Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният спорт

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот rudolf » Чет Мар 21, 2013 09:18

...приемам критиката :)
Последна промяна rudolf на Чет Мар 21, 2013 10:46, променена общо 1 път
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот Иван Шопов » Чет Мар 21, 2013 09:34

Ще те посъветвам да прочетеш първия пост още веднъж и ще те помоля да не интерпретираш така изкривено и целенасочено.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот Румен Дунев » Чет Мар 21, 2013 22:45

Последният ти пост към мене ли е Иване?
Седя умувам си върху темата за Българският Автомобилен Спорт и стигам до следното закючение което бих искал да споделя и с Вас.
Считам че Автомобилният Спорт трябва да е един Престижен Спорт , който да е Престижен Продукт в сверата на рекламата в който Спонсонсорите да се борят да влезат с всеки един от нас пилотите. За целта обаче е необходимо МЕНАДЖИРАНЕ НА СПОРТА КАТО БИЗНЕС ! АЗ лично не виждам това менаджиране защо ли? Ами много просто в БФАС няма Менаджери. Знаете ли че ТЕ НЕДОСЕГАЕМИТЕ не могат да си Плащат заплатите на хората които работят за тях. Румен Манолов и Тони Маркова не са получавали заплати с месеци назад. Немогат да си платят тока и парнто ?!?!?!?! За какви "Менаджери " говорим това са подставени лица. А Всички ние ОЧАКВАМЕ те да намерят пари за Спорта и да го Вдигнат на Крака. ЗАБРАВЕТЕ!!! Ради си ходи и седи в Виена , Камен си гледа бизнеса Стоян Апостолов също в Бургас, Жоро Пенчев вятър го вее на бяла кобила , Теодорчо се прави на " Адвокатче" а Вие очаквате някой да опрява Автомобилният Спорт за кйто милеем. ЕВАЛА НА ГЕОРГИ ПЕТРОВ и ЕМИЛ ДЕНЕВ , че не се занимават с Боклуците ОТКАЗАЛИ СА ДА ПРИСЪСТВАТ НА УПРАВИТЕЛНИТЕ СЪВЕТИ защото не зачитат мнението им и не ги уведомяват. Евала Пичове ПОКЛОН!!!
Забравете не очаквайте нищо да се промени. Ако всеки един от по горе изброените и " НЕДОСЕГАЕМИ" искаше да работи за Автоммобилният Спорт щеше да отдели повече Време за Спорта за сметка на Бизнеса си! Ради нямаше да виси в Виена а Камен можеше да откриете в БФАС , адвокатчето нямаше да пита " Абе верно ли на Писта стартират в групов старт" и Стоян Апостолов нямаше да Псува Официални Лиза на Състезанието и после на инициирана среща от Претседателя на БФАС да се извинява с думите" Мило Другарче повече няма да правая така " пред Стоян Радев Джипси.
Събудете се бе хора РАЗБЕРЕТЕ ЧЕ ФЕДЕРАЦИЯТА СМЕ ВСИЧКИ НИЕ КЛУБОВЕТЕ!!! Ние избираме сами НЕЩАСТНИЦИТЕ и ПЛАЩАМЕ ЛИЦЕНЗИ И ТАКСИ ТЕ ДА СЛУЖАТ НА НАС ЗА в ИМЕТО НА СПОРТА , А ТО КАКВО СЕ ПОЛУЧАВА НИЕ СИ ПЛАЩАМЕ ИЗДИГАМЕ ГИ А ТЕ СЕ ПРАВЯТ НА ШЕФОВЕ. Айде стига Вие НЕЩАСТНИЦИ трябва да сте Супер доволни че има КЛУБОВЕ ДА ВИ ИЗДЪРЖАТ И ПЛАЩАТ !!! ВИЕ ТРЯБВА ДА НИ СЛУЖИТЕ А НЕ НИЕ НА ВАС!!! ПРОСТО СЕ ОБЪРКАХТЕ!
Елате на Протеста Хора , Ежедневно ми се обаждат много хора за да разказват Историите от МИНАЛОТО на "Управляващите" елате и чуйте ИСТИНСКИ ИСТОРИИ НА ОБИКНОВЕННИТЕ ХОРА!!! Хората които нямат пристрастия! РАЗБЕРЕТЕ КАКВИ ХОРА НИ "УПРАВЛЯВАТ"
Пичове " Управляващи и НЕДОСЕГАЕМИ " да не Ви "изкочи някой СУПЕР СПЕШЕН АНГАЖИМЕНТ" и да не успеете да дойдете !!! Елате ХОРАТ ДА ВИ СЕ ОТПСУВАТ пък ако има някой с МОРАЛ нека си подаде оставката няма срамно !!! Човещина е .АМА ДА РУШИТЕ СПОРТА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ !!! Знам че Скришом четете и съвеста ви ГРИЗЕ и има защо , опитайте се нпоне малко да бъдете МЪЖЕ И ДА СЕ ИЗПРАВИТЕ НА 24.03.2013 в 11:00ч ОЧИ в ОЧИ с нас МИЛЕЕЩИТЕ за СПОРТ, които искаме ПРАВИЛА И СПЗВАНЕТО ИМ!!!
МОЛЯ ВИ КЛУБОВЕ И ПИЛОТИ СВЪРЗАНИ ПОДМОЛНО С БФАС НЕ ИДВАИТЕ НА ПРОТЕСТА той е за ХОРАТ ИСКАЩИ ДА ИМА АВТОМОБИЛЕН СПОРТ а НЕ МАФИЯ в АВТОМОБИЛНИЯТ СПОРТ!!! Останете си в къщи най-много да Ви освиркат и Вас покрай Тях. Защото ще има и "Тяхната Майка Също" и "Всяка Неделя ще е така до ПОБЕДАТА"
Румен Дунев
 
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Дек 06, 2012 22:34
Име: Румен Дунев

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот Иван Шопов » Чет Мар 21, 2013 23:12

Не беше за теб Румка, но това няма значение.
Уважавам мнението ти точно толкова, колкото и на всички останали колеги и приятели, но не мога да не ти напомня, че този форум има ПРАВИЛА и е редно да ги спазваш. Фейсбук е разграден двор и всеки може да прави каквото иска, но тук все пак за да има ред тези правила се отнасят за всички - за теб, за мен, за всеки един.

Казвал съм ти го и в личен разговор, ще ти кажа и пак - термини като "нещастници", "боклуци" и т.н. принизяват не само тези, които си посочил, не само теб самия, но и всички нас. Избягвай ги моля те, защото утре или вдругиден ще искаме други хора да управляват тази федерация. Разсъждавам си и аз и съм на мнение, че нито един порядъчен човек не би приел подобен пост, ако още на следващия ден може да бъде наричан безнаказано по такъв начин от когото и да е. Аз поне не бих приел.

Нека делата на хората говорят, а не личното ни мнение за личностните им качества.

Относно фактите, които съм споменал съм напълно съгласен, не одобрявам само тона и начина на представяне. Не искам да спорим повече!

Призовавам както протеста, така и разискването на наболелите въпроси да преминава в нормален, културен и човешки тон, защото ако не уважаваме самите себе си не трябва да очакваме някой друг да уважава нас!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот Румен Дунев » Чет Мар 21, 2013 23:30

Иване не съм казал нито една Лъжа!!!
Може ли да те попитам в това пространство как да наричам УБИИЦИТЕ НА СПОРТА, може би ДЕЯТЕЛИ или РДЕТЕЛИ??? Не Брат обичам да наричам нещата си с ИСТИНСКИТЕ СИ ИМЕНА и заставам зад ДУМИТЕ СИ. НЕЩАСТНИЦИТЕ назовавам с ИСТИНСКИТЕ ИМ ИМЕНАи ДЕЛАТА им, а КРАДЦИТЕ назовавам поименно Е тов а ЛОШО ли е?
ЛЪЖАТ ВИ БЕ ХОРА ПОИНТЕРЕСУВАЙТЕ се къде отиват Инвестициите Ви? И ще Разберете !
Румен Дунев
 
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Дек 06, 2012 22:34
Име: Румен Дунев

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот Иван Шопов » Пет Мар 22, 2013 09:19

Никъде и не казах, че си излъгал, напротив - споменах, че фактите са верни.
Относно терминологията - вече споменах, че подобни изразни средства принизяват всички ни, а и не са толерирани тук.
Ако искаш се сърди, но правилата са за всички и през следващите 3 дни няма да можеш да пишеш във форума.

За втори и последен път призовавам за нормално човешко общуване ако искаме да има какъвто и да било позитивен резултат!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот rudolf » Съб Мар 23, 2013 15:38

да попитам: на протеста ще участват ли пилоти които плануват да вземат участия в сезон 2013 та???

доколкото знам румен дунев разкри плановете си да не участва в бг шампионата доста преди отменането на лиценза му: http://vromos.bg/%D0%BE%D1%82-%D1%81%D0 ... B0-%D0%B4/
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот Иван Шопов » Съб Мар 23, 2013 15:57

Протеста не се изчерпва с Румен. :)
И отговора - да, очакват се такива пилоти, но нямам навика да публикувам информация без факти. Утре, ако и когато това стане факт ще има и яснота кой е бил, защо и т.н.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот QUATRO » Нед Мар 24, 2013 17:40

Статия на АутоБилд свързана с днешният протест. http://autobild.bg/%D0%A0%D1%83%D0%BC%D ... %A1-/a3791
Дано има резултат и от двете страни ,за да тръгнат нещата на добре.
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот andrey kokalov » Нед Мар 24, 2013 22:37

Е ти как си го представяш ?! На протеста имаше 4 или 5 пилота, а лицензите за тази година са около 450................... Спорта в момента се управлява от АСК тата организатори, които си поставят който им е удобен, където трябва! А пилотите, покрай които трябва да се развива спорта, са НЕзаинтересовани от това! Последният и в момента действащ председател на федерацията НЕ е кандидата на АДАС. Изниква въпроса кой го е избрал? А за пилотите- все едно да си си прекопал градинката пред входа, някой да паркира в нея и ти да си траеш, защото разбираш само от копане и от теб не се изисква да имаш мнение.................. Колкото и да ми се иска спорта у нас е любителски от много години. Тук идва въпрода къде е вината за това и защо все я търсим на друго място?! Обикновено хората, занимаващи се с нещо, независимо под каква форма, са пряко отговорни за развитието му. Като фенове правим атмосфера, като организатори правим предпоставки за такава, като пилоти и механици правим всичко възможно да сме част от нея, а като федерация сублюдаваме за правилата, с които е възможно създаването на тази атмосфера. Така ги виждам аз нещата. Ако не съм прав или аз нещо съм смотан, или някъде нещата по веригата не се случват както трябва!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Протест срещу състоянието и посоката на автомобилният сп

Мнениеот Иван Шопов » Пон Мар 25, 2013 14:26

На 22.03.2012г. в сайта на БФАС излезе "официално становище", в което се твърди, че няма поставени въпроси.
За да се избегнат подобни недоразумения, а и за да има конретни отговори, с които Радослав Козлеков се е ангажирал, днес внесох заявление до УС на БФАС, в което съм попитал за всичко, което ме интересува.
Публикувам го и тук, защото смятам, че подобна информация трябва да достигне до всички членове на БФАС, както и до техните привърженици.

Ето и копие от заявлението:

Изображение
Изображение
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта

cron