на ралита.Понеже тук има супер специалисти ,нека му помогнат.А и той не прави сам ралито,а е само инициатора и помага със собствената си база.Самото правене на трасетата,пътната книга и другите документи са възложени на хора ,които са го правили много пъти.
Брагодаря на позитивно пишещите колеги.Всички тези дискусии ще отминат,оплювките също,но се надяваме в историята на рали Хеброс да няма прекъсване.Това е най важното.Затова и миналата година подкрепих организатора че проведе ралито дори в един ден.И ако догодина нещата се стабилизират ,всички сме на мнение че ралито трябва да стъпи на класическите отсечки но само при оправяне пътищата за връзка между отсечките.Не може в асфалтово рали да има кални макадамови преходи.Това изгони чужденците преди години.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот fan73 » Пет Юли 30, 2010 00:46

MIROSLAV MARINOV написа:Кико,наслушах се на глупости ама почнахте да се оливате вече.От подписа ти е ясно защо го правиш ,ама не се усещаш че правиш лоша услуга на любимците си.Аз много харесвам Пепи и Митко и се радвам на победата им.Но с всичките тези писания им правите лоша услуга за имиджа.Айде престанете вече,че колегите им ще почнат да гледат негативно на тях.Има четири кръга до края на шампионата.Всяко едно от състезанията може да бъде и от полза за екипажа Гьошев -Спасов.Не ми го побира акъла защо си мислите че от 4 кръга точно рали Хеброс ще е вредно та търсите и несъществуващи аргументи против състезанието.И откъде ти хрумна ,че Христо Стоилов е работил против Хеброс от много години.Това е такава глупост че няма на къде.Като сте такива големи специалисти по организиране на състезания,обадете се и помогнете.Седите си зад компютрите и вещо давате акъл.
На един му пречи че супер специалния етап ще е в края,че щял да гледа малко коли.Ако беше в началото ,пак лошо че няма да може да се отиде до друга отсечка.На рали Вида е в края,на рали Твърдица в началото,но за там никой не коментира.Отиват и гледат.
За последен път питам ,след като не се променя бройката на състезанията в календара и рали Хеброс влиза там ,с какво би могло да се промени класирането от това кой е организатора.Ако Галя си го беше провела,под кой вол щяхте да търсите телето.
Появи се мнение че Христо Стоилов не е специалист в организиране на ралита.Понеже тук има супер специалисти ,нека му помогнат.А и той не прави сам ралито,а е само инициатора и помага със собствената си база.Самото правене на трасетата,пътната книга и другите документи са възложени на хора ,които са го правили много пъти.
Брагодаря на позитивно пишещите колеги.Всички тези дискусии ще отминат,оплювките също,но се надяваме в историята на рали Хеброс да няма прекъсване.Това е най важното.Затова и миналата година подкрепих организатора че проведе ралито дори в един ден.И ако догодина нещата се стабилизират ,всички сме на мнение че ралито трябва да стъпи на класическите отсечки но само при оправяне пътищата за връзка между отсечките.Не може в асфалтово рали да има кални макадамови преходи.Това изгони чужденците преди години.
+1 Напълно те подкрепям,и не разбрах от къде извади тея нерви да обясняваш едно и също нещо толкова пъти на някои колеги с мания за конспирация.Айде лека на всички.
fan73
 

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот krasteff » Пет Юли 30, 2010 15:35

Миро нещо не си прав,ама никак със спекулата на името на Гьошев.
Днес на прескофернцията се споменава,че са радостни,че ралито е преместено на по-късна дата и въпреки,че това развитие на въпроса "Хеброс" им тегне в постройката на бюджета,никой няма нищо против ралито стига да стане истинско.
Ако се загледаш в правилника и документите на фед. в момента при шампионат от 4 до 6 ралита едното отпада,а при 7 и нагоре -2 отпадат.
Не знам какъв е този слух на някой,че Гьошев не смее да кара Хеброс и видиш ли всички реват против него.Смешно е.Особенно с такъв действащ регламент.Засега де.Нищо чудно да излезне нещо друго,защото май пилотите знаят,че ще им се зачитат всички ралита :mrgreen:
Изображение
Аватар
krasteff
 
Мнения: 141
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 18:13
Местоположение: София
Име: Ивайло Кръстев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пет Юли 30, 2010 19:43

Въобще не спекулирам с името на Пепи и затова призовавам всички да не пречупват мненията си против ралито през неговото име защото му правят лоша услуга.Ако прочетеш по внимателно какво съм писал по горе ,ще го разбереш.Досега не съм прочел и нищо от него,което да е против ралито.Правят го така наречените му почитатели.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот ded maroz » Вто Авг 03, 2010 14:48

Имало "кални преходи м/у етапите и чужденците избягали"??????Че то "реваха"само три български екипажа и то такива,които са карали макадамови и кални СЕ преди години.Катето мина през въпросната локва със стандартната си кола без проблем???но както й да е ,ето ви вариант без локва:
СЕ-1- Марково-Гълъбово слизане през
Белащица,вдясно Бресник,Куклен
СЕ-2-Куклен - Гълъбово слизане през
Белащица вляво за Марково
СЕ-3 Марково-Гълъбово
СЕ-4-Куклен - Гълъбово дотук четири СЕ х 5км/грубо/=около 20км
след Гълъбово този път в ляво за х.Здравец
СЕ -5-Гълъбово - х.Здравец......
финал на хижата около 15км
на СПА хотела или чак до Бяла черква етапа може да стигне 20-30-и т.н. км. колко им се искатпробег
и Регрупинг;неутрализация;сервизен парк или каквото му е необходимо на организатора. От СПа хотела ще са доволни.нямя кални преходи и..
СЕ -6-Здравец -Гълъбово
СЕ-7- Марково -Гълъбово
СЕ-8-Куклен -Гълъбово
СЕ-- 9,10,11,12,..... може финала да е и на х.Здравец ;и в Марково;и в Куклен и...и....
Най далечната точка ще е Бяла черка,ако се избере вариант до там 30-40 км от Пловдив.
Зравец-Гълъбово е каран на спускане на Хеброс преди години,а също може да се обърне въртележката да се карат Гълъбов-Марково и Гълъбово-Куклен и те на спускане.Всичките отсечки са с нов или ремонтиран асфалт.
Отделно на Здравец има вече доста работещи станции и хотели за настаняване на участниците!
ded maroz
 
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Окт 26, 2009 16:46
Име: Иван Йорданов1

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот j1v » Вто Авг 03, 2010 16:07

Официална FB страница за събитието http://www.facebook.com/event.php?eid=149638888383195
j1v
 
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 23:58
Име: Живко Щерев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Вто Авг 03, 2010 21:17

Иване,през цялото време се питах кой може да си сложи ник Дед мороз и какво отличава дядо Мраз от другите и се сетих че това е голямата бяла брада.След като имаше няколко жокера в които споменаваш сервизната кола на Жоро тубата ,която и аз съм карал ,и показваш завидни познания по рали Хеброс се сещам кой си,но ако искаш ти си кажи фамилията,аз няма да го направя.
Прекрасно знаеш че чужденците наистина си отидоха заради лошите преходи на асфалтово състезание.Ти си участвал в организацията на ралито и знаеш че много години никой не си мръдна пръста да промени това.Наистина идваха гърци и турци на разузнаване преди ралито и виждайки разбитите преходи не участваха.Колите не са като едно време да сменят само гуми и да карат на всичко.Ти казваш за пилоти които недоволствали ,а пък са карали макадам.Аз няколко пъти,както и ти самия сме карали ралито на макадам,но сме знаели че караме МАКАДАМ.През 2001ва след Бойково беше такава кал на прехода че имах кал чак в карборатора,няколко души спукаха гуми,имаше с ударени картери.На всичкото отгоре веднага след това с мокри и кални гуми стъпваш директно на отсечка на спускане.Като слязохме в сервизния парк всички питаха къде сме намерили тая кал при 35 градуса жега.А какво ще кажеш за Добралък.
Хайде да не бъдем демагози и да си казваме честно нещата.
Сега даваш някакви варианти,защо не го направи преди.А пък и знаеш че са неизпълними,особено ако ралито оставаше за Евр .купа.Ако направиш пет отсечки по 5 километра първо всички ще кажат че правиш планинско,после за пет различни отсечки ,независимо че са толкова къси ти трябват и толкова съдийски екипа,маршали ,линейки.Много по добре е да се направят две по-дълги трасета и да се карат повече пъти.По добре е от всяка гледна точка,дори и за зрителите.
Като се качиш на хижа Здравец и имаш неутрализация и парк нали не спазваш основното правило сега парка да е на едно място.
Всеки един човек отстрани може да дава такива идеи без да се съобразява с нищо друго,но на теб не ти отива.
Затова аз продължавам да оставам с чувството че водещото начало срещу ралито тази година, най- вече от пловдивчаните, минава през негативното ви отношение лично срещу Христо Стоилов.И не мога да си обясня защо.
А относно името "Льо Калоян",то си е твой патент ,но няма нищо общо с ралитата,а най подходящо е да се сложи на някое пистово състезание за издръжливост.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот ded maroz » Сря Авг 04, 2010 01:02

Такааа--Значи днес към 16часа българско време във Фейсбук Живко Щерев управителя на писта Дракон е поместил съобщение: на 23.10.2010г. от 08.00ч.до 18.00чна писта Дракон ще се проведе рали Хеброс след решение на БФАС..........така ,че коментарите до тук!
ded maroz са ме кръстили приятели още преди съществуването на този форум така,че ползвувам прякора си с много тодишна давност.Жокери съм пускал и преди и то много конкритни,но явно след като с Пламен се посдъвкахме малко явно Жоро Серафимов и зеленото комби са дали малко повече светлина.Ако запиташ Радо ,кой навигатор му е подреждал комбито ще каже --това си беше тяхната закачка.Значи Ване ми казваха и Техно експортци и Автотранспортци и ЦАК МВР,и т.н...,но не това е темата.
Не само за Хеброс може да съм компетентен-мого да кажа много неща и за "Вида";"Сините камъни" ,"Осъм","Златни пясъци" и..просто обичам да съм информиран.
,а приятели има навсякъде.
Миро,можем да си спорим безкрай ,но не виждам смисъл.Писах го преди и продължавам да съм на същото мнение--Не одобрявам вариант на рали Хеброс на трасе извън Родопите/с теб си писахме на кои СЕ се карало,даже някои ги пропуснахме/ и да НЕ е кръг ат Европейската купа!! Това е моето лично мнение,а и на много фенове,бивши деятели, бивши състезатели!
Идеята на Ицо за варианта около Калояново е от поне 3-4години,явно сега нещата узряха--трасетата не са лоши.
Не оспорвам усилията които полага,но го използват,времето ще покаже дали съм прав.
Варианта,който нахвърлих за въртележката около Гълъбово,Марково ,Куклен,Здравец е също от 3/Три/ трасета като двете са по около 5км/зависи къде ще са старт и финалите/и едно от около 30км.Знам,че много хора няма да харесат спускането ,но и на Монте карло има спускане,само трябват гащи.
Може горе На Здравец да е и откриване и сервизен парк и награждаване.Отделно , че вече се прави състезание във формат ,който не отговаря на кръг от Европейско,а си е едно открито окръжно състезание,което след финала ще видим в коя категория ще бъде сложено.
този вариант и да бях го предложил на Стоилов нямаше как да стане,защото той все още си мисли,че това което му"спуснат"от Фед.е на правилното и трябва да го изпълни.,а във фед.бе трябвло да се сетиш вече,че имам "особенни"позиции.
Веднаж вече писах относно това,че някой иска да го провали--просто е несериозно.Почти всички,които "искат провала му" му оказаха голяма помощ за да разработи пистата и да направи високопланинското и сега ще си плюят на труда за да му направят мръсно..??? НЕ Става!!
Айде, че то стана роман!!
Добралък много си го харесвам все още и даже от време на време си го минавам бързичко,но Офроудъджиите го развалят.Не забравяй и Равногор а и на Ловеч имаше подобен макадам,особенно след дъжд.
Миро,още нещо;Някъде да сме карали СЕ под 3км???Най-късата,която си спомням беше Мадарски конник,а Дракона се прави под 56сек обиколката,но ще вдим.
Накрая,въпреки критиките ми Дано стане Добро и Безавариино състезание!!!
ded maroz
 
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Окт 26, 2009 16:46
Име: Иван Йорданов1

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот todor hristov » Сря Авг 04, 2010 20:14

Без автоцензура ще напиша-намерили,та сте се насрали.Никога не съм се съмнявал в честността на Стоилов.Нека има възможност да направи ралито и тогава ще говорим.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Сря Авг 04, 2010 23:24

Ване,уморих се вече,все едно съм карал едно рали Хеброс от осемдесетте. :lol: :lol: :lol:
Сам казваш че този вариант е умуван преди 3-4 години.Това е замисъл не точно за рали Хеброс,а за национално състезание като Вида и Стари столици.От федерацията никой не беше мислил за този вариант.Затова след предложението на Христо ,Янакиев изпрати хората да видят какви са трасетата и стават ли за рали.Така че не упреквай Ицо че са му натрапени тези отсечки .Това е нелепо.Лошото е че така хората ,които сте от спорта,като теб и Пламен настройвате срещу него феновете.Знаеш че първият вариант беше ралито да е по класическите отсечки,но там никой не искаше да помогне.Хората като теб ,които разбират се дистанцираха,може би е по точно от пречеха,за да може сега да критикуват.
БФАС е единствената спортна власт у нас ,която взима решение дали едно състезание да се узакони или не.Няма нищо чудно в това.Тя узяконява и всички останали кръгове.Защо не говорите против тях.Дали я харесваме или не,е друг въпрос.
Имам директно предложение към теб,да станеш директор на ралито,където да приложиш знанията си.А ако се наложи ще ти помагам.Естествено че ти си по запознат с организация на състезания от мен.
Относно супер специалните етапи,а този на пистата е такъв,почти всички ,дори и на световния ш-т са под 3 км.На Дракона ще е почти 2 обиколки,или около 3300 м.На другите ни ралита тези етапи са със подобна дължина.А ще ти припомня ,че освен Мадарски конник,под 3 км има две отсечки на Троянското рали,Патрешко 1 и 2 ,които се караха по два пъти.Има и други ,ама сега да не се ровим в пожълтелите страници. :D
И защо си мислиш че не искаме да караме на спускане.Това е чара на всяко рали.Да ти припомня че 1989та карахме х Здравец на спускане.Преди това Яврово-смесена настилка ,асфалт -макадам,а преди това от рожен към Лъки,знаеш какъв е пътя.Айде че стана втора серия на романа.
Предложението ми да станеш Директор е абсолютно сериозно.Отворени сме за всеки ,който иска да помогне.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот ded maroz » Пон Авг 09, 2010 21:26

Първо се извинявам за закъснението!
Започвам отзад напред--Миро,Брагодаря много за предложението!Оценявам го много-много,Благодаря!!
Но не ме предлагай за да не си създадеш излишни "приятели"покрай мен,предполагам,че знаеш че аз успях да си създам!
Относно състезанието-Лично съм присъствал на разговори при които Стоилов е споделял със Славейков и други Другари от Фед.за сегашния вариант/сатва ше въпрос за съвсем отделно състезание/ и те казаха"няма проблем!действай!".А както знаем Фед.са съгласни щом те ще отчетат дейност без да си мръднат пръста.Ако се издъниш -те нямат нищо общо с това!!
Предполагам,че много хора се сещат,че ако стане хубаво състезание веднага ще скочат и ще кажат"-Ето НИЕ спасихме Хеброс"!!
Ако се издъни състезанието--организаторите са виновни!!А кой е организатора????
За Владо Илиев и Румен Манолов сам каза,че Янакиев им е възложил задачата.!?
Не знам защо като се критикува формата на състезанието то това се възприема като лична критика към Стоилов?Няма смисъл да казвам моето мнение за него /да ги настройвам/на феновете те имат глави на раменете си,да ги използват.Виждам,че има и положително настроени и отрицателно настроени,което е нормално.
Федерациятя специално постояно си я"плюя" и Другарите в нея и на кой му пука??? Например веднаж се опитах да си спомня кой от колко години е в нея--чесно Обърках сметките!Имах чувството,че те са били вечно там даже и преди да има амтомобилен спорт у нас....
Например съм 1000% /хиляда процента/ съм сигурен,че ако Стоилов не беше Собственик на пистата и не организираше кръгова там изобщо Нямаше да бъде Допуснат до Фед.,камо ли да стане член на УС .Защото нямаше да имат Полза от него!!!Защото там се провежда Техния пистов шампионат!!
А сега Те ще спасят и Рали шампионата!!!!
Това,че Ицо се мъчи да събере цялото рали в Калояново -добре!Моето мнение вече го писах няколко пъти,но провежда се Рали,а не Пистово състезание--пускам сламка:Дирекция;Секретариат;Времеизмерване;Свръзки;Спортни комисари;Пресцентър и т.н.това всичкото къде ще се разположи на пистата??Това са служби,които трябва да функционират без да си пречат през цялото рали!?
Относно Спусканията----СЕ "Асенова крепост"беше отменен защотобе "Опасен" на спускане и отмяната бе одобрена "Отгоре".Няколко години се опитвахме са я върнем ,но все си "оставаше Опасна".
Още нещо по повод организацията---на"Сините камъни"миналата година им "опънаха ушите" и тази година -Готово получиха здраво рамо от БФАС и г-н Чанев е №1,ада се е чуло някъде за СБА Пловдив да участва ,а председателят му е подчинен на др.Янакиев!!!!!???????????
Така,че пак си стигам до моите заключения,че някой е използван от някой за нещо......
ded maroz
 
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Окт 26, 2009 16:46
Име: Иван Йорданов1

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот plm » Пон Авг 09, 2010 22:09

Мисля, че вече се изясни за Хеброс-кой какво, защо, как, ще...Само не знаем директора кой ще е. :D
Стартирал съм на Хеброс 5 пъти. И ми е ...мило, спомен.
Защо обявеното име в предишния регламент е измислено? Просто няма такъв човек.
Пък и Хеброс май има връзка с Рали България тази година.
И защо Миро, ти нищо не написа какво видя на Боровец?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пон Авг 09, 2010 22:52

Пламене,не написах какво стана в Боровец,защото тази тема не е за това.Аз видях доста неща там,даже ги коментирахме с теб и сме на едно мнение.Но това няма никаква връзка с тази тема.Съжалявам но аз нямам никакв авина за събитията там.А ти на базата на тези събития непрекъснато се вглъбяваш в някакви подробности,документи,кой щял да е директор,нямало да се спази срока за програма,виза и незнам си какво.Изсмуквате си от пръстите какви ли не аргументи,заради това което е станало на България.За участието на вашия екип толкова ли е важно кой е директора,или кой е правил програмата.Владо и Румен правят нещата и на Вида,защо не пискате против това.А -а-а-а-а-а ,сетих се,защото го прави вашия клуб.Миналата година като си пратих заявката там ме интересунаха само отсечките и въобще не проверих кога е взета визата,кой е директора и всичко друго.
Ване,сигурно си прав за повечето неща.Но това че ралито започва от пистата не значи че е пистово състезание.Говориш за пресцентър-какъв е пресцентъра на Трайнови врата,Вида ,СТари столици и Твърдица.Навсякъде са в някакво фоайе.Или в една зала на хотел.Не можеш да отречещ удобството прегледа,закрития и сервизния парк да са на едно място.Удобно място за паркиране на всички спомагателни автомобили,ремаркета и т.н.Сигурно има и негативни неща.но ги има и на другите състезания.
Пречупвате темата за Хеброс през личните си пристрастия,особено Пламен.И никой не с еинтересува ,че има още куп пилоти от по малките класове и групи,на които единствения шанс да покарат са състезания от такъв тип,както стари столици и Твърдица.Миналата година беше доказателство за това.Двойно повече участници отколкото на големите ралита.Момчетата се обаждат и се надяват да има рали.Не ме разбирай погрешно че защитавам нечии интереси или безинтереси.Интересува ме единствено ралито.Лека на всички.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 25 госта

cron