Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот harley » Нед Юни 10, 2012 19:51

Малко снимки от петък:

Изображение

Изображение

Изображение

и от събота:

Изображение

Изображение

Изображение

пълната галерия от двата дни е ето тук:
https://picasaweb.google.com/silvia.pro ... 2Day1And2#
harley
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 19:54
Местоположение: София
Име: Силвия Прокопиева

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот popodopolo » Нед Юни 10, 2012 20:43

harley написа:пълната галерия от двата дни е ето тук:
https://picasaweb.google.com/silvia.pro ... 2Day1And2#

Невероятни фотоси.....
Особено нинджата :lol: :lol: :lol:
Ето малко фотоси и от мен :wink:
Прикачени файлове
скарата на Крум.jpg
В събота скарата под Пежо-то на Крум беше доста пострадала!
скарата на Крум.jpg (31.49 KiB) Прегледано 10689 пъти
супер нинджа.jpg
супер нинджа.jpg (32.85 KiB) Прегледано 10689 пъти
Нинджа.jpg
Нинджа.jpg (33.64 KiB) Прегледано 10689 пъти
Последна промяна popodopolo на Пон Юни 11, 2012 09:20, променена общо 1 път
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот damon » Нед Юни 10, 2012 21:20

Едно кратко видео:

Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот harley » Нед Юни 10, 2012 21:43

А ето и кадри от днешния ден:

Подготовката за награждаването кипи...
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Всички купи са налице!
Изображение

Изображение

Girl power!
Изображение

По-пълната галерия е ето тук:
https://picasaweb.google.com/silvia.pro ... a2012Day3#
harley
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 19:54
Местоположение: София
Име: Силвия Прокопиева

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот golf_1 » Нед Юни 10, 2012 22:54

И ние преди малко се прибрахме...Ралито не беше някво чудо,но ставаше,просто Бети,Тодор и Мартин липсваха много,за качествени и силни минавания...И аз мислех,че Бети ще скача на нашите,но както винаги показахме как решаваме нещата...Този който го е снимал мога да му пожелая догодина да снима 3 те софииски екипажа,защото едва ли някой друг ще дойде,не може да си такъв гаден топач,не можеш да убиеш интригата в състезанието,иначе добра цена са сложили накрая 12 евра...И стига сте се правили на велики с тези смешни мнения,че правилата трябвало да се спазват,май забравихте къде живеете,че изведнъж големи прависти станаха всички,явно затова сме на вечно последни по всички параграфи в всички класации по света....Много хора по трасето като научиха за Бети, псуваха зверски тия снимачо-топачите,но както каза един колега по нагоре, то просто си има няква злоба към макарона,то се видя още тук в форума как го наричаха някой си величия,за което евала,сугурно не са искали да го обиждат толкова грубо,ще кажеш че човека им е изял вечерята...Абе тъжна история..И стига с тези глупости,че Фиа са взели решението,защото ние пак да се измъкнем,а кой го натопи до Фиа...?? Веднага голяма снимка в сайт и статии,алл леле,как можело,никой друг никога не е правил подобни минавания,за български екижи 100% никога :lol: ........И сега хората дето доноснически изгониха Бети,да им направят една безплатна вечеря,да си дават наздравици и да се усмихват лукаво,че са успели рано да ибият малкото интрига около първото място...Стори ми се,че публиката беше доста малко, на някой места маршалите с чингитата бяха повече от публиката...Някой полицай както винаги за по лесно гонеха хората като им обясняваха само 1 час преди първа кола,че вече трасето било затворено и не можело да си намериш някое местенце,това се случи на СС1,човека каза ей там горе отивайте не ме интересува,на някво супер убито място,е незнам някой как би се почувсвал да е пътувал 500км да слезе от колата,да каже добър ден,и да иска да гледа,и някъв глупак се дет не знае за какво е там,да се държи като пълен овчар...Така публиката ще оредява все повече,на ченгетата публика не им трябва,защо сме им,трябваше да обеснявам,че ралито се прави за публиката,не за тях...И накрая човека склони,пусна ни,след 1 час мина първа кола,добре че се набрах,доста хора изкяриха и тях ги пуснаха,но не може за по лесно чингитата да се държат с публиката пътувала да уважи събитието,като с овце,и отговори никога няма,винаги идва оправданието така били разпоредили,хахаххх.....Наслушахме се на различни разпорежданки, например неска не ни пуска да вървим нагоре,защото пък горе колегата щял да ни върне,хахах е няма такъв цирк,е ние се гледаме и се чудим защо бухаме по 1200км,гоним етапи и някви подигравки,от някви хора който всяка минута измислят нови разпоредби..Ние се кротнахме и се примирихме,без споренки,и след 10 мин чингито вика,ади бягайте,отивайте където искате,хахах смях....На Средна Гора се придвижвахме доста по спокойно по трасето...На старта на Мухово паркирам колата извън отсечката,идва някъв с патрулка и вика ооо не тук е опасно спяна колата,имаше още коли,който бяха накарани да се преместят колите 1км по надалеч,щото така решили,да вървят хората кат овце,нищо че колите бяха прибрани доста извън пътя,но ей така трябва да привличаме хората...Точно на тази отсечка Дани Попов ни изкара ангелите,защото се завъртя с доста висока скорост,за щастие спирането му беше перфектно,и Лансера като по чудо спря точно на 1см от мантинелата...Митко си личеше че минава доста силно,Пепи и Крум го гонеха,но...Браво на Тишо Стратиев много добри минавания,че и пребори турбинките....Гръцкото саксо много рипаше,предтавих си веднага Чоко как би го подкарал.. :lol: Общо взето повече останах доволен от природата и виждането на доста приятели,но ако се продължава така,все по малко хора ще остават,за пилоти няма да коментирам.....И наздраве още един път на фотографа,подсигурил състезанието и на Страшо и неговия сайт за бързото раздухване на "мега скандала"....И другия път да напише по 2 думи за някой по неизвестен пилот наш пилот,вместо да слогува на 2,3 екипажа,че всичко да е спокойно,но като дойдат участията навън се вижда къде са с изхарчени тирове с пари за толкова години и пълни витрини с купи от бг....Тлустак нещо не ми хареса,никъде не го видях да се напъне малко повече,обаче Минито беше уникално,стоене-звук,няква супер кола,жалко че го е смял...В Сливен се надявам да видя коренно различно рали.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот trouble » Пон Юни 11, 2012 09:52

Аз пък противоположно на всичко, ще кажа, че ралито беше съвсем яко. :) Дори Тлустяк караше кораво там където гледах. Да не говорим за Резник. Ами на мен от тези хора ми остават спомени :). Аз съм си доволен. Проблеми с полиция и маршали съм нямал. Чакането по 4 часа не ми е било проблем. Място за паркиране по новите отсечки бол. Приятели много по етапите. Красиви гори и треви. Слънце. Почивка. :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пон Юни 11, 2012 09:55

Гоуф1 , твоето мнение е олицетворение на жалката картинка, в която се намираме, докато голяма част от хората мислят като теб, ще си гледаш умрел спорт. Мнението ти както винаги е "хейтърско", нямам идея защо въобще ходиш да гледаш, като винаги имаш проблеми с полиция, маршали, организация, стартиращи, атмосверни условия, пътуване, което винаги е много дълго и си един вид мъченик. Карай го малко по-философски, спортът няма нужда от подобни постове, още повече, когато наричаш някой гаден топач, а същевременно загатваш, че не е лошо да се натопят и родните екипажи. Интригантската работа не е в полза никому.

Апропо - Лука Бети е с отнет лиценз за 6 месеца, загатвам, че това не е само заради рали България, нещата са комплексни и системни, този проблем не се е породил тук, ФИА се е самосезирала и решението е нейно... Бъдете малко по-обективни, защото един ден е хубаво човек да седи зад думите/постовете си...

Искам специално да честитя успешния финал на Щерев най-вече и доброто представяне на всички. Лошо е, че минито е доста зле, надявам се на Титов ситроенът да не е чак толкова голяма щета, не съм го виждал, но искрено се надявам. Гьошев, Илиев и Дончев показаха, че интрига може да има до края, много силни!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Юни 11, 2012 10:39

Л. Мечков написа:Гоуф1 , твоето мнение е олицетворение на жалката картинка, в която се намираме, докато голяма част от хората мислят като теб, ще си гледаш умрел спорт. Мнението ти както винаги е "хейтърско", нямам идея защо въобще ходиш да гледаш, като винаги имаш проблеми с полиция, маршали, организация, стартиращи, атмосверни условия, пътуване, което винаги е много дълго и си един вид мъченик. Карай го малко по-философски, спортът няма нужда от подобни постове, още повече, когато наричаш някой гаден топач, а същевременно загатваш, че не е лошо да се натопят и родните екипажи. Интригантската работа не е в полза никому.

Апропо - Лука Бети е с отнет лиценз за 6 месеца, загатвам, че това не е само заради рали България, нещата са комплексни и системни, този проблем не се е породил тук, ФИА се е самосезирала и решението е нейно... Бъдете малко по-обективни, защото един ден е хубаво човек да седи зад думите/постовете си...

Искам специално да честитя успешния финал на Щерев най-вече и доброто представяне на всички. Лошо е, че минито е доста зле, надявам се на Титов ситроенът да не е чак толкова голяма щета, не съм го виждал, но искрено се надявам. Гьошев, Илиев и Дончев показаха, че интрига може да има до края, много силни!

А твоето мнение за Бети какво е бе Любо,ти май бързо забравяш,ади обясни на хейтъра,защо го нарече така,той на теб направил ли ти е нещо,или по енерция както винаги..Нали винаги казваш,че си чакал някой да ти каже нещо в очите,защо и ти не го направи същото с Бети,а го изсипа тука,при нас хейтърите..Откакто ралито се премести вървим само в една посока,ще чакаме Ханинен,ама друг път...Нещата с незнаещи полицай не са от вчера или неска,мога да давам много примери,а лошото е че много хора покрай нас също видяха подобно отношение,и нещата който говоря са такива каквито ни се случиха...Ние обичаме да си пътуваме,не подбираме състезанията по близост...Колкото до нашите екипажи,че съм искал да ги топя,не Любо,аз искам както за едните да може,така и за другите,защото е ясно,че не е бил само един грешника,обаче ще кажеш дай снимки хаха,ама снимки има само за едни,можеби конкуренти,след снимките може и почерпка да е имало,явно апарата е бил на Фиа..Другия път явно трябва да си вземе кола с по тъмни стъкла,и да спи далеч от клюкарите,който го чакат с нетърпение с апаратчето,че чак на магистралата ли успяха да го изпреварят за да го снимат отпред...И ако всичко беше по правилата,много неща сега нямаше да са на такъв хал...Аз по оредяващата публика виждам,че нещата вървят все напред,защото един фен иска да види нещо по различно от нашето трио,и догодина като не дойде никой,ще видиш публика по малка от на едно планинско Варна.....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот Ferjancz » Пон Юни 11, 2012 10:52

На мен ралито ми хареса в този му вариант - компактно и удобно. Е да, аз също бих се радвал да гледам Белмекен, ама предвид, че на Сестримо, на качването няма асфалт, напълно нормално стечение на обстоятелствата.
Евала на Любчо Каменов, на етапа в петък на предпоследния обратен мина адски силно и публиката се взриви! Наистина бе жалко, че се получи проблем с колата и не можа да ни радва и в събота.
В събота гледахме Радуил, спускането 5-6 завоя преди финала - права, много бърз ляв и спиране за десен. Шкодичката на форлойферите се завъртя точно пред нас, за малко да скочат в шипките, но всичко мина без инцидент.
И на двете минавания беше очевидно, че Митко мина най-бързо - много точни и късни спирания, много висока скорост. Другите също минаха много добре, но като че ли нещо малко им липсваше.
Най-атрактивното минаване направи Дани Попов. На бързия ляв, като че ли имаше бабуна и при спирането си колата се плъзна силно на ляво. Всички си помислихме, че ще се хвърли в ливадата, но точно преди завоя я "обърна" в другата посока и отново на страни зави левия. Получи се в стил "летящ финландец", много, много красиво. Евала Дани!
Стратиев си кара колата на максимум, супер точно и прецизно, резултатие го показаха.
За Гьошев чух от механици в бокса, че бил болен и пиел хапчета, ако е вярно, резултатите му са повече от впечатляващи.
Жалко за Антон, колата има много потенциал, но явно има нужда от повече време с нея.
Сливенската школа отново ми харесаха много, много хъс и смелост има в тези момчета, браво!
Гръцкото саксо А6 е страхотен автомобил, голяма сила има в това коле и много добро поведение или поне от това което видяхме:) Чоко от Сливен го разглеждаше бокса с голям интерес :D Гърците може и да не показаха зашеметяващи резултати, но пилота много ни се радваше по отсечките. Всеки път когато минаваше ни пресвяткаше, щом го поздравявахме :)
Поздравления за Христо Атанасов, както и на други състезания, така и тук перфектно каране, без излишно пързаляне, чисти траектории, поздравления за победата, нека да продължават все така.
Обаче това, че бяха затворили етапите за цял ден , беше пълна глупост! Цял ден затоврени пътищата, а беше възможно да се преместим след първото минаване и посетим друга отсечка. Адската малоумщина, евала.
Интересна реплика чух в бокса, от една всеисвестна и възрастна личност : "А бе къде е оня бе, къв беше там - Козлеков? " , но както и да е друга тема е това :mrgreen:
Жалко за Минито, много силна кола, но в крайна сметка важното е, че нямаше сериозен ицидент с екипажа, катарците имат лев, ще си купят ново :D
Полото е направено много добре - същинско ВРЦ или поне на купе :) е може би не го караха много силно, но е похвален ентусиазма за направата на колата.
Като цяло добро рали или поне за нашата група, на фона всичко случващо се напоследък. Нямахме никакви проблеми с маршали или полиция. Един от маршалите ни помоли да се премстим от мястото, където бяхме застанали първоначално. Организаторите му бяха казали, че мястото е опасно, въпреки, че не беше, но нямаше нужда да си разваляме празника като влизаме в излишни спорове. Преместихме се и всичко беше ок. Е разбира се видяхме купчини пияни маршали, понеже слязохме пеш до Радуил да си купим разни работи. За 5 км имаше 7-8 поста повечето бяха пияни. Дори на единя пост, където имаше чешма, спряхме да си налеем вода, единия маршал беше толкова злоупотребил , че се опитваше да ни каже нещо, но беше невъзможно да му се разбере каквото и да било. В крайна сметка съвсем други са им е задълженията и работата по отсечките.
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пон Юни 11, 2012 10:52

Тихо, виж сега, малко по-филосовски го карай, няма да имаш ядове нито с полиция, нито с организация, постилаш си така, че да не зависиш от тях и си готов. Аз така правя, даже нямам идея за какво носих обесен на врата ми някакъв розов пропуск, при положение, че въобще не ми трябваше. Никога не ми е трябвал пропуск за никъде, така си организирам нещата. В случая ми трябваше пропуск, че в сервизния парк влизах да нося шатра на Божич. Както и да е, за Бети са много нещата, няма как да ги напиша, защото пиша само неща, за които съм бил 100% свидетел. Както подчертах това са кофти неща, това, че някой толкова видно си прави нарушенията е огледало на това какъв човек е. Няма как да му го кажа в очите- НЯМАШЕ ГО :lol: Може много да се напише кой и как тренира по родните си отсечки. В Италия ни бият като пуканки, не защото са много добри пилоти, не и само това, там по същия начин си тренират, когато пожелаят, но дълбоко ме съмнява чужденците да го правят по този нагъл начин. И ти стигна до моя извод - трябва човек като прави такова нещо да се покрива - тъмни стъкла(вече законът почти го позволява) и малко по-нормално каране. Най-много пък ме съмнява това да е поръчка на наш отбор, както много хора си мислят, дано да не е така...
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот Rally Fan » Пон Юни 11, 2012 11:14

Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот cutflash » Пон Юни 11, 2012 11:34


За съжаление пак е доста сериозно......
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот xsmind » Пон Юни 11, 2012 11:39

Любо, не знам как може да погледна философски на факта че просто нямаше хора(публика) на това рали. Боровец беше празен! От друга страна, ако имаше дори малко повече публика организацията щеше да издъхне страшно.

Също така много съжалявам за отпадането на Титов, понеже най-после има цветна кола, която става за снимане :lol:
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот italianeca_77 » Пон Юни 11, 2012 12:15

Lubo написа:Като каза зрителски интерес - днес си направихме ташака да направим една сметка.
Радуил (в Боровец) - около 400 метра трасе.
26 човека обслужващ персонал.
18 зрителя.
В това число :
3 деца докарани от родителите си.
Куче във видимо добро настроение.
Трима старци седящи на една пейка.
Двама пазачи на околни сгради.
Няколко роднини на Тодор Славов.
Аз,жена ми,Владо Гатев и Спидлайна :mrgreen:

+1 бях близо до Церово аз и синът ми, малко преди разклона за Лесичево, има6е 3ма стюарди, и един полицаи при нас,тук се виждат двама и един има зад мен:)
SDC198542.JPG
3ма охранители на баща и син:)
SDC198542.JPG (112.45 KiB) Прегледано 10520 пъти
Аватар
italianeca_77
 
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 12:27
Местоположение: Sliven
Име: vankata_sliven

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот dod0 » Пон Юни 11, 2012 12:41

GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 70 госта

cron