Димитър Илиев и Сезон 2008 - изненадите тепърва предстоят

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот bobi_racing » Сря Дек 12, 2007 22:10

днес гледах спортните новини по БТВ в 19,55ч. и казаха че Митко ще кара ФЕРАРИ ГТ 430 в ГТ 3 шампионата предимно, и ЕРШ но не казаха с каква кола ще кара там :wink: това е което чух
Аватар
bobi_racing
 
Мнения: 223
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 21:55
Местоположение: ЯМБОЛ skype: bobi_wrc
Име: Боян Христов

Мнениеот plm » Сря Дек 12, 2007 22:41

plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот damon » Сря Дек 12, 2007 22:52

Запис от пресконференцията

http://www.rally-club.net/viewnews.php?nid=135
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот plm » Сря Дек 12, 2007 23:02

damon написа:Запис от пресконференцията

http://www.rally-club.net/viewnews.php?nid=135

Изпратих написаното на Шаки и му дадох няколко линка включително и този. Помолих го за редактиране.
Така е преценил. Даже снимката е тяхна. Няма лошо.
Минути след появата имаше 3 коментара и над 100 посещения.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот tsveti » Чет Дек 13, 2007 15:39

Доста интересно решение от страна на отбора...
Да преминеш в тази дисциплина след рали-дисциплината...не знам, няма ли да му е скучно?! :wink:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот FX7 » Пет Дек 14, 2007 00:12

Щом така са решили ...Владо Илиев все пак е професор в тази област !... Това , ако са "високи цели" ... Ама па като се замисля , ако колите са изравнени май целите са си доста високи :shock:
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Кики » Пет Дек 14, 2007 12:39

Високи.....може би.
А може би е просто измъкване (не го казвам с лошо това нещо).
Предвид колите, които може би ще има следващият сезон, според мен, не му бе мястото тази година на това решение.
Кики
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 17:25

Мнениеот Evolution_X » Пет Дек 14, 2007 17:08

tsveti написа:Доста интересно решение от страна на отбора...
Да преминеш в тази дисциплина след рали-дисциплината...не знам, няма ли да му е скучно?! :wink:



и аз мисля че решението е интересно :)

а за скучното мисля че тука в БГ му станало скучно след толкова поредни победи :))
пък там няма да му е скучно защото там няма случайни хора и колите са доста еднакви :)
явно Митко търси интересна конкуренция :)
Аватар
Evolution_X
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:59

Мнениеот Evolution_X » Пет Дек 14, 2007 17:13

Кики написа:Високи.....може би.
А може би е просто измъкване (не го казвам с лошо това нещо).
Предвид колите, които може би ще има следващият сезон, според мен, не му бе мястото тази година на това решение.



аз пък мисля че не е точно измъкване заради колите а както написах по горе търсене на по добра конкуренция че май почна да скучае в БГ шампиопната :)


п.с. догодина да не се очакват някакви ВРЦ та ей така да се появят в БГ шампионата? :)
или пък няколко пилота изведнаж да подкарат адски много и това да е оплашил Митака и тои да се е измъкнал елегантно :)


каквито и да е коли да има догодина Митко ( не на всичките ) но ще кара в няколко ралита от родният шампионат и ще имаме шанс да му се насладим :)))
Аватар
Evolution_X
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:59

Мнениеот НИКИ » Пет Дек 14, 2007 18:29

Ще кара само на България.Жалко,че ще се пусне на писта.Лично аз харесвам мантинелите и дърветата,но явно пряката борба с конкуренцията се е понравила на Илиев.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Мнениеот stan^wrc » Пет Дек 14, 2007 21:28

оо еи ся Митко го даваха по комиците беше гост пожелавам му много късмет в gt3 и европейския шампионат
Аватар
stan^wrc
 
Мнения: 209
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 15:02
Местоположение: targovishte
Име: stanimir ivanov

Мнениеот dreams_for_rally » Пет Дек 14, 2007 21:32

хехехе Митко Илиев в "Комиците" :D (в момента)
Няма да видим нова бегачка.. но пък ще го видим как си хапва супичка :D :D шегичка :wink:


Успех Мите
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Мнениеот chefo » Пет Дек 14, 2007 22:16

Според мен от тима са решили да се пробват там защото е още една възможност да се докаже като пилот и то не само на рали-пък и стилът му на каране е подходящ.От тима са решили атака от всички фронтове пък каквото стане-наистина той в България е постигнал доста-най-много да си спечели още няколко титли и какво от това?Затова са взели правилното решение да си насочат силте и ресурсите навън.
Да кофти е за пилоти като Исаев например и още ваши любимци,че няма да могат да карат директно срещу него,но пък и той няма да е шампион :) Все пак сме длъжни да ги подкрепим с тяхното решение.

колкото до предаването Комиците-накрая се изложиха с ...ъъъъъ...Играта да
(the Game) в САЩ има негър с таков прозвище.
Направо отврат-как може да поканат толкова много гости и накрая да `пее` тоз рапър-чалгар(от чалга средите се прослави).Има толкова талантливи млади певци,а те предпочетоха да чуят ``джоб със стинки и презервативи`` и.....уфффф не си и напрегнах мозъчето за глупости.Обаче като Графа май има кой да го бута отзад-то и в спорта ни е така.
Извинявам се за лирическото отклонение просто беше свързано предаването с Илиев и затова го гледах и ми направи това впечатление.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот yozo » Съб Дек 15, 2007 02:36

Митко Илиев на 21.12.2007г. ще е в Троян на ТЕСТ ДРАЙФ.
Начи по-сигорни сведения ще тества някакво Daihatsu джип по Беклемето :lol: На сняг. :wink: :D
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Мнениеот tsveti » Съб Дек 15, 2007 15:09

аз пък мисля че не е точно измъкване заради колите а както написах по горе търсене на по добра конкуренция че май почна да скучае в БГ шампиопната :)


п.с. догодина да не се очакват някакви ВРЦ та ей така да се появят в БГ шампионата? :)
или пък няколко пилота изведнаж да подкарат адски много и това да е оплашил Митака и тои да се е измъкнал елегантно :)


:lol: :lol:

Достоен си за уважение... така както ти уважаваш българските пилоти и техният шампионат... ''Райфайзен банк'' сигурно те обича!
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта

cron