Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Ogi_sh » Съб Апр 24, 2010 19:42

На тези които си НАЕХА каски и хансове и си направиха застраховка за "Стари Столици" им пожелавам Честита Нова Година!!!!!!
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот vikikos » Съб Апр 24, 2010 20:07

ПОМИЯ...Ако можех,щях да спра всички шампионати у нас.И кво е това "Най-старото рали у нас след "България",че то няма по-ново от него,май се бъркат умишлено със Златни...ПОМИЯРИ.Бахти простата федерация и организация...
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Madvanko » Съб Апр 24, 2010 20:25

Най долната новина за годината.Айде да приключва този скапан шампионат,направо съм бесен.Сега една група във фейсбук някой да направи "Върнете ралито не ви щем Веерцето" :evil: :evil: :evil:
Аватар
Madvanko
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 10:34
Местоположение: VARNA
Име: Иван Добрев

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Съб Апр 24, 2010 21:34

Е хайде стига за всяко нещо да псувате федерацията.Какво е виновна БФАС че са разкопали целия Шумен и полицията иска две торби с пари за охрана.Организатора е този който преценява кога и как може да се проведе състезанието.Има много фактори които определят това.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот vikikos » Съб Апр 24, 2010 23:05

Е как какво е виновна...аз ли съм виновен или ти или Б.Борисов?Нали тази програма е тяхна и на организатора да не е моя.Няма друг шампионат в друга държава където 1 седмица преди било то рали или нещо друго да кажат,че се отменя!И то защо?Да не би отсечките да са в разкопания град?Скоро не съм бил в Шумен,знам че подменят ВиК системата на града,ама чак пък да е такъв проблем за това малко ралинце не вярвам.Да кажат шуменци толкова ли е трагично положението,че сигурно всички ходят пеш.Много,много жалко...
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот damnit » Съб Апр 24, 2010 23:56

vikikos написа:...


Ами над 50% от града е в разкопки. В пиковите часове задръстванията са по-големи от тези в София и Варна взети заедно... Хубавото в случая е, че ралито се ОТЛАГА, а не отменя! Лошото е, че го решиха твърде късно и такива като Оги изгоряха с левове, а в тая криза само това е нужно... Решението все пак ще бъде официално обявено във вторник, дотогава може да измислят нещо друго....
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот rally_m » Нед Апр 25, 2010 14:22

damnit написа:
vikikos написа:...


Ами над 50% от града е в разкопки. В пиковите часове задръстванията са по-големи от тези в София и Варна взети заедно... Хубавото в случая е, че ралито се ОТЛАГА, а не отменя! Лошото е, че го решиха твърде късно и такива като Оги изгоряха с левове, а в тая криза само това е нужно... Решението все пак ще бъде официално обявено във вторник, дотогава може да измислят нещо друго....


Задръстванията не са такъв проблем. Тези "разкопи" преставляват единствено проблеми за откриването на ралито, което се състой пред община Шумен и прехода в петък вечер до СЕ "Детелината". Гората си е перфектна за рализъм, няма никакви проблеми. Въобще не са проблем разкопките. По неофициална информация от полицията са искали 10 000 лева за да "отпуснат" 60-70 полицая за събота..... така се става богат :evil:
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот efco » Нед Апр 25, 2010 14:50

Ами то и "Вида" май май .....

:: Макар в боксовете да беше разпространявана брошура за Вида Рали, носят се упорити слухове, че състезанието, което организира Престиж Рали Тим няма да го има. Ако отпадне и видинското състезание, това ще е второто рали, след Хеброс, което ще има празна страница в историята си. http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 0&Itemid=1 ..... само че Хеброс ще го има !

-и от пистите и от планинските може да последват съдбата на ралитата !!!
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Нед Апр 25, 2010 16:32

Стефко я ти помисли за нещо друго.Направи едно рали Казанлък например.Във формат рали спринт.Използвай две трасета ,едното това на планинското,само че отдолу след правата
и втора отсечка между Бузлуджа и Столетов.Свободен преход от Столетов до Шипка и още веднъж същото.Ще стане страхотно състезание.Този начин на каране на отсечките беше на рали Боруй 1989та.И двете отсечки са хубави ,а долу между двете минавания има място и за сервизен парк.
Мисля че идеята ще ти допадне.Дори като начало да е открито състезание.То както е тръгнало догодина ще караме само открити състезания.
Това че във вторник ще обяват дали ще се проведе Стари столици може вече да не устройва много хора защото са си променили програмата.С тези непрекъснати промени се побъркват хората .Аз не стартирах на Траянови врата за да имам средства за Стари столици,където карам по традиция въпреки че ми е най скъпото състезание.И сега се чувствам подведен.И не само аз.
Днес взех друго решение .Или трябва да чакам до два дни преди състезанието да стане ясно дали ще се проведе.
Не е редно така да се променят решенията.Участието в рали не става от днес за утре.
И за това ли е виновна федерацията,разберете че тя не прави програмите!Само ги удобрява и то в 95% както ги е направил организатора.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот BOXER » Нед Апр 25, 2010 18:08

Днес имаше един чичко от управителния съвет на БФАС при мен и той каза,че Стари Столици и Вида са вече аут от програмата.Спомена се и някакво съмнение,че Твърдица също може да отпадне,но според мен ще го има.Нямам думи просто,да опиша картинката в родния рали шампионат.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот efco » Нед Апр 25, 2010 18:20

Тогава да идват да карат планинския и пистовия шампионат, ама заради втулките на турбините незнам кой ще си развали колата ???!!!
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот EUROCOM RALLY TEAM » Нед Апр 25, 2010 18:21

Да не разваляме темата за Стари столици, но моля за Твърдица глупости не дрънкайте...чули......някъкъв чичко..... там трябва да се премести планината за да няма рали. Айде моля с Твърдица толкова- рали ще има 6-то Твърдица 2010 :D
Аватар
EUROCOM RALLY TEAM
 
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 20:33
Име: Димитър Димитров

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот BOXER » Нед Апр 25, 2010 18:26

Aз за т'ва написах че е слух,но слух казан от управителния съвет,така че незнам до колко трябва да се вярва на него.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот plm » Нед Апр 25, 2010 19:47

BOXER написа:Aз за т'ва написах че е слух,но слух казан от управителния съвет,така че незнам до колко трябва да се вярва на него.

У нас много дейности се управляват със слухове. :D Във всички сфери.
А в случая само си помислете какви членове на УС има. :D
Може да искат да погребат и Твърдица. :mrgreen:
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот ivan » Пон Апр 26, 2010 18:18

Аве да ви кажа аз искам да има рали Стари столици 2010 има дупки в Шумен сериозно тез коса решили да копаят целия град може да намерят някое сакровиште нз. и аз искам да има рали в Шумен.
ivan
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 16:56

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 31 госта

cron