Лада Класика

Всичко извън автомобилния спорт

Лада Класика

Мнениеот niki2105 » Вто Сеп 08, 2009 20:38

Здравейте колеги. Несъм от активните потребители на този форум и се придвижвам и намирам информацията която търся доста бавно, а пък и въпросите и проблемите който ме притесняват мен едва ли са просто индивидуални.
Работата е такава, че имам една Лада (поредната) и с много търпение, желание и събиране на пари нещата почнаха да ми се сбъдват, точно както аз исках.

Въпроса ми е такъв: Тази кола, с нейните и застраховки, винетки и прегледи, ще може ли отново да стъпва на асфалтовия път без органите на реда да ме притесняват, защото колата има ролкейдж. Знаете че след купето идва място на мотора... Та въпроса ми е по-скоро от личнен интерес, то е ясно, че аз няма да се спра с мойте вложения, но има ли смисъл и трябва ли да се узаконява колата с ролбар, да се прегледжда и в крайна сметка някой да гарантира за нея...
Благодаря!
Не карай с ръце , а с разум и сърце !
Аватар
niki2105
 
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 09:33
Име: Ники Цветанов Съръстов

Re: Лада Класика

Мнениеот niki2105 » Вто Сеп 08, 2009 22:59

Да забравих, също така отскоро е и двуврата- задните врати не се отварят и фугите са запълнени!
Не карай с ръце , а с разум и сърце !
Аватар
niki2105
 
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 09:33
Име: Ники Цветанов Съръстов

Re: Лада Класика

Мнениеот niki2105 » Сря Сеп 16, 2009 16:15

От 46 човека видяли темата, никой ли неможе да снесе малко информация ?
Не карай с ръце , а с разум и сърце !
Аватар
niki2105
 
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 09:33
Име: Ники Цветанов Съръстов

Re: Лада Класика

Мнениеот школата » Чет Сеп 17, 2009 07:17

Здравейте,въпроса ви е малко объркан и може би затова не получавате отговор.Но доколкото разбираме ще се опитаме да ви отговорим.НЕ е нужно колата допълнително да се преглежда.ДА . можете да си я карате на АСФАЛТИРАНИЯ път-не виждаме разлика от другите пътища,навсякъде сте участник в пътното движение.Спортни поздрави.Не се двуомете да питате ние ще се опитаме да сме ви полезни.Спортни поздрави.-www.jrs.dir.bg Школа за автомобилни пилоти.
Rally School Pavel Jekov
Аватар
школата
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:55
Местоположение: СОФИЯ
Име: RALLY SCHOOL PAVEL JEKOV

Re: Лада Класика

Мнениеот niki2105 » Чет Сеп 17, 2009 10:07

Благодаря много за отговора.
Не карай с ръце , а с разум и сърце !
Аватар
niki2105
 
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 09:33
Име: Ники Цветанов Съръстов


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron