Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, новини

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот p_tanev » Чет Апр 03, 2014 20:01

Е това, че ние не знаем да е проведено не значи, че не е. Може да е е проведено в двудневен формат на маса в някой курорт около Смолян. :D
http://results.bg/ - Резултати
http://results.bg/Rally/ - Рали на живо
http://results.bg/Planinsko/ - Планинско на живо
http://results.bg/Pista/ - Писта на живо
p_tanev
 
Мнения: 110
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 21:54
Име: Пламен Танев

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот sparco2000 » Пет Апр 04, 2014 11:38

Румен Дунев, Иван Шопов, както и представител на Проспийд искат обяснение на члена на управата Стоян Апостолов, защо не са допуснати, въпреки че имат издадени лицензи.

http://bgnrc.info/rally/novinite-rally/ ... D0%BA.html
Аватар
sparco2000
 
Мнения: 327
Регистриран на: Сря Юни 19, 2013 19:46
Местоположение: Варна
Име: Димитър Росенов

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот GT 51 » Пет Апр 04, 2014 16:18

Цирк...ама истински цирк...вероятно става въпрос за много пари.Огромни разлики в трите отчета,огромни разлики в отчетите за организиране на ралитата. 400.000 хил.лв и отгоре за рали България,в пъти по малко за Трърдица примерно.Разликата я няма..изпарила се е...Камен Михайлов категорично и пред всички заяви , че колата на Крум Дончев е НЕРЕДОВНА ! По категоричен начин и демонстративно напусна събранието.Драгаджийте и те.Бюджета за 2013 отхвърлен, за 2014 също.Федерацията не работи,сезона е пред провал, щот няма бюджет.Дайте ми 400 бона и аз ще организирам рали България, моля ви се бе...не три , пет отчета ще ви направя, пък който си изберете...иначе събранието продължава.

п.п. Поне се видях с готини хора и обсъдихме някой неща ...
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот ivozet » Пет Апр 04, 2014 19:45

Добре, че тази федерация няма Програма "Олимпийска подготовка". :lol:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот Л. Мечков » Пет Апр 04, 2014 20:01

Ко речи ?!
Прикачени файлове
1533798_10202370098751364_1647504749_n.jpg
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот sparco2000 » Пет Апр 04, 2014 20:08

Л. Мечков написа:Ко речи ?!


Само да попитам:Някой въобще състезавали се от името на ВИВАКОМ РАЛИ ТИМ ? До 2012 се състезаваше Д.Илиев а от 2013 той се състезаваше от името мисля на Сейфти Драйвинг Академи,а сега гледам на листа пише ВИВАКОМ РАЛИ ТИМ - 70 000 лева. Някой ако знае нещо за това нека пише.
Аватар
sparco2000
 
Мнения: 327
Регистриран на: Сря Юни 19, 2013 19:46
Местоположение: Варна
Име: Димитър Росенов

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот Иван Шопов » Пет Апр 04, 2014 20:13

Любо,
Мини да ти дам комплект документи.
Тогава ще видиш три отчета, всеки с разлика от другия с поне 20 хиляди лева. Извинявам се за тъпотата ама така и не разбрах кой е истинският от трите. :lol:
Много нарушения, очевадни измами и свръхнаглост - с това накратко ще опиша днешното събрание. Подробности - някой друг път, като си почина подобаващо.

За незапознатите - отчета за 2013г. (който и да е от трите) и проектобюджета за 2014г. не бяха приети от ОС на БФАС. Това означава, че трябва да има нов отчет, нова ревизия, ново отчетно (а вероятно и изборно) събрание. Преди това господата от УС на БФАС не могат да похарчат и стотинка!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот trouble » Пет Апр 04, 2014 20:27

sparco2000 написа:
Л. Мечков написа:Ко речи ?!


Само да попитам:Някой въобще състезавали се от името на ВИВАКОМ РАЛИ ТИМ ? До 2012 се състезаваше Д.Илиев а от 2013 той се състезаваше от името мисля на Сейфти Драйвинг Академи,а сега гледам на листа пише ВИВАКОМ РАЛИ ТИМ - 70 000 лева. Някой ако знае нещо за това нека пише.


Мойто момче.....Отборът се нарича Виваком Рали Тим.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот topsonik » Пет Апр 04, 2014 20:37

Много нарушения, очевадни измами и свръхнаглост - с това накратко ще опиша днешното събрание. Подробности - някой друг път, като си почина подобаващо.


Г-н Шопов
Следя от близко какво се случващото се в БФАС
Имам един въпрос към вас всички разбрахме, че се краде здраво от федерацията къде в цялата ситуация е държава, прокуратура, сметна палата вие или някой друг сезирал ли е тези институции ?
След случващото се днес с вашият и други клубове мисля, че засегнатите трябва да се обърнат към институциите, защото АСК-тата правят спорта.
Оставам с впечатление, че тези крадци ще се измъкнат безнаказано а не е редно трябва да си понесат отговорността.


Поздрави
"Даваме газ, подобряваме времената, но все пак турбината си казва думата" Димитър Илиев
Аватар
topsonik
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Апр 22, 2008 08:24
Местоположение: Шумен /София
Име: Костадин Костов

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот Иван Шопов » Пет Апр 04, 2014 21:10

Г-н Костов,
Ще дойде време и за сезиране на всички тези институции. Предполагам знаете, че от това на първо място ще пострада (ако има накъде) името на спорта, а след това ще се търси персоналната вина.
На първо място е важно Ради и УС да назначат извънредно отчетно изборно ОС на БФАС. Ако продължава да казва "Аз не съм счетоводител, аз не съм перфектен, аз трябва да продължа!" като отговор на въпросите за злоупотреби и измамни отчети, то единственият бърз и сигурен вариант остават НАП и прокуратурата.
Факт е, че в НАП документацията показва,че БФАС дължи пари за миналата година- нещо, което не бе отразено в отчета. Та с две думи - тези институции със сигурност бързо и адекватно ще реагират, но докато има варианти, които вредят по-малко на спорта, аз лично ще ги поддържам.
Повярвайте ми, много ми е трудно да го правя при цялата наглост и липса на отговори. "Да, злоупотребих,да,излъгах,да нарушавал съм Устава, но няма да направя събрание, аз трябва да продължа!"... Перифразирано това слушахме днес. Ако този фарс бъде продължен и поддържан, то със сигурност ще има не само сезиране, но и пълно съдействие на гореспоменатите институции.
Всичко в момента е въпрос на време в очакване решението на УС на БФАС. Ако то е лишено от морал и съвест - няма друг избор, но така или иначе спорта не го очаква нищо добро при подобни нагли лъжи и злоупотреби в очите на всички ни.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот stanislav1 » Пет Апр 04, 2014 23:14

Г-н Шопов,както сам казахте този спорт по надолу няма накъде,затова призовавам Вас и всички които са по близко до ''кухнята'',подайте сигнали до съответните институции.Мисля че има достатъчно доказателства за злоупотреби.
stanislav1
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 23:42
Местоположение: Варна
Име: Станислав Узунов

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот Ferjancz » Съб Апр 05, 2014 00:13

След ТАЗИ снимка, не мога да не си направя тениска с логото на Вуйчо Ваньо.... :mrgreen: :mrgreen: То друго и без това не остана... :mrgreen: :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот Lubaka_21074 » Съб Апр 05, 2014 21:35

Кради, кради, пари не му мисли........
Аватар
Lubaka_21074
 
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 01:07
Местоположение: Варна
Име: Любомир Дойчев

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот EUROCOM RALLY TEAM » Нед Апр 06, 2014 11:16

Какъвто им е отчета, такъв им е бюджета, такъв им е и календара, но ВЕЛИГДЕН си е великден. Липсват им и първите няколко години от основното образование на някои от ръководителите в БФАС. Жалко за това, че за кратко успяха да съсипят всичко което беше останало.
http://bfas.bg/img/filepage/Календар_2014_03042014_1850.pdf
Аватар
EUROCOM RALLY TEAM
 
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 20:33
Име: Димитър Димитров

Re: Национален рали шампионат 2014 - календар, слухове, нови

Мнениеот trouble » Нед Апр 06, 2014 14:16

За по-лесно:

http://bfas.bg/calendar

Обаче в този пише друго:

http://bfas.bg/img/filepage/%D0%9A%D0%B ... 4_1850.pdf

Разликите са:
- В първия Рали Спринт Твърдица съществува, във втория не
- В първия ЗМ Серес има две дати или това ЗМ Диамо е нещо друго.
И все пак ЗМ Дракон и Спринт Вида се покриват...

И още нещо - в предната версия нямаше Дрифт Сливен, в по-предната имаше, сега пак има. Вероятно ще има.

Единственото хубаво в този календар (надявам се последен) е че има дати на V1 Challenge.

П.П. Вече нищо няма да обяснявам на моите приятели за дати и състезания. Кой разбрал, разбрал, кой не.....няма много да загуби.

Сега на 12-13 април е офроуд Сливен от веригата траялни състезания 4x4 Екстрийм. Заповядайте.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron