Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Авг 21, 2009 18:47

rafa90 написа: Тук в БГ искам да видя купона защото като почне отсечката ще си легна и ще стана само за 2ма и единствени пилоти в БГ - Стайков и Попа това е

Кой е тоя Попа? Близки приятели ли сте някакви? Така ли се обръщаш лично към него?
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Авг 21, 2009 18:49

rafa90 написа: гледайте БГ смешки по трасето и се радвайте на ГОЛЕМИЯ КРУМ .....

Може би първата крачка към подобряването на спорта в БГ е именно отсъствието на такива като теб по етапите.
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Авг 21, 2009 18:53

rafa90 написа:Ами с доста хора съм разговарям , които са навътре и аз съм убеден ще ти дам един пример , че ако Стайков барне С2000 ще бие Крум ... Всички знаем както и вие фенове на Крум , когато караха с Митака Лансери какво беше , защо Митко го биеше с лекота , когато силите са изравнение ... ок разбирам , евала на Крум , че се е сдобил с този автомобил , ясно , че не всички могат да го имат но Ви питам защо се отказа от Еврото ... сега ще кажете няма пари .... най - изтърканото извинение както в държавата ни стане ли въпрос за качества и т.н казваме - " НЯМА ПАРИ " ... Нали сте големи фенове явно знаете как Басо му слагаше по 20 секунди на отсечка , е айде защо не караше и не отстрами БГ да бие Басо ... Не искам да спорим за Крум на всеки му е ясно как стоят нещата .. А на този който ме критикува , че не съм бил купонджия - извинявам се много , но на тебе не ти ли харесва на Дървото или на което и да е друго рали джумбаретата , когато си с компания ??? За това си има други обясненения и неискам да се дразня :) Приятно гледане на БГ Шампионата момчета дано видите едно истинско минаване , ако това се случи това е бил Попа или Стайков ...

Мислех да ти отговоря на всичките простотии, но няма да смогна. Гледаш мнооого повърхностно на нещата и си мислиш, че всичко ти е ясно. Много е неприятно да се четат подобни мнения в този форум.
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Авг 21, 2009 18:54

f1team написа:След всяко гледано Рали от мене си казвам: "повече кръг от родния шампионат няма да гледам" обаче все ходя на всяко следващо рали на което имам възможност... Добре че се надушваме само хубави хора из байрите :D ... Може би заради тях ходя по ралитата

А може би няма нужда да чакаш чак до следващото рали, за да хванеш баира!
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот STESICO » Пет Авг 21, 2009 21:18

Марти не се дразни,нека поне да пораснат, то и йеденето и пиенето ще е такова....Попа.????? не го знам.Стайков ми е личен приятел, но по луд човек непознавам.Но за да си добър ПИЛОТ не е нужно всяко второ рали да правиш колата си на кайма.Състезанието нее два,пет завоя трябва да стигнеш до ФИНАЛАААААА....Ако не ви харесва Рали-спорта в БГ ходете на тенис,шах,на волейбол. :shock:
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот ianely » Пет Авг 21, 2009 21:44

НЕ Братле-ще ходим да си гледаме WRC! Поне знам за какво бия път :shock:
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот todor hristov » Пет Авг 21, 2009 21:48

Господа,моля не се правете на арбитри.Спорът е ТЪП и по- добре да не хабим байти.Ама то като няма какво,я да вземем да си похортуваме за мач,например...
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот f1team » Пет Авг 21, 2009 22:00

Мартин Сурилов написа:
f1team написа:След всяко гледано Рали от мене си казвам: "повече кръг от родния шампионат няма да гледам" обаче все ходя на всяко следващо рали на което имам възможност... Добре че се надушваме само хубави хора из байрите :D ... Може би заради тях ходя по ралитата

А може би няма нужда да чакаш чак до следващото рали, за да хванеш баира!

Съвети от тебе неискам... апък и си е друго като се качиме някъде и да има други хора покрай нас... то ако е за тва секи ден мога да се качвам но не е там работата :(
Изображение
Аватар
f1team
 
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 00:40
Местоположение: Сливен
Име: Цветан Марков - Бобито

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот Ogi_sh » Пет Авг 21, 2009 22:23

То фенове не останаха , вие за спорта се кахърите ...
С какво помагат Феновете на Спорта?! Освен че правят оборот на Пивоварните и кебапчийниците?!
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот STESICO » Пет Авг 21, 2009 23:06

Ако някой от вас иска да преживее лудоста на спорта,да си приготви парички,аз ще се погрижа ЧОКО да ви качи от разсадника до Българка в състезателно темпо.Преди 3-дни само за 2 качвания и разплетохме една Пирелка p-7 със бегачката.ЗА тези които се готови,мога да предоставя ЗАПИСКИ зада диктуват на ЧОКО(Христо Христов),но ако му объкате повече от 2 завоя ще берете ядове. :lol: :wink:
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот fen_na_krum_donchev » Пет Авг 21, 2009 23:21

Ogi_sh написа: Освен че правят оборот на Пивоварните и кебапчийниците?!


Когато аз ходя на рали гледаме си културно и вечерта,хапки-пийки както си му е реда, и си легнем към 12 и на другия ден си като нов!Има някои,които са отишли на "рали" и само пият и като минава първия да викат абе тоя Митко или Крум е.От такива фенове по зле незнам!Това,че такива като нас си пийват незначи,че са пиянки.Такива фенове харесвам аз,да си знаят мярката,а не да се напият като "гъски" и после що ме боли глава!!
"Риска става все по-голям,а удоволствието все по-малко" - З.Б
Аватар
fen_na_krum_donchev
 
Мнения: 144
Регистриран на: Съб Окт 04, 2008 16:32
Местоположение: Ловеч
Име: Иванела Иванова

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Авг 21, 2009 23:38

f1team написа:то ако е за тва секи ден мога да се качвам но не е там работата :(

А да не би пък всеки ден да ти се налага да слизаш? :mrgreen:
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот golf_1 » Съб Авг 22, 2009 12:52

STESICO написа:Ако някой от вас иска да преживее лудоста на спорта,да си приготви парички,аз ще се погрижа ЧОКО да ви качи от разсадника до Българка в състезателно темпо.Преди 3-дни само за 2 качвания и разплетохме една Пирелка p-7 със бегачката.ЗА тези които се готови,мога да предоставя ЗАПИСКИ зада диктуват на ЧОКО(Христо Христов),но ако му объкате повече от 2 завоя ще берете ядове. :lol: :wink:

колко парички трябва да си приготвя за няколко км състезателно темпо.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот rafa90 » Съб Авг 22, 2009 15:46

ianely - Ви го каза точно гледайте си БГ Шампионата , а с професионалисти като Мартин Сурилов няма да споря , защото той е най - навътре предполагам и може би се ползва с някакви привилегии на звезда ама само в своите мисли , че едва ли не да ни изкарва нас най - големи съдъци еми ок затова хора като .... казаха миналата година , че повече няма да идат на бг рали и е много прав този човек ... и отрази всички ГЛУПОСТИ на родния шампионат в своя филм ... Затова ние " ПИЯНКИТЕ " ще си правим шоуто извън Бг и всяка година ще си гледаме Акрополис и може би Елпа това ми е напълно достатъчно ... Единственото бг рали , което имахме беше Сливен ... ;( ;(
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Рали Сливен 2009, Нац. ш-т, VII кръг

Мнениеот Мартин Сурилов » Съб Авг 22, 2009 18:01

rafa90 написа:ianely - Ви го каза точно гледайте си БГ Шампионата , а с професионалисти като Мартин Сурилов няма да споря , защото той е най - навътре предполагам и може би се ползва с някакви привилегии на звезда ама само в своите мисли , че едва ли не да ни изкарва нас най - големи съдъци еми ок затова хора като .... казаха миналата година , че повече няма да идат на бг рали и е много прав този човек ... и отрази всички ГЛУПОСТИ на родния шампионат в своя филм ... Затова ние " ПИЯНКИТЕ " ще си правим шоуто извън Бг и всяка година ще си гледаме Акрополис и може би Елпа това ми е напълно достатъчно ... Единственото бг рали , което имахме беше Сливен ... ;( ;(

Успех момчета! Дано сметнете за необходимо да не посещавате и форума, защото до известна степен и той е част от автомобилния ни спорт (поне за нас хората, които не го използваме само за да си уговаряме пиянски срещи).
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта