Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот trouble » Нед Юни 16, 2013 14:53

Ходих, видях, забавлявах се. Нямам забележки към организаторите аз, даже беше прекалено свободно по завоите, човек можеше да си застане и близичко до колите. Наистина за първи път от много години насам имаше някаква борба, но тъй като аз не се интересувам кой ще спечели не ми е повлияло това на вълнението. Като цяло ралито си беше слабо, за което е виновна ситуацията в спорта, не организаторите разбира се. Неучастието на Славов и ранното отпадане на Ангелов и Сурилов (последния поне веднъж дойде при нас), Друмчев, Мечков (които пък чакам по лични пристрастия) повлияха на настроението ми. Не са подготвени бегачките все още за цяло рали (а то е едно от кратките по СС километри) камо ли за дългите Сливен и Самоков. Не ми се мисли там. Видях се с много приятели, запалих нови хора по автомобилния спорт (въпреки не чак толкова интересното състезание), направих снимки. Отчитам го за добър уикенд.

Забравих да спомена - имам забележка към организаторите - трябваше да се напише във форума, че билетите от петък ще важат и за събота. Много от хората с които бях от други градове си тръгнаха преди ССС-а в събота, защото не пожелаха пак да платят и не знаеха че може с тези от петък.

И една към метанстанцията на Асеновград - Що я бутнахте бе :) В чудо се видях :lol:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот milen911 » Нед Юни 16, 2013 15:05

Аз имам една забележка към организаторите: на церемониала трябваше да пуснат публиката( тя и без това беше малко ) до естакадата.Какво стана там? коли и пилоти съвсем сами само с оркестъра.Нали едно състезание каквото и да е то се прави за публиката? Иначе браво за положения труд това е ралито което лично аз харесвам много.И един мнооого добър SSS
milen911
 
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Фев 10, 2012 21:39
Име: milen uzunov

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот SAS_Fen » Нед Юни 16, 2013 22:01

И на мен ми хареса ралито.Беше много добре организирано и спретнато,подходящо за гледане на доста от етапите.Доста интересна битка се получи за първото място и нека е честито на победителите.
Аз също подкрепям колегата за супер специалния етап.Исках да направя хубави снимки от там,но трябваше да снимам от загражденията от където влизаха колите.Снимки ще кача малко по-късно.
Не знам към кого трябва да се обърна,но искам да попитам защо в карнета на Сурилов след СС3 беше записано едно време (което трябва да е официално),а в официалните резултати излиза съвсем друго?И защо записаното време на ЧК след същия етап е поправяно няколко пъти с коректор?
Резултатите идват след усилени тренировки.
Аватар
SAS_Fen
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 21:15
Местоположение: Троян
Име: Кирил Круслевски

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот ispo » Нед Юни 16, 2013 22:22

Статия за ралито ТУК
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот kiko » Нед Юни 16, 2013 22:33

Добре направено рали.Супер атмосфера и слаба борба за първото място.Въпреки явния подем на Крум (явно Гьошев му беше на карък) ,Илиев си се справи без видим зор и риск.Отбелязвам Сурилов като фактор за стълбичката.Въпреки,че нямаше шанса да покара,лекотата с която владее колата предвещава интересни моменти в бъдеще.Аз лично съм доволен....е не е това което искам,но ..........
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Юни 17, 2013 00:31

Добро състезание, аз съм доволен, добре си изкарахме в Пловдив, спускането на "асенова крепост" е нещо много добро...И Дамяне другия път дай аз да нагрядя дамите с Полото, как точно ти ги награди незнам,явно е било случайност.... :lol: На супер специалниа видях доста места за гледане, стига да имаш желание да ги потърсиш, други пък нещо много се изморили като не им сложили червено килимче и да им отворят вратите да влязат през парадния вход, трети си тъгнали заради 5-те лв накрая,четвърти пък не могли да направят снимка,аз не видях да има хора който да спират хората да идат до арката и да снимат,доста приятели на състезателите влязоха,незнам вие толкова запалени какво ви спря,срам ли вие е....И нали искате ред,еми затова е заградено,все пак трябва да има накакъв ред,а не тълпата да се разпръсква като улични гонки и така да минават колите покрай тях за награждаване,доста слаби 4-5 мнения, без да се обиждате ама си е така....Жалко за Мартин и Ангелов, интригата падна, Субито на Щерев издържа въпреки много проблеми,добро каране и за него.....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот nikkeibg » Пон Юни 17, 2013 08:26

golf_1 написа:Добро състезание, аз съм доволен, добре си изкарахме в Пловдив, спускането на "асенова крепост" е нещо много добро...И Дамяне другия път дай аз да нагрядя дамите с Полото, как точно ти ги награди незнам,явно е било случайност.... :lol: На супер специалниа видях доста места за гледане, стига да имаш желание да ги потърсиш, други пък нещо много се изморили като не им сложили червено килимче и да им отворят вратите да влязат през парадния вход, трети си тъгнали заради 5-те лв накрая,четвърти пък не могли да направят снимка,аз не видях да има хора който да спират хората да идат до арката и да снимат,доста приятели на състезателите влязоха,незнам вие толкова запалени какво ви спря,срам ли вие е....И нали искате ред,еми затова е заградено,все пак трябва да има накакъв ред,а не тълпата да се разпръсква като улични гонки и така да минават колите покрай тях за награждаване,доста слаби 4-5 мнения, без да се обиждате ама си е така....Жалко за Мартин и Ангелов, интригата падна, Субито на Щерев издържа въпреки много проблеми,добро каране и за него.....


Май не си ходил в Събота на ССС.
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Юни 17, 2013 09:39

Май бях в 16ч още там :D , и гледах етапа на едно супер място, където имаше само 5 човека,даже хората зад гърба ми празнуваха свадба в завдението ......
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот BradurS » Пон Юни 17, 2013 10:17

Много съм доволен от видяното. Уикенда бе един празник за мен, въпреки многото обикаляне - заслужава си.
Искам да поздравя организаторите за старанието относно органите на реда и маршалите. Дисциплинирани, културни до колкото беше възможно - не съм имал грам проблеми. Публиката също беше дисциплинирана и изпълняваше разпоредбите на маршалите.
Графика е направен много добре, има достатъчно време да хванеш етапите, без да бързаш по пътищата.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот popodopolo » Пон Юни 17, 2013 10:18

trouble написа:...
И една към метанстанцията на Асеновград - Що я бутнахте бе :) В чудо се видях :lol:


Обади се на приятел....той ще те упъти за метан :mrgreen: !
Доволен от ралито,най-големия кеф беше Субару-то на Коцето в последния ляв на финала на второто минаване на Яврово....WRC не може да мине по тоя начин там :shock:
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот andrey kokalov » Пон Юни 17, 2013 10:35

Определено доста добро рали. Тази година не бях в организацията. Отново всичко беше добре изпипано. За съжаление нашия екипаж не можа да премине дори арката на състезанието, но и това го има в спорта. Голям малшанс и за екипажа на Павлин, който напусна трасето 5 завоя преди финала на Дедево. Пожелавам на всички догодина повече късмет и повече двубои за позициите по етапите!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот trouble » Пон Юни 17, 2013 12:27

Ще се помъча да направя някаква съпоставка на времената на Димитър Илиев и Крум Дончев спрямо миналата година. Предвид, че първите отсечки бяха отменени, за база вземам Здравец 2 - 2012 година и Яврово 2 - 2012 година съпоставено със Здравец 1 - 2013 година и Яврово 1 - 2013 година.

Димитър Илиев:
2012: Здравец - 12.17.90 мин.
2013: Здравец - 12.44.50 мин.

2012: Яврово - 12.27.00 мин.
2013: Яврово - 12.39.50 мин.

2012: Бойково - 5.13.60 мин.
2013: Бойково - 5.21.10 мин.

2012: Дедево - 4.56.20 мин.
2013: Дедево - 4:57.00 мин.


Крум Дончев:
2012: Здравец - 12.22.10 мин.
2013: Здравец - 12.44.40 мин.

2012: Яврово - 12.57.70 мин. (спукана гума)
2013: Яврово - 12.35.70 мин.

2012: Бойково - 5.14.40 мин.
2013: Бойково - 5.16.80 мин.

2012: Дедево - 5.04.30 мин.
2013: Дедево - 5.01.20 мин.

Като цяло времената тази година са по-слаби (единствения прогрес е на Крум на Дедево). Всичко това разбира се не се дължи само на пилота и навигатора, а и на редица фактори, като гуми, температура на асфалта и изхвърлена фракция, но ми беше интересно да направя сравнение.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот nikkeibg » Пон Юни 17, 2013 13:21

Аз от това което видях в първите завой след старта на ралито (Здравец 1) и при Митко и при Крум сякаш още се нагласяха в колата и търсеха къде са завоите. Паузата от 8 месеца си е казала думата, докато влязат във форма отново.
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот SAS_Fen » Пон Юни 17, 2013 17:53

И обещаните снимки: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 921&type=1
Резултатите идват след усилени тренировки.
Аватар
SAS_Fen
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 21:15
Местоположение: Троян
Име: Кирил Круслевски

Re: Рали Хеброс 14-15 юни 2013, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот nikkeibg » Вто Юни 18, 2013 13:50

Ето и традиционното видео от мен:
http://www.youtube.com/watch?v=BZD7LPP0lPk&feature=youtu.be
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron