Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот fen_na_krum_donchev » Сря Сеп 08, 2010 20:28

trouble написа:Пък и сте чували за едни 20 секунди....Да не се повтарям Митко Шампион!


Краси това от кога го повтаряш (ако не е тайна) :mrgreen:
"Риска става все по-голям,а удоволствието все по-малко" - З.Б
Аватар
fen_na_krum_donchev
 
Мнения: 144
Регистриран на: Съб Окт 04, 2008 16:32
Местоположение: Ловеч
Име: Иванела Иванова

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот kiko » Сря Сеп 08, 2010 21:19

trouble написа:Митко Шампион!


Има един недостатък - шампионата трябва да завърши до 31 декември 2010.А с това каране...........няма как да стане.
Или Пепи спира шампионата,а Игнат кара на задна.Или двамата спират да карат,а Крум кара на задна.Или правим още десет ралита,ама трябва да преименуваме рали шампионат 2010/11.Или му даваме служебно време на всеки етап.Луда работа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Митко ще е шампион.Бъди сигурен.Аз съм,без значение от врътките.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот boyila » Сря Сеп 08, 2010 21:57

Като цяло не много добро рали като организация беше добро.Втова рали доста пилоти доказаха че са мн добри дори и с ниски бюджети.Иван Ганчев страхотно рали за него първите 3 етапа вървеше на около 10 секунди зад Темпестини.Щилян Тенчев,Стоян мечков добро рали в десетката а за ЧОКО няма какво да кажа мн добро рали на караше доста по бързо дори и от пилоти с по силни коли.Жалко че отпаднаха още в първият ден Петър Гьошев и Игнат Исаев също и митко през втория щеше да е голяма битка между големи пилоти четиримата с Крум щяха да направят голяма битка но това е рали спортът. :)
Последна промяна boyila на Чет Сеп 09, 2010 16:07, променена общо 1 път
boyila
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Фев 23, 2009 11:09
Име: Rusi Pandjarov

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот damnit » Сря Сеп 08, 2010 22:02

boyila написа:Като цяло не много добро рали като организация беше добро.Втова рали доста пилоти доказаха че са мн добри дори и с ниски бюдйети.Иван Ганчев страхотно рали за него първите 3 етапа вървеше на около 10 секунди зад Темпестини.Щилян Тенчев,Стоян мечков добро рали в десетката а за ЧОКО няма какво да кажа мн добро рали на караше доста по барзо дори и от пилоти с по силни коли.Жалко че отпаднаха още в парвият ден Петър Гьошев и Игнат Исаев сищо и митко през втория щеше да е голяма битка между големи пилоти четиримата с Крум щяха да направят голяма битка но това е рали спортът. :)


Евала, изказваш мнение... Лошото е, че за да го прочета аз и останалите ще ни отнеме доста време...
Не че аз съм човека, който да ти прави забележка....НО пунктоация и правопис.. май не ги владееш добре...Поработи над тях!

Поздрави! :)
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот NikeC » Сря Сеп 08, 2010 22:09

Долу горе добро рали като изкючим малкото екипажи...сравнително доволен съм. :)

ето и един кли от неделя сутринта СЕ12 Ичера нагоре към сливен http://www.youtube.com/watch?v=XAMPvQTxLPU ...естествено качеството се прееба след качването в ютуб :evil:
Шампиона не умира, той става Легенда!
Аватар
NikeC
 
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 20:37
Име: Николай Стамов

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот boyila » Сря Сеп 08, 2010 22:26

damnit написа:
boyila написа:Като цяло не много добро рали като организация беше добро.Втова рали доста пилоти доказаха че са мн добри дори и с ниски бюдйети.Иван Ганчев страхотно рали за него първите 3 етапа вървеше на около 10 секунди зад Темпестини.Щилян Тенчев,Стоян мечков добро рали в десетката а за ЧОКО няма какво да кажа мн добро рали на караше доста по барзо дори и от пилоти с по силни коли.Жалко че отпаднаха още в парвият ден Петър Гьошев и Игнат Исаев сищо и митко през втория щеше да е голяма битка между големи пилоти четиримата с Крум щяха да направят голяма битка но това е рали спортът. :)


Евала, изказваш мнение... Лошото е, че за да го прочета аз и останалите ще ни отнеме доста време...
Не че аз съм човека, който да ти прави забележка....НО пунктоация и правопис.. май не ги владееш добре...Поработи над тях!

Поздрави! :)

извинявам се за правописа и благодаря за поправката ето един клип от старта на сс 9 :D http://vbox7.com/play:e963b94c
boyila
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Фев 23, 2009 11:09
Име: Rusi Pandjarov

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот BOXER » Сря Сеп 08, 2010 22:30

kiko написа:
trouble написа:Митко Шампион!


Има един недостатък - шампионата трябва да завърши до 31 декември 2010.А с това каране...........няма как да стане.
Или Пепи спира шампионата,а Игнат кара на задна.Или двамата спират да карат,а Крум кара на задна.Или правим още десет ралита,ама трябва да преименуваме рали шампионат 2010/11.Или му даваме служебно време на всеки етап.Луда работа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Митко ще е шампион.Бъди сигурен.Аз съм,без значение от врътките.

Kiko кажи ми моляте,поне за това съзтезание какви са ти критиките към Митко и с кое и какво точно някой му помогна в това съзтезание?Сега или плюваш,защото няма какво да правиш или знаеш нещо което другите не го!
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот trouble » Сря Сеп 08, 2010 22:56

fen_na_krum_donchev написа:
trouble написа:Пък и сте чували за едни 20 секунди....Да не се повтарям Митко Шампион!


Краси това от кога го повтаряш (ако не е тайна) :mrgreen:


Стана година и кусур...ама така ще бъде :mrgreen:

А към останалите, които пак плюят Митко...ще кажа....Пепи отпадна по заповед, Игнат караше бавно по заповед. Митко преди да отпадне ги уби...по заповед.....смятам да почна да се смея на всеки пост в който се пишат глупости...Давайте има ли още..Идвайте по повече...Много ми се четат коментари къде точно се махаха шикани, спираха фотоклетки и слагаха битурбо на Шкодата. Аааа видях един полицай да слага шипове да пукне гумите на Гьошев. Като няма какво да кажете и веднага карането дойде слабо.....Ей такива постове ще пиша вече...Сърказъм ме избива отвсякъде....
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Гетов » Сря Сеп 08, 2010 23:28

Колега!!!!! не се коси!!!!
На тоя свят Абсолютно Всеки Има Право Да Няма Вкус!!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот fen_na_krum_donchev » Чет Сеп 09, 2010 00:08

trouble написа:
fen_na_krum_donchev написа:
trouble написа:Пък и сте чували за едни 20 секунди....Да не се повтарям Митко Шампион!


Краси това от кога го повтаряш (ако не е тайна) :mrgreen:


Стана година и кусур...ама така ще бъде :mrgreen:

А към останалите, които пак плюят Митко...ще кажа....Пепи отпадна по заповед, Игнат караше бавно по заповед. Митко преди да отпадне ги уби...по заповед.....смятам да почна да се смея на всеки пост в който се пишат глупости...Давайте има ли още..Идвайте по повече...Много ми се четат коментари къде точно се махаха шикани, спираха фотоклетки и слагаха битурбо на Шкодата. Аааа видях един полицай да слага шипове да пукне гумите на Гьошев. Като няма какво да кажете и веднага карането дойде слабо.....Ей такива постове ще пиша вече...Сърказъм ме избива отвсякъде....




Аз пък си мисля, че Краси се ядоса,че се пишат такива неща за любимеца му. :D
И Крум ги "уби по заповед" на Сърбия преди да се счупи :mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна fen_na_krum_donchev на Чет Сеп 09, 2010 00:15, променена общо 1 път
"Риска става все по-голям,а удоволствието все по-малко" - З.Б
Аватар
fen_na_krum_donchev
 
Мнения: 144
Регистриран на: Съб Окт 04, 2008 16:32
Местоположение: Ловеч
Име: Иванела Иванова

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот trouble » Чет Сеп 09, 2010 00:13

Няма страшно Иванелка, той Гетов старши ме е разбрал. Аз си чакам нямам проблеми...аз битката между двамата винаги съм я харесвал :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот stani111 » Чет Сеп 09, 2010 00:20

Приятели ,видяхте ли гафа в генералното класиране на Рали Сливен.Екипажа с номер 20 Желязков-Турлаков имат наказание 10 часа от първият ден в който има само 8 ss.Доколкото зная за незавършена отсечка наказанието е по 5 мин. и караш по супер рали.4 отсечки по 5 мин. правят 20 мин.
stani111
 
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Фев 04, 2009 14:17
Име: Станислав Стамов

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот NIKI WRC » Чет Сеп 09, 2010 13:59

На мен Ралито ми хареса.Имаше много публика,много емоции и много силно каране.Не гледам в чуждата паница!Който си го може си го може, но нека не виним пилотите и техните БАЩИ.Все пак те правят спорта у нас.Поздрави! :D
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот kkch_rs » Чет Сеп 09, 2010 16:46

И все пак ако Пепи,Игнат и Митко не бяха отпаднали (както казахте "по запове") и ако Ясен беше на ралито...просто незнам колко по-интересно щеше да е :D .Битката за челната тройка щеше да е доста ожесточена.Радвам се,че Дончев спечели,но беше бая скучно ралито,поне на мен ми хареса само първата отсечка в събота.А за неделята направо се отказах да ходя.Дано догодина добрият ни кмет да помогне за още едно,този път по-интересно рали.
Сега сме в очакване на планинското.
Айде със здраве :)
burning inside
Аватар
kkch_rs
 
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Николай Кънчев

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот golf_1 » Чет Сеп 09, 2010 23:40

kkch_rs написа:И все пак ако Пепи,Игнат и Митко не бяха отпаднали (както казахте "по запове") и ако Ясен беше на ралито...просто незнам колко по-интересно щеше да е :D .Битката за челната тройка щеше да е доста ожесточена.Радвам се,че Дончев спечели,но беше бая скучно ралито,поне на мен ми хареса само първата отсечка в събота.А за неделята направо се отказах да ходя.Дано догодина добрият ни кмет да помогне за още едно,този път по-интересно рали.
Сега сме в очакване на планинското.
Айде със здраве :)

Забрави един доста сериозен Пламен Стайков,пожелавам му ЕВО 9,защото и той заслужава и никога няма да кара пестеливо.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 67 госта

cron