Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот kuby » Пон Май 14, 2012 12:34

В 7-ма отсечка чупи заден диференциал и губи 3 мин.
kuby
 
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Ное 10, 2007 13:34
Местоположение: София
Име: Васил Кубадинов

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот the best one » Пон Май 14, 2012 12:36

kuby написа:В 7-ма отсечка чупи заден диференциал и губи 3 мин.


Грешно инфо!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Niki Cvetkov » Пон Май 14, 2012 12:45

Искам да кажа едно голямо БРАВО и БЛАГОДАРЯ на Стайков и Ландов за хъса и скоростта кяото показват по отсечките. Явно който си го може си го може и след 2 години на скамейката с автомобил клас 3 показа класа и доказа, че е сред ТОП пилотите в България. Само за статистиката 5 втори места и 3 трети по отсечките при наличието на конкуренцията на 4 автомобила С2000 ... БЕЗ СПОНСОРИ... с нетърпение очаквам следващото рали, в което екипажа ще има възможност да участва, защото съгласете се, когато Стайков кара ралито е по-непредсказуемо ...

Браво и на всички взели участие в ралито. Поздрави !
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот rafa90 » Пон Май 14, 2012 12:54

Колега, тази информация за счупения диференциал на Гьошев незнам дали я достоверна, защото някои казват, че е имал проблеми с мотора, изгаснал е, след което са го бутали публика, някои като теб твърдят, че счупен диференциал, но това е мотор ( рали ) спорта - непредсказуем, малшанс ... това го прави толкова интересен, лично мен това ме кара да настръхвам, но все пак ми е интерестно ако някой има наистина други сведения относно забавянето на Пепи нека сподели ??
Утрото е по - мъдро от вечерта !
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот the best one » Пон Май 14, 2012 13:02

rafa90 написа:Колега, тази информация за счупения диференциал на Гьошев незнам дали я достоверна, защото някои казват, че е имал проблеми с мотора, изгаснал е, след което са го бутали публика, някои като теб твърдят, че счупен диференциал, но това е мотор ( рали ) спорта - непредсказуем, малшанс ... това го прави толкова интересен, лично мен това ме кара да настръхвам, но все пак ми е интерестно ако някой има наистина други сведения относно забавянето на Пепи нека сподели ??



http://bgnrc.info/index.php?option=cont ... 3&Itemid=1
Може и пък да са прави,...ако не са очите. :D

Чудесно рали изпълнено с много емоции..разбира се от организацията винаги има какво още да се желае.
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот prodrive » Пон Май 14, 2012 14:17

Страхотни снимки на Китанов :)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Май 14, 2012 14:45

Niki Cvetkov написа:Искам да кажа едно голямо БРАВО и БЛАГОДАРЯ на Стайков и Ландов за хъса и скоростта кяото показват по отсечките. Явно който си го може си го може и след 2 години на скамейката с автомобил клас 3 показа класа и доказа, че е сред ТОП пилотите в България. Само за статистиката 5 втори места и 3 трети по отсечките при наличието на конкуренцията на 4 автомобила С2000 ... БЕЗ СПОНСОРИ... с нетърпение очаквам следващото рали, в което екипажа ще има възможност да участва, защото съгласете се, когато Стайков кара ралито е по-непредсказуемо ...

Браво и на всички взели участие в ралито. Поздрави !

Много го натискаше по завоите,в неделя на Оборище влезе в тревата при нас,толкова го беше натиснал в завоя,просто уникално влизане, колкото може.... :D Ако не беше заваляло на супер специалния Любо щеше да е 2 минути надолу,той просто я разходи,според мен да я запази от бордюри..Просто да стискаме палци и 3-те Евота да ги виждаме навсякъде..Аз на такова рали с толкова луди моменти не бях ходил,като почнем от гумата на Дончев,която остана пред нас,после Бостанджи пак пред нас,после Гьошев и Мартин и накрая Титов-се чу като бомба,а колата му върви много добре,ама май му трябват повече тестове,и Игнат да го научи на обратните,че и ръчната може да се чуква леко.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот ivozet » Пон Май 14, 2012 16:57

На снимки сте го докарали, но хайде сложете видео. Иначе видео на турските екипажи не липсва в тубата. Хората си направиха рекламата и да ги няма. :lol:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот trouble » Пон Май 14, 2012 17:37

Няма да напиша много, то по снимките и видеото се вижда :). А и по резултатите :). Както казах и миналата година, това е едно от най-хубавите български ралита. Давам му оценка Мн. добър (5), поради липсата на хотели. То за мен си беше изпитание да си намерим нещо за всички, които бяхме, не знам как е било за състезателите. Ами ако са повече. По повод хотелите ако мога така да отправя апел към собствениците. Не може като се обадя и да чувам, да, да ще ви звъннем по-късно за да запазите. Не те...аз ще звънна :). Както и да е ние и на тревата можем да спиме. Прекарахме си страхотно. По-горе всичко е казано. Мога да дам страхотна оценка на Катето. Абе тя стана атрактивна. Браво. И момчета с Евотата - Любен, Сурилов, Стайков, моля ви участвайте винаги, защото тези здрави супери има кой да ги бие и това сте вие. Поклон. Не искам Митака да е спокоен. Искам да тръпне до последната минута за победата. Всички караха здраво, което ни зарадва много. Беше истински празник. Снимки винаги може да намерите тук: :)

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 211&type=1

П.П. А турците тези гуми не ги имаха за нищо :mrgreen: Авчи, напълни ни душата.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот isaev_fan » Пон Май 14, 2012 17:55

Здравейте и от мен, момчета! Бях взел GoPro-то си с мен за ралито с идеята да го сложим в Ситроена на Титов, но тъй като вече френският автомобил се беше снабдил с една бройка, реших, че най-удачното място, където трябва да бъде поставена камерката, е...Мицубиши-то на екипажа Пламен Стайков и Слав Ландов. :D :twisted: За момента съм качил 3 етапа, а именно: СЕ1 Панагюрище - http://www.youtube.com/watch?v=5t-mRIshY9U; СЕ2 Стрелча 1 - http://www.youtube.com/watch?v=_XnmWlxiTos и СЕ3 Копривщица - http://www.youtube.com/watch?v=_ffaMM-44sk. Наслаждавайте се, тези дни ще има още, само че от последния ден на надпреварата!
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот NIKI WRC » Пон Май 14, 2012 18:08

Ето нещо и от мен :)

http://www.youtube.com/watch?v=7bRkZiNr32s

Надявам се да ви хареса :) :D
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот dinkoh » Пон Май 14, 2012 20:58

Тоя обратния завой от клипа ти,къде се намира?
dinkoh
 
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 10:49
Име: Динко Тодоров

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Rally Fan » Пон Май 14, 2012 21:05

dinkoh написа:Тоя обратния завой от клипа ти,къде се намира?

СЕ Оборище, малко преди финала :)
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот nikkeibg » Пон Май 14, 2012 21:58

ivozet написа:На снимки сте го докарали, но хайде сложете видео. Иначе видео на турските екипажи не липсва в тубата. Хората си направиха рекламата и да ги няма. :lol:


И видеото идва, ама неможе толкова бързо :)
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Средна Гора 11-13 май 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот BradurS » Пон Май 14, 2012 22:48

NIKI WRC написа:Ето нещо и от мен :)

http://www.youtube.com/watch?v=7bRkZiNr32s

Надявам се да ви хареса :) :D

:arrow: 4:05 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта