Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот bfas_king » Сря Апр 07, 2010 21:09

Трябва някой да качи Плакат или само програмата на състезанието за 2010!!!Не може само да се разчита на това от миналата година.
Пари на пачки и коли бегачки.
Аватар
bfas_king
 
Мнения: 61
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 19:50
Местоположение: Разград

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот trouble » Сря Апр 07, 2010 21:22

Спокойно бе младежи, всичко с времето си..нека мине Траянови врата.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот bat_jori » Сря Апр 07, 2010 22:55

trouble написа:Спокойно бе младежи, всичко с времето си..нека мине Траянови врата.

вече ще е късно Краси след Траянови врата.Упрекваното Траянови врата пусна гид 1- 3 месеца преди старта, въпреки промените и проблемите реагираха мигновенно и всички документи бяха достъпни от доста време за услеснение на зрители ,състезатели и екипи .1 месец преди Стари столици -тъмнина
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот trouble » Сря Апр 07, 2010 23:12

Да Жорка, така е....но всяко рали работи по различен начин. Стари Столици е много уважавано рали, но не е тайна, че всичко излиза 2 седмици преди състезанието. Вида също. Хеброс...много преди ралито знаеме маршрути карти, гидове - там е Дамян...Траянови врата - Цвети.....Сливен също мудна работа...сигурно 1 седмица преди ралито сайта заработва..ако въобще има рали тая година. Твърдица - също много рано излиза информацията, там един човек, Табатон му е ника се грижи мисля, че...Т.е. какво излиза от моя малък анализ - нещата стават там където има млади и напористи хора с голямо желание....То и в живота е така :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот BradurS » Сря Апр 07, 2010 23:46

Просто явно нямаме човек от форума, близък до организатора.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Добчо » Чет Апр 08, 2010 00:39

Датите за ралито са 7-8 май тоест петък и събота в петък ще е техническия преглед и Детелината а цялото състезание ще бъде в събота !
Изображение
Аватар
Добчо
 
Мнения: 72
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 00:26
Местоположение: Шумен
Име: Добрин Борисов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот stan^wrc » Чет Апр 08, 2010 11:34

Е това че състезанието е петък и събота според мен е доста удобно,поне за нас феновете от Търговище-просто не знам кой ги нагласи така датите ,че автокрос Търговище и рали Стари Столици след преместването на датите и на двете състезания се оказаха в един и същи уикенд.За нас организаторите на автокрос Търговище остана оттеш ението ,че поне в петък ще се докоснем ,макар и само на "детелината" до любимото (поне на мен) си състезание.Поздрави Станимир Иванов :D :D :D
Аватар
stan^wrc
 
Мнения: 209
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 15:02
Местоположение: targovishte
Име: stanimir ivanov

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот antferdy » Пет Апр 09, 2010 10:26

Здравейте,

Качена е новата програма на ралито и заявка за записване.
Не са дали карта още, но предполагам ще същата като миналогодишната :)
Сайта ще тръгне обновен тези дни.

поздрави.
http://www.rallystaristolici.com - сайт администратор
Аватар
antferdy
 
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Юни 02, 2007 15:58
Местоположение: Шумен, на ралито
Име: Антон Димитров

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот cutflash » Пет Апр 09, 2010 15:06

Много кофти програмата на ралито тази година :( Значи ако искаш да гледаш детелината , ако не си от Шумен или околностите трябва да си вземеш отпуска :( Направено е да е в Петък и Събота заради рали-кроса в Търговище ли ? За тези , който не са от региона като мен програмата е доста по-кофти от миналата година :(
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот trouble » Пет Апр 09, 2010 15:14

cutflash написа:Много кофти програмата на ралито тази година :( Значи ако искаш да гледаш детелината , ако не си от Шумен или околностите трябва да си вземеш отпуска :( Направено е да е в Петък и Събота заради рали-кроса в Търговище ли ? За тези , който не са от региона като мен програмата е доста по-кофти от миналата година :(


6,7,8,9 май са неработни дни :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот cutflash » Пет Апр 09, 2010 16:11

оооо да :) 6-ти е май национален празник :)
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пет Апр 09, 2010 17:21

Напротив!Аз мисля че програмата така е много по добре направена.Това позволява на всички които са доста далеч от Шумен да се приберат нормално по домовете си в неделя.Иначе или трябва да останат да пътуват в понеделник ,или да се прибират цяла нощ след като са карали цял ден.Така са програмите и в доста други страни в националните шампионати,защото се счита че както за другите,така и за състезателите,неделятя е почивен ден.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот beta_racing » Съб Апр 10, 2010 10:54

MIROSLAV MARINOV написа:Напротив!Аз мисля че програмата така е много по добре направена.Това позволява на всички които са доста далеч от Шумен да се приберат нормално по домовете си в неделя.Иначе или трябва да останат да пътуват в понеделник ,или да се прибират цяла нощ след като са карали цял ден.Така са програмите и в доста други страни в националните шампионати,защото се счита че както за другите,така и за състезателите,неделятя е почивен ден.
Излизаме малко от темата, но принципно не съм съгласен с теб. Предпочитам ралитата да са в събота и неделя. Така е по-удобно за публиката. Тя е най-важна. Екипажите търсят спонсори, за да ги покажат именно на публиката.

Разбирам ралитата да са и през седмицата, но ако са по 4-5 (пълни) дни както преди 25-30 години (в такъв случай няма и как да са само в събота и неделя :D), но в сегашната реалност с по-късите ралита не мисля, че е хубаво те да са през работната седмица щом могат да се вместят в събота и/или неделя...

В четвъртък и петък, например, кой (не толкова голям фен) да отиде да гледа? Пресен пример е Рали Монте Карло 2010 - там дори ралито започна във вторник вечерта :!: :?: . Добре, че имах компютър на работата и успях да гледам живите предавания в сряда и четвъртък. Да, ама нямах звук, та бях взел един лаптоп :D Е за какво бе всичко това? Колко хора, които са нямали моята възможност, са пропуснали първите два дни на ралито? И колко хора са щели да го гледат, ако прологът (който бе във вторник) бе започнал в четвъртък и оттам вече цялото рали до неделя?

Както написах по-горе си мисля, че публиката е "малко" по-важна за ралито от удобството участниците и техните екипи да почиват в неделя. Дори бих казал, че тази неделна "почивка" е малко спорна, защото докато отборите се приберат и разтоварят денят си е минал - говоря за България. Няма да споменавам екипите от чужбина, които се прибират 2-3 дни след края на състезанието :D
Има и друго: щом отборите са отишли на състезание, работата им ще бъде през уикенда. Това, че в България на 90% от механиците професията, за която им се плаща, НЕ Е по цяла седмица да работят по бегачката, а работят друга работа, не трябва да кара организаторът да се чувства задължен да им осигурява "почивен" ден в неделя :roll:

Дано някой ден ми светне кой е големият плюс ралитата да бъдат (четвъртък,) петък и събота вместо (петък,) събота и неделя, защото поне засега не намирам смисъл от тази вече тенденциозна смяна на дните на провеждане (която се завърна от миналото)... :roll:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот cnupa4ka » Нед Апр 11, 2010 15:36

няма ли да идва вече ;)))
Аватар
cnupa4ka
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 18:18
Име: Стефан Гочев

Re: Рали Стари Столици 08-09 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот naio_bg » Вто Апр 13, 2010 19:34

не устана още много време да се приготвяме за едно от най-гледаните ралита от нашия шампионат,само някакви си 23 дена до старта :D :D :D :D
Винаги караи разумно за да стигнеш там за кадето си тръгнал жив и здрав
Аватар
naio_bg
 
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 17:47
Местоположение: ШУМЕН
Име: Цветомир Белчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 29 госта

cron