Рали TV програми

Всичко извън автомобилния спорт

Рали TV програми

Мнениеот NIKI WRC » Сря Юли 15, 2009 14:54

Здравейте колеги.Току що си прекарах булсатком и ако може някой да ми каже по кои телевизии дават ралита и кога :0 . Благодаря предварително и съм сигурен ,че няма да помогнете само на мен,а на още много хора.

Поздрави, Николай! :D
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: Рали TV програми

Мнениеот Chavo » Сря Юли 15, 2009 17:39

Честно казано съмнявам се да има кой знае какъв избор, но ще проверя програмната схема на Булсат и евентуално, ако има някоя програма, по която знам че предават рали, ще те уведомя. Иначе би трябвало да имаш Евроспорт 2 , там има нещо от време на време.
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: Рали TV програми

Мнениеот Chavo » Чет Юли 16, 2009 22:09

Значи сега им разглеждах сайта на фирмата, едвам открих програмната схема , с програмите в пакетите-стандартен- икономичен-премиум и честно казано, ако само това са програмите, то аз не виждам по някоя да има предавания за рали спорт. Не видях в програмната схема нито Рай Уно , нито Рай Дуе, нито останалите, нито ДСФ, не знам................ По Рай иначе дават Монца Мотор Шоу и Бетега Мемориал, част от Болоня Мотор Шоу, това са състезания които се провеждат в края на годината, за удоволствие на публиката. . Но както писах не видях нито един от каналите на Рай в пакетите.
Но както и да е, поне качеството на сигнала е добро. Аз седя на кабелна ,защото съм с намаление, заради нищо друго, иначе разчитам на торенти.
Не бях много полезен, но какво да се прави... така се случи.
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: Рали TV програми

Мнениеот ivozet » Чет Юли 16, 2009 23:10

Tърси АBMOTEURS, MOTORSTV. Гледам че наблягаш на италиански програми, слагай SKY ITALIA ,където е Nuvolari, по Рай нищо няма интересно.
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Рали TV програми

Мнениеот driver » Пет Юли 17, 2009 08:17

За тези канали, който е изброил Chavo ще ти трябва допълнителна чиния насочена към друг спътник. Не съм на ясно и аз много тези неща, но след поставяне на втората чиния за която се плащаше еднократна такса от около 30-40 лв (някъде там беше) ще имаш доста програми някъде около 300 + ще ловиш. Най добре отиди в офиса където си подписал договор и ги питай за 2- ра чиния и ой програми ще хващаш. Пък и нея може да насочиш където си искаш вече. В момента е настроено затова, което плащаш (или по друг начин казано платените програми). Не знам дали съм ти бил полезен, но се опитах да обясня долу горе това, което знам и аз ;). Имай в предвид, че и аз много много не ги разбирам :P
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта

cron