Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот i.georgiev » Съб Май 12, 2012 19:08

Здравейте,

Аз току-що се прибрах от Панагюрище :)

Доста интересно състезание. Едно голямо БРАВО на Мартин!

Това е удара на Титов.

Още снимки ще кача по-късно, или утре.
Прикачени файлове
IMAG0112.jpg
Аватар
i.georgiev
 
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2011 23:45
Местоположение: София
Име: Иван Георгиев

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот kiko » Съб Май 12, 2012 19:15

А какво е станало за втората снимка която съм качил.Според мен снимката е от обратния (3-4 завой от старта на СЕ2),а случката с гумата е била явно преди това :roll: ....първия десен с падината и фракцията :?: .
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот P.Solberg » Съб Май 12, 2012 19:19

Мурат спря 2-3 завоя след старта, някъде там се е шибнал явно.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот omega » Съб Май 12, 2012 19:59

Интересен ден, който е бил сигурно не съжалява.Утре също ще има какво да се види, дано времето е добро.Жалко за Титов и новата кола- има още какво да учи.Илиев няма да се даде "без бой", другите влязоха в състезанието на вторите минавания, което ще ги зареди за утре.Успех на всички!
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот t_o_zy » Съб Май 12, 2012 20:16

kiko написа:А какво е станало за втората снимка която съм качил.Според мен снимката е от обратния (3-4 завой от старта на СЕ2),а случката с гумата е била явно преди това :roll: ....първия десен с падината и фракцията :?: .


Да там на първия завои които е доста скоростен и мръсен се подхлъзна и се размина на сантиметри от мантинелата
t_o_zy
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2008 15:03
Местоположение: plovdiv
Име: N.Mihailov

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот ivozet » Съб Май 12, 2012 21:38

ДОбре, че някой качва в нета видео. Голяма беля е щяло да стане. http://vbox7.com/play:1030dfb462
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот damon » Съб Май 12, 2012 21:44

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ето и всички снимки: https://picasaweb.google.com/1097777579 ... 40/201205#
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот porky » Съб Май 12, 2012 21:57

Здравейте,
Аз също бях на този обратен завой на панагюрските колонии и мога да кажа, че при първото минаване Мартин Сурилов се завъртя и дойде буквално до загражденията, беше доста екстремно, но важното е че нямаше пострадали!!!
Завъртя се и Пепи на същото място, с доста висока скорост, но успя да не пипне нищо....
В сервизният парк веднага каза да му сменят щангата на задният мост, сподели че е имал проблем и на няколко места е имал завъртания.....
Крум уви беше помлял задния мост отляво и момчетата в сервиза им бе доста напечено....
Митко мисля, че днес бе над всички!!!
Голямо браво на Попов джуниър :-)
успех на него и дано да стане поне толова добър колкото и татко си!!!
porky
 
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 08:54
Местоположение: Sofia
Име: Мартин Ватрачки

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот i.georgiev » Съб Май 12, 2012 22:01

Хайде някой да качи клипове :)
Аватар
i.georgiev
 
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2011 23:45
Местоположение: София
Име: Иван Георгиев

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот SAS_Fen » Съб Май 12, 2012 22:35

Една интересна снимка от ССС-1 на Ч.К.:
DSC_0086-1.jpg
DSC_0086-1.jpg (117.4 KiB) Прегледано 10610 пъти

Етапа снощи беше доста интересен.Спирането след финала на Илиев и Гьошев бяха доста страховити,а Мартин подскочи при преминаването на кръстовището на финала.
Още снимки: http://www.facebook.com/notifications#! ... 921&type=3
Резултатите идват след усилени тренировки.
Аватар
SAS_Fen
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 21:15
Местоположение: Троян
Име: Кирил Круслевски

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот cutflash » Съб Май 12, 2012 22:43

Днес времето беше много променливо.
На мен ми направи впечатление че Пепи цял ден кара със сликове, почти не бяха ги нарязали , а сутринта беше доста мокро на някой места. Завъртанията на шиканите на Панагюрски колони си бяха доста опасни. На спирането на Пепи ми се стори че Пежото изгасна при спирането и от там се завъртя, късмет че не се удари с стена да се върне при хората отсреща. Това завъртане май е имало нещо общо с проблемите в задния деф. През обедния сервиз оксижена беше в действие. През сутрешния сервиз пък в бокса на Крум яко заваряха , явно имаше проблеми по задния мост след удара снощи.
След страшничкото завъртане на Гьошев дойде и това на Сурилов. Той явно вървеше с по-голяма скорост и спря едва между двете ленти точно пред публиката , която взе да се дърпа. На първото минаване беше доста страшно там - има една кръпка и локва точно на спирането за обратния, което изненада доста хора.
Титов изпусна колата на левия завой в гората след обратния - изненада го мръсния асфалт и го хлъзна в тревата , от там се опита да я изкара , но стълба дойде близо и бързо - трясък , заря и лошо ударена кола. Навигатора доста се беше замаял , но удара беше от неговата страна все пак. Имам снимки от мястото, но няма да ги качвам тази вечер. Много ми се спи. Интересното е че преди него и задницата на Крум тръгна яко на този завой. И тъкмо си мислех че този стълб е близо и то белята стана. Жалко , поне за мен ми пълнеше душата да гледам как всичко свети по тази кола и всичко е ново. Кефеше ме и как светят дисковете на спирането за обратния , бяха червени...И като за първо състезание не се даваше на турците.
Иначе турците са друга класа , за разлика от нашите не работят с оксижена , а с нови част. Двете фиести бяха оправени доста бързо и без излишно напрежение. Бостанжи е изпуснал втория завой на първия за деня етап , после на обяд в сервиза му сложиха ново оказване отпреди от двете страни и всичко се оправи. Просто имат пари хората и -2-3 скъсани окачвания не може да ги спрат. Добра рали става , доста силно. Пламен Стайков караше доста чисто, Сурилов има какво да се желае още. Успех на всички утре и дано стигнат до финала успешно :)
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот kiko » Съб Май 12, 2012 22:59

Още едно завъртане:
http://vbox7.com/play:9971d3f305
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот i.georgiev » Нед Май 13, 2012 02:24

Offtopic:
Къде беше днес писателя във форума - Иван Шопов? Явно е "проспал" ралито този многоуважаван "действащ пилот", член на АДАС и ПРЕДСЕДАТЕЛ на клуб САКСИ.
Там видях много народ - пилоти, бивши навигатори, организатори и т.н. - Попов, Манолов, Сергиев, Драганов, Рангелов, Щерев, Исаев, Китанов... и др. и др(съжалявам, ако не съм ги изброил във Вашата последователност, или имам някаква грешка... с някои говорих лично ). Голяма част от форума и т.н. Много фенове и други.
Може би утре вечер ще бъде изсипан 3 километровия пост за моето участие във форума, хотела в който съм бил, закуската ми, отсечката която съм гледал, моя принос към спорта като "бъдещ" пилот и лошата организация на ралито, проблемите в БФАС, ФИА и всичко свързано с рали спорта и това на което не е присъствал от години насам и прочее и прочее, но пък милее страаааашно много за спорта в България. ;-))))
Ако ТИ Шопов, беше част от тази "краста", наречена автомобилизъм, ти щеше да си един от всички, напъвали червено-бялата лента, като обръч напред, пляскали, кефили се и снимали състезанието! Щеше да си един от всички, които отидохме ТАМ. За мен ти си един обикновен "лаладжия" по бг форумите. С това мисля да приключа най-дългия си пост, в който обръщам внимание на един "ветеран".



Съжалявам, че утре няма да имам възможността да присъствам. Яд ме е много, но ме гонят ангажименти. Надявам се възможно най-скоро "моят" "фотограф" да ми изпрати снимки които да публикувам тук ;)
Получи се уникално състезание. Надявам се на следващите събития да има 3 пъти повече фенове и 3 пъти повече автомобили. Пожелавам успешен финал на всички и най-бързия да победи!

И все пак очакваме клипове на интересните моменти ;-)))

Поздрави и лека вечер !
Аватар
i.georgiev
 
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2011 23:45
Местоположение: София
Име: Иван Георгиев

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Нед Май 13, 2012 07:52

Странни въпроси задаваш колега,събира подписи както обеща на последното ОС :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот todor hristov » Нед Май 13, 2012 09:58

В момента г-н Шопов е на път към църквата да пали свещ за провала на новото ръководство , зад волана на извънземното си Субару , подарък от старото ръководство. След обед ще е на жълтите павета, където ще събира подписи.
Ай ве господа,стига сте се заяждали с човека. Всеки има право да пише и прави,каквото си иска в рамките на закона. А не виждам нищо лошо в поведението на Иван Шопов до сега.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта

cron