ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот rokoko2 » Вто Сеп 27, 2011 22:02

ами нищо не пишете,аз бях в Шумен този уикенд,видях се набързо с Пепи и Митака,снимах се за спомен с тях и пежака,завиждам на тези,които имат черни тениски с логото на престиж рали тим на гърдите,а на гърба изписани имената на нашите момчета и се чудя кого да убия,че да се сдобия и аз с такава,уж фен клуб,а инициатива за разрастването му никаква.Момчетата заслужават уважение и подкрепа от нас,феновете,я каква борба направиха с Митко Илиев :lol: ...
Изображение
Аватар
rokoko2
 
Мнения: 46
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 22:18
Местоположение: kavarna
Име: nikolai petrov todorov

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот nikkeibg » Вто Сеп 27, 2011 23:54

И аз съм го изпуснал тези нови тениски. Имам само от белите и белите шапки. Ама то в Шумен толкова натоварена беше програмата, че само 5 мин имах в един от сервизите...
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот rokoko2 » Сря Сеп 28, 2011 16:42

ни тениски,ни шапки,нито бели,нито черни :roll: И ко прайм? :oops:
Изображение
Аватар
rokoko2
 
Мнения: 46
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 22:18
Местоположение: kavarna
Име: nikolai petrov todorov

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот R5T » Сря Окт 05, 2011 21:39

Ами доста по-напред в темата бях писъл до човека дето ги е шил предния път, мисля че kiko беше, да направят пак някакво количество, да им сложат някаква цена и да ги пуснат тука! Ама нищо не стана, сигурно си има причина! Та мисълта ми е ако някой друг дето се занимава с това се наеме, мисля че ще има интерес! Аз мога да се пробвам да направя нещо по въпроса, ама ми трябва поне една мостра! Поне мога да пробвам, пък дали ще стане ....
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот BOXER » Чет Окт 06, 2011 07:50

Не ти трябва мостра.Просто помоли някой от Престиж да ти дадът Логото на тима и оттам нататък,може да се измисли какъвто дизайн пожелаете на тениските :) А итака няма да са точно като предишните,а нещо по-ново :P
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот rokoko2 » Пон Окт 10, 2011 21:58

Ми...Кико като не се включва :roll: нека някой,който може да работи с такива програми и има възможност за изработване на такива рекламни материали да поеме инициативата,да обсъдим някакъв дизайн на тениски и шапки и да се правят,смятам,че ако и цената е достъпна желаещи няма да липсват :D
Изображение
Аватар
rokoko2
 
Мнения: 46
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 22:18
Местоположение: kavarna
Име: nikolai petrov todorov

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот golf_1 » Сря Окт 12, 2011 18:56

rokoko2 написа:Ми...Кико като не се включва :roll: нека някой,който може да работи с такива програми и има възможност за изработване на такива рекламни материали да поеме инициативата,да обсъдим някакъв дизайн на тениски и шапки и да се правят,смятам,че ако и цената е достъпна желаещи няма да липсват :D

Ами в повечето Молове в Варна си има фанелки по твое пожелание,носиш си каквото искаш и хората ти го правят на фанелка за 20-кинти и си готов с фанелка която ще я имаш само ти.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот rokoko2 » Нед Окт 16, 2011 20:25

ами аз или някой друг фен на отбора може да си направи тениска или шапка,въпроса е като се видим на рали,всички да сме еднакви,хем беше в Шумен и тази година,не видя ли как бяха от Сливен-с тениски на Булсим,даже и децата им,как са и Виваком РалиТим-всичко еднакво,мисля,че тука не гоним идеята да сме различни,а точно обратното,да се види кой тим подкрепяме...затова апелирам за една серия рекламни материали-ЕДНАКВИ :lol: .Поздрави
Изображение
Аватар
rokoko2
 
Мнения: 46
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 22:18
Местоположение: kavarna
Име: nikolai petrov todorov

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот popodopolo » Пет Окт 21, 2011 21:02

Първото което е нужно според мен е хора който са "напред с материала" да изработи на компа си "обкова" на тениските а именно лога на спонсори,имена на Пепи и Митко,Лъвчето на Пежо и неща от сорта....
Всяко едно предложение да се качи като картинка и файл тук в темата и всеки да "си сглоби" сам тениската!Първо че ще е уникална сама по себе си,второ че 100 глави мислят повече от една!Смятам че може да се варира много и дано се получи!
При положението че има десетина файла не би представлявало проблем на никой да иде и да си поръча тениска!А ако и това изглежда "мисия невъзможна" има сайт от който съм си взимал тениски!Цената мисля че беше от сорта на 7-8 лева за памучна тениска с много добро качество!Просто избирате си цвета,избирате си някой от готовите лога и си поръчвате!До 10 работни дни тениската Ви се доставя до адрес!Тогава си я плащате! :wink:
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот ianely » Пет Окт 21, 2011 22:17

Почакайте с тениските ,че миже и да не ни трябват за следващият сезон :x
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот rokoko2 » Съб Окт 22, 2011 09:01

Българска му работа :roll: .Това ли се чува сега?Бе имах аз едно наум,че като компанията има нов собственик може да не се инвестира в отбора :cry: ,дано не се случи и нашият тим продължи да кара,да се развива и да ни радва по трасетата и през следващите сезони :D .От "кухнята"нищо не се чува,така че засега смятаме,че отбора ще го бъде.Дано...
Изображение
Аватар
rokoko2
 
Мнения: 46
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 22:18
Местоположение: kavarna
Име: nikolai petrov todorov

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот ianely » Съб Окт 22, 2011 09:52

Ми поне засега плановете са за каране навън! Ако има пари де! То и без това в родният ни шампионат картинката е ясна...вече :x
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот R5T » Пон Окт 24, 2011 18:25

Абе тя хубу че е ясна, ама и те ако не карат ...... то наистина ще стане "саксо шампионат". Дано да карат.
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот Donchev-Sport » Вто Окт 25, 2011 00:21

http://www.rallycarsforsale.net/clas/in ... s&id=57999 :roll: .Какво ли се случва тук?
Аватар
Donchev-Sport
 
Мнения: 249
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 11:02
Местоположение: Сливен
Име: С.Стойков

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот BOXER » Вто Окт 25, 2011 07:44

Това май не е на добре,освен ако не искат да вземат някое 1.6 турбо,но не ми се вярва
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 70 госта