рали фенове

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот tsveti » Сря Фев 22, 2006 11:53

Иван Шопов написа:
crapbag написа:...
Абсолютно съм съгласен,че критика трябва да има,но градивна.Ако ти видиш моя грешка,споделиш я,покажеш къде бъркам и т.н. с удоволствие ще приема мнението ти и ще се опитам да я променя.Това би било градивно,ползотворно и развиващо за мен самия!
Но съгласи се,че описване на грешка по този начин :"Този за нищо не става" не е нищо друго освен празни приказки и не е критика,а жива обида-)
съвсем отговорно казвам,че аз персонално НЕ се обиждам дори и от подобни словоизлияния,но това не значи,че ги одобрявам и/или приемам.:-)
Надявам се,че вече уточнихме гледните си точки,които според мен не са много различни.:-)



Вижда й се края на тази тема.! Абсолютно съм съгласна с теб,по-горе и с crapbag...
Това исках да обясня и на chefo. Не може да се критикува само с 2 думи-ти за нищо не ставаш, състезател,който е 6-ти в генералното и 1-ви в своя клас....
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот SGCasper » Сря Фев 22, 2006 12:57

лесно е да критикуваш, трудно е да покажеш как стават нештата на яве, особенно ако не можеш и за това критикуваш, нека се опитаме да не превращаме автомобилни спорт в глупава надпревара с глупаците (като в футбола).
ПОКАЖИ КАК СТАВА И ТОГАВА КРИТИКУВАЙ.....
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот luda_fenka » Сря Фев 22, 2006 16:10

Приятели...на автомобилния спорт!с тези ненужни нападки и упреквания по между си ние не правим така да научим повече за автомобилния спорт.Като обменим мнение за това кой къде ще кара и в кой шампионат ще си бъдем по-полезни един на друг.Не е ли именно това целта на този форум?
luda_fenka
 
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 10:22

Мнениеот Revell » Сря Фев 22, 2006 18:06

luda_fenka napylno sym syglasen! ama na 100%

:D :D :D 8) 8) 8) :D :D :D


(lat - pak ot rabota pisha)
Anyting Is Possible
Аватар
Revell
 
Мнения: 93
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 22:08
Местоположение: Varna

Мнениеот chefo » Сря Фев 22, 2006 18:39

....................... :shock:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот dreamtech » Сря Фев 22, 2006 20:12

:) Не предизвиквам интриги!!! Просто е интересно по темата :lol: .
http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=28783
dreamtech
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:54
Местоположение: Габрово
Име: Илко Ангелов

Мнениеот FX7 » Чет Фев 23, 2006 00:08

chefo написа:``Кажи на слепия,че е сляп и той ще се обиди``...


В случая е по скоро " Не дай си боже сляпо да прогледне " , ама такава е тя работЪта .... няма да се ядосваме за глупости все пак.


Иначе по темата незнам , ама ми се струва , че Янакиев последно време доста подкара и има хъс , а и определено не се вози , а каквото си може го изтисква до края и то с много мерак за победи .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот luda_fenka » Чет Фев 23, 2006 10:11

именно и аз съм на това мнение за Янакиев но викам да прекратим вече тази тема,защото пак ще се стигне до някакви безмислени спорове
luda_fenka
 
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 10:22

Мнениеот EVOsport » Чет Фев 23, 2006 11:10

Той Янакиев може да има хъс, но според мен изобщо не е един от най-добрите.
Миналата година спечели купата с истински късмет.
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот fokus » Чет Фев 23, 2006 11:43

Имам едно предложение, тъй като е явно желанието за изява на знания и мнения, защо не се направи отделна тема която е строго свързана с критика, и хората които желаят да критикуват да си пишат там, дали ще е за пилоти писти дружества или каквото и да е било да е отделно, знаят не знаят тяхна си работа, с това ще се реши основен проблем първо никой няма да се дразни щото няма да гледа критика или ако иска да гледа ще пише само там, и второ другите теми ще са адекватни според предназначението си, няма да четем ето такива титанични спорове. :?:
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот luda_fenka » Чет Фев 23, 2006 15:04

Еи приятели обаче в автомобилния спорт освен пилоти има и навигатори!ако някой знае нещо за разместванията нека да каже.Първата 6-тица е ясна,но не само те са автомобилния спрт в България.
Вярно ли е,че Ради Козлеков ще кара с нов навигатор и защо не със стария си?
luda_fenka
 
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 10:22

koceto

Мнениеот Koce_racing » Чет Фев 23, 2006 19:36

dobre si kara mom4eto
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Re: рали фенове

Мнениеот 5 GTT » Пон Фев 27, 2006 10:25

luda_fenka написа:искам да направя тази тема за най-запалените ралиджии,най-лудите фенове ако има такива пишете аз съм една от вас!ако имате интересни снимки пращайте ми ги на майл-а [email protected] или ги качвайте направо тук.очаквам да видя най-дивите и луди фенове на българския автомобилен спорт!хей има ли фенове на Гого Янакиев,на Ради Козлеков,Митко Илиев?ако има ще бъде удоволствие за мене да си попишем! :D


Имам снимки от старта на рали Осъм Ловеч от средата на 80-те. Доста сегашни пилоти ще могат да видят колите на бащите си. Верно колите са само Лади и Шкоди 130 РС\ спец.черната с бургаската рег на Дунев, или може би на Бонев, не съм сигурен. Проблема е, че са на диапозитив и незнам с качествен фотоапарат дали ще може да се преснимат от стената, за да ги пуснем във форума.
Аватар
5 GTT
 
Мнения: 48
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 14:38
Име: Георги Дочев Дочев

Мнениеот EVOsport » Пон Фев 27, 2006 11:18

В албума на сайта има доста архивни снимки.
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот luda_fenka » Пон Фев 27, 2006 20:24

Добре благодаря все пак!
luda_fenka
 
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 10:22

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 67 госта