Да спасим рали" Хеброс"

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот maximrally » Вто Авг 10, 2010 20:15

Браво Миро!Важно е ралито, а не личните интереси на някои хора!
maximrally
 
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 14:22
Местоположение: София
Име: Даниел Мечикян

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот ded maroz » Чет Авг 12, 2010 23:03

Миро,не отричам удобството от събирането на преглед,сервизен парк,сервизни коли на едно място!За това споменах и събирането на цялото рали в Новотела преди години--винаги съм работи За това всички да сме заедно-/състезатели ,мехеници,ръководство,сэдии../.Не съм забравил и често даже разказвам как се извършваше обслужване на бегачките по кръстопъти,по преходи и какви "емоции" бяха "гонките" по преходите между сервизните и бегачките!!
Пресцентърът---помня къде бяха,но сега технологиите са други и е нормално да искат удобства.А и те ще са първите които ще дадат начало на критиките.
Смятам,че щом на пистата е център на ралито там трябва да са и другите служби на които им трябва от технологична гледна точка отделни пространства. Просто ти го пуснах като жокер,а не като отрицателен фактор ,за да имате време да можете да реагирате.Нали целта е всяко следващо състезание да стане на по-високо ниво от предходното,а не по-зле.!А на ли се сещаш ,че след ралито ще има сравнения....
За Х-овете аз винаги съм бил твърдо ЗА /няколко пъти съм писал по този повод/ Да участват във всички шампионати!Но в София има хора ,които отдавна се мъчат да ги премахнат,а за съжаление и по републканските все се намира някой Ръководител който се опитва да им угоди! Даже съм и по -краен относно творението на др.К.Михайлов за диагонални,напречни и т.н. подобрения на ролбарите!Хората по Европа и на Острова си карат шампионати с ролбари с които автомобила е снабден по Хомологацията му.А тя може да е през 70години.
Мисля си,че един Екскорт RS 2000 няма да върви по-бавно от една наша ВАЗ.
Отплеснах се от темата-Извинявам се!!!!
Сега каквото и да си пишем нещата си вървят в определена посока,дано се получи нещо свястно .
Гледам,че и на пистата се работи по новите завои надявам се да се стане навреме и да я пробваме по-скоро.
Миро,ще ти отговоря на един стар въпрос: 1974г за първи път участвах в организацията на Хеброс !!
Сега нали се сещаш защо ми е толкова мило за него и като организатор,и като пилот,и като фен!!И вземам нещата малко по-емоционално и по-лично.То/ралито/ ми като дете;децата ми израснаха с него и покрай него..Хайде стига за сега,че ще ми трябват кърпички.
Лека нощ!!!
ded maroz
 
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Окт 26, 2009 16:46
Име: Иван Йорданов1

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот plm » Чет Авг 12, 2010 23:30

Миро, защо цитираш мен като главен, основен съботьор на Хеброс?
Колко ПЪТИ и КАК да ти напиша какво АЗ мисля за Хеброс 2010.
И бъркаш с това, че аз едвали не съм говорител на даден отбор.
Никой не е против ралито, а против начина на организиране.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот trouble » Пет Авг 13, 2010 00:12

MIROSLAV MARINOV написа:.....Не ме разбирай погрешно че защитавам нечии интереси или безинтереси.Интересува ме единствено ралито


plm написа:...Никой не е против ралито, а против начина на организиране.


ded maroz написа:...Сега нали се сещаш защо ми е толкова мило за него и като организатор,и като пилот,и като фен!!И вземам нещата малко по-емоционално и по-лично.То/ралито/ ми като дете;децата ми израснаха с него и покрай него..Хайде стига за сега,че ще ми трябват кърпички...


Айде бе не се ли разбрахте най-после :D
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот ded maroz » Пет Авг 13, 2010 08:05

trouble,Прав си!Благодаря за търпението на колегите от форума!
Мисля,че в крайна сметка ние тримата горе-долу се разбрахме и най-добре ще е на някой от следващите състезания да седнем на чаша бира или лимонада и да избистрим политиката и да не ви занимаваме с нас.Това не значи,че от време на време няма да спорим по различните теми.
Спорен ден на всички!
ded maroz
 
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Окт 26, 2009 16:46
Име: Иван Йорданов1

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пет Авг 13, 2010 08:30

E ,и аз мисля да продължим дискусията на чаша бира,това е добра идея.Все пак няма лошо тук във форума да си кажем аргументирано нещата.Въобще не говорим за плюене помежду ни.
Спорен ден и от мен на всички,нищо че е петък 13 ти. :lol:
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот malak-dani » Вто Юни 12, 2012 16:56

И колеги к'во стана ? Нали щяхме да го ''спасяваме'' ? Нека да върнем старите етапи през Марково,Бойково и Дедево и центъра на ралито - Пловдив.. а не всичко да отива към Пещера . И Асенова Крепост нека не забравяме ! :evil: Нека направим подписка...нека се свържен с дадените органи който трябва да попитаме и да се борим заедно с тях за тази кауза... нека все пак да се опитаме... очаквам вашите мнения,критики,коментари. Поздрави ! :wink:
Изображение
Аватар
malak-dani
 
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 17:45
Име: Даниел Димитров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот trouble » Вто Юни 12, 2012 17:05

Ами то това се прави в момента...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот malak-dani » Вто Юни 12, 2012 22:44

От къде точиш инфо бе колега ? :o Я кажи по-подробно к'во става... :lol: ако мога да помогна по някакъв начин... :? колкото и минимален да е шанса... :lol: щото съм малък. :oops:
Изображение
Аватар
malak-dani
 
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 17:45
Име: Даниел Димитров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот trouble » Вто Юни 12, 2012 22:47

malak-dani написа:От къде точиш инфо бе колега ? :o Я кажи по-подробно к'во става... :lol: ако мога да помогна по някакъв начин... :? колкото и минимален да е шанса... :lol: щото съм малък. :oops:


Като пораснеш :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот malak-dani » Вто Юни 12, 2012 23:05

Бати безсмисленото мнение : '' Като пораснеш '' ето заради такива хора не може да се развива спорта.. щото убивате сичкия мерак на '' малките '' фенове и после - нямало коли, нямало спонсори... еми вие к'во искате... :shock: :| Само да допълня че не искам да се заяждам с никой.. ( и съответно да си отнеса БАН ) просто ми стана убидно от тези думи... :? Колега, я се замисли... ти 100% си бил на моята възраст и знаеш ква тръпка е... и ако някой ти го каже т'ва : ''Като пораснеш'' - при положение че се интересувам.. ти как би се почуствал ? ;)
Изображение
Аватар
malak-dani
 
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 17:45
Име: Даниел Димитров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот damnit » Сря Юни 13, 2012 00:09

malak-dani написа:Бати безсмисленото мнение : '' Като пораснеш '' ето заради такива хора не може да се развива спорта.. щото убивате сичкия мерак на '' малките '' фенове и после - нямало коли, нямало спонсори... еми вие к'во искате... :shock: :| Само да допълня че не искам да се заяждам с никой.. ( и съответно да си отнеса БАН ) просто ми стана убидно от тези думи... :? Колега, я се замисли... ти 100% си бил на моята възраст и знаеш ква тръпка е... и ако някой ти го каже т'ва : ''Като пораснеш'' - при положение че се интересувам.. ти как би се почуствал ? ;)


На този етап нито аз, нито ти има с какво да помогнем. Работи се ралито да се върне по старите отсечки... Като му дойде датата ще видим до къде са я докарали...
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот malak-dani » Сря Юни 13, 2012 00:13

Дано.. дано найстина се работи. :? ... До колкото разбрах имало някаква подписка... ама колко е вярно.. един Господ знае.. :evil: Айде лека вечер че ми се доспа.... :D
Изображение
Аватар
malak-dani
 
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 17:45
Име: Даниел Димитров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот sastezatelia » Сря Юни 13, 2012 01:51

Може да разчистиш отсечката Марково, Бойково или Дедево от боклуци, ето с какво можеш да помогнеш въпреки възрастта ти, защото съм сигурен, че си някъде от там и няма да ти е проблем ;)
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот malak-dani » Сря Юни 13, 2012 08:52

От Марково съм. :wink: Ще се погрижа за това.... :D ще се посъберем хора. :)
Изображение
Аватар
malak-dani
 
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 17:45
Име: Даниел Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 23 госта

cron