Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръ

Мнениеот golf_1 » Пон Окт 07, 2013 19:18

Специални благодарности на организатора,че не пусна 2-рия ден да продължат екипажите с проблеми от първия, миналата година можеше, сега вече не ви трябват коли, колкото по малко явно толкова по добре...Щом не ги пускате значи много обичате спорта...Поне едни времена слажете в сайта по отсечки,поне до нова година...
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръ

Мнениеот peterco » Пон Окт 07, 2013 19:58

Пълна незаинтересованост... :shock: Дори феновете не коментират екипажите... такова чудо не е било.
Успех на всички сърцати мъже и жени в рали шампионата!

Auto: VAZ 21081, Dacia Logan 1.4 MPi, Peugeot 206 GTi
Аватар
peterco
 
Мнения: 63
Регистриран на: Съб Ное 25, 2006 23:42
Местоположение: Сливен
Име: Петър Петров

Re: Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръ

Мнениеот ivozet » Пон Окт 07, 2013 21:10

Не сме стъпвали на състезание след рали България 2012. :lol:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръ

Мнениеот nikkeibg » Пон Окт 07, 2013 23:20

Крайно класиране за 2013-та година:
http://www.rallypulse.com/bulgaria/klasirane_rali_shampionat_bulgaria_2013.html
Ако откриете някъде грешки пишете.
А за ралито и по организацията, имаше пропуски, които дразнят, все пак това е най-старото ни рали и е задължително да е на ниво всичко.
На мен ярко ми се наби на очи разликата в публиката на следобедния етап В. Великов 1 и нощния В. Великов 2. Разликата беше в десетки пъти в полза на нощния. Явно 90% от публиката беше на работа ....
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръ

Мнениеот trouble » Вто Окт 08, 2013 00:29

Броя на коментарите във всяка една тема (ако няма скандал) са отражение на интересните моменти в рали спорта. И това рали е хубаво, както всички останали, но като не се случва нищо интересно, как да има коментари. Малко по малко минава ентусиазма. След като се откаже от рали състезанията пък Илиев, какво ли ще е не ми се мисли. Иначе разчупено рали спрямо минали години. Нощен етап, макар и студено гледахме. И на шиканите на Паметника беше ново за мен. Аз лично поздравявам Живко със нулата, е направо ги разби момчето :) Мирослав Ангелов и това хубаво Пунто ще почупи, ама пък поне има хъс :), кара му се. Дилян Станков нещо не сполучи със новата кола, може би нещата ще се наредят през следващия сезон. Това е, не знам какво да коментирам. Така и не видях Фиеста Р2 на Гераждиев. Титов се обърна. Сурилов за съжаление отпадна. Христо Манолов взе етап. Домашното трасе си казва думата, ама и той кара. Уж бавно минава пък какви хубави времена дава. И турбото издържа. С това май се изчерпвам относно минаванията. Организацията не я знам. Айляк по завоите беше. Добри полицаи и много хора на грешните места. Ама те си носят отговорност. На един завой и аз не бях на правилното място. Друг път е имало повече полицаи. Тоя сезон, наистина са намалели. Пари нема. Честото на Крум за хубавата победа и атрактиваното каране. Честито на Митко за 8-мата национална рали титла. Уникално и единствено постижение към този момент.

Като цяло сезона беше глупав. Не визирам самото организиране или провеждане на ралитата. На всички ходих и се забавлявах. Ама нещо тръпката изчезнала. Едно такова все едно имам дежа ву. Дет се вика, аз тея съм ги гледал. Въпреки това сезона си има и своите положителни страни - нова кола Р5, уникална битка в Сливен, нощен етап във Шумен, чужденци на всяко рали (май само Твърдица и Средна нямаха), повечето ралита бяха къси и ние феновете дори спестихме средства за хотели. От което пък загуби туризма, ама извиняваме се :mrgreen:. Аз като плюс отчитам и провеждането на само 6 от 8 кръга. Уж щеше да е най-дългия пък то за щастие на пилотите стана най-късия сезон. Това е добре за тях. Иначе пълен минус е това че сезона беше само 3 месеца и половина. Уникално къс във времето. Малко коли, като половината отпадат бързо. По 1-2 коли в клас. Особено на Шумен, не обърнах внимание как е на другите ралита - 1 кола в клас 2/с2000, 1 кола в 2/Р5, 1 кола в 3/Н, то няма на кой да дадеш за второ място.

Благодаря и на всички фенове, че все още остават верни на спорта и не замръзват по етапите (или слънчасват :) ). Във Варна, Пловдив, Твърдица, Сливен и Шумен винаги намирам свои хора. Което ме и държи още да тръпна по завоите. Пистовия шампионат и той изчезна. Ще се насочваме май към планината, където ще има едни изненади...Поздрави на всички.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръ

Мнениеот alekssa » Вто Окт 08, 2013 01:16

Честито на Крум за победата и на Димитара за 8-кратната титла иначе като зрител фен и почетал-КА на този спорт... ужасно състезание.. ужасно организирано или НЕ /за зрителите/ иначе се радваше на някакъв интерес.. ама може и още...като за последно
GLOBUL RALLY TEAM
Krum Donchev - Petar Yordanov
http://www.globulrt.com
alekssa
 
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 22:33
Име: Aleksandra Asenova

Re: Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръ

Мнениеот rallyangel » Вто Окт 08, 2013 22:26

nikkeibg написа:Крайно класиране за 2013-та година:
http://www.rallypulse.com/bulgaria/klasirane_rali_shampionat_bulgaria_2013.html
Ако откриете някъде грешки пишете.
А за ралито и по организацията, имаше пропуски, които дразнят, все пак това е най-старото ни рали и е задължително да е на ниво всичко.
На мен ярко ми се наби на очи разликата в публиката на следобедния етап В. Великов 1 и нощния В. Великов 2. Разликата беше в десетки пъти в полза на нощния. Явно 90% от публиката беше на работа ....


Еми ако намериш за редно можеш да поправиш че Георги Гераджиев не е финиширал, а Данаил Йорданов е с 0 точки на Стари столици, Златин Басмаджиев има участие на Хеброс ;) !!!
rallyangel
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 17:30
Местоположение: Сливен/Котел
Име: Динко Георгиев

Re: Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръ

Мнениеот nikkeibg » Вто Окт 08, 2013 23:28

Мерси за инфото. За Стари Столции си открих пропуските, но Златин Басмаджиев участва в Хеброс с навигатор Динко Георгиев, но след това на България и Стари Столици участва Данаил Йорданов с навигатор Динко Георгиев. Поне така открих в документите.
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръ

Мнениеот nikkeibg » Пет Окт 11, 2013 21:41

Най-накрая съм готов с обзорното видео. Много видео материал трябваше да гледам докато го сглобя:
http://www.youtube.com/watch?v=0AiYlRzfyA8
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Стари Столици 04-05 Октомври 2013, Нац.ш-т VIII кръ

Мнениеот beta_racing » Съб Окт 12, 2013 09:17

Дали пълните резултати (етап по етап, нефиниширали, наказания и т.н.) ще бъдат качени в сайта на времеизмерването (http://results-bg.com/), както е практиката за останалите ралита?
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 20 госта

cron