За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот popodopolo » Нед Май 31, 2009 19:55

k.nikolow написа:....много ми е чудно ако пуснат такива чистачи и в БГ
М.Илиев дали ще се оплаква че ги застига....

Ще ги застига той.... :lol: :lol: :lol:
Каква е тая Лада и тоя карач бе човек :shock: :shock: :shock:
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот Stun4o » Вто Юни 16, 2009 11:16

Твърдо "ЗА" !!!
Особено след като видях какво шоу правят някои Вазове, дори според мен ладичките дигат повече адреналина на феновете от колкото останалите бегачки... 8) :wink: :lol:
Аватар
Stun4o
 
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 09:23
Местоположение: Шумен
Име: Станимир Георгиев

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот vangata » Сря Юни 24, 2009 21:55

да погледнем нещата от друг ъгъл и да сравним ладите с : корса ; саксо ; пежо 106 ; с2 ; рено клио. И то май не остана много за какво говорим тогава. Може би по малките не са чували за Димитър Георгиев ( полицая) неговото кране приличаше доста на пилота от клипчето така че съм и със двете ръце ЗА ладите нека да стават повече.
Аватар
vangata
 
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 22:50
Местоположение: Пловдив
Име: Иван Георгиев

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот damnit » Сря Юни 24, 2009 22:41

Димитър Георгиев или както (почти) всички го знаем като Митьо Полицая с неговата лада е легенда. Тая лада направо летеше в неговите ръце. . . Ще го помним и с действията си между етапите. Например - След поредния етап в прехода (това го има снимано от шуменската телевизия (ТОП тв). Даже го има някъде и в торентите) да бръкне в багажника и да извади 1 диня, да я нареже на капака на ладата и да почерпи всички. Нека да спомена това, че рали Стари столици е такова каквото е в момента - с видимо развитие, с "новите" етапи и всичко останало е виновен именно Митьо Полицая. Затова за него бих казал и съответно написал само добри думи, изпълнени с голямо уважение!

Отплеснах се. . . По темата - според мен ладите, респективно и група Х трябва да присъстват на всяко възможно рали. Те придават един особен чар на всяко състезание и завръщат стари спомени.
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот d1976 » Нед Юли 05, 2009 13:09

И аз съм от тези, които са ЗА...!
Лада..жигула..предизвикват уникална еуфория в зрителите на всяко рали :wink:
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот Състезателчето_91 » Пет Юли 10, 2009 21:20

Аз съм ЗА ладите в БГ спорта сред тях има много атрактивни "машинки" :D от тези които съм гледал на живо наи-голямо впечетление са ми направили :
Милен Христов ,Румен Коев , Хачко,И.Христов ,и има една ладичка с червено и бяло която е с къса база са съжеление не знам как се казва пилота .
Сигорно има и други автомобили с тази марка които са много добре подготвени :wink:
Изображение
Аватар
Състезателчето_91
 
Мнения: 131
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:12
Местоположение: Русе
Име: Радостин Стоянов

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот TITAN RACING » Съб Юли 11, 2009 16:26

Илия Бояджиев се казва от Стара Загора.
Ладата си е със същата база , но е скъсен задния кош и е със снижен и скъсен таван.
Кара в Х 3, но не е карал с нея рали.
Аватар
TITAN RACING
 
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 00:16
Местоположение: SLIVEN
Име: Ясен Шопов

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот stanislav1 » Пет Юли 31, 2009 21:26

Клипчето по нагоре в темата е невероятно.Кой е този пилот?Няма такова плъзгане във всеки завой.Кара изцяло за публиката и имам чувството че цяло състезание не може да завърши.Иначе по темата-твърдо ЗА ладичките.
stanislav1
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 23:42
Местоположение: Варна
Име: Станислав Узунов

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот niki2105 » Нед Авг 02, 2009 01:32

Малка критика към хората състезаващи се с Лади и към теб самият Николов. Виж сега... Унгария не е българия, там карат добре ладите и не е да не гонят време и времето им стига и си финишират, а макар и да ми изглежда, че този кара с фантастична траектория във всеки завой и излиза извън него с обороти това е още един пюс. Незнам къде губи време ... И аз пусках преди време клипа в Лада форума и там отговорите бяха философски. Губел време, технически грешки дрън-дрън...
Ладата е добра кола, ама българските състезатели за дрифт ли не са чували интернет ли нямат да видят как се карат в Унгария, незнам ....
Жалко, Жалко че много хора карат Ладите, всякаш карат саксо или корса ...
Видимо е и че тази е добре подготвена, но и българските могат така, стига да са им яки гащите!
Не карай с ръце , а с разум и сърце !
Аватар
niki2105
 
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 09:33
Име: Ники Цветанов Съръстов

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот zvasaras » Вто Авг 04, 2009 03:02

ТВЪРДО За ладичките по ралитата... особенно на Панчугов.В него ме кефи че не кара само за врвме .. а и за феновете



ЛАДА-4EVER
POPOV KiNG
Аватар
zvasaras
 
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 18:53
Местоположение: Септември
Име: Кирил Арнаудски

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот bizzart » Сря Авг 12, 2009 21:21

niki2105 написа:Малка критика към хората състезаващи се с Лади и към теб самият Николов. Виж сега... Унгария не е българия, там карат добре ладите и не е да не гонят време и времето им стига и си финишират, а макар и да ми изглежда, че този кара с фантастична траектория във всеки завой и излиза извън него с обороти това е още един пюс. Незнам къде губи време ... И аз пусках преди време клипа в Лада форума и там отговорите бяха философски. Губел време, технически грешки дрън-дрън...
Ладата е добра кола, ама българските състезатели за дрифт ли не са чували интернет ли нямат да видят как се карат в Унгария, незнам ....
Жалко, Жалко че много хора карат Ладите, всякаш карат саксо или корса ...
Видимо е и че тази е добре подготвена, но и българските могат така, стига да са им яки гащите!

зави си на какво трасе се кара на макадам няма как да не я лазгат на асвалт е малко друго съгла си се с мен колега
bizzart
 

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 73 госта

cron