Промени на Рали Сливен?!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот ДОКТОРА » Нед Мар 18, 2007 18:17

На вниманието на потребителите извън "ВЕЛИКОЛЕПНАТА СЕДМОРКА" , ето видяхте нагледно кои са псетата в този форум.Те сами си показаха зъбите.ВИДЯХТЕ И НА ЖИВО,КАК ЗАЛАЯХА СРЕЩУ ЧУЖДОТО МНЕНИЕ/голямчо рс/И ДАЖЕ МУ ИСТРИХА ВЕДНАГА МНЕНИЕТО /на стр.7 беше преди моето/Особено това черното "К_Power" то е най-злобното и противно псе,довереник на чорбаджиите,което най-много лае та дори и хапе.Интересно за него е,че на него нито веднъж не бе наложена никаква ограничителна мярка,та дори и предупреждение,а си е позволявал многократно да псува и обижда директно ,доста от новите потребители.ТА ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТЕЗИ ПОМИЯРИ - ОПАСНИ СА.За Деймъна,не очаквах,че е с толкова посредствено и наивно разбиране за автомобилния спорт.Недопустимо е за човек,който има претенции да сравнява Албърт Парк с градската градина в СЛИВЕН,нещо на което се смях от сърце.За МАРВИ,когато обвинявате и ограничавате правата и претендирате,че сте демократични ,цитирайте точно кого и как е обидил и кого е заплашил /към bai_bradur_ivo/.А на тези момчета,които искат да се занимават с автомобилен спорт по-добре да знаят истината от сега за да не хранят напразно илюзии,когато открият сами основният фактор движещ автомобилния спорт.А това какво аз съм дал на спорта Вие сте доста елементарни за да проумеете това!!!За хората,които не ме познават,работя като лекар а не фармацефт , с 15 годишен стаж,5 години,от които в център за СПЕШНА МЕДИЦИНСКА ПОМОЩ спасявал неведнъж човешки живот!А за тези обиди отправени към мен директно аз ще потърся лично обяснения на живо.Сега излизам от този форум завинаги защото много много ВУНИ на селения простотия и елементарност :x :x :x
Аватар
ДОКТОРА
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:32
Местоположение: Сливен(Бургас)
Име: Христо Попов

Мнениеот golqmcho_rs » Нед Мар 18, 2007 18:32

защо ми изтрихте постовете нещо маи мн грубо се получи а ?що за отношение говорехте че социализъма е изчезнал пак нещо маи цензура нали живеем в демократична страна и имаме свобода на словото и печата
а постовете ми бяха изтрити защо?
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот EVOsport » Нед Мар 18, 2007 18:56

Ъ, хора със същия успех можехте да си направите една тема в Общата секция и да си спорите надълго и нашироко за рали спорта като цяло. Мислех си че за толкова време отсъствие сте се пооправили някой от вас, ама наблюдавам в момента същите караници като преди.
Моля ви се спрете, не само защото е грозно а и защото офлуудихте вече достатъчно темата, някой от нас пък може да искат да разберат нещо за ралито :?
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот Loeb » Нед Мар 18, 2007 19:31

Стига сте трили постове.

Сега ще ви кажа, защо не може да се организира етапа, там където е предложен.
Първо- това е жилищен район, абсолютно нигога не може да се организара епап, който да преминава през жилищен район, проумейте го това, вярно, че е атрактивно, но не винаги това което ни се иска е най-правилно. Там живеят хора, те имат нужди от бърза помощ, пожарна, полиция, спокойствие.
Второ- автомобилният спорт не е над всичко, в България той просто е хоби за нас, защото с изключение на няколко човека, другите не получаваме пари за това.
има и още много, просто се надявам сами да стигнете до тях- постепенно и с навлизането в живота
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот gtra » Нед Мар 18, 2007 19:33

golqmcho_rs написа:защо ми изтрихте постовете нещо маи мн грубо се получи а ?що за отношение говорехте че социализъма е изчезнал пак нещо маи цензура нали живеем в демократична страна и имаме свобода на словото и печата
а постовете ми бяха изтрити защо?


внимаваи с МИЛИЦИЯТА може би си писал нещо неудобно за някои
mnoo karam
gtra
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Мар 18, 2007 17:42
Местоположение: plovdiv

Мнениеот damon » Нед Мар 18, 2007 19:34

golqmcho_rs написа:защо ми изтрихте постовете нещо маи мн грубо се получи а ?що за отношение говорехте че социализъма е изчезнал пак нещо маи цензура нали живеем в демократична страна и имаме свобода на словото и печата
а постовете ми бяха изтрити защо?


Eто го твоето мнение: http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=2577 Не виждам какво има тук, което може да бъде наречено "мнение". Не, че ти дължа някакво обяснение де, тъй като регистрирайки се в този форум си приел да му спазваш правилата.
Колкото до мнението на Доктора - не ми се коментира, то само доказва много добре колко съм прав в предишното си мнение, също и K_Power...

Спирам да пиша в тук извън темата и призовавам другите да направят същото! Може би последните страници ще бъдат "изрязани" за да не зацапват темата, но в никакъв случай изтрити.
Последна промяна damon на Нед Мар 18, 2007 19:34, променена общо 1 път
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Loeb » Нед Мар 18, 2007 19:34

Ако модератора не е съгласен с някой мнение, то винаги ли се трие???
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот gtra » Нед Мар 18, 2007 19:46

damon написа:
golqmcho_rs написа:защо ми изтрихте постовете нещо маи мн грубо се получи а ?що за отношение говорехте че социализъма е изчезнал пак нещо маи цензура нали живеем в демократична страна и имаме свобода на словото и печата
а постовете ми бяха изтрити защо?


Eто го твоето мнение: http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=2577 Не виждам какво има тук, което може да бъде наречено "мнение". Не, че ти дължа някакво обяснение де, тъй като регистрирайки се в този форум си приел да му спазваш правилата.
Колкото до мнението на Доктора - не ми се коментира, то само доказва много добре колко съм прав в предишното си мнение, също и K_Power...

Спирам да пиша в тук извън темата и призовавам другите да направят същото! Може би последните страници ще бъдат "изрязани" за да не зацапват темата, но в никакъв случай изтрити.
ами то така е като не ти отарва това е да си модератор братче не ти отарва и режеш темата
mnoo karam
gtra
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Мар 18, 2007 17:42
Местоположение: plovdiv

Мнениеот EVOsport » Нед Мар 18, 2007 20:01

Те тея дето мноо карат, все им оттърва завоя, ти си гледай у твоята паница. Модераторите си знаят работата (;
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот golqmcho_rs » Нед Мар 18, 2007 20:04

EVOsport написа:Те тея дето мноо карат, все им оттърва завоя, ти си гледай у твоята паница. Модераторите си знаят работата (;
да видях :lol: :lol: :lol:
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот Rally Fan » Нед Мар 18, 2007 20:33

Loeb написа:Първо- това е жилищен район, абсолютно нигога не може да се организара епап, който да преминава през жилищен район, проумейте го това, вярно, че е атрактивно, но не винаги това което ни се иска е най-правилно. Там живеят хора, те имат нужди от бърза помощ, пожарна, полиция, спокойствие.


Не мога да се съглася с теб. В световния както и в европейския шампионат не един път сме виждали СЕ-и да преминават през населени места и жилищни зони. Другото което е ... че дори и да се наложи спешна и неотложна нужда от линейка, пожарна или полиция има много добър, лесен, бърз алтернативен път по който определената инстанция може да достигне до въпросното място, без това да влияе на състезанието. Още повече, че в радиус от около 700м от СЕ са на разположение 2 Медицински учреждения (Военна болница и Окръжна болница). Мисля, че от гледна точка на това е максимално улеснено за незабавно обслужване при нужда.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот golqmcho_rs » Нед Мар 18, 2007 20:44

защо просто не се примириш че няма да стане?
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот Loeb » Нед Мар 18, 2007 20:57

Само едно ще попитам, всички тука сте ходили на автомобилни състезания нали, колко пъти сте срещали подрепа от полицията.
Разберете в България е друго, а и точно това, че в такава близост има болнично заведение, а хората там имат нужда от спокойствие е едната причина. Всеки има право на мнение и мечти, но понякога това което ни се вижда правилно в момента след време проумяваме, че не е точно така.

п.п прочетете внимателно правилника на БФАС където пише автомобилните състезания по какви пътища се организират, ние не сме Италия, Германия и т.н. в България всеки гледа на него да му е добре и затова няма да посмее да направи нещо толкова сериозно, а това е сериозно нещо организирането на такъв етап в рамките на града.

Аз ще съм първият човек койко ще те поздрави, ако се осъществи идеята ти.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот rallista » Нед Мар 18, 2007 21:07

Абе хора Вие си изтървате нервите!
Специално към K_Power и към damon: Обсъждате това което аз съм казал като казано от ДОКТОРА. Четете бавно и по няколко пъти. Не се излагайте! Написал съм, че такива етапи в паркове и градини в БЪЛГАРИЯ не могат да се провеждат. Ако Албърт Парк е в България бих се извинил на damon. Няма кмет който да го разреши независимо дали се казва Б.Борисов или Лечков.
Не съм се изразявал също, че сте дребни и тъпи нещастници /така е записано под моето изказване цитирано от K_Power/, но ако така се определяте - приемам го.
И престанете с тези изтривания. Само дразните хората не ги делете на Наши и Ваши. Във ФОРУМА са се писали такива цинизми които сте се правили, че не забелязвате.
НЕКА ВСЕКИ САМ ПРЕЦЕНИ КОЙ КОЛКО СТРУВА !!!
ИЛИ ГО МОЖЕШ ИЛИ СЕ ОПРАВДАВАШ !!!
Аватар
rallista
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 20:53
Местоположение: sofia

Мнениеот Rally Fan » Нед Мар 18, 2007 21:13

Loeb написа:Само едно ще попитам, всички тука сте ходили на автомобилни състезания нали, колко пъти сте срещали подрепа от полицията.
Разберете в България е друго, а и точно това, че в такава близост има болнично заведение, а хората там имат нужда от спокойствие е едната причина. Всеки има право на мнение и мечти, но понякога това което ни се вижда правилно в момента след време проумяваме, че не е точно така.

п.п прочетете внимателно правилника на БФАС където пише автомобилните състезания по какви пътища се организират, ние не сме Италия, Германия и т.н. в България всеки гледа на него да му е добре и затова няма да посмее да направи нещо толкова сериозно, а това е сериозно нещо организирането на такъв етап в рамките на града.

Аз ще съм първият човек койко ще те поздрави, ако се осъществи идеята ти.


Тук съм съгласен с теб! Ако "някой" иска да напарави ралито, така, че да има ефект и полза от него.. трябва да го направи както трябва, а не .. както в случея .... да има нещо такова, но както и да е. Лошото е, че навсякаде в България когато се прави нещо, се гледа да се направи по лесния начин, а не от гледна точка на ефективността.
Съгласявам се с твоя пост Loeb и спирам да пиша аз в тази тема, заради ... негативното и отрицателно мнение на някои от колегите тук, а и да не стават повече кавги, разправии и..... телефонни заплахи, .....а можехме още много да дискутираме , както с теб, така и с други колеги .... цивилизовано.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 61 госта

cron